הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

24/7
צוות גברים
לגברים / לנשים / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24/7

זימון תורים
עיסויים לגברים, לנשים, לזוגות ע"י גברים

לקבלת הזמנה לטיפול דחוף בזמן סגר לחץ כאן >>>
 הצג את הדף
08:00 - 11:30 - זמן ביצוע בדיקות (בימי א' - ה'ׂ) 

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מאמרים

חיפוש :
כאבי גב הם תופעה מאוד נפוצה וכולנו סובלים מהם מעת לעת. עיסוי לטיפול בכאבי גב נועד להקל על הכאב, להמריץ את זרימת הדם, לזרז החלמה של דלקות ולהפוך אתכם רגועים ונינוחים יותר. שילוב קבוע של עיסויים בשגרת החיים משפר את איכות החיים, מונע כאבי גב והופך אתכם רגועים ונינוחים יותר
ידעתם שכף היד שלנו מורכבת מ-27 עצמות? בין כל 2 עצמות קיים מפרק שמאפשר תנועה יחד עם עשרות שרירים וגידים. כף היד היא איבר שנדרש להציג יכולות של מוטוריקה עדינה וטווח תנועה משתנה. אנחנו נעזרים בכפות הידיים ברוב שעות היום כך שכאשר הן כואבות אנו מתקשים לתפקד כרגיל ולבצע פעולות יומיומיות כמו אחיזה, כתיבה או הקלדה
סובלים מכאבים בכפות הרגליים? אנחנו נסביר כאן מדוע זה קורה ומה אתם יכולים וצריכים לעשות בשביל להקל על הכאב. כאבים בכפות הרגליים פוגעים באיכות החיים וגורמים לנו להימנע מפעילויות חברתיות. רובנו סובלים מכאבים בכפות הרגליים מדי פעם כך שאתם לא לבד.
כאבי מפרקים הם תופעה נפוצה עד כי רובנו צפויים לסבול מכאבים במפרקים מספר פעמים במהלך חיינו. הסיבות לכאבי המפרקים רבות בעוד הטיפול נבחר על פי חומרת הכאב והגורמים לו. ישנם מקרים של כאבי מפרקים ממקור דלקתי ומקרים של כאב ממקור לא דלקתי. טיפול בכאבי מפרקים הוא כמעט תמיד שמרני.
כאבים בצוואר הם תופעה נפוצה כאשר לרוב המקור לבעיה הוא שרירי צוואר "תפוסים". הסיבה לרוב כאבי הצוואר היא ישיבה ממושכת מול מחשב או נהיגה ארוכה. הכאב נמשך כמספר ימים וחולף מעצמו. טיפול בכאבי צוואר נדרש כאשר מדובר בתופעה שחוזרת על עצמה, במקרים בהם נרצה לפעול להקלה על הכאב ובמצבים בהם המקור לכאבי אינו שרירי.
טואול בניית אתרים