| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


עיסוי בכאבי כף היד

ידעתם שכף היד שלנו מורכבת מ-27 עצמות? בין כל 2 עצמות קיים מפרק שמאפשר תנועה יחד עם עשרות שרירים וגידים. כף היד היא איבר שנדרש להציג יכולות של מוטוריקה עדינה וטווח תנועה משתנה. אנחנו נעזרים בכפות הידיים ברוב שעות היום כך שכאשר הן כואבות אנו מתקשים לתפקד כרגיל ולבצע פעולות יומיומיות כמו אחיזה, כתיבה או הקלדה. אורח החיים המודרני שדורש הקלדה מפעיל עומס רב על הגידים בכפות הידיים ומעורר כאבים בכפות הידיים. 
מה גורם לכאבים בכפות הידיים?
1. חבלה חיצונית
2. מתיחה של גיד
3. דלקות
4. מחלות מפרקים
5. עומס רב (שחיקת סחוס)
6. תסמונת התעלה הקרפלית 
מה עושים כאשר מופיעים כאבים בכפות הידיים?
כמו כל כאב אחר שמופיע ומשבש את שגרת חיינו נפנה במהרה אל הרופא לטובת אבחון. ברוב המקרים הטיפול יהיה שמרני עם דגש על עיסויים ומנוחה. עיסוי בכאבי כף היד מתבצע על ידי איש מקצוע שמכיר היטב את מבנה כף היד ויודע היכן בדיוק צריך למקד את תנועות העיסוי. בהתאם לצורך נבצע עיסוי בכאבי כף היד בשתי הידיים או רק ביד אחת. 
מי רשאי לבצע עיסוי בכאבי כף היד?
המורכבות הגבוהה של מבנה כפות הידיים מחייבת פנייה אל אנשי מקצוע לטובת עיסוי בכאבי כף היד. הידע הכרחי למניעת גרימת נזק למפרקים העדינים או החמרת המצב. חשוב לעדכן את המעסה ברקע הרפואי, באבחנה ובהחמרת הכאב. כפות הידיים שלנו הן נכס יקר ערך ועלינו להקפיד לשמור עליו. 
עיסוי בכף היד לאחר שבר
בשנים האחרונות חלה עליה במספר תאונות האופניים שמסתיימות ברובן בשברים בכפות הידיים. הטיפול בשברים בכפות הידיים יכלול לרוב גיבוס של האזור למשך חודש אחד לפחות. מה עושים במקרים בהם הכאב אינו חולף לאחר איחוי העצם? ההמלצה היא על טיפול שמרני עם דגש על עיסוי בכאבי כף היד. העיסוי ממריץ את זרימת הדם ומעודד כך את כושר הריפוי הטבעי של הגוף. עיסויים מצליחים לזרז החלמה של דלקות ושאר פציעות או חבלות. נדגיש שנית את הדרישה למעסה מקצועי ומנוסה. 
logo בניית אתרים