|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


טיפול בהפרעות קשב וריכוז בירושלים

היסח הדעת הוא סימפטום שכיח המתפתח לעתים קרובות כסימן של עבודה יתר או אורח חיים לא בריא. כמו כן, חוסר ריכוז תשומת הלב יכול לאותת על התפתחות של פתולוגיה נוירולוגית. עם הבעיה מתמודדים לא רק קשישים, אלא גם ילדים. עם התפתחות של סטייה, קשה לאדם להתמקד במשהו, הוא מוסח כל הזמן על ידי גירויים של צד שלישי, אינו יכול לארגן את לוח הזמנים שלו, מאחר באופן קבוע לעבודה וכו'.

 

לעתים קרובות היעדר חושים מלווה בסטיות בתחום הרגשי. המטופל מרגיש התמוטטות, היפראקטיביות, ריגוש יתר. היחלשות הקשב מובילה לבעיות בכל תחומי החיים ומסבכת את תהליך ההסתגלות לסביבה. קשה מאוד לזהות את הדפוס המדויק של הופעה והתפשטות של חוסר מוחין, שכן תסמינים זמניים ומתונים מופיעים מעת לעת אצל כל אדם עם עבודה יתר או התפתחות של מחלות סומטיות. סימנים מתונים ויציבים יחסית להפרעה מאובחנים בילדים בגילאי בית ספר וגיל הרך וכן אצל גמלאים.

 

תסמינים

התסמינים העיקריים של חוסר ריכוז מומחי כוללים:

 

חוסר יכולת להתמקד בנושא אחד. מלווה ב"תלות" של אדם. קושי להתרכז בפרטים בודדים. לדוגמא, אדם יכול לקרוא שוב כתבה בעיתון מספר פעמים, אך עדיין לא מבין מה כתוב שם.

אי שקט. למטופל קשה לשבת במקום אחד, הוא רוצה כל הזמן לרוץ לאנשהו.

אִימְפּוּלְסִיבִיוּת. זה מוסבר בנטייה של המטופל לפעולות לא מודעות. לרוב, סימפטום זה מתבטא באישיות רגשית.

טרחני. עוד סימן חשוב להיעדר חושים. אדם ממהר להשלים כל עסק במהירות האפשרית, כי. מבזבז את זמנו וכתוצאה מכך מפספס הרבה ניואנסים חשובים.

עייפות. המטופל חווה כל הזמן התמוטטות.

עצבנות מוגברת.

התרגשות עצבנית. זה מוסבר על ידי הפרה בעבודה של מערכת העצבים המרכזית. אדם מגיב במהירות לכל גירויים חיצוניים, אך בו זמנית מוסחת

 


טואול - בניית אתרים