הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

 צוות גברים בלבד
24/7
בין שעות 05:00 - 09:30 בבוקר קבלת לקוחות במצבים דחופים בלבד !

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

עיסוי טנטרי בירושלים מסלול טנטרה

24 שעות ביממה

זימון תורים
צוות גברים בלבד!

אצלנו משלמים  רק במזומן
אך סכום מעל 600 ש"ח אפשר
בכרטיס אשראי
עיסויים חדשים בקליניקה

לתשומת לבך: אם תזמין תור דרך לוח הזמנות, תשלם עבור טיפול פחות. לחץ כאן >>> http://yoman.co.il/wexmbuehu 
 

 עיסוי תאילנדיאנו מציעים הדרכת וידאו "עיסוי תאילנדי". מטרת השיעור הזה - לא רק ללמד אותך את הטכניקה של סוג זה של עיסוי, אבל גם לדבר על היתרונות העיקריים שלה. נכון להיום, עיסוי תאילנדי הפך פופולרי מאוד. זהו בעיקר בשל העובדה שאנשים רבים מבקרים הנופש בתאילנד ברגע שאתה מנסה לדמיין עיסוי זה, כבר לא יכול לעמוד בפיתוי ולא לחזור על זה שוב. זו לא הגזמה. ואכן, עיסוי תאילנדי בעל תכונות מדהימות כי הם מסוגלים לעורר כל אדם חולה.
איך לעשות וידאו הדרכה עיסוי תאילנדי
בעיקרון, זה לא עיסוי רפואי, אלא מרגיע. בזכות זה תוכל לא רק טון הגוף שלך, אלא גם כדי לנרמל את ההרמוניה של הנפש. קשה לתאר במילים, אבל אפשר להגיד איך עיסוי זה מתבצע. מאסטר משתמשת כל גופו לחלוטין. תנועה עשתה מברשות, אצבעות, מרפקים ואפילו רגליים שלי. לכן זה מתבצע לא על השולחן, כל נהג, ובקומה. מלבד ההשפעות הפיזיות, בתור מעסה משתמשת בשמנים שונים לטחינה וחימום.
וידאו של עיסוי תאילנדי קלאסי מסורתי
לאחר העיסוי תרגיש תחושה אמביוולנטית. מצד אחד אתה תהיה רגוע לחלוטין, אבל באותו הזמן אתה מרגיש גל של אנרגיה וכוח. שיפור משמעותי של השתפר, ועל הבריאות הכללית של הגוף שלך. בנוסף אפקט מרגיע, אנחנו צריכים גם לשים לב סגולות הריפוי. זה טוב כדי לפתור בעיות עם עמוד השדרה, מפרקים, עצבים צובטים, וכו ' מלבד ההשפעות הפיזיות, זה גם ראוי לציין את האנרגיה ואת ההשפעה על הגוף, כי העיסוי התאילנדי מבוסס על הרעיון של קווי אנרגיה בגוף האדם.
 
אבל, למרבה הצער, לא כל אחד מאיתנו יכול להרשות לעצמו לבקר מטפל בעיסוי כל הזמן. ובגלל הלחץ המתמיד ודרך בישיבה של החיים לפעמים רוצה להירגע ולמצוא הרמוניה. איך להיות במצב הזה? במקרה זה, אתה תעזור סרטוני הדרכה על האתר שלנו, המחבר הוא חופשי לחלוטין ילמד אותך את היסודות של טכניקה לענות על כל השאלות שלך.
TOP-MASSAGE
אחת הטכניקות העתיקות ביותר והיעילות ביותר של עיסוי הוא ברגל. עם זה אתה תקבל לא רק כיף, אלא גם כדי להגביר את רמת הגמישות של הגוף, להתחמם ולהגביר את זרימת דם פעילותה של האורגניזם בכללותו. אנו שמחים להציג בפניכם סרטון הדרכה על השימוש המעשי של עיסוי באמצעות הרגליים.
סוג זה של עיסוי שמקורה לפני מאות שנים. המקום המוצא שלו הוא של יותר ממדינה אחת. מישהו חושב עיסוי כף הרגל - עיסוי טורקי מסורתי, מישהו - ממזרח. עם זאת, בבסיסה, היא תצוגה בינלאומית, כפי שהוא היה בשימוש במדינות רבות בעולם.
עיסוי רגליים שימש במקור באמנויות לחימה שונות. זה הלוחמים ואילו הצורך בגמישות ובריאות הגוף יותר. למרות הטכניקה של ריצה קלה עיסוי ישן מאוד, אבל זה לעתים קרובות משמש עד היום במרכזי תמיכה טיפוליים מונעים רבים ברחבי העולם.
כפי שאתם יודעים, התכונה העיקרית של שיטה זו היא להשתמש אין ידיים ורגליים. לפיכך, הגוף הוא פי כמה יותר בלחץ, במהירות מתחממת ומקבלת השפעה חזקה. באופן עקרוני, כל השאר אינו שונה בהרבה מן העיסוי מסורתי. עם זאת, עלינו לזכור כי על מנת לפעול טכניקה כזו צריכה להיות בזהירות ורצוף אחר מצבו של המטופל.
עיסוי הרגל כולל שיטות ידניות מסורתיות:
• וליטוף גוף;
• משופשף עור;
• פירה;
• רטט וטכנולוגיה בהלם.
בשיעור זה וידאו, כל שלב מתואר בפירוט לראות. לכן, ללמוד לעסות באמצעות הרגליים, בשבילך לא יהיה קל. אל תשכח את-חימום מראש של הגוף, על מעבר חלק מהטכנולוגיה אחד למשנהו, ועל המטופל שלך יהיה מרוצה.

TOP-MASSAGE 

טואול בניית אתרים