|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
מטפלים 
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7סקסולוג - מי זה? מתי כדאי ללכת למומחה הזה?

בעיות במין נפוצות מאוד, אך לא נהוג לדבר עליהן. אנשים לא שותפים לכך שהמין משתנה, שהתחושות פוחתות והתשוקה נעלמת. לדבר על זה יכול להיות קשה אפילו עבור אדם אהוב. אבל מה אם אתה רוצה ליהנות לגמרי מאינטימיות, אבל זה לא מסתדר? סקסולוגים באים להציל.

מיהו סקסולוג?
סקסולוג הוא רופא שחוקר בריאות מינית. מדובר במומחה בעל השכלה רפואית אשר מייעץ למטופלים בזמן דיסהרמוניה. הוא בהכרח עובר הכשרה בתחום הפסיכולוגיה וחוקר לעומק את האנטומיה של חיי המין. בהתייעצות עם סקסולוג מתקיים דיון בחיי המין, תכונות התפיסה. לקוחות מספרים על רגשותיהם, רצונותיהם וחוויותיהם. רגשות רבים קשורים לא רק למין, אלא גם ליחסים עם בני זוג. בתהליך אין הדגמה של יחסי מין, אין צורך להתפשט. אבל השיחה מאוד כנה. זוגות שאינם מרוצים מחיי המין שלהם פונים לסקסולוג. אבל אישה או גבר יכולים גם לבוא בנפרד כדי לדון בקשיים האישיים שלהם. על פי הסטטיסטיקה, במהלך 10 השנים האחרונות, גברים פנו למומחי מין לעתים קרובות יותר. קשה להם יותר להסתיר בעיות, כמו חוסר זקפה או שפיכה מהירה. וקשה למצוא את הסיבה. אבל במהלך השנתיים האחרונות, המגמה השתנתה, וכעת נשים שרוצות ליהנות יותר הולכות לעתים קרובות יותר.

מתי יש צורך לפנות לסקסולוג?
ישנן מספר בעיות שעליך לדון בהן עם הרופא שלך אם אינך יכול לפתור אותן בעצמך:

אין תענוג במהלך יחסי מין ייתכן שאחד מבני הזוג או שניהם סובלים מבעיה זו. חוסר היכולת להגיע לשיא ההנאה מדכא, מוביל לתוקפנות ועצבנות. ישנם פתרונות רבים לשני המינים, והרופא בוחר את הטוב ביותר.
הרצון לאינטימיות נעלם, זה קורה בהרבה משפחות, אבל צריך ללכת למומחה רק אם אחד מבני הזוג לא מרוצה מכך. רק נוכחות של חוסר שביעות רצון היא סיבה לדבר עם סקסולוג. הוא יזהה בעיות פסיכולוגיות בזוג, יבטל את הסיבות להתקררות היחסים.

כאב במהלך יחסי מין שכיח יותר אצל נשים. ואם אין מחלות גופניות, יש להוציא אותן על ידי ביקור אצל רופא נשים, אז אתה צריך לחפש בעיה ברגשות. תחושות לא נעימות, אי נוחות או וגיניזם מתרחשים בגילאים שונים, וישנן מאות סיבות למצבים כאלה.

חוסר שביעות רצון מחיי המין עם מזג שונה, לוחות זמנים והרגלים שונים, עלול להיווצר סכסוך בין בני זוג בגלל מין. אם אחד מבני הזוג אינו מקבל את תשומת הלב הדרושה לו, מתרחש קירור. ואם לא ניתן לבטל את חוסר האיזון בעצמכם, תוכלו להיעזר בסקסולוג. אם אינכם יכולים להסכים, מצאו פשרה, כדאי להגיע לייעוץ.

גם לרווקות יש בעיות, גם אם אישה לא בזוג, אבל יש לה בעיות להגיע לאורגזמה, שווה להגיע לפגישה. התמכרות למין, הרצון המתמיד לאינטימיות וחוסר היכולת להרוות את התהליך - זו גם סיבה ללכת לרופא. וחוסר המשיכה המוחלט, גם כשצופים בסרטים מרגשים או קריאת ספרות אירוטית, הוא גם סיבה להתייעצות. עבור גבר, יש צורך בקבלת פנים אם יש בעיות עם עוררות, מופיעה זקפה מוחלשת. משך יחסי מין קצר (פחות מדקה אחת) הוא גם סיבה לדבר עם רופא. כאב, כאב כאשר מתעוררים, סלידה ממין וביטויים מיניים הם גם בעיות פתירות.


מתי הזמן הטוב ביותר לפנות לסקסולוג?
הסקסולוגית תשלח אותך לבדיקות כדי לוודא שאין צורך בטיפול תרופתי. לכן עדיף להתייעץ מראש עם גינקולוג לנשים ועם אנדרולוג או אורולוג לגברים וגם להיבדק לזיהומים על מנת לשלול מחלות באזור איברי המין הפוגעות בחשק המיני. יש לשקול ולדון בכל בעיה עם שותף. לפעמים הכנה לטיול למומחה יכולה לבטל כמה בעיות. דיאלוג כנה חושף את הגורמים למצב הנוכחי, והבנתם מאפשרת מציאת פתרונות. פנטזיות, ניסויים וכנות באים להצלה. הרופא בהחלט ישאל את השאלה - "מה כבר ניסית לפתור את המצב הזה?". ואתה צריך לחשוב אם אתה עצמך עשית מאמצים לשנות את המצב? סקסולוג הוא לא קוסם, הוא רק ייתן עצות, אבל הלקוח עדיין יצטרך לפעול. ואם אין רצון לעשות מאמצים, אז האפקטיביות תהיה בסימן שאלה. אבל כשניסיונות אישיים לפתור בעיות מיניות לא הצליחו, שיחות גלויות לא עזרו, ביקור אצל סקסולוג הוא פתרון מצוין. אין צורך לחכות לפגישת ייעוץ אחת כדי להחליט על הכל, בדרך כלל נדרשים מספר ביקורים. אבל רוב האנשים בעזרת רופא פותרים בעיות, משפרים את חיי המין שלהם.

מחיר (90 דקות)  ביום - 450 ש"ח
מחיר (90 דקות) בלילה - 600 ש"ח


טואול - בניית אתרים