| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

 Handy Cure Laser

  

מהו לייזר רך (לייזר קר)?

לייזר הוא בראש ובראשונה מקור אור מתוחכם, בעל תכונות פיזיקליות מיוחדות. לעומת האור הרגיל שאנו מכירים, הלייזר הינו אנרגיית אור ממוקדת, באורכי גל שונים. לייזר קר (נקרא גם לייזר רך) הוא לייזר בעוצמות נמוכות, עדין ובטוח, בעל סגולות ריפוי המשפיע באופן חיובי ביותר על הרקמות בגופנו, ולכן הלייזר הקר נפוץ במיוחד ברפואה.

לייזר רך אינו מייצר חום ואינו חורך. הוא מרפא באמצעות אור, מה שהופך אותו לאמצעי ריפוי מהיר ללא כל סיכון או תופעות לוואי. למעלה מ-3,000 מחקרים מדעיים שנערכו בשנים האחרונות לגבי כוח הריפוי של הלייזר נמוך העוצמה מצביעים בבירור על הצלחה גדולה, ללא ניתוחים, ללא הרדמה וללא תרופות.

הטיפול בלייזר רך הוא טיפול טבעי המתבצע באמצעות מכשירים בעוצמות שונות ובאורכי גל שונים. מינון הטיפול נקבע על פי אופי הבעיה הרפואית וסוג הלייזר הנדרש לטיפול בה. הטיפול מתמקד בהעברת חלקיקי אור, הביו פוטונים אל תוך הרקמות והתאים. הם גורמים לתהליכים כימיים בגוף היוצרים חלוקה טובה יותר של התאים ולהתחדשותם. הטיפול בלייזר גורם להפרשת הורמונים, ליצירת כל סוגי התאים, כגון: תאי סחוס, תאי עצם, תאי שריר, תאי גיד, וכו’, לזרימת דם משופרת, לחיזוק המערכת החיסונית ולספיגת סידן יעילה בתאים. כל אלה הופכים את הטיפול בלייזר רך לפתרון טבעי לבעיות רפואיות רבות. ככל שאורך הגל גבוה יותר, החדירה לרקמה עמוקה יותר והיא עשויה להגיע לחמישה ס”מ ברקמה רכה. עומק החדירה נקבע על ידי אורך הגל של הלייזר. מחקר שנערך באוניברסיטת טוקיו עקב במשך 13 שנה אחרי 12 אלף מטופלים והצביע על 82% של ריפוי בבעיות אורתופדיות ובבעיות כלי דם וכיבים.

מחקרים רבים נוספים שפורסמו בעיתונות המקצועית המובילה בעולם מדווחים כולם על תוצאות חיוביות ביותר בטיפול בלייזר בעוצמה נמוכה לעומת הטיפולים הקונבנציונאליים (התרופתיים והכירורגיים). המרפאות המובילות ברחבי העולם, בתי החולים והאוניברסיטאות בוחרות בלייזר רך כאמצעי ריפוי בעל סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד. 

   * ריפוי דלקות (מפרקים, פציאליס, דורבן)
   * פציעות ספורט
   * בצקות
   * שיכוך כאבים
   * דלקות בשרירים
   * פצעי אקנה
   * מיגרנות וכאבי ראש
   * מתיחות שרירים, גידים ורצועות4 סוגי קרינות ביחד:
* לייזר רך
* אינפרא אדום
* אור אדום
* שדה מגנטי
פיזיותרפיסט

צבי גלבוע, פיזיותרפיסט בעל ותק של 33 שנה במקצוע, בוגר אוניברסיטת תל אביב, בעלים של קליניקה פרטית בירושלים,
עובד עם מכשיר ההנדי קיור למעלה משנה בקליניקה שלו, ומעיד: "המכשיר מהווה השלמה לטיפול הכולל שאני מעניק למטופל". 

גלבוע: "ההנדי קיור לטיפול בהורדת כאב הוא מבחינתי כלי נוסף בארגז הכלים שלנו כפיזיותרפיסטים. מדובר במכשיר בעל יתרון גדול בגלל שילוב האלמנטים שבו – לייזר עם אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי – שמעניקים השפעה מיטיבה שלא ראיתי שניתן להשיג ממכשירים דומים".

ההנדי קיור משמש ככוח נוסף בקליניקה שלך, או שאתה ממליץ עליו למטופלייך לשימוש בביתם?

"גם וגם. כאשר מטופל מחזיק מכשיר כזה בביתו יש אפקט של נוחות מרבית מאחר והוא יכול לטפל בעצמו עד הטיפול הבא בקליניקה, מה שמאפשר לו לקחת אחריות על עצמו, ולקבל תחזוקה ביתית של עבודתנו, הפיזיותרפיסטים. בשילוב כזה אנו משיגים הצלחה מקסימאלית".

יתרונות נוספים?

"רבים מעמיתיי למקצוע עוסקים גם בפיזיותרפיה מרחוק/ וידאו תרפי – בניית תכנית תרגול בפיקוח וניטור מרחוק, עם פגישות הערכה בתדירות נמוכה. כאשר המטופלים שלהם מחזיקים בבית הנדי קיור, המכשיר מעניק תמיכה נוספת בתהליך כולו, ומאפשר לו להתקיים ביעילות רבה יותר".

מהם המקרים הנפוצים בהם השימוש במכשיר בקליניקה מסייע לך בטיפול?

"הוא מסייע לשלל בעיות אורתופדיות וראומטיות. השימוש בו מתאים לכל מפרק בגוף. דוגמאות להצלחה: מטופל עם בעיות של עקב רגיש שלאחר שבועיים של שימוש במכשיר זכה להקלה ניכרת; מטופלת עם כאבי אגודל טריגר קשים; המכשיר סייע למטופלים רבים הסובלים ממרפק טניס, ומבעיות כתף השכיחות כל כך. ועוד ועוד".

שאלה לסיום: האם אתה חש כי עם ההנדי קיור אתה מציע שירות משודרג יותר ללקוחות?

"בהחלט. מדובר במכשיר נוח וזמין לשימוש, נוח יותר אף משימוש באולטראסאונד. לעיתים עם  אפקט יותר טוב ממנו. המכשיר משדרג מאחר והוא כלי עזר שפותח אופציה נוספת וטובה של ריפוי למטופל, הנהנה מיעילות הטיפול".

 

ד"ר רחל צרפתי

ישראל

א', בדרך כלל גבר בריא, חווה כאבים חזקים בחלק הקדמי של ראשו מעל אוזנו השמאלית. למרבה הצער, הוא לא הרגיש הקלה לאחר שנטל כדורי הרגעה. למרות שלאחר סדרה אחת של טיפול בהנדי קיור בתדרים משתנים לא חלה הקלה, לאחר שתי סדרות של טיפול בתדר של 5 חלה הקלה משמעותית בכאב שלו והוא מתפקד עכשיו ללא תרופות.
ג', נערה בת 16 התלוננה על כאבים חזקים בגב התחתון ובאזור הבטן, קרוב במיוחד לזמני הווסת שלה. הוריתי לה להשתמש במכשיר הנדי קיור באזורים הכואבים 12 עד 15 ימים לאחר הווסת ואם הכאב חוזר ליישם את המכשיר בתדר 5 עבור שתי סדרות של טיפול. ג' דיווחה לאחר מכן כי היא חשה הרבה יותר טובה לאחר הטיפול.
א', אישה בת 54, בעלת עודף משקל של 35 קילו, נפלה לאחרונה ולאחר נפילתה סבלה מכאבים מתמשכים בקרסול הימני שלה. לאחר שימוש ב- Handy Cure למשך מספר שבועות, ואחרי סדרת טיפולים בתדירות 5 ו -50 היא דיווחה על הקלה משמעותית בכאב שלהד"ר סטיב ג'נינגס

מרפאה כירופרקטית קליניק-אין, ארה"ב

לאחר שימוש של מספר חודשים, אני מאוד מרוצה ממכשיר ההנדי קיור. לאחר שהשוויתי מספר מכשירים אשר פועלים בטכנולוגיית לייזר קר, מצאתי כי הנדי קיור הוא המכשיר המועדף עליי. לעיתים, המכשיר פועל בצורה זהה לזו של טיפול כירופרקטי. אחת השיטות בה אני משתמש ב- Handy Cure היא על צומת העורף C1 למשך כדקה ואז דקה נוספת על שורש העצב בעמוד השדרה עד לאזור הכאב. לאחר מכן, אני מבקש מהמטופל לבצע מספר פעולות וחוזר על הטיפול במכשיר במידת


ד"ר פרד ברגמן

מנהל מרכז רפואינו-טק

גבר בן 25 סבל משבר בעצם הזרוע אחרי זריקת כדור בייסבול. הוא קיבל טיפול במרכז רפואי באוסטרליה ולאחר שישה שבועות הוא חזר והתלונן על כאבים רבים בידו. המטופל אובחן כסובל מאוסטאופורוסיס והחל טיפול בלייזר קר. כמו כן, הוא קיבל הוראה לבצע תרגילים שנועדו לחיזוק המרפק והכתף. לאחר 14 ימי טיפול המטופל חזר לפעילות רגילה.


דר' איגור.נ. בורדנקו

מייסד ונשיא מכון בורדנקו
לטיפולי מים וספורט, בוסטון, ארה"ב

מניסיוני הנרחב בטיפול בפציעות כרוניות ואקוטיות ( , TerraQuant שהינו הגרסה הקודמת למכשיר הנדי קיור) הינו המכשיר האפקטיבי והמתקדם ביותר בו אני משתמש לטיפול בספורטאים בינלאומיים כמו גם במטופלים רבים אחרים שאינם עוסקים בתחום.


פרטים על טיפול בקליניקה שלנו:

   * אורך הטיפול 5-30 דקות (תלוי במצב גופני של מטופל)
   * טיפול לשילוב בטכניקות שונות כמו: עיסוי רפואי / רפלקסולוגיה / TENS / TDP
   * טיפול אוטונומי בסידרה עד 10 טיפולים 
   * עבור עלות לברר בקליניקה 


logo בניית אתרים