|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עיסוי שוודי בירושלים

עיסוי שוודי בירושלים

עיסוי תמיד מזכיר רוגע ושלווה לכל אדם באשר הוא. שיטת עיסוי המתבצעת באמצעות שמנים להנאה המעניקים את הרוגע האולטימטיבי לכל דורש.  שיטה זו פותחה על ידי פרופסור שוודי לרפואה וההדגשים הינם רוחניים ופסיכולוגיים יחד. השפעותיו של הטיפול באות לידי ביטוי בכל מערכות הגוף לרבות ריפוי ושחרור שרירים, שיפור מחזור דם, שחרור כאבי ראש, מטבוליזם וכד'. אורכו של הטיפול הינו 50 דק' ומטרתו להעניק ריפוי הן בפן הנפשי והן בפן הגופני. כשמדברים על עיסוי שוודי מדברים על שיטה הנעזרת בלא מעט שמנים במטרה להרגיע ולגרום הנאה בו זמנית. עם השנים יותר ויותר אנשים תמכו בשיטה וכך למעשה הצטרפו לא מעט טכניקות המשלבות גוף ונפש מה שהעניק לעיסוי זה את השם "עיסוי אירופאי" אשר מטרתו להעניק מגע מפנק ובו זמנית להפיג מתחים או כאב שרירים כזה או אחר.

מה זה עיסוי שוודי

העיסוי השוודי מעניק מגע מלטף ונעים ומכאן שהוא מתאים גם לאנשים שרוצים להרגיש נפלא גם אם מצב בריאותם תקין. מאידך, הטיפול עצמו מפעיל לעיתים גם לחץ וחיכוך על השרירים, רקמות החיבור וכך למעשה משחרר את התקיעות בגוף או השריר התפוס. הטיפול מתרחש על מיטת טיפולים ייחודית וכולל טיפול על כל הגוף. המטופל מכוסה בסדין ותוך כדי טיפול מועברים אליו אנרגיות חדשות שמטרתן להשיב את נמרצות לגוף.

אז אם אתם בעניין להפיג מתחים, לראות את החיים באור אחר ולהרגיש את הרוגע חודר לכם אל הגוף ואל הנשמה- אולי אתם צריכים עיסוי שוודי בירושלים. קראו אודות השיטה שלנו לרבות סוגי העיסויים שאנו מעניקים ללקוחותינו ותנו לעצמכם מרווח נשימה באמצעות הטיפול הנכון.

הנהלה 02-6430051 | זימון תורים 054-8009642

טואול - בניית אתרים