| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


עיסוי לטיפול בכאבי גב

כאבי גב הם תופעה מאוד נפוצה וכולנו סובלים מהם מעת לעת. עיסוי לטיפול בכאבי גב נועד להקל על הכאב, להמריץ את זרימת הדם, לזרז החלמה של דלקות ולהפוך אתכם רגועים ונינוחים יותר. שילוב קבוע של עיסויים בשגרת החיים משפר את איכות החיים, מונע כאבי גב והופך אתכם רגועים ונינוחים יותר. עיסוי לטיפול בכאבי גב מתאים לכל סוגי כאבי הגב עם דגש על כאבי גב תחתון וכאבי בגב העליון. עיסויים מקצועיים הוכיחו את עצמם כאפקטיביים לטיפול בכאבי גב. במקרים רבים העיסויים מועילים אף יותר ממשככי כאבים. 
3 סוגים של כאבי גב
1. כאבי גב מכניים
2. כאבי גב שורשיים
3. כאבי גב דלקתיים
כאבי גב מכניים נחשבים לנפוצים ביותר והם מופיעים באופן פתאומי ללא סיבה. הכאב עוצמתי ומתלוות אליו במקרים רבים התכווצויות שרירים. כאבי גב שורשיים מופיעים בעקבות שינוי מבני של עמוד השדרה. אלו הם כאבים חזקים עוד יותר מהכאבים המכניים כך שנדרש טיפול מהיר ומשמעותי. כאב גב דלקתי הוא תוצר של דלקת בעמוד השדרה ולרוב אינו כרוני. עיסוי לטיפול בכאבי גב מתאים לטיפול בכל שלושת סוגי הכאבים. 
עיסוי לטיפול בכאבי גב תחתון
החלק התחתון של הגב מתמודד עם לחצים ועומס רב. על כן, כאבי גב תחתון הם הנפוצים ביותר. קיימים מקרים בהם כאבי גב תחתון מעידים על פריצת דיסק, מחלה או דלקת. לחץ נפשי עשוי גם כן לגרום לכאבי באזור הגב התחתון. הקרנה של הכאב מטה אל אזור הירך נפוצה גם כן. עיסוי לטיפול בכאבי גב אידאלי להקלה מהירה על הכאב וחזרה מהירה לשגרה בתוך מספר ימים. כאבי גב תחתון חולפים ברוב המקרים בתוך 2-4 ימים. 
למה דווקא עיסויים?
אם חשבתם עד היום שכדאי לשכב במיטה במנוחה מלאה בכל פעם בה כואב לכם הגב – חשוב שתדעו שההמלצה היא דווקא על המשך פעילות גופנית (במידת האפשר). עיסויים מתמקדים בשורש הכאב ומטפלים נקודתית באזור הבעייתי. עיסוי גב שמתבצע על ידי מעסה מקצועי מטפל ברקמות הפנימיות, משחרר שרירים תפוסים, ממריץ את זרימת הדם ומפחית משמעותית את הכאב. 

logo בניית אתרים