| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


טיפול בכאבי צוואר

כאבים בצוואר הם תופעה נפוצה כאשר לרוב המקור לבעיה הוא שרירי צוואר "תפוסים". הסיבה לרוב כאבי הצוואר היא ישיבה ממושכת מול מחשב או נהיגה ארוכה. הכאב נמשך כמספר ימים וחולף מעצמו. טיפול בכאבי צוואר נדרש כאשר מדובר בתופעה שחוזרת על עצמה, במקרים בהם נרצה לפעול להקלה על הכאב ובמצבים בהם המקור לכאבי אינו שרירי.
מתי חשוב לפנות מיד לרופא?
1. כאבים חזקים
2. תחושת נימול בזרועות או ירידה בכוח בזרועות וברגליים
3. קושי בשליטה על הסוגרים (שתן וצואה)
מה גורם לכאבי צוואר?
טיפול בכאבי צוואר נדרש במקרים של עומס יתר על שרירי הצוואר וכאשר ישנה פגיעה במפרקים. הצוואר מורכב מעמוד השדרה (חוליות ודיסקים), חוט השדרה, עצבים, שרירים, רצועות וגידים. פגיעה ממוקדת באזור הצוואר עלולה להסיט את אחד מהחלקים הקטנים ממקומו ולגרום לכאבים עזים. 
כיום כאשר רבים מאתנו מבלים שעות ארוכות בכל יום בישיבה מול מחשב שרירי הצוואר מתמודדים עם עומס רב ונשחקים במהרה. עומס יתר על שרירי הצוואר יבוא לידי ביטוי בכאבים חזקים. 
מה עושים כאשר מופיעים כאבי צוואר?
הצעד הראשון לקראת טיפול בכאבי צוואר הוא אבחון של הגורם לכאב. כדאי לייצור קשר עם הרופא ולקבל ממנו בהתאם לצורך הפנייה לצילום רנטגן או בדיקת הדמיה אחרת. לרוב, ההמלצה תהיה על טיפול בכאבי צוואר באמצעות עיסויים. מנוחה, הפחתת העומס על השרירים בתוספת של עיסוי מקצועי יפתרו את הבעיה במהרה. אם אתם סובלים כעת כאבי צוואר ויש לכם פגישה חשובה מחר בערב, עיסוי מקצועי יצליח להביא להקלה מהירה בכאב וישפר את טווח התנועה. 
טיפול בכאבי צוואר כרוניים
הקלה על כאב כרוני שנובע מעומס יתר על האזור מתאפשרת עם הפחתת שעות העבודה, ישיבה על כיסא אורתופדי, התאמה נכונה בין גובה השולחן לבין גובה הכיסא וצג המחשב, שינה על הצד או על הגב (לא על הבטן), עיסויים. מספר שינויים קלים באורח החיים בתוספת של עיסויים יביאו להקלה בכאב. נצלו את הפגישה עם המעסה גם לטובת עיסוי גב ותרגישו טוב יותר. העיסוי משחרר את השרירים וממריץ את זרימת הדם. 
logo בניית אתרים