| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


טיפול בכאבי מפרקים

כאבי מפרקים הם תופעה נפוצה עד כי רובנו צפויים לסבול מכאבים במפרקים מספר פעמים במהלך חיינו. הסיבות לכאבי המפרקים רבות בעוד הטיפול נבחר על פי חומרת הכאב והגורמים לו. ישנם מקרים של כאבי מפרקים ממקור דלקתי ומקרים של כאב ממקור לא דלקתי. טיפול בכאבי מפרקים הוא כמעט תמיד שמרני. למעט מקרים בודדים בהם נדרשת התערבות כירורגית, הטיפול בכאבי המפרקים מתמקד בעיסויים, תרופות אנטי דלקתיות, שינויי תזונה ומנוחה. 
מה גורם לכאבי מפרקים?
1. פגיעות בעקבות שימוש יתר
2. מחלות ניווניות
3. מחלות דלקתיות מערכתיות
4. חבלה חיצונית
טיפול בכאבי מפרקים נדרש כאשר פגיעה במפרק יוצרת תהליך דלקתי שמעודד הצטברות נוזל בתוך המפרק. התהליך הדלקתי מעורר את סיבי הכאב של המפרק ויוצר תחושת כאב בדרגה קלה עד חמורה. לרוב, הכאבים מלווים גם בנפיחות, חום מקומי, אודם ומגבלת תנועה. 
איך בוחרים נכון טיפול בכאבי מפרקים?
כמו בתחומים אחרים, גם טיפול בכאבי מפרקים נבחר בהתאם לגורמים הבעיה. יהיו מקרים בהם הטיפול יהיה תרופתי ומקרים בהם ההמלצה תהיה על עיסויים. טיפול שמרני בכאבי מפרקים כולל עיסויים, פעילות גופנית מומלצת, קירור של המפרק, פיזיותרפיה. יחד עם הטיפול השמרני ניתן לשלב משככי כאבים ותרופות נוגדות דלקת. 
איך אפשר להקל על הכאב?
אלו שסובלים מכאבי מפרקים מתקשים לעתים להירדם בלילה או לבצע פעולות יומיומיות. הם נעזרים במשככי כאבים שניתנים ללא מרשם רופא ועם מרשם רופא. במקרים בהם הגורם לכאב הוא דלקת נוסיף גם תרופות אנטי דלקתיות. שימוש בתרופות אנטי דלקתיות הוכיח את עצמו כיעיל להקלה על כאבי מפרקים. קיימת היום גם אופציה של משחות נוגדות דלקת שמעבירות את החומרים הפעילים דרך העור וחוסכת את הצורך בפירוק של התרופות דרך מערכת העיכול. זריקות ניתנות במקרים של כאבים חזקים מאוד. 
יתרונות של עיסויים לכאבי מפרקים
עיסויים ידועים כאפקטיביים להמרצת זרימת הדם וריפוי דלקות. אם אתם סובלים מכאבי מפרקים כדאי לשלב עיסויים באופן קבוע בלוח הזמנים. עיסויים מומלצים בעיקר במקרים בהם כאבי המפרקים מופיעים בעקבות שימוש יתר. סיימו את יום העבודה אחת לשבוע בעיסוי מקצועי ותרגישו בהבדל. 

logo בניית אתרים