הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים (נוכחות בעל - חובה!) / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים (נוכחות בעל - חובה!), לזוגות 

24/7
B-Cure Laser 


מה זה בי-קיור לייזר

ראשית, הסבר קצר על פעילות המוצר. בי קיור לייזר הוא מכשיר נייד ונטען בגודל ועם אחיזה של מכונת גילוח. סדרת המוצרים של בי קיור לייזר מטפלת לא רק בפציעות כרוניות ובדלקות, אלא גם במחלות עוריות, בכאבים באזור הפה, הלסת והשיניים, בבצקות ואפילו בפצעי סוכרת. הטיפול קל מאוד ויכול להתבצע בבית, במקום העבודה, בטיולים וגם מיד לאחר פעילות ספורטיבית.

ומה המחקרים אומרים?

הצלחתו של בי קיור לייזר בריפוי פצעים ובהפחתת הכאבים, לעתים עד כדי הפגתם המוחלטת, מגובה במחקרים. מחקר שנערך באוניברסיטת 'Sapienza' ברומא השווה בין טיפול תרופתי בכאב לטיפול בבי קיור לייזר לכאבי מפרקים, והוכח כי השימוש במכשיר יעיל בדיוק כמו טיפול תרופתי. הבדיקה נעשתה על מפרקי הלסת, הצוואר, כפות הידיים והאצבעות. מחקר נוסף באוניברסיטת פארמה אישש את הממצאים, וממנו עלה כי השימוש בבי קיור לייזר מפחית כ-50 אחוז מהכאבים מול ירידה של 8 אחוז בלבד בקבוצת הביקורת. גם בישראל התקיימו ניסויים מדעיים בנושא. במחקר קליני יסודי שקיים בית החולים "הדסה" על טיפול בפצעי סוכרת, הוכח כי מרבית המטופלים שהשתמשו במכשיר הבי קיור לייזר פרו, החזק יותר מכל מכשיר המטפל בכאב, רשמו סגירת פצע של מעל 90 אחוז.

מחקרים רבים אחרים מאשרים את התוצאות ומחזקים את הטענה לפיה בי קיור לייזר הוא מכשיר יעיל מאוד בהפחתת כאבים, ולא בכדי הוא משמש כמכשיר הרשמי לטיפול בספורטאים האולימפיים של ישראל. בנובמבר 2018 הוא הוצג בתערוכת Medica, מהתערוכות החשובות בעולם הרפואה, המציגה מדי שנה את החידושים והמוצרים פורצי הדרך בתחום. המחקרים, הבדיקות והמלצות המומחים סייעו לבי קיור לייזר להגיע לאירוע היוקרתי, בו נכחו למעלה מ-5,000 בעלי מקצוע מהעולם.

ומה הרופאים והאורתופדיים המומחים בתעשייה אומרים?

פרופסור דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל, ממליץ בחום על המכשיר: "בי-קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב. ניתן להשתמש בו כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. מכיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעותו, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית".

פרופסור רייס לא לבד. רופאים רבים כבר העידו על נחיצותו של המכשיר. ד"ר חגי אמיר, מבכירי המומחים בארץ ברפואה פיזיקלית ושיקום, מסביר: "יש הרבה ניסיונות שנעשו על פצעים קשיי ריפוי. ניסו לטפל בהם בלייזר וראו שיש שיפור", הוא אומר, "בי קיור לייזר עוזר בריפוי הפצע ומקל על כאבים". אמיר מספר כי בבית החולים "הדסה" החלו לטפל בלייזר רך גם באנשים הסובלים מבעיות שיניים במשך שנתיים או יותר, מה שמעביר אותנו להמלצה הבאה שמגיעה מעבר לים.

ד"ר לארי לוקרמן הוא רופא שיניים ממסצ'וסטס בארה"ב. הוא מעיד כי מכשיר "בי קיור לייזר דנטל פרו", המיועד לריפוי בעיות שיניים וחניכיים, עזר מאוד למטופליו: "התגובה של הפציינטים הייתה מדהימה", הוא מספר, "חלק מהם רצו לרכוש את המכשיר לשימוש ביתי באופן מידי. השיפור היה משמעותי ביותר. אף על פי שברור שכאבים כרוניים נגרמים מסיבות שונות ודורשים טיפולים מסוגים שונים, השיפור לאחר שימוש בבי קיור לייזר עקבי ביותר".

בנוסף למחקרים ולעדויות הרופאים, מטופלים רבים מספרים על הצלחה וחזרה לחיים בריאים יותר ונטולי כאבים, וגם את המלצותיהם תוכלו למצוא בנקל ברחבי הרשת. שימוש בבי קיור לייזר יקל עליכם ויסייע לכם לחזור לנהל אורח חיים בריא יותר, וכל זאת בטיפול נטול מאמץ, לא פולשני וללא תופעות לוואי.פרטים על טיפול בקליניקה שלנו:

   * אורך הטיפול 5-30 דקות (תלוי במצב גופני של מטופל)
   * טיפול לשילוב בטכניקות שונות כמו: עיסוי רפואי / רפלקסולוגיה / TENS / TDP
   * טיפול אוטונומי בסידרה עד 10 טיפולים 
   * עבור עלות לברר בקליניקה 


טואול - בניית אתרים