הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים (נוכחות בעל - חובה!) / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים (נוכחות בעל - חובה!), לזוגות 

24/7FISTING - פיסטינג

פיסטינג - זה שיטה מינית עם חדירת אגרוף או אצבעות לתוך נרטיק ו/או פי הטבעת כדי להביא את גבר או אישה לאורגזמה.

מידע כללי
מהות התרגול היא שכף היד הקפוצה לאגרוף מוכנסת לנרתיק או לפי הטבעת, לפעמים רק כמה אצבעות של היד (סוג זה של אגרוף נקרא אצבעות); מניפולציות אלה יכולות להיעשות גם עם בן זוג וגם עם עצמך - במקרה זה, אגרוף נחשב לאחת מצורות האוננות. מטרת הפעולות הללו היא להשיג תחושות מיניות חריגות.

שביעות רצון מינית במהלך אגרוף יכולה להיות מושגת, במיוחד, כתוצאה מגירוי של אזור גרפנברג (לנשים).

פיסטינג אנאלי
פיסטינג אנאלי כרוך בהחדרת אגרוף או אצבעות (אצבעות) לפי הטבעת, ובניגוד לאגרוף נרתיקי, ניתן לתרגל על ​​ידי נשים וגברים כאחד. הגורם המגרה במקרה זה הוא גירוי של קצות העצבים בפי הטבעת. אצל גברים מופעל לחץ גם על הערמונית, ואצל נשים יתכן שנקודת ה-G מופעלת דרך דופן פי הטבעת.

התוצאה של פיסטינג פי הטבעת עשויה להיות התרחשות של הפרעות בתפקוד פי הטבעת: גירוד בפי הטבעת, פרוקטלגיה, טחורים, סדקים אנאליים, בריחת שתן אנאלית, בריחת צואה (אנקופרזיס)

אגרוף כפול
אגרוף כפול מתייחס להחדרת שתי ידיים לפי הטבעת או הנרתיק בו זמנית. בהקשר זה, נבדלות השיטות הבאות:

הכנסת יד אחת לנרתיק ופי הטבעת;
הכנסת שתי ידיים, כפות ידיים צמודות זו לזו, לתוך הנרתיק או פי הטבעת.
במקרה האחרון, מתאפשר מה שנקרא gaping (מהאנגלית gape - a hole, a hole, a gap), מה שמרמז על דילול כוחני לצידי הידיים המקופלות יחד על מנת להשיג הנאה חושנית גדולה יותר עבור בן הזוג המקבל ולצפות במשטח הפנימי של פי הטבעת או הנרתיק.

אגרופי רגל
אגרוף כף הרגל (אנגלית Foot fisting, מכף רגל "רגל") כרוך בהחדרה לנרתיק או לפי הטבעת לא של היד, אלא של כף הרגל.

אגרופים בפורנוגרפיה
למרות העובדה שאגרוף אינו המצאה מודרנית, הייצוג הנרחב שלו בפורנוגרפיה החל רק בסוף שנות ה-80. לאחר מכן, החלו להופיע סרטים פורנוגרפיים המציגים סצנות אגרוף, כמו גם מגזינים ואתרי אינטרנט שמסקרים את הנושא.

ההשלכות של תרגול אגרוף, סיכונים ואמצעי זהירות
תרגול האגרוף דורש מגע ואמון מתמידים בין בני זוג. עם זאת, במקרה של מוכנות לא מספקת של בן הזוג המקבל, חיפזון יתר או חוסר זהירות של בן הזוג האגרוף, או שימון לא מספק, יתכנו כאבים, ובמקרים חמורים, קרעים של פי הטבעת עם דימום מסיבי או דלקת בצפק או בנרתיק וזיהום. , שבסופו של דבר אף עלול להוביל למוות. פני השטח של פי הטבעת, בניגוד לפי הטבעת, אינם רגישים לכאב, וכתוצאה מכך אפילו פציעות קשות עלולות, בנסיבות מסוימות, להיעלם מעיניו למשך זמן מה, אשר בתורו עלולים לתרום להתפתחות זיהום. מחלות זיהומיות המועברות במהלך פיסטינג כוללות, בין היתר, הפטיטיס C] ו-HIV[.
כדי להפחית את הסיכון למחלות זיהומיות, המתרגלים מבצעים אגרוף עם כפפות, והאפיסט שומר על ידיו במצב מטופח עם ציפורניים קצוצות למשעי. למטרות היגיינה, פיסטינג אנאלי בדרך כלל נותן לבן הזוג המקבל חוקן מראש.טואול - בניית אתרים