הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

24/7
צוות גברים
לגברים / לנשים / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24/7

זימון תורים
עיסויים לגברים, לנשים, לזוגות ע"י גברים

לקבלת הזמנה לטיפול דחוף בזמן סגר לחץ כאן >>>
 הצג את הדף
08:00 - 11:30 - זמן ביצוע בדיקות (בימי א' - ה'ׂ) 

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עיסוי רפואי לגברים בירושלים

עיסוי רפואי לגברים בירושלים

עיסוי רפואי מטפל בשורש הבעיה ממנה סובל המטופל, כולל כאבים ומניעת הפרעות שונות. עיסוי רפואי לגברים בירושלים כולל עיסוי רקמות, שיאצו, וטיפול בכאבי גב בירושלים. מסלול טנטרה מאפשר קבלת עיסויים רפואיים יעילים ביותר המתמקדים בריפוי מצבים רפואיים פנימיים הכוללים את העור ומערכת העצבים, משפיעים על התנועה ומשליכים אף לבעיות אף אוזן גרון.


יתרונות עיסוי רפואי

עיסוי רפואי לגברים בירושלים נחשב כשיטה נפוצה לשיקום לאחר טראומות, ריפוי צלוליטיס, שיקום משיתוק, והבאת הגוף למצב מוחלט של רגיעה. מסלול טנטרה ממליץ על קבלת עיסוי רפואי לגברים בירושלים כסדרת טיפולים שלמה כדי להשיג את ההשפעה הרפואית הרצויה. בהתאם לחומרת התסמינים, מומלץ לקבל סדרה של שבעה עד עשרה טיפולים. עיסוי רפואי לגברים בירושלים נמשך כשעה ומעורר את הגוף לאנרגיה חדשה באמצעות שיטות טיפול שונות.


שחרור אנרגיה מודחקת

מטפל במסלול טנטרה מפעיל שיטות עיסוי שונות על מנת לפנות את האנרגיה המודחקת או החסומה בתאים, כך שתזרום באופן מלא וניתן יהיה להשיג ריפוי באמצעות מעורבות כל החושים. עיסוי רפואי לגברים בירושלים מאפשר זרימה חופשית ונינוחה של הצ'אקרות.


מהלך עיסוי רפואי לגברים בירושלים

מטפל במסלול טנטרה משתמש למשל, בשיטת טיפול בכוסות רוח מגנטיים המושכים את העור פנימה באמצעות הפעלת לחץ שלילי. הקווים המגנטיים חודרים לעור לעומק של שישה עד תשעה סנטימטרים, וללא שימוש בהליך חודרני, המטופל זוכה לטיפול בטוח שאינו מכאיב.


שחרור ממשא העול

כאבים גופניים גורמים לאנשים לחוש כאילו הם נושאים משא כבד על כפיהם. באמצעות הפעלת לחץ על נקודות מסוימות בגוף, ניתן להשיג ריפוי באמצעות פתיחת ערוצי האנרגיה, ומתן אפשרות לאנרגיה לנוע בכל הגוף. לאחר עיסוי רפואי לגברים בירושלים, המטופל חש הרבה יותר קל ושליו.

טואול בניית אתרים