|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


טיפולים הוליסטיים
טיפולים הוליסטיים - הם טיפולים בגוף - נפש - נשמה. המקור של שם - טיפול הוליסטי - שלם (WHOLE). טיפולים הוליסטיים מתייחסים לגוף כולו, לתחומים פיזית, רוחנית, רגשית. כאשר מטפל הוליסטי יצירתי נימצא בתהליך תיכנון ובניה של טיפול הוליסטי הוא מוחרך להתיחס לאספקטים חשובות ביותר כגון - מחשבות של מטופל, אמונתו, תחושות שלו, לסיגנון היתהגותי שלו וכמובן הוא צריך ללמוד מה הוא חש בגוף שלו. תחום רפואה הוליסטית מתפתחת מאוד דינמי לאחרונה. קיימות מאות סוגי טיפולים הוליסטיים שונים, כלומר יש מגוון עשיר מאוד של כלים לאבחון ולהתערבות הוליסטית אשר אמורים לעזור למטופל לאיזון , לרוגע ושימחה. אנחנו כבר יודעים שרוב המקרים של חסימות בגוף-נפש-נשמה מופיעות עקב רגשות שליליים ששורש שלהם חל בעבר וכדי לפתוח חסימות האלה אדם זקוק לסלוח הרבה דברים מעבר ולהשתחרר מהם וזה שייך לתחום רפואה הוליסטית. למשל טיפול מדהים ויעיל ביותר - פרחי באך (כדוגמה) דרך איזון אנרגתי מלמד לאהוב ולקבל את עצמנו, לחזק את ביטחון עצמי, עוזר להשתחרר מחרדות ופחדים. כל הטיפולים הוליסטים הם טבעיים ולא פולשנים ומשחשוב לא גורמים לתופעות לווי.
 
עיסוי הוליסטי ב-4 ידיים
90 דקות -600 ש"ח
  
שעות מתן טיפול: 
בימי א' - ד'   17:30 - 21:30   ביום ה'   17:30 - 05:30   ביום שישי - 17:00 - 24:00 
העיסוי מתבצע על ידי שני מסטרים בו זמנית. אם אתה מחפש את אנרגיה המרפאה, רוצה להשיג הרפיה מקסימלית, לטבול את עצמך לחלוטין בעולם של טקסים איורוודי, ואז עיסוי בארבע ידיים הוא בדיוק מה שאתה צריך. עיסוי ב 4 ידיים מאפשר לך לעבוד עמוק החוצה באופן שווה את כל המערכות הפנימיות העיקריות של הגוף.  הטיפול הזה מכסה שרירים, עצבים, כלי הדם, המפרקים וגידים. כאשר אתה מגיעים  לידיים של שני מסטרים, אתה מקבל טיפול בבעיות של עמוד שדרה, התכווצויות שרירים באזור המותני, נפיחות של הרגליים, כאבי ראש ...... וכל בבת אחת! לישה עמוקה של השרירים מסייעת להקל על עייפות ולהאיץ את הנסיגה של חומרים רעילים מהגוף.  כמו כן, מתבצעת סטימולציה של מחזור הדם סביב המפרקים , מה שהופך אותם ניידים מקל על התכווצויות שרירים של הרגליים. 
ריקוד הקסם של ארבע ידיים מטביל אותך לעולם של הרמוניה ורוגע. הפעולות של המעסים מסונכרנות, מכילות מספר רב של טכניקות ווריאציות בתוכנית מסוימת, אשר יוצרת עיסוי משלה, ייחודי ואקסקלוזיבי.עיסוי  בארבע ידיים מתבצע על מיטת עיסויים  בחדר-עיסויים, שם אור עמום ומוסיקה מרגיעה , והאוויר מלא ניחוחות של שמנים אתריים. עיסוי מתבצע באופן סינכרוני על ידי המעסים אשר למדו במיוחד לעבוד אחד עם השני. 60 דקות של עיסוי ב 4 ידיים  שווה ערך לפגישה של שעתיים, אשר מבוצעת על ידי מאסטר אחד. עיסוי ב 4 ידיים מגרה נקודות דיקור, מפעיל את זרימת הדם וממריץ את המערכת החיסונית, מפעילה את תהליכי התחדשות של הגוף, מגביר את הניידות של המפרקים. תנועות לסירוגין של שני המעסים הם כל כך מרגיעות  כי בשלב מסוים אתה לא תוכל להבין, עובדים שני מסטרים או רק אחד. 

עיסוי ספורטיבי ב-4 ידיים
90 דקות - 650 ש"ח

שעות מתן טיפול:
א' - ד'   17:30 - 21:30   ביום ה'   17:30 - 05:30    ביום שישי - 17:00 - 24:00
עיסוי טיבטי ספורטיבי עמוק ב-4 ידיים הוא עיסוי שמתאים ללקוחות, אשר מטרות שלהם לפתח שרירים, לשחרר אותם לאחר אימונים מסודרים. העיסוי הוא גם ייעיל כעזרה אלטרנטיבית במקרי טראומות קלות והפיכות כמו נקע, קשוחות השרירים, שרירים תפוסים בצורה דרסתית ועוד. קצב המגע די מהיר, העיסוי הוא די עמוק (עלול לגרום כאבים בזמן הטיפול). 
הטיפול הוא בעירום מלא של מטופל ומגע הוא על כל הגוף פרט לפנים, איזורים המין ופי הטבעת. אורך הטיפול - 90-120 דקות. עלות בשעות יום ( עד 22:00) - 650 ש"ח כולל מע"מ. עלות שלו בשעות לילה (במקרים דחופים) - 850 ש"ח כולל מע"מ. הרשמה מראש - על ידי כרטיס אשראי בלבד 

רפלקסולוגיה
60 דקות - 350  ש"ח

שעות עבודה:
 24/7
טיפול רפלקסולוגיה (בכפות רגליים) הוא לא רק עיסוי נעים ומרגיע, אלא מביא למטופל הרבה תועלות גופניות. על פני כפות רגלים נמצאת פרוייקציות כל איברי הגוף. על ידי לחיצות על איזורי הפרוייקציה מטפלת גורמת שיפור וריפוי  של איברים אשר היא מטפלת.טיפול רפלקסולוגיה יסודי וארוך, אורכו - 60 דקות. מתבצע על מיטת עיסוי יש אופציה לשלב אותו עם עיסוי קלאסי (בתשלום נוסף). עלות של טיפול רפלקסולוגיה - 350 ש"ח כולל מע"מ. הטיפול מתבצע על מיטת עיסוי במשחת רפלקסולוגיה טבעית וחדר חשוך וליווי מוזיקה שקטה ומרגיעה. 

טיפול בשפיכה מוקדמת .
120 דקות - 400 ש"ח


שעות מתן טיפול:
24/7
אם  להשוות  בין  טיפולים  שמעבירים  בקליניקות  שונות  בארץ,  אצלנו מופיע טיפול יחסית קצר וגם לא דורש התערבות לא בכדורים, לא במשחות, לא בהיפנוזה ולא בצמחי מרפא. כל כלי עזר כאלה בלי ספק "עוזר" זמני, אך ברגע שמפסיקים שימוש בהם, הבעיה מיד חוזרת - זה כבר בדוק וידוע. במילים אחרות - הכלים האלו הם רק מרדימים את הבעיה ולא מטפלים בשורש. הטיפול, אשר אנו ממליצים, הוא כמובן שונה לגמרי משיטות המודרניות האלו. טיפול שלנו, הוא טיפול עם ניסויון יותר מ-3000 שנה והציל המון גברים משפיכה מהירה. הטיפול  הזה בנוי בטיבט העתיקה. תנאי הצלחה - ביצוע הוראות של מטפל אישי במדויק גם בזמן הטיפול ובין המפגשים הבאים בביתו. במפגש הראשון מטופל לומד באופן יסודי את כלים שישתמש. לפני ביצוע הטיפול, מטופל עובר אבחון, אשר יעזור למטפל להבין שורש הבעיה וגם להבין איך לבנות טיפול בגישה אינדיבידואלית. קיימות יותר מ-20 גישות שונות ךבניית טיפול אישי, לכן בלתי אפשרי לדעת מראש ממה יהיה מורכב הטיפול רק לאחר אבחון ושיחה עם מטופל החדש. שפיכה מוקדמת היא לא מחלה, לכן אין טעם לטפל בה על ידי תרופות, משחות וחומרים אחרים. אם לא מחלה, אז מה זה? שפיכה מוקדמת היא הרגלי גמירה מהירה שנקלטה בתת-מודע. אף חומר לא מסוגל למחוק או לשנות את ההרגלים אלו. שילוב בתמיכה יסודית הפסיכותרפית, פסיכולוגי והתערבות בטיפולים אנרגתים (עיסוי טנטרי טיבטי, אשר יטהר מרכזים אנרגתיים - צ'אקרות ויכוון אנרגיה מינית לאזורים הנכונים). מה אשלחות עיקריות שנגרמות משפיכה מוקדמת?  להמשך לחץ כאן >>>  הצג את הדף 

עיסוי קראולי

  30 דקות - 250 ש"ח  בשעות יום 
  30 דקות - 350 ש"ח  בשעות לילה 
למרות שזה כבר זמן התאמן מגוון עיסויים, אבל עדיין יש אנשים רבים מאמינים שעיסוי - הוא הטיפול באופן בלעדי במדריך. למעשה, ישנם מכשירים רבים ושונים שיכול לשפר את האיכות של עיסוי: טבעות, כדורים, חצי כדור, אבנים, שקיות, רולים ספייק, מקלות עיסוי. זה העבר, אנחנו רק היום ולהגיד, הנושא של מאמר זה אינו רק מקלות ומקלות במבוק לעיסוי, יש תכונות ריפוי. עיסוי באמצעות מקלות של גבעולי במבוק דקים הוא מאוד פופולרי בדרום מזרח אסיה בשל ההתייעלות שלה, כפי שכוחות איחוד עם ידיים חזקות של האב ובמבוק אלסטי נובע מאפשר את עבודה טובה גם רקמת השריר העמוקה ביותר. המטרה העיקרית של סוג זה של עיסוי - להרמוניה את כל התהליכים בגוף האדם. עיסוי עם מקלות במבוק מוביל לשיפור משמעותי של העור, שיפור תהליכי חילוף חומרים, נורמליזציה של איברים פנימיים, משפרת את מערכת נוירו הפסיכולוגי של האדם, כלומר, עיסוי עוזר לשקם את הבריאות פיזית, רגשית ורוחנית. עיסוי עם מקלות במבוק נקרא גם עיסוי קריאולי כי זה הוא ביתם שלהחופים שלארכיפלג Mascarene , הממוקם באוקיינוס ​​ההודי ,ותושביה המקוריים של עיסוי זה הוא התאמן מאוריציוס - קריאולים . עיסוי במבוק קריאולי הופיע לפני כ -5,000 שנים , אבל עד עכשיו זה לא איבד את הרלוונטיות שלה . יתר על כן, כל שנה זה הופך לפופולרי יותר ויותר ברחבי העולם. אז היום, כדי לקבל על מושב עיסוי קריאולי לא צריך לנסוע להודו או במדינות אחרות שבו הוא התאמן באופן נרחב . מעסי בעלות טכניקות עיסוי במבוק , כיום יש כמעט בכל ערים גדולות ברחבי העולם.. ...להמשך>>>  הצג את הדף 

נרות הופי
בשעות יום - 200 ש"ח  /  בשעות לילה - 370 ש"ח
שעות למתן טיפול:
24/7
מי המציא את זה?
מקור הטיפול מגיע מהמסורת האינדיאנית, משבט ההופי מקור שמם:  הוֹפּיטוּאֶה שי-נוּ-מוּ  שפרושו: האנשים שוחרי השלום.
אנשי ההופי פיתחו בזמנו את השיטה והשתמשו בעלים שגלגלו לקונוסים, כיום משתמשים בקונוס העשוי מבד כותנה טבעי הטבול בדונג דבורים.
למי מתאים טיפול בנרות הופי?
 מתאים לכל הגילאים כולל ילדים מעל שנתיים. הטיפול נעים מאוד, מחמם חלל אוזן. מתטים לחלי סינוסיטיס אשר גורם לכאבי ראש, התקררות, אוטיטיס (דלקות באוזניים חוזרות), הצטברות נוזלים, דלקות באף וגרון, ניקוי פקקי שעווה המצטברים באוזניים, אלרגיות, קנדידה, ירידת שמיעה עקב גודש בחלל האוזניים ועוד.
איך מבצעים את הטיפול?
לנר הופי יש שני קצוות. אחד עם כונוס וקצה השני צינור פתוח.. הכונוס בעדינות וזהירות מכנסים לאוזן והקצה השני מדלקים. המטופל אמור לשכב על צד אחד .כדאי לדאוג על כמה דברים: לא להכאיב, הנר להכניס כך שהוא נימצא ב 90 מעלות כלפי הראש. מידי פעם צריך לגזור את קצה הדלוק שהעפר לא יפול על המטופל. לזה המטפל צריך להכין מראש כוס עם מעים והוא יגזור את עפר לתוך כוס עם מים.
כאשר אש יגיע עד פס סיום הטיפול, להוציא את הנר מהאוזן, לכבות אותו (לטבול קצה לתוך המים שבכוס). לסתום את אוזן בצמרגפן עם שמן לבנדר ולהוציא אותו יומיים לאחר טיפול. 
תדירות הטיפול
פעם בשמונה חודשים. במצבים כרוניים כדאי לבצע טיפול פעם אחד בחודש עד שלושה טיפולים. לאחר מכן לבצע טיפולים פעם בשמונה חודשים.
מה מרגישים בזמן הטיפול?
הטיפול לא מכאיב, הוא נעים שומעים ראש שדומה לרעש הים, אשר מרגיע מאוד.
חשוב מאוד
* לאחר טיפול למשך יומיים לסתום אוזן בצמרגפן עם כמה טיפות לבנדר
* לדאוג בזמן מקלחת מים לא יכנסו לתוך האוזן
* לדאוג גם על מום בחלל האוזן שרוח קרה לא תכנס לאוזן
* לא להיכנס לבריכה, ז'קוזי
התוויות נגד : 
* אם מטופל עבר ניתוח באוזניים
* הפרשות מוגלה מחלל האוזן, 
* טראומה של עור הטוף,
* אם מטופל עבר באותו חודש שטיפת אוזניים במרפאה
* אם למטופל יש בעיה בעור הטוף
* גידול בתוך הגולגולת,
* מתחת ללגיל שנתיים

 אבנים חמות
בשעות יום - 250 ש"ח  /  בשעות לילה - 400 ש"ח
שעות למתן טיפול:
24/7
טיפול באבנים חמות הפך בשנים האחרונות לאחד הטיפולים האהובים ביותר על ידי הישראלים. העיסוי המיוחד הזה מגיע היישר מהשבטים האינדיאנים של מרכז ודרום אמריקה.

איך מתבצע הטיפול

טיפול באבנים חמות מתקיים על ידי הנחת אבנים חמות על הגוף. המטפל מחמם את האבנים ומניח אותן על איזורים מסוימים בגוף. במהלך הטיפול מטפל מעסה את הגוף  בשמנים והאבנים החמות  למטרת הוצאת אנרגיות שליליות מהגוף. אבנים חמות משחררות חום  לגוף ולרקמות ויוצר תחושה רגועה ושלווה.

המטפלי הקליניקה משלבים את הטיפול לעיתים קרובות עם עיסוי טיבטי, שהוא עיסוי עדין אך יעיל מאד. גם רליוונטי לבצע עיסוי רקמות בשילוב עם אבנים חמות ומאד יעיל בשחרור השרירים ובהגברת זרימת הדם. 

מה זה?

האינדיאנים גילו שהאבנים בזלת  אוגרות בתוכן חום שמשחרר את השרירים ומגביר את זרימת הדם בגוף.  מחממים את האבני בזלת לטמפרטורה נעימה של --50 מעלות, הן מתחילות לשחרר את החום ומעבירות אותו אל תוך הגוף. החום מגיע לרקמות ומשחרר אותן, מגביר את זרימת הדם ויוצר תחושה נעימה.

מוקסה

הטיפול לשילוב בלבד
טיפול במוקסה טיפול מאוד נעים ,חום שיוצא מסיגרת מוקסה הדלוקה מתפזר בדיוק במקום שבו כואב. עשן החם  עוטף את מקום שכואב, מחזקת אותו, מאזנת אותו אנרגתי ופיזי . לאחר טיפול את השיחרור בזכות השפעה תרפואידית, מטופל מרגיש במשך שעות הקלה משמאותית.
על הטיפול במוקסה כתוב בספרים  העתיקים של הרפואה הסינית., את הצמח ארטמיזיה  כותפים אותו ומייבשים ומיצרים בצורת סיגרות לשימוש בחימום על ידי סיגרה דלוקה במקום הכאב. מוקסה דרך חימום ופוטנציאל אנרגתי גבוה שלה מזרימה דם לאיזור הפגוע.
במה מטפלת מוקסה?
כאבים במערכת תנוע, הפרעות תפקודים מערכות שונות שדורשות טיפול במרידיאנים

כוסות רוח
טיפול לשילוב בלבד
שעות עבודה
24/7
#  כוסות רוח, בדיוק כמו דיקור (אקופונקטורה), הן חלק מהרפואה הסינית המסורתית. 
#  הם - כאבי שרירים, כאבים באופן כללי, בעיות נשימה והתקררות .
#  קיים, ידוע ומווכר טיפול כעיקרון ערבי - חוז'אמה שבגדול אותה טכניקה של כוסות רוח פלוס חתחים רבים על העור שבתוך כוסות רוח. על ידי וואקום מתבצע הקזת דם באיזורים מסויימים  ששייכים לאיברי הגוף או מערכות הגוף מסויימים. בעזרת טיפול הזה מטפלים בבעיות של מערכת חיסונית, מין, נשימה, לב וכלי הדם, עיכול, עור, מערכת עצבים מרכזיים ופריפריים ומוח ועוד.
#   אנו בקליניקה משתמשים בכוסות רוח ככלי חשוב ביותר בתהליך שיקומי אורטופדי ונוירולוגי. השפעה של הטיפול כוסות רוח משולב בעיסויים, תרגילים, כפי שמדווחים לנו המטופלים, הוא הקלה של הכאב ושיפור בסימפטומים הפתולוגיים.
#  בעזרת הריפוי בכוסות רוח  - מופיעה הגברת זרימת הדם במקומות הפגועים.  כוסות רוח מרפיות מקום שבו "נתקעה" הזרימה ונותרו בו "נוזלים תקועים". 
#  הטיפול עצמו מתבצע באמצעות הנחת כוסות רוח , המחוממות ומונחות על אזורי המטרה למשך 15-10 דקות. הואקום שנוצר במקום "שואב" לתוך הכוס את העור תחתיו, פוגע בכלי הדם הקטנים שבאזור  ויוצר שטף דם. שטף הדם נשאר למשך כמה ימים לאחר הפעולה ובולט על העור בסימנים עגולים כחולים או אדומים. הטיפול אינו כואב .
לאחר הטיפול בכוסות רוח מומלץ להתלבש טוב ולהימנע מהתקררות. אנו ממליצים לאחר טיפול לא להתקלח מספר שעות.  


טואול - בניית אתרים