| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. כאבי גב


כאבי גב - יש לכם כאב גב? מה אפשר לעשות?

   המכה האמיתית של זמננו - אוסטאוכונדרוזיס משפיעה על חלקיה הפגיעים ביותר - אזורי צוואר הרחם והמותניים והיא סיבה נפוצה לנכות זמנית. מרכיב חיוני של המתודולוגיה לטיפול     במחלות כאלה הוא פיזיותרפיה, שיש לראותה כסט אמצעים שמטרתם להקל על הכאבים בתקופה החריפה, לשפר את זרימת הדם ומיקרו -סירקולציה ברקמות, ולהילחם בהפרעות         דיסטרופיות והפרעות תנועה.

   ארסנל כלי הפיזיותרפיסט כיום רחב ביותר. ישנם שני בלוקים גדולים: תרגילי אלקטרו -תרפיה ופיזיותרפיה. שיטות העיסוי הטיפולי נבדלות זה מזה, המבוקשות עד כדי כך שיש אפילו         גירעון מסוים במתן ההליך. זה לא מפתיע, שכן אין הרבה מה להשוות עם עיסוי בשיפור זרימת הדם ברקמות עמוקות וסילוק חסימות שרירים, שהן המקורות העיקריים לכאבי גב.
   כחלק מהשיטות המפורסמות ביותר לאלקטרוותרפיה, אלקטרופורזה של תרופות מבודדת - אמצעי יעיל ביותר למסירת תרופות לאיבר חולה, המשפר את אספקת הדם לרקמות ואת           מוליכות סיבי העצב ההיקפיים. השתמש בקרינת לייזר בטווחים האדומים וקרובים לאינפרא אדום. מגנטותרפיה מיושמת בצורה של שדה מגנטי קבוע או מתחלף המוחל באופן חלקי.       טיפול מגנטי ולייזר משמש להפחתת נפיחות והקלה על כאבים. היתרון שלהם הוא האפשרות לפעולה מקומית רק על האזור הפגוע, חוסר כאבים, היכולת לבצע הליכים במקרה של         פגיעה בשלמות העור.

   Darsonval - זרמים צרפתיים מאוזנים מקלים באופן מושלם על הפרעות במיקרו -סירקולציה, משמשים להקלה על גירוד ועוויתות. פונופורזה - תנודות אולטראסוניות מכניות בתדירות     גבוהה מקלות על דלקת להפליא, מבצעות מיקרו -מסאז 'ברמה התאית, ממיסות צלקות והופכות את הרקמות לרכות וגמישות. בנוסף, לאולטרסאונד יש השפעה חיידקית, התורמת           לריפוי מוקדם של פצעים.

   תפקיד מיוחד בפיזיותרפיה שייך לתרגילי פיזיותרפיה (תרגילי אימון). חשיבותו לרוב לא מוערכת, ומצמצמת אותה למערך התרגילים הסטנדרטי המוצג לכולם. פיזיותרפיה היא בעלת           חשיבות מיוחדת במהלך תקופת ההחלמה לאחר פציעות ופציעות קשות, בתקופה שלאחר הניתוח. עם זאת, טיפול בפעילות גופנית קשור באופן הישיר ביותר לטיפול ומניעה של             אוסטאוכונדרוזיס. כדי להתגבר על סטריאוטיפים מוטוריים נפוצים, למשל: עובד במשרד המבלה חלק ניכר מחייו בישיבה, איש מכירות החווה לחץ יתר על רגליו, חשוב מאוד להשתמש       במערכות תרגילים שתוכננו במיוחד המפתחות שרירים מוחלשים. ובכך למנוע את התפתחות הביטויים של אוסטאוכונדרוזיס.

   דרך יעילה ביותר להילחם באוטומטיות של תנועות, הנוצרת על ידי חזרה על אותם תרגילים חוזרים ונשנים, יכולה להיות לימוד ריקוד, תוך שימוש בתנוחות מוזרות, ממבט ראשון, לא         טבעיות האופייניות להתעמלות סינית וו-שו, או ביצוע תרגילים בצום קצב, המאפיין מתחמי אירובי., עיצוב וכו '.

גב תפוסמכשיר לעיסוי בצווארמכשיר לעיסוי בצווארתרגילים בכאבי גב תחתון


תרגילים בכאבי גב עליוןעיסוי גב
    עיסוי רפואי באיזור המותניים


Болит поясница? Запишитесь на массаж низа спины в Химках.


   העיסוי הקלאסי של המותן והגב משפיע לטובה על עמוד השדרה, מכיוון שהמותני הוא חלק פעיל ונייד של מערכת השרירים והשלד.
   עמוד השדרה המותני ממוקם בין הצרי (החלק הנמוך ביותר של עמוד השדרה) לאזור בית החזה, לוקח על עצמו חלק משמעותי מהעומס על מערכת השרירים והשלד האנושית.             לדוגמה, תנועות נוטות, מורכבות בטכניקת הפעולה, תפקוד שיכוך, סיבובי גוף בלתי אפשריים ללא השתתפות פעילה של עמוד השדרה המותני. במרכז לטיפול ושיקום קונצבו רופאים     מנוסים יקבעו עיסוי מותני במחיר האופטימלי לכל מטופל.
   עיסוי בעווית המותני מאפשר לך לחסל עווית שרירים, למנוע עיוות, הפרות של מבנה רקמת הסחוס, להקל על כאב באזור המותני.

   עיסוי מונע מתבצע בחולים שאין להם פעילות גופנית פעילה במהלך היום, כמו גם באנשים העוסקים בעבודה בישיבה. העיסוי מושלם גם למטופלים אשר בפעילותם המקצועית             מתמודדים עם הרמה מתמדת של חפצים כבדים, כיפוף. קורסי עיסוי מניעתי, ככלל, מבוצעים ללא אינדיקציות מיוחדות, על מנת למנוע את הסיכון לפתח מחלות בגב התחתון בקבוצות     חולים שונות.
   עיסוי בעווית המותני מאפשר לך לחסל עווית שרירים, למנוע עיוות, הפרות של מבנה רקמת הסחוס, להקל על כאב באזור המותני.

   אינדיקציות לעיסוי מותני קשורות למחלות של עמוד השדרה והפרעות בעבודת מערכת השרירים והשלד. המומחה ממליץ לעבור קורס עיסוי מותני אם למטופל יש את האבחנות         הבאות:

   * עקמומיות עמוד השדרה, עיוותים - עקמת, קיפוזיס או לורדוזיס;
   * תהליכים ניווניים -דיסטרופיים בעמוד השדרה - אוסטאוכונדרוזיס של עמוד השדרה המותני;
   * בקע בין חולייתי ללא החמרה;
   * השלבים הראשונים להיווצרות פריצת דיסק - בליטת דיסק;
   * כאבי גב וגב תחתון - lumbago;
   * דלקת ברקמת השריר באזור המותני - מיוזיטיס;
   * פתולוגיה של עצב סכיאטי - סיאטיקה;
   * צביטה של ​​העצב הסיאטי, מלווה בתסמונת כאב קשה;

     עמוד השדרה המותני הוא האזור בגוף האדם המכיל קצות עצבים רבים. לכן, מטפלים בעיסוי, כירופרקטורים, רופאים מומחים אחרים ממליצים לעיתים קרובות על עיסוי מותני בשל           הימצאות נקודות רפלקס באזור זה.
     הודות להשפעה על האזור הרפלקסוגני, זרימת הדם מנורמלת, טונוס רקמת השריר גדל ועבודת האיברים הפנימיים משתפרת. לעיסוי המותני הקלאסי יש השפעה חיובית המשפיעה       על כל אזורי גוף האדם המקבלים עצבנות מעמוד השדרה המותני. לכן, המטפל בעיסוי מבקש לשנות את מצבו של האדם לטובה, תוך התבוננות בדינמיקה חיובית בולטת.

    למי אסור לעשות עיסוי בגב התחתון?
    ישנן לא מעט אינדיקציות לעיסוי טיפולי של עמוד השדרה המותני, אולם יש גם להעריך היטב את ההתוויות. לפני השימוש בשיטה, המטפל יעריך את בריאות המטופל ויוודא שאין            גורמים האוסרים עיסוי.
    זה אסור לבצע עיסוי אם לאדם יש את הפתולוגיות או התנאים הבאים:

   * תבוסת הוורידים בגפיים התחתונות - נוכחות של פלביטיס, פקקת או טרומבופלביטיס, דליות;
   * גידול הגידול ללא קשר ללוקליזציה;
   * פתולוגיה דרמטולוגית במהלך החמרה, מחלת צריבה;
   * מפרצת;
   * פגיעה בשחפת;
   * מצבים חריפים הנגרמים כתוצאה מפגיעה בלב, בכליות, בכבד;
   * תקופה של החמרה של הפתולוגיה הכרונית;
   * דימום ברחם;
   * מחלות הנלוות להיווצרות אבנים - urolithiasis, cholelithiasis.
   * לבנות לא מומלץ לעסות את עמוד השדרה המותני בזמן הווסת. הפעלת זרימת הדם מובילה לעיתים קרובות להפרשה מוגברת.

   איך מתנהל מפגש העיסוי?
   לשלבי עיסוי הגב המותני יש רצף ברור. ראשית, המטפל מבצע חימום עדין ועדין של הרקמה המותנית על ידי ליטוף. הטכניקה מתבצעת להכנת עמוד השדרה המותני לתנועות             וטכניקות פעילות.
   בשלב הבא מיושמות פעולות מוחשיות יותר. ניתן להשתמש בשפשוף, לחיצה, חשיפה לרטט וטכניקות רבות אחרות, אותן בוחר המומחה ישירות לאדם שפנה אליו בנוגע למחלה             ספציפית או למניעת פתולוגיה. מומחה טוב אינו מתעלם מנוכחותם של קווי עיסוי מיוחדים, שהשימוש בהם במהלך ההליך משפר את הדינמיקה החיובית של המטופל.
   אז, לאחר קורס של עיסויים מותניים, זרימת הדם באזור מנורמלת, הולכת דחפים עצביים משתפרת, המטופלים מבחינים בהיעלמות הכאבים ואי הנוחות, הופעת ההזדמנות לבצע             תנועות פעילות בגב התחתון.

   אורך העיסוי - 45 דקות
   מחיר - 220 ש"ח


עיסוי בצוואר וכתפיים

Массаж шейно-воротниковой зоны в Киеве — Derma.ua

   עיסוי אזור צוואר וכתפיים הוא מערכת טכניקות מיוחדות בהן משתמש מעסה שיפור מצב אספקת הדם, עצבוב אזור צוואר וכתפיים, הפחתת כאבים ואי נוחות של המטופל באזור זה.         טכניקת העיסוי  כוללת טכניקות לישה, פעולות ליטוף, מניפולציות של שפשוף.
   עיסוי של אזור צוואר וכתפיים מאפשר לך להרפות את השרירים, לשפר את עוצמת אספקת הדם לאזור ויש לו השפעה אנטי-עווית. בנוסף, מפגשי העיסוי הקלאסי  מסייעים בשיפור         זרימת הדם במוח, דבר המשפיע לטובה על יכולותיו הקוגניטיביות של האדם. כך, החולה מתחיל לחשוב מהר יותר, לשנן מידע טוב יותר.
   לעיסוי צוואר וכתפיים יש אינדיקציות רבות. ככלל, המעסים ממליצים למטופלים לבצע את העיסוי הקלאסי  כמניעת התפתחות מחלות הקשורות לאזור הכתף וחגורת הכתפיים. הדבר       חשוב במיוחד לאנשים העוסקים בעבודה בישיבה שאינם מבצעים פעילות גופנית פעילה במהלך היום.
   עיסוי של אזור צוואר וכתפיים עוזר בצורה מושלמת להתמודד עם תסמונת הכאב בצוואר וכתפיים, לסלק מתח שרירים בצוואר. לעתים קרובות, עיסוי של אזור צוואר וכתף משמש               כשיטה  נוספת להשפעה טיפולית על המטופל, יחד עם טיפול תרופתי, הליכי פיזיותרפיה.

האינדיקציות למינוי עיסוי של אזור  הצוואר הן:

   אוסטאוכונדרוזיס בעמוד השדרה, שיכול להסתבך על ידי כאבים, פגיעה ברגישות הידיים, כאבי ראש, סחרחורת ותסמינים נוירולוגיים אחרים.
   * עקמומיות עמוד השדרה, הפרת יציבה נכונה;
   * הפרעות בפעילות מערכת העצבים האוטונומית;
   * חוסר יציבות של התחום הפסיכו -רגשי של המטופל: שינויים במצב הרוח, מחשבות דיכאוניות, כמו גם ירידה בתפקודים הקוגניטיביים, הפרעות בקצב השינה וערות.
   * פתולוגיה אורגנית בצורה של יתר לחץ דם עורקי, מחלות כרוניות בעמוד השדרה;
   * תקופת השיקום לאחר השפעות טראומטיות, שברים, קרעים ברצועות, נקעים בשרירים.

אסור לבצע עיסוי באיזור צוואר וכתפיים במצבים הבאים:

   * שברים של גופי החוליות או אלמנטים אחרים של המבנה האנטומי של החוליה - עיסוי במקרה זה יכול להוביל ליציבות הגוף החוליות;
   * טראומה של המנגנון השרירי והליגמנטי - קרעים בשרירי חגורת הכתף והכתף, המלווים בכאבים עזים;
   * כוויות או פתולוגיה דרמטולוגית באזור בו מתוכננים השפעות עיסוי;
   * הפרה של המבנה התקין של עורק החוליות, הדחיסה שלו;
   * פתולוגיה אונקולוגית, ללא קשר למיקום.

   אורך העיסוי - 25 דקות
   מחיר - 150 ש"ח
פיזיותרפיה

  וואקום-מסאז'                          

Buy Electric Cupping massage Scraping Body Relaxation massager Vacuum  guasha Device Healthy Care scraper at affordable prices — free shipping,  real reviews with photos — Joom


לקריאת תוכן העמוד לחץ כאן >>> הצג את הדף
     

התעמלות שיקומית                         
לקריאת התוכן העמוד לחץ כאן >>> הצג את הדף


   ELECTRO-FOREZ                         לקריאת תוכן העמוד לחץ כאן >>> הצג את הדף


    GUN - MASSAGE                                  

 לקריאת תוכן העמוד, לחץ כאן >>> הצג את הדף


טיפול אלקטרו - מגנטי                       לקריאת תוכן העמוד לחץ כאן >>> הצג את הדף    TENS                                               לקריאת תוכן עמוד לחץ כאן >>>  הצג את הדף  VIBRO-MASSAGE                               
    שכיבה על מזרון חשמלי למטרת                             
        התעוששות לאחר טיפולים                                

HANDY CURE LASER                          

להמשך לחץ >>> הצג את הדף    B-CURE LASER                                         

להמשך לחץ >>> הצג את הדף

כלי עזר למטפלים הוליסטיים                                    

      טיפול - טריגר פואינדס בכאבי גב התחתון
       תוכן הטיפול:
       * למצוא את ניקודה ולסמן אותה
       * ללחוץ עליה במכשיר - GUN
       * להמתין כדקה וחצי עד שכאב יעלים או יחליש
       * למתוח שריר לאורכו בכיוונים הפוכים

подвздошно рёберная мышца груди триггерные точки

мышцы вращатели


прямая мышца живота триггерные точки

нижняя задняя зубчатая мышца


межрёберные мышцы триггерные точки


широчайшая мышца спины триггерные точки

      טיפול - טריגר פואינדס בכאבי גב האמצעי
       תוכן הטיפול:
       * למצוא את ניקודה ולסמן אותה
       * ללחוץ עליה במכשיר - GUN
       * להמתין כדקה וחצי עד שכאב יעלים או יחליש
       * למתוח שריר לאורכו בכיוונים הפוכים

боль в спине посередине

широчайшая мышца спины

мышца поднимающая лопатку

подвздошно рёберная мышца груди

многораздельные мышцы

ромбовидные мышцы

верхняя задняя зубчатая мышца

подостная мышца

трапециевидная мышца боль в спине

передняя зубчатая мышца

      טיפול - טריגר פואינדס בכאבי גב העליון
       תוכן הטיפול:
       * למצוא את ניקודה ולסמן אותה
       * ללחוץ עליה במכשיר - GUN
       * להמתין כדקה וחצי עד שכאב יעלים או יחליש
       * למתוח שריר לאורכו בכיוונים הפוכיםтриггерные точки на спине

триггерные точки спины
боль в спине из триггерных точек

боли в спине из триггерных точек
боль в спине триггерные точки
триггерные точки на спине схема
боль сзади спины
боль сзади со спины
боль в спине и руке
боль в спине и плечеlogo בניית אתרים