|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


עיסוי ניקוז לימפתי (פרסותרפיה) הוא הליך מועדף על חולים הסובלים מדליות או גודש לימפה (לימפוסטזיס), בצקת או עודף משקל.

אחרי ניתוח? סובלים מבצקות? סובלים מכאבים?

למערכת הלימפה תפקיד חשוב בהתנהלות המערכת החיסונית של הגוף ושמירה על תקינותה. כדי להמריץ את היעילות אנו מציגים את מערכת העיסוי הלימפטי "Hercules600"

מהי מערכת לימפטית?

המערכת הלימפטית של גוף האדם היא מערכת שמשתמשת בצינורות דקים, נימים וקשרי לימפה. למערכת זו תפקיד חשוב בהגנה על המערכת החיסונית והגנה מזיהומים ופתוגנים שונים.


מהי מערכת עיסוי לימפטי-

זוהי מערכת עיסוי חדישה ומתקדמת המסייעת בחידוש הרקמה התאית, משפיעה על מערכת העצבים, ממריצה את המערכת החיסונית ואת מחזור מערכת הלימפה. מכשיר זה פונקציונלי, ומהווה פתרון בטיפול בכאבים ,בצקות ובעיות רפואיות. מהווה גם פתרון אסתטי וקוסמטי עם תוצאות נראות לעין.

הטיפול הלימפטי לאחר ניתוח יגרום לריפוי מהיר יותר, יאפשר קליטת חומרים טובה יותר ויגרום לזרימת דם ולימפה טובים יותר וימנע גם היווצרות בעיות בעתיד. הטיפולים הלימפטיים מסלקים ומנקזים רעלים מהגוף. מערכת הלימפה היא מערכת מקבילה למערכת הדם וכשהיא נסתמת או מתמלאת בכמות גדולה של חמרי פסולת נוצרות בעיות שונות כמו בצקות, נפיחויות וכאבים. הטיפול הלימפטי פותח ומשחרר את המערכת וממריץ את זרימת נוזלי הלימפה בגוף. טיפול כזה טוב לא רק לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות. הוא מצוין גם לאנשים שבמשך יום העבודה שלהם אינם מתנועעים מספיק ובסוף היום סובלים מבצקות ורגלים כבדות, נפוחות וכואבות. נפיחות כזו מעידה על כך שיש בעיה בזרימת הלימפה בגוף. כדי להשתחרר מבעיות אלו כדאי לעבור טיפול לימפטי שינקה את הגוף מרעלים, יפתח סתימות וימריץ את זרימת הדם והלימפה בגוף.סתימה בורידים 
הטיפול באמצעות "Hercules 600" תורם בניקוז איכותי ויעיל של נוזלי לימפה. למעשה, מומחים רבים סבורים כי בתנאים אידיאליים כל אחד מאיתנו היה עובר עיסוי מסוג זה לפחות פעם בשבוע לאורך כל חייו. 
כיום דבר זה נגיש יותר מבעבר, מהיר יותר, נוח יותר, והכי חשוב- במחיר נמוך הרבה יותר. 
בתחום הרפואי נותנת השיטה מענה לחולי לימפאדמה (כשל כרוני במערכת בלוטות הלימפה הגורם להצטברות נוזלים בגפיים ולבצקות חמורות) ובעזרת העיסוי במכשירים שומרת על המצב בשליטה, מונעת התדרדרות פיזית נוספת ותורמת להקלה על איכות חיי החולים. 
במישור הקוסמטי משמש ה-"Hercules 600" לשיפור איכות החיים גם עבור אנשים בריאים- מספר טיפולים במכשיר הוכחו ביכולתם להפחית צלוליטיס, לסייע בהרזייה וחיטוב הגוף, להשיב אלסטיות וטונוס לעור וכן לטפל במקרי עייפות והחזרת תחושת מרץ וחיוניות. 
בעזרת עיסוי נעים ואינטנסיבי הפועל על מערכת הלימפה הוא תורם לשחרור נוזלים ופסולת המצטברים ברקמות, דבר המסייע להמרצת יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף. בין התוצאות החיוביות ניתן למנות שיפור בזרימת הדם, חיזוק המערכת החיסונית, שיפור המטבוליזם ועוד. התוצאות ניכרות לעין ומורגשות על ידי המטופל עצמו כבר למן הטיפול הראשון. 

למי יכול לסייע מכשיר העיסוי הלימפטי "Hercules 600": 
• מסייע בהתכווצויות של הגפיים התחתונים; 
• סוכרת; 
• נקעים; 
• צלוליט ועור נפול. 
• נסיגה של עודף נוזלים. 
• מסייע במניעת דליות. 
• מסייע לטיפול בבצקת.
* אימפוטנציה

הטיפול מתבצע בשתי רגליים  בנפרד. 
אפשר באותו יום. חצי שעה לאחר טיפול ברגל אחת.
אורך טיפול ברגל אחת - 20 דקות.
מחיר של טיפול ברגל אחת - 200 ש"ח.
מחיר של טיפול בשתי רגליםם - 370 ש"חטואול - בניית אתרים