הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

 צוות גברים בלבד
24/7
בין שעות 05:00 - 09:30 בבוקר קבלת לקוחות במצבים דחופים בלבד !

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

עיסוי טנטרי בירושלים מסלול טנטרה

24 שעות ביממה

זימון תורים
צוות גברים בלבד!

אצלנו משלמים  רק במזומן
אך סכום מעל 600 ש"ח אפשר
בכרטיס אשראי

  1. דף הבית
  2. /
  3. טיפולים הוליסטיים

טיפולים הוליסטיים

לתשומת לבך: אם תזמין תור דרך לוח הזמנות, תשלם עבור טיפול פחות. לחץ כאן >>> http://yoman.co.il/wexmbuehu      

טיפולים הוליסטיים - הם טיפולים בגוף - נפש - נשמה. המקור של שם - טיפול הוליסטי - שלם (WHOLE). טיפולים הוליסטיים מתייחסים לגוף כולו, לתחומים פיזית, רוחנית, רגשית. כאשר מטפל הוליסטי יצירתי נימצא בתהליך תיכנון ובניה של טיפול הוליסטי הוא מוחרך להתיחס לאספקטים חשובות ביותר כגון - מחשבות של מטופל, אמונתו, תחושות שלו, לסיגנון היתהגותי שלו וכמובן הוא צריך ללמוד מה הוא חש בגוף שלו. תחום רפואה הוליסטית מתפתחת מאוד דינמי לאחרונה. קיימות מאות סוגי טיפולים הוליסטיים שונים, כלומר יש מגוון עשיר מאוד של כלים לאבחון ולהתערבות הוליסטית אשר אמורים לעזור למטופל לאיזון , לרוגע ושימחה. אנחנו כבר יודעים שרוב המקרים של חסימות בגוף-נפש-נשמה מופיעות עקב רגשות שליליים ששורש שלהם חל בעבר וכדי לפתוח חסימות האלה אדם זקוק לסלוח הרבה דברים מעבר ולהשתחרר מהם וזה שייך לתחום רפואה הוליסטית. למשל טיפול מדהים ויעיל ביותר - פרחי באך (כדוגמה) דרך איזון אנרגתי מלמד לאהוב ולקבל את עצמנו, לחזק את ביטחון עצמי, עוזר להשתחרר מחרדות ופחדים. כל הטיפולים הוליסטים הם טבעיים ולא פולשנים ומשחשוב לא גורמים לתופעות לווי.
לחץ על לינק הבא
http://www.maslultantra.com/PAGE535.aspAbhyanga
- עיסוי גוף מרגיע
בעצם השם של הפרוצדורה "אביאנגה" יש לו שתי משמעויות: "השפלה" ו"ידיים אוהבות ". שמן נושא בתוכו את האנרגיה של האהבה, ולכן, בעזרת שימוש מיוחד בשמן, אדם נראה מלא באהבה. שימון עמוק ורך של כל הגוף עם מספר גדול של שמנים נבחרים באופן אישי, מועשר עשבי תיבול. מזינה ומקדם התחדשות העור ורקמות עמוק של הגוף, משחרר את התאים  מרעלים. אבהיינגה מקדם את התחדשות הגוף, נורמליזציה של תהליכים מטבוליים, מזין את הגוף ומסייע להיות רגוע לנרמל את השינה.
החיים פורחים.
60 דקות - 420 ש"ח / 90 דקות - 630 ש"ח בשעות יום
60 דקות - 600 ש"ח / 90 דקות - 800 ש"ח בשעות לילה
עיסוי באבנים חמות (עיסוי אינדיאני)
בעיסוי אינדיאני המסורתי  משמשים אבנים חמות של סלעי בזלת  הוולקני. אנרגית אדמה ביחס שלה עם גוף האדם משפיעת מאוד להתחדשות של שרירי  גב, צוואר, רגליים ידיים וריקמות אחרות. דווקא תראפיה בזלתית עוזרת לשיפור ושיחזור תהליכי חילוף חומרים מצילה בהחלט מערכת העצבים הנפגעת. הטיפול מביא אותך לעולם של שקט, רוגע ושלווה גופני ורגשי. תן לעצמך את ההרמוניה של הנשמה והגוף!
60 דקות - 200 ש"ח / 90 דקות - 300 ש"ח - בשעות יום
60 דקות - 400 ש"ח / 90 דקות - 500 ש"ח - בשעות לילהעיסוי הוליסטי בארבע ידיים (על ידי מטפל + מטפל )

העיסוי מתבצע על ידי שני מסטרים בו זמנית. אם אתה מחפש את אנרגיה המרפאה, רוצה להשיג הרפיה מקסימלית, לטבול את עצמך לחלוטין בעולם של טקסים איורוודי, ואז עיסוי בארבע ידיים הוא בדיוק מה שאתה צריך. עיסוי ב 4 ידיים מאפשר לך לעבוד עמוק החוצה באופן שווה את כל המערכות הפנימיות העיקריות של הגוף.  הטיפול הזה מכסה שרירים, עצבים, כלי הדם, המפרקים וגידים. כאשר אתה מגיעים  לידיים של שני מסטרים, אתה מקבל טיפול בבעיות של עמוד שדרה, התכווצויות שרירים באזור המותני, נפיחות של הרגליים, כאבי ראש ...... וכל בבת אחת! לישה עמוקה של השרירים מסייעת להקל על עייפות ולהאיץ את הנסיגה של חומרים רעילים מהגוף.  כמו כן, מתבצעת סטימולציה של מחזור הדם סביב המפרקים , מה שהופך אותם ניידים מקל על התכווצויות שרירים של הרגליים.
ריקוד הקסם של ארבע ידיים מטביל אותך לעולם של הרמוניה ורוגע. הפעולות של המעסים מסונכרנות, מכילות מספר רב של טכניקות ווריאציות בתוכנית מסוימת, אשר יוצרת עיסוי משלה, ייחודי ואקסקלוזיבי. עיסוי  בארבע ידיים מתבצע על מיטת עיסויים  בחדר-עיסויים, שם אור עמום ומוסיקה מרגיעה , והאוויר מלא ניחוחות של שמנים אתריים. עיסוי מתבצע באופן סינכרוני על ידי המעסים אשר למדו במיוחד לעבוד אחד עם השני. 60 דקות של עיסוי ב 4 ידיים  שווה ערך לפגישה של שעתיים, אשר מבוצעת על ידי מאסטר אחד. עיסוי ב 4 ידיים מגרה נקודות דיקור, מפעיל את זרימת הדם וממריץ את המערכת החיסונית, מפעילה את תהליכי התחדשות של הגוף, מגביר את הניידות של המפרקים. תנועות לסירוגין של שני המעסים הם כל כך מרגיעות  כי בשלב מסוים אתה לא תוכל להבין, עובדים שני מסטרים או רק אחד.
60 דקות -500 ש"ח  / 90 דקות - 700 ש"ח - בשעות בלילה (מ-21:00)

עיסוי בירמני
לפני 500 שנה, עיסוי הזה היה בשימוש לחיילי בירמה למטרת"מחיקת פחדים ואת חרדות של המלחמה" . כך הכינו אותם להקרב. היום אנו ממליצים עיסוי בירמני לאנשים היפראקטיבים ואלה שעברו משבר. עיסוי בירמני יעיל לא רק כי כלי טוב אנטי-סטרס, אלא גם לחיזוק שורשי השיער. הוא אחד מהטיפולים לשילוב בנשירת שיער. הטכניקה "אנטיסטרס מהיר" פותח קבוצות שרירים אלה כי הם בדרך כלל "חבט" אצל נהגים ומנהלים בכירים.
עיסוי של החלק הקדמי של הראש ואת אזור הצוואר, עיסוי מתבצעת דרך בגדים, בישיבה.

30 דקות - 150 ש"ח  בשעות יום
30 דקות - 350 ש"ח  בשעות לילה
Udvartana - עיסוי יבש .
טכניקה זאת "נולדה" בהודו ונפאל. העיסוי מתבצע ללא שימוש בשמנים על עור יבש. על עור של גב, בטן, רגליים וידיים מפזרים קפה מגורד, קורקומה, קצת מלח גס. עיסוי עושים די מהר ועמוק. עיסוי - אודברטנה יעיל בעודף משקל. עיסוי מסלק משרירים עודף פסולת, עודף נוזלים, מלחים וטוקסינים. חוץ מזה עיסוי אודברטנה עוזר להגרת ריכוז פנימי וביטחון עצמי.
45 דקות - 370 ש"ח / 60 דקות - 450 ש"ח בשעות יוםUdvartana - עיסוי יבש ב-4 ידיים ברגליים .
טכניקה זאת "נולדה" בהודו ונפאל. העיסוי מתבצע ללא שימוש בשמנים על עור יבש. על עור של גב, בטן, רגליים וידיים מפזרים קפה מגורד, קורקומה, קצת מלח גס. עיסוי עושים די מהר ועמוק. עיסוי - אודברטנה יעיל בעודף משקל. עיסוי מסלק משרירים עודף פסולת, עודף נוזלים, מלחים וטוקסינים. חוץ מזה עיסוי אודברטנה עוזר בצילוליטיס ברגליים
60 דקות - 490 ש"ח בשעות יום


עיסוי ספורטיבי עמוק ב-4 ידיים  מגברים   עיסוי טיבטי ספורטיבי עמוק ב-4 ידיים הוא עיסוי שמתאים ללקוחות, אשר מטרות שלהם לפתח שרירים, לשחרר אותם לאחר אימונים מסודרים. העיסוי הוא גם ייעיל כעזרה אלטרנטיבית במקרי טראומות קלות והפיכות כמו נקע, קשוחות השרירים, שרירים תפוסים בצורה דרסתית ועוד. קצב המגע די מהיר, העיסוי הוא די עמוק (עלול לגרום כאבים בזמן הטיפול).
הטיפול הוא בעירום מלא של מטופל ומגע הוא על כל הגוף פרט לפנים, איזורים המין ופי הטבעת. אורך הטיפול - 90-120 דקות. עלות בשעות יום ( עד 22:00) - 440 ש"ח כולל מע"מ. עלות שלו בשעות לילה (במקרים דחופים) - 720 ש"ח כולל מע"מ. הרשמה מראש - על ידי כרטיס אשראי בלבד


רפלקסולוגיה על ידי מעסות
טיפול רפלקסולוגיה (בכפות רגליים) הוא לא רק עיסוי נעים ומרגיע, אלא מביא למטופל הרבה תועלות גופניות. על פני כפות רגלים נמצאת פרוייקציות כל איברי הגוף. על ידי לחיצות על איזורי הפרוייקציה מטפלת גורמת שיפור וריפוי  של איברים אשר היא מטפלת.טיפול רפלקסולוגיה יסודי וארוך, אורכו - 60 דקות. מתבצע על מיטת עיסוי יש אופציה לשלב אותו עם עיסוי קלאסי (בתשלום נוסף). עלות של טיפול רפלקסולוגיה - 350 ש"ח כולל מע"מ. הטיפול מתבצע על מיטת עיסוי במשחת רפלקסולוגיה טבעית וחדר חשוך וליווי מוזיקה שקטה ומרגיעה.
שעות עבודת המטפלות: יומי שני ושלישי - 10:00-21:00

להזמנת תור לחץ על הקישור הבא (מספר מקומות מוגבל) .    הזמנת תור לטיפולים מתבצעת על ידי כרטיס אשראי בלבד יום לפני ביצוע לפחות    >>> הצג את הדף

חידג'אמה (כוסות רוח עם הקזת דם) - מה היא?
זה טיפול עתיק אשר שייך לתקופ של כ-700 שנה לאחר ספירה הנוצרית. הטיפול הזה מתבסס כמובן על תרבות הסיני כי בטיפול משתמשים ככלי העיקרי כוסות רוח. נשתדל עכשיו להסיר לכם במילים פשוטות איך הוא עובד ומשפיע לריפוי של מחלות. מה המטרות שלו, הזהרה, תופעות לווי ועוד. אחת ממטרות של טיפול חידג'אנה - לנקות (לטהר) את גוף כולו ולרפות בעיה ספיציפית דרך הקזת דם באזור/ים מסוימים על פי מפת הגוף אשר בנויה לחידג'אנה.
ראה המשך >>> 
הצג את הדף

טיפול בשפיכה מוקדמת -  יעיל ביותר   !  
 

 

שפיכה מוקדמת (מהירה) - צרה שמבקרת בהרבה משפחות. הרבה גברים סובלים ממנה אך  מעט מכירים היטב עליה.  על פי מחקרים סוציאולוגיים אחוז גבוה בין בני זוג יודעים שבעיה הזאת יותר פסיכולוגית ושבמקום לסחוב אותה במשך שנים רבות, אפשר להיפרד ממנה אפילו לאחר טיפול אחד או מקסימום שניים ולשכוח עליה לגמרי. מה סך הכול סיבה ששפיכה מוקדמת נכנסה לחייכם וחונקת אתכם במשך שנים רבות והורסת הכל בשטח הזוגיות שלכם ?  מה גורמים פסיכולוגיים לשפיכה מהירה?  הצג את הדף
עיסוי תאילנדי מסורתי
עיסוי תאילנדי מסורתי ירפאאת גוף והנפש.
את העיסוי תקבלו על ידי מטפלים מקצועים ומנוסים בתחום "עיסויים תאילנדיים".
סוגי עיסויים: עיסוי מרגיע בשמנים ארומתיים / עיסוי ברגליים / עיסוי בגב, כתפיים
המגע עמוק, משחרר, מרגיע. להמשך >>> הצג את הדף

 עיסוי קראולי
למרות שזה כבר זמן התאמן מגוון עיסויים , אבל עדיין יש אנשים רבים מאמינים שעיסוי - הוא הטיפול באופן בלעדי במדריך. למעשה, ישנם מכשירים רבים ושונים שיכול לשפר את האיכות של עיסוי: טבעות, כדורים, חצי כדור, אבנים, שקיות, רולים ספייק, מקלות עיסוי. זה העבר, אנחנו רק היום ולהגיד, הנושא של מאמר זה אינו רק מקלות ומקלות במבוק לעיסוי , יש תכונות ריפוי. ...להמשך>>>  הצג את הדף
נרות הופי

מקורו של השיטה שבט אינדיאני הופי שמאיזור צפון אריזונה.חום וויברציה מלפיד עור לשבור פקקים באוזניים וגם מפחית רמות עודף נוזלים שבתוך האוזן.השפעה לאחר טיפול בהופי היא כ-48 שעות. רכיבי הנרות: שאבת דבורים, דבש ושמנים אטריים. הטיפול מומלץ לכל אחד שסובל מצילצולים באוזניים,כאבי ראש, מיגרנות ,משבר, הפרעות שינה,עצבנות סינוסיטים.
התוויות נגד : הפרשות מוגלה מחלל האוזן, טראומה של עור הטוף, גידול בתוך הגולגולת, אלרגיה לדבש                                                                                          סו-דג'וק מוקסה תרפיה

הטיפול הוא עתיק מאוד קיים כ-4000 שנה במקורו סיני וטיבטי. לביצוע הטיפול משתמשים סיגרות ממולאות ממרבה אך אפשר להשתמש צמחים אחרים כמו אלוברה, שורש זנגוויל ועוד. מטרת הטיפול דרך חימום להפעיל ניקודות אקטיביות על פני כף היד או רגל ולהגיע להשפעה טרפואידית באיברים הפנימיים. בעזרת מוקסה מטפלים במחלות נשימתיות, נוירולוגיות, מחלות מערכת מין ושתן, בעיות כלי דם ולב, בעיות של מערכת עצבים פריפריים, אפילפסיה ועוד. אינטראינדיקציות: גידולים, מחלות הדם, מחלות קשות של לב וכלי הדם.
פרחי באך

 
פרחי באך - לפני 100 שנה רופא אנגלי טען שרוב מחלות גופניות  נגרמו על ידי מצב חולני של שכל האדם. גישה כלפי כל המטופל צריכה להיות מאוד אינדיווידולית.תמציות באך הכין בסיגנון תרופות הומאופתיות והמליץ למטופלים שלו לשיפור (איזון) מצבים רגשיים. התוצאות היו מצוינות. בזמנינו טיפול בפרחי באך מוכרות בכל מדינות. רופאים אשר מסכימים שטיפול בכל מחלה גופנית כדאי להתחיל מאיזון רגשות, מקבלים תוצאות מדהימות. טיפול בפרחי באך אלוף בחוסר סבלנות, עצבניו ואי שקט, קנאות, ביקורתיות, דאגנות יתר, חוסר ביטחון עצמי ועוד. לכל סוג רגשות השליליות יש תמצית מסויימת. כבר במשך 20 שנה קליניקה שלנו משתמשת שיטת באך ויש לנו ניסיון עצום לרפות אנשים בכל סוגי הפרעות הרגשיות. על מנת לקבל תוצאות הרצויות חובה להקפיד על כל הנחיות של הטיפול: תדירות הנטילות, אינטראינדיקציות למשל: אסור להשתמש בארוחות - נענע, קפה שחור, תה שחור. אסור בו זמני לקבל תמציות פרחי באך וטיפול הומאופתי. אסור לשמור תמצית באך במקומות איפה שיש קרינה ועוד.כדי להתעמק בתופעות הרגשיות של מטופל אנו ממליצים לפני ביקור בקליניקה לעבור ביקורת עצמי שנימצא באתר שלנו אונל"ן. רק לאחר טסט הזה כדאי להתחיל תהליך הטיפולי.


עיסוי סבוני חמאמי (טורקי)

בקליניקה שלנו בדרך כלל מקבלים עיסוי סבוני טורקי כמתנה למטופל חדש לאחר עיסוי טיבטי. הוא מתבצע על מיטה מאוחדת בצורת אמבט בחדר חם. על הגוף של מטופל מעבירים קצף הסבון ומעל קצף עושים עיסוי בקצב איטי ונעים. מרפים את רקמות לאחר עיסוי שהוא קיבל מקודם. בשלב הבא עושים סקראבינג.- בכפכות KESSA מורחים שמן עם מלח גס ומגרדים חלקי גוף כמה שפחות עדינים כמו גב, רגליים, ידיים. שותפים את הגוף. עושים עיסוי על גוף שתוף. בסופו של דבר מטופל מקבל מקלחת חמה בזרם חזקChen-Tszu-Therapy

כ וסות רוח מגנטיים מושכים את העור פנימה בזכות לחץ שלילי בתוכם. כוס רוח משוכללת בנוכחות מגנט. קווים מגנטיים חודרים את העור ונכנסים פנימה לעומק 6-9 ס'"מ. זה אותו עומק בטיפול ע"י מחט לדיקור .

כוסות רוח מגנטיים לא טיפול חודרני, זה מונע פחד אצל מטופל,לאומת טיפול בדיקור.. כוסות רוח הם סטריליים, בטוח, לא מכאיב.

מגנט מצופה בשכבת כסף - החומר הוא אנטי-בקטריאלי ואנטי-דלקתי. כוסות רוח מגנטיים מאוד נוחים לשימוש בכל מקום ובכל מקרה והם לא דורשים תנאים מיוחדים

בדרך כלל השפעה לאחר טיפול בכוסות רוח מגנטיים מגיעה כעבור 20-30 דקות.למרות הכל על מנת לקבל תוצאה הרצויה הקלינית בממוצא מספיק 1-2 טיפוליםצמחי מרפא -
   זה כלי טיפול מאוד ראלי לתמיכת וריפוי בן אדם. כמה אנחנו מתקרבים לטבע - נוכל פחות לחלות. על מנת להיות בריא צריך לחיות בהסכם מלא עם טבע.  צמחי מרפא   - כלי עדיר, יעיל וללא תופעות לוואי, אשר דורש לימוד ומחר עמוק ורציני ואז צמחי מרפא יעלה למדרגה העליונה למטרת שמירת בריאות. לצמחים יש כוח עדיר והם מסוגלים להעביר לנו אותו. הכוח הזה אצלנו מתחת לרגלינו, פשוט רק צריך לדעת על כך, ולדעת איך נכון להשתמש בהם.  על פי טבע רכיבי צמחי מרפא קרוב יותר לגוף האדם משלא נוכל לאמר על תרופות סינטטיות לכן רואים הרבה פחות תגובות אלרגיות וגם תופעות לוואי. צמחי מרפא לא מכוונים לדכואי תיפקודים חיוניים של מערכות ואיברים. לא סתם אומרים שתרו - פות סינטטיות עוזרים לאיבר אחד והורס את כמה אחרים. צמחי מרפא עוזר לתמוך ולחזק מערכת חיסונית ולא מחליש שאופייני לרוב תרופות סינטטיות.ולבסוף - בטיפול של צמחי מרפא השפעה היא יותר איטית מאשר בטיפול כימי אבל עומק ואורך השפעה יותר.

עטיפת בוץ חם


בוץ מרפא מורחים על כל הגוף או לאיזורים הדורשים טיפול, בוץ חם, לא רתוח ובזרירות מתחילים לעטוף איזור על ידי כמה שכבות שמיחות ומחכים עד שבוץ תאבד לגמרי את החום.הבוץ מנטרל טוק - סינים, מרחיב ניקבוביות של העור, מסלק פסולת מאיזור טופל, נלחמת עם חיידקים, מחזקת זרימת הדם. לפני תחילת הטיפול כדאי להמליץ למטופל לקבל פילינג באיזור הזה שזה גם יחדש עור ויתן להקל השפעה של טיפול בבוץ.
 עיסוי קראולי  (במבוק מסאז')

 - שיטה עם ביצוע טכניקה וויברציה וטיפוף. מאוד דומה לעיסוי ברזילאי. מטרות העיסוי קראולי - יכולת להרפות, לשחרר ריקמות. בזמן עיסוי מעסה עושה אקטיביזציה ניקודות ביו-אקטיביות שמביא את מטופל לשיחרור ממתח פיזי וריגשי וגם הוא משפר תיפקוד מטבולי. העיסוי הזה במגע מאוד ריטמי שמתבצע על ידי מקלות במבוק. בעזרת מקלות במבוק מטפל מקיים גם טיפוף וגם גיהוץ עמוק של שרירים, וגם מתיחות. לאחר עיסוי קראולי מאוד ייעיל הטיפת בוץ חם או אפילו עיסוי דבש.
 עיסוי אינדיאני באבנים חמות וקרות.


מקורו של עיסוי שבטים אינדיאני של דרום אמריקה. השיטה מחזקת מערכת החיסונית, מטבולית, מאזנת פעילות כלי דם ולב, משפרת מערכת עצבים והורמונלית. עיסוי באבנים חמות בלבד - מרפה שרירים מזרז חילוף חומרים וגורם לשלווה נפשי. עיסוי באבנים קרות וחמות לסירוגין - גורם מכבץ כלי הדם של עור, מטפל בגודש בזרם וורדי, מחזק טונוס שרירים, מגדיל אספקת דם עשיר בחמצן ברקמות.  


 

חחח

טואול בניית אתרים