| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

מה זה פיסטינג
פיסטינג (Fisting, מהמילה Fist) משמש בדרך כלל ביחסי מין חזקים ו-SM, במהלכו אחד הצדדים מחדיר את ידו ולעתים גם חלק מזרועו, דרך פי הטבעת של הפרטנר. יש המשייכים את הפיסטינג לקטגוריית "סקס אחר" (סאדו / מאזו), בעוד שחלק רואים בפעולה זו נוהג מהנה בעת קיום יחסי מין "רגילים". פיסטינג נפוץ בעיקר אצל גברים הומוסקסואלים, אך גם לסביות יכולות להנות מהפעולה, וגם זוגות הטרוסקסואלים רבים טמנו את ידם בחוויה.

האם זה אפשרי?
אם עושים את זה, כנראה שזה אפשרי. פיסטינג היא פעולה נפוצה בהרבה ממה שאתם עשויים לחשוב. למרות שיש צורך במיומנות ושליטה בטכניקה כדי לעשות אותה בצורה הטובה ביותר (פירוט בהמשך), זהו נוהג מיני פופולרי מאוד. מי שנהנה מפיסטינג, אומר שמדובר בחוויה מינית מסעירה ומהנה לשני הצדדים המקבל והנותן.

אבל זה בטח מסוכן
הדעות לגבי מידת הסכנה הכרוכה בפיסטינג חלוקות, אם כי קיימת תמימות דעים על כך שפיסטינג היא פעולה שאינה מסוכנת, אם היא נעשית על ידי האדם הנכון ובצורה הנכונה. השאלה היא, כיצד מזהים את מי שיודע ומבין בפיסט-פאק, ואיך מוודאים שהבחור שאיתו אתם הולכים להעביר ערב סוער אכן יודע מה הוא עושה.

פיסטינג אינו מסוכן אם הוא נעשה בהסכמתם וברצונם של שני הצדדים, מתוך מודעות מלאה האחד לשני. הכנה נפשית ופיזית לפני פיסט הן הכרח: יש להשתמש בחומרי סיכה מתאימים, לנקוט בכל אמצעי הבטיחות המפורטים בהמשך, ולהיות קשובים אחד לשני. אם אתה מכניס את האגרוף שלך למישהו, בדוק כיצד הוא מגיב, ודא שלא כואב לו מאוד, ודאג להיות איתו בקשר עין ולראות אם הוא סובל במידה יוצאת דופן.

גודל הסכנה כגודל החדירה. ככל שהזרוע מוכנסת עמוק יותר אל תוך הישבן, כך עולה הסיכון לנזקים. רק אם שני הצדדים מנוסים מאוד, ומכירים את המלאכה, תוכלו להחדיר חלק גדול מהיד והזרוע. אחרת מדובר בסכנה ממשית לצד המקבל.

וזה לא כואב?
בוודאי שאלתם את עצמכם בדיוק אותה שאלה על מין אנאלי, לפני שניסיתם. הרקטום הוא שריר גמיש ביותר, המסוגל להתרחב מאוד ולהכיל אפילו את האגרוף הגדול ביותר. הכל, כמובן, בהנחה שמשתמשים בטכניקה הנכונה, ועושים זאת בעדינות ובזהירות המירבית. אוהבי הפיסט-פאק (זיון האגרוף) אומרים שהכאב הוא רק במוחו של המקבל, ואחרי שמתרגלים למחשבה, זו יכולה להיות חוויה מדהימה. מי שמוכן נפשית לחוויה, לא יסבול כאב, או שיחווה כאב קל בלבד.

פופרס או ג'וינט בטח יפחיתו את הכאב
שימוש בסמים לפני פיסט ובמהלך הפעולה, עשוי להקל על הכאב והחדירה, אבל מעלה באופן משמעותי את הסיכון לפגיעה ונזקים בריאותיים חמורים. הסמים משככים את הכאב, ומונעים מהמקבל לקבל את האזהרות הפיזיות מגופו. שני הצדדים עלולים לאבד קשב, ולהתמכר להנאה, בזמן שנגרם נזק חמור למעי ולשריר פי הטבעת. לכן, אסור לעשות (או לקבל) פיסט תחת השפעת אלכוהול או סמים משום סוג. שימוש  בפופרס  או  מריחואנה   במהלך פיסטינג, מפתה ככל שייראה, אינו מומלץ.

אפשר להידבק ככה במחלות מין?
כמו כל פעולה מינית המערבת מגע עם ריריות, גם כאן יש סיכוי להעברת מחלות מין . הסיכון קטן וכמעט נעלם לחלוטין עם הקפדה על כללי המין הבטוח. מחלות מין כמו   HIV / איידס / הפטיטיס  עוברות בפיסטינג, ובעיקר כשאדם אחד מכניס אגרוף לכמה גברים באותו הזמן. יש להשתמש באמצעי הגנה ותמיד להקפיד על שימוש בכפפות גומי במהלך השימוש. את הכפפות יש להחליף בין פרטנר לפרטנר, וחשוב להקפיד ולרחוץ את הידיים היטב לאחר הפעולה.

ואם יש לי פצעים על היד?
אסור לעשות פיסטינג בשום אופן, אם יש לכם פצעים על היד, חתכים, כוויות, קילופי עור, ציפורן חודרנית, פטריות או כל בעיית עור כזו או אחרת בעור. כך תמנעו את הסיכון להדבקות במחלות מין נבזיות במיוחד ותשמרו על בריאותכם ובריאותם של הפרטנרים שלכם.

אני רוצה את כל הזרוע, ואני רוצה את זה עכשיו!
בדומה לדברים רבים, גם במקרה של פיסטינג כדאי ללכת שלב אחר שלב. יש להתקדם בצעדים מדודים, תוך הפסקות בין שלב לשלב. פירוש הדבר שלא תוכלו לקבל אגרוף שלם כולל הזרוע, בפעם הראשונה שלכם. זכרו שגם אם מאוד תרצו - זה לא יקרה ביום אחד. צריך להרגיל את שרירי פי הטבעת לקבל את הגודל של כף היד (וכאן חשוב העובי ולא רק האורך).

אם אתם להוטים להתנסות, תוכלו להתאמן עם דילדו גדול. תוכלו לבקש מהפרטנר שלכם להתחיל בפינגרינג החדרת אצבעות, כשבכל פעם תוסיפו אצבע נוספת.

אם תרגישו כאב, לחץ, תחושת מועקה או גירוי, עצרו מעט והרגעו. הגוף שלכם יידע לאותת לכם כשתגיעו לגבול העליון, שילך ויעלה עם הזמן. זכרו להיות רגועים ונינוחים, לעשות את זה רק עם פרטנר שאתם סומכים עליו, ודאגו לנשום עמוק ולאט כדי להרגיע את הדופק שמן הסתם ישתולל.

אבל זה בטח מגדיל נורא את החור
כן, אנחנו יודעים שזה מטריד אותך. מאוד. אבל אל תדאג פי הטבעת הוא איבר מדהים, וכפי שהוא מתרחב, כך הוא גם חוזר לגודלו המקורי עם הזמן. כמובן שאם יעשו לך פיסט בכל יום, פי הטבעת שלך לא יהיה הדוק משום שלא יהיה לו את הזמן (או ההזדמנות) להתגבר על הטראומה. ובכל זאת, לא מדובר בפעולה שגרתית. קח לעצמך הפסקות בין פיסט לפיסט, כך תוכל להנות ממנו יותר, ולשמור על השרירים מכווצים.

אז איך מתכוננים לקבל פיסט?
הכל עניין של אימון נכון ומודעות עצמית. תוכל להתחיל ברכישת דילדו ואימון עצמי. כך תפחית את הלחץ הטבעי שנוצר בעת נוכחות של אדם נוסף המבצע את הפיסט, ותשלוט לחלוטין במצב. גם כאן, לא מומלץ ללכת על הדילדו הגדול ביותר מייד בהתחלה. מדובר בתהליך של הסתגלות וחשוב שתעשה זאת שלב אחר שלב. התחל בגודל בינוני פלוס, והתקדם כלפי מעלה לאט לאט. האיזור צריך להיות נקי מאוד, ומומלץ לעשות חוקן לפני כדי לנקות את האיזור ובתוך כך להרגיע את עצמכם.

ובאיזה חומר סיכה משתמשים?
קודם כל, נזכיר שוב שחובה להשתמש בכפפות לייטקס בעת פיסטינג. בכל מקרה, וגם עם בן זוג קבוע. זאת, כדי למנוע חתכים ושריטות העלולים להיגרם מהציפורניים ובכלל. יש להשתמש בחומר סיכה מיוחד המותאם לפיסט.

חומרי סיכה אלה הם סמיכים ו"כבדים" יותר מחומרי סיכה רגילים. בישראל משווק חומר הסיכה "Elbow Grease", והוא נחשב לנחות יחסית לחומרי סיכה אחרים הנפוצים בשוק בחו"ל. שם תמצאו חומרי סיכה מצויינים, אותם תוכלו לרכוש גם באינטרנט. אחד החומרים המומלצים הוא Crisco, שהומצא במקור לשמש כתחליף צמחי תעשייתי לשמנים באפייה. הוא נטול ריח ובעל מרקם שומני מאוד, ונחשב למתאים במיוחד לפיסטינג. מותג נוסף הנפוץ בחו"ל הוא J-Lube.

חשוב מאוד לזכור ולדעת: חומרי הסיכה המיוחדים המיועדים לפיסטינג הם בדרך כלל לא על בסיס מים. מים מתאדים מהר, ואינם יעילים להחדרת אגרוף וזרוע. לכן, בשום אופן אין להשתמש בהם עם קונדום, משום שהם עלולים לגרום לו להיקרע. הקפידו לוודא כי חומר הסיכה שלכם מתאים לשימוש עם קונדום, והפרידו בין חומר סיכה לפיסט, לבין חומר סיכה למין אנאלי.

חומר הסיכה לפיסט לא יקרע את הכפפה?
כפפות הלייטקס יגנו עליכם מפני מחלות מין שונות, כמו גם מפציעת הפרטנר המקבל את הפיסט. הן עשויות מלייטקס חזק ועבה מאוד, פי כמה יותר עבה וחזק מקונדום רגיל. לכן, הסיכון שכפפת לייטקס תיקרע בעקבות פיסט, נמוך יותר. במקביל, הסכנה העיקרית בקיום יחסי מין ללא קונדום היא לגבר הפסיבי, בשל מגע עם נוזל הקדם-שפיכה (precum) ונוזל הזרע של הגבר האקטיבי, מה שאין לנו בכף היד...

אם אני רוצה להכניס אגרוף למישהו?
לפני החדרת אגרוף, עליך לקצוץ את ציפורניך בזהירות. היזהר שלא לחתוך את הבשר ולא לפצוע את עצמך, מה שיגביר את הסיכון למחלות וזיהומים שונים. הקפד שהציפורניים תהיינה חלקות לגמרי ולא חדות, תוכל לבדוק זאת על ידי מגע בלחי או במצח. אם הצלחת לשרוט את עצמך חכה שהן תהיינה חלקות, או שייף אותן באמצעות פצירה. כלל זה חשוב מאוד, כדי למנוע נזקים חמורים מאוד לבן הזוג שלך.

הקפד על קשר עם בן הזוג. האם כואב לו? האם הוא לחוץ מאוד? האם יש דימום קל מהמקום? במהלך הפיסט, שמור על קשב וודא כי אינכם עוברים את הגבולות שקבעתם לעצמכם. הוא ביקש ממך לעצור או לצאת לגמרי? התגבר על האכזבה, וצא. לטובתו ובריאותו.

השתמש בהרבה חומרי סיכה. דומה שבפיסט, אין דבר כזה "יותר מדי", וכמה שיותר יותר טוב. התחל בתנועה איטית, והמשך מהר יותר ועמוק יותר. זכור: עליך לחדור אליו בהדרגה, ובזהירות רבה מאוד.

דימום במהלך הפיסט
לעתים, כתוצאה מקרעים זעירים ברקמת פי הטבעת, יש דימום קל מהמקום במהלך או אחרי הסקס. אצל מתחילים, אם הדם יורד במהלך הפיסט, יש לעצור מיד ולהפסיק. אם אתם מומחים בקבלת פיסט, ולא מתרגשים מהדימום הקל שעלול להיות לפעמים, המשיכו בכך. ההמלצה הרפואית הרשמית היא להפסיק את הפיסט ברגע שיש נוכחות של דם, ולו הקלושה ביותר.

ואם הדימום ממשיך אחרי הפיסט?
זה כבר סימן לא טוב במיוחד. אם עברו כמה שעות מאז שקיבלתם את הפיסט, והאיזור עדיין מדמם או שאתם מבחינים בכתמי דם בתחתונים או על נייר טישו פנו מייד לקבלת טיפול רפואי. ספרו לצוות הרפואי בדיוק מה עשיתם, על מנת שיוכלו להגיש לכם את העזרה הנכונה.

זיכרו: פיסט יכול להיות פעולה נעימה מאוד, אך גם מסוכנת מאוד. במקרה של דימום לאחר הפיסט, חובה לגשת לרופא לבדיקה. במקרה של דימום מאסיבי מהמקום, יש לפנות בדחיפות לחדר מיון.


עיסוי טיבטי טנטרי עתיק


חוץ מאיזון כללי ויסודי של כל מערכות הגוף (בלי יוצאי דופן), עיסוי טיבטי עתיק עובד עמוק  במטרות של מערכת הרבייה: מחזק כושר גברי - מחזק ומאריך זקפה, משפיל בטוב להגברת ביטחון עצמי בזמן קיום  יחסי מין ומיצב איכות השפיכה (במידה ושפיכה היא מהירה, הטיפול מעריך אותה ואם השפיכה היא מואטת מידי כמובן הוא מקצר אותה). חוץ מזה עיסוי טיבטי גם מגרה את המרכז תשוקתי שזה מחמם רצון מיני של גבר. בעיסוי טיבטי עתיק יש גם תחונה מיוחדת ביותר.

אורך הטיפול - 60 דקות
מחיר ביום - 300 ש"ח
מחיר בלילה - 470 ש"ח
עיסוי בארבע ידיים
(טיפול בשפיכה מוקדמת)

טיפול אשר מורכב משיעור  (חצי שעה) בו מטופל לומד כלים אשר הוא ישתמש בזמן עיסוי טיבטי. טיפול הוא עתיק מאוד (יותר מ-2000 שנה), יצא מטיבט. כיום לא ידוע טיפול יעיל יותר והשפעתו כל כך מהירה. על פי סטטיסטיקה  של קליניקה שלנו - 70% מכל מטופלים שמגיעים עם שפיכה מהירה יוצאים לאחר אפילו טיפול אחד משוחררים מבעיה זו. 
אורך הטיפול - 90 דקות
מחיר בלילה 520 ש"חעיסוי טיבטי בשפיכה מוקדמת

טיפול אשר מורכב משיעור  (חצי שעה) בו מטופל לומד כלים אשר הוא ישתמש בזמן עיסוי טיבטי. טיפול הוא עתיק מאוד (יותר מ-2000 שנה), יצא מטיבט. כיום לא ידוע טיפול יעיל יותר והשפעתו כל כך מהירה. על פי סטטיסטיקה  של קליניקה שלנו - 70% מכל מטופלים שמגיעים עם שפיכה מהירה יוצאים לאחר אפילו טיפול אחד משוחררים מבעיה זו. 

אורך הטיפול - 60 דקות
מחיר ביום - 300 ש"ח 
מחיר בלילה - 500 ש"ח
רפלקסולוגיה גניטליתרפלקסולוגיה גניטלית – שיטת טיפול דאוסית עתיקה (2000 שנה). על פני גוף וראש של איבר מין של גבר נמצאים איזורים שונים שדרך עיסוי (לחיצות) באיזורים האלה משפרים ומרפאים הפרעות באיברים ומערכות גוף. לכל איזור הפין שייך איזור מסוים של הפין. בתמונה הזאת אתה רואה סקטורים של איברים מסוימים.
אורך הטיפול - 60 דקות
מחיר ביום - 300 ש"ח 
מחיר בלילה - 500 ש"ח


 


עיסוי חושני נפאלי זוגיעיסוי אקסקלוזיבי ביותר. מתבצע על ידי שתי קבוצות מטפלים אשר כל זוג מטפלים מתחלף כל חצי שעה (2 מטפלים עובדים חצי שעה ותחלפים עם זוג מטפלים הבאים וכ'ו). זוג מטופלים שוכבים על מיטות צמודות בכיוונים הפוכים (ראש / רגליים). זוג מטופלים במשך כל העיסוי מחזיקים ידיים. מטפל אחד משדר מגע חזק, עמוק, חם. מטפל שני של מטופל אחר משתמש מגע חלש, ליטופי, קר. שני סוגי אנרגיה נכנסות דרך מנעול בין ידיים של מטופלים אשר מחזיקים ידיהם. עיסוי נמשך 4 שעות. הטכניקה קיימת יותר מ-2000 שנה ויצא מנפאל
על פי מסורת נפאלי שקשורה לביצוע לאחר שקיעת שמש משעה 02:00 בלילה.
מחיר: 2000 ש"ח כולל מע"מ למטופל אחדעיסוי  לינגם

לעיסוי לינגם קוראים כעיסוי טנטרי / חושני / ארוטי או פשוט עיסוי של פין. מטרתו - למלא את גבר באנרגיה חיונית, להרפות אותו, ולהרגיש הנעה מפין שלו. חוץ מכייף גבר מקבל הרבה תועלות גופניות בזכות מגע של ניקודות אנרגתיות רבות שנמצאות על פני שטח שלו שקשורות עם איברים שונים. פעולה נוספת ולא עיקרית של עיסוי לינגם - אורגזמה. בארץ המון גברים לא עד הסוף מבינים מילה הזאת. הם חושבים שאורגזמה היא גמירה - זאת טעות גדולה כי אורגזמה היא תשוקה מקסימלית.
להמשך קריאה לחץ כאן >>> הצג את הדף

אורך הטיפול - 60 דקות
מחיר ביום - 300 ש"ח
מחיר בלילה - 470 ש"ח
לסרטוני טנטרה מגבר לגבר
 לחץ כאן >>> הצג את הדף

לסרטוני טנטרה מגבר לאישה
לחץ כאן >>> הצג את הדף


logo בניית אתרים