| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7עיסוי אירוטי בארבע ידיים

עיסוי ארוטי בארבע ידיים - הנאה מרהיבה!
עיסוי ארוטי בארבע ידיים ייתן לך הנאה כזו שלא חלמת עליה. ואפילו הקטע מהסקירה למטה לא יכול להעביר במלואו את התענוג, ההתרגשות והאקסטזה שתחוו מהעיסוי. עיסוי ארבע ידיים מבוצע על ידי שני מעסים, על פי טכניקת מחבר ייחודית, המאפשרת להרפות את הגוף לחלוטין, לשחרר את הנפש ממחשבות, דאגות, חוויות מיותרות ולצלול לחלוטין לאוקיינוס ​​הרפיה, ההנאה והעונג! השפעת העיסוי הארוטי על מרכז ההנאה של המוח דומה להשפעת הסמים! רק לאניני הנאה אמיתיים! זה עולה יותר מעיסוי רגיל, אבל זה שווה את זה!

חוות דעת
הרושם הראשוני, אלו הן ידיים קרירות בהתחלה, אחר כך מתחממות, ואז יורדות וידיים אחרות, גם מגניבות בהתחלה, מתחממות על העור שלי ומחממות אותו. בהתחלה, קצת בקצב אחר, אבל אחר כך יותר ויותר כמו ידיים של מעסים ליטפו את גופי וזה היה אושר. במיוחד כשהתנועות היו סימטריות ואי אפשר היה להבין אם מדובר בשתי ידיים של אחת מהן או של אחת מכל אחת. בשלב מסוים, כשהיו עסוקים במקומות שונים, הגיעה מצב שלא יכולתי, ולא רציתי להבין איפה היד של מי, הכל התמזג לזר אחד משותף של תחושות. זה היה כשאף אחד אפילו לא נגע בדגדגן ואפילו אצבעות לא היו בקרבת מקום, אבל זה כבר היה מאוד מרגש ומטורף לטובה. היה מגניב כשאחד המעסים ליטף את הגב בשתי ידיו, ירד למטה, הכניס את ידיו מתחת לירכיים והרים אותי קצת בעצמות! זה פשוט נדלק בטירוף... שמן נשפך בזרזיף על הפתוח בין הישבן... - זה פשוט באז! ואיך הם התחלפו למצוא נקודה ב... וליטפו אותה, ועסו אותה! זה היה מעולה! מאוד אהבתי איך הם ליטפו את השדיים והפטמות! ובכן, פשוט ממש אהבתי את זה!
אסתר

נהניתי מאוד ונהניתי מאוד. בהתחלה הייתי ביישן, אבל הבנים הצליחו להרגיע אותי בעדינות ובעדינות. עיסוי ב-4 ידיים זה משהו! שני הרומאים - פטרוב וסטרלטסוב - חתיכים, הבינו אותי מחצי סיבוב. רגיש, אדיב וכל כך חם. בכלל, הבנים נפרדו מכל הפחדים והמבוכות שלי, הכל היה פשוט ברמה הכי גבוהה.
רחל

באו שני רומאים ועשו עיסוי בארבע ידיים. בנות, זה משהו בלתי נתפס! בחיים שלי לא חוויתי רגשות כאלה! אין מילים! החבר'ה בהחלט ראויים לשבח! קוסמים!!!
אילנה


אורך הטיפול -
90 דקות
מחיר ביום -
600 ש"ח
מחיר בלילה -
700 ש"ח
logo בניית אתרים