|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


עיסוי בכאבי כף הרגל

סובלים מכאבים בכפות הרגליים? אנחנו נסביר כאן מדוע זה קורה ומה אתם יכולים וצריכים לעשות בשביל להקל על הכאב. כאבים בכפות הרגליים פוגעים באיכות החיים וגורמים לנו להימנע מפעילויות חברתיות. רובנו סובלים מכאבים בכפות הרגליים מדי פעם כך שאתם לא לבד. הבשורה הטובה היא שיש פתרון טבעי ונטול תופעות לווי. עיסוי בכאבי כף הרגל שמתבצע נכון מביא הקלה מהירה בכאב, משפר את כושר התנועה, משחרר את השרירים התפוסים וממריץ את זרימת הדם לחיזוק תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. 
מה אתם עושים בשביל לשמור על כפות רגליים בריאות?
גברים ונשים בכל הגילאים לא מייחסים חשיבות רבה לבריאות של כפות הרגליים. פעמים רבות אנחנו מבחינים בבעיה בכפות הרגליים רק כאשר מופיעים כאבים. כפות הרגליים נושאות את כל משקל הגוף במהלך היום כולו ומתמודדות עם עומס רב. בהעדר טיפול נכון כאבים מופיעים במהרה באזור האצבעות, העקב, קשת כף הרגל ותחתית כף הרגל. הכאב הוא בחלק מהמקרים חולף ובחלק אחר כרוני. 
על מנת למנוע את הכאבים ולשמור על כפות רגליים בריאות עלינו למהר לגשת לרופא לאבחון של מקור הכאב. נעילת נעליים נוחות שתומכות בהליכה נכונה וטבעית מפחיתה את הלחץ שמופעל על כפות הרגליים ומונעת כאבים. אם הופיעו אצלכם כבר כאבים, עיסוי בכאבי כף הרגל שניתן על ידי גורם מקצועי יפתור את הבעיה. עיסוי מקצועי של כפות הרגליים חיוני בדיוק כמו עיסוי של הגב. מעסה מקצועי יידע להפעיל לחץ בנקודות הנכונות להקלה מהירה בכאב. 
אלו נעליים מפחיתות את הלחץ על כפות הרגליים?
נעליים עם עקב גבוה הן מקור לכאבים בכפות הרגליים. הליכה ממושכת בנעליים שיש להן עקב גבוה תגרום בתוך זמן קצר לכאבים בכפות הרגליים. אם בכל זאת אתם מעוניינים בנעלי עקב כדאי לבחור נעליים עם עקב של פחות מ-8 ס"מ. לאחר נעילת הנעליים כדאי להשרות את כפות הרגליים במים פושרים ולעסות אותם עם קרם רגליים. 
מתי מומלץ עיסוי בכאבי כף הרגל?
1. המלצה של רופא מטפל
2. הריון
3. דורבן
4. ציפורן חודרנית
5. כאב כרוני
6. יציבה לא נכונה
עיסוי בכאבי כף הרגל ממריץ את זרימת הדם ומזרז כך החלמה של דלקות ושאר פציעות. עיסויים שמתבצעים נכון מביאים הקלה מהירה בכל סוגי הכאבים. 
טואול - בניית אתרים