| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מהו עיסוי טנטרי בירושלים

מהו עיסוי טנטרי בירושלים

 עיסוי טנטרי בירושלים הוא עיסוי ייחודי שמקורו בהודו. עיסוי טנטרי הוא עיסוי חושני מאד ואינטימי מאד, והוא מתבצע בעירום מלא. חשוב להדגיש שלא מדובר בעיסוי אירוטי, אלא בעיסוי חושני אשר נועד לחזק את העוררות המינית, ולעיתים קרובות גם את הקשר שבין בני הזוג.

 


עיסוי טנטרי בירושלים

כאשר מקבלים עיסוי טנטרי בירושלים , ניתן לבחור בין ארבע סוגי (גישות) טנטרה קלאסי,נפאלי, קלקוטי וטיבטי. עיסויי טנטרה בירושלים בקליניקה שלנו עובדים גברים בלבד.   עיסוי טנטרי בירושלים אינו מתמקד רק במין. עיסוי טנטרי הוא חלק מתורה שלימה, הטנטרה, אשר עוסקת בשלמות הגוף והנפש, ומחזקת את הדימוי העצמי, את מערכות היחסים וכדומה, בכל המובנים.

  

למי מתאים עיסוי טנטרי בירושלים?

לכאורה, ניתן היה לחשוב כי עיסוי טנטרי בירושלים מתאים רק לאנשים אמיצים, אשר נהנים מהתנסויות ייחודיות. אולם למעשה, כל אדם יכול לעבור עיסוי טנטרי בירושלים , ודווקא אנשים ביישנים ומופנימים, עשויים לקבל מעיסוי כזה כוחות חדשים, סקרנות מחודשת ושינוי משמעותי באיכות החיים. עיסוי טנטרי בירושלים, בגלל אופיו הרגיש והאינטימי, מתחיל תמיד בשיחה בין המטפל למטופל, על מנת להפחית את הלחצים וליצור תיאום ציפיות. במקרה שבו המטופל אינו מרגיש בנוח באינטראקציה עם המטפל, הוא יכול לבחור במטפל אחר, או לבטל את הטיפול כולו. גם במהלך העיסוי עצמו, המטופלים יכולים תמיד לעצורת את הטיפול, אם הם אינם חשים בנוח, או לבקש כי העיסוי לא יתבצע בחלקים מסוימים של הגוף. עם זאת, מרבית המטפלים במקצועיותם, מצליחים לגרופ למטופלים להשתחרר באופן מלא, וליהנות מן הטיפול. עיסוי טנטרי בירושלים מומלץ במיוחד כעיסוי זוגי, אשר מאפשר לבני הזוג אינטימיות רבה, היכרות מחודשת מזווית אחרת עם גופם של בני הזוג שלהם, ויצירת קרבה משמעותית וייחודית.

עיסוי טנטרי בירושלים

 

עיסוי טנטרי בירושלים הוא כיוון בעיסוי שפותח באידיאולוגיה של נאוטנטרה וניו אייג'. אין לבלבל בין עיסוי טנטרי בירושלים כתרגול מתפתח לבין עיסוי אירוטי.


עיסוי טנטרי בירושלים נחשב כתרגול מתפתח זוגי, בו משתתפים שני שותפים שווים: אקטיבי ופסיבי – "מעסה" ו"מטופל.

עיסוי טנטרי בירושלים הוא מדיטטיבי, כלומר. למעשה - מדיטציה דינמית ביחד.

ניתן דגש על אינטימיות, קרבה, אחדות בני הזוג: במהלך עיסוי טנטרי בירושלים מבקשים בני הזוג להתאחד לכדי שלם אחד, כאילו מייצגים את האחדות של זכר ונקבה ביקום.

במהלך עיסוי טנטרי בירושלים מתרגשות האנרגיות בזוג (כולל מיני), הנשמר ונשלט על ידי המעסה, ובשל כך עולה יעילות העיסוי הטנטרי בירושלים (כמו גם ההנאה ממנו).

בעיסוי טנטרי בירושלים יתכן ויהיה עיסוי באיברי המין, אבל בהקשר רוחני: כמגע והבנה של הלינגם ויוני.

אדם בטנטרה נחשב יחד עם המרכיבים הבלתי נראים שלו (אנרגיה, רגשות, תודעה), לכן עיסוי טנטרי בירושלים אינו מכני אלא אנרגיה, השפעה נפשית ורוחנית.

מטרת העיסוי הטנטרי בירושלים היא הרמוניה של כל המרכיבים הן בתוך ה"מטופל" והן בזוגיות.

עיסוי טנטרי בירושלים צריך להיות ביטוי של אהבה, ורק בתחושה כזו יש לגעת בבן/בת הזוג


עיסוי טנטרי בירושלים

עיסוי טנטרי בירושלים מבוסס על אינטראקציה של אנרגיות גבריות ונשיות, ומסייע להתפתחות הרמונית של יחסים בין גבר לאישה.


מי שסבור שעיסוי טנטרי בירושלים משמש אך ורק לצורך העברת הנאה מינית לבן/בת זוג, לא לגמרי צודק. קודם כל, עיסוי טנטרי בירושלים מכוון לשחרור אנרגיה ושיקום המצב הרגשי. כדי להשיג את האפקט הצפוי, אל תיתן לפעולות שלך רק גוונים מיניים, אלא תתכוונן להרמוניה ביחסים בין יקיריהם.


עיסוי טנטרי בירושלים הוא לא רק תשוקה וארוטיקה, אלא סוג של מדיטציה שעוזרת לך לפגוש את האני האמיתי שלך. זרימה טנטרית חזקה מעלה אל פני השטח את כל מה שנמצא בפנים - החלקים הלא מקובלים והלא אהובים של עצמך. לחשוף את הכוח שלך לשותף שלך, כמו גם פגיעות, עדינות, פגיעות, הרצונות הנלהבים שלך, דורש אומץ רב. לעתים קרובות אנשים חוששים להראות את התכונות הללו ואינם מוכנים לפגוש אותן.


תרגול העיסוי הטנטרי בירושלים עוזר למלא את עצמך ואת בן/בת הזוג באהבה באמצעות מגע, מאמן את היכולת להיות מודע, להרגיש בעדינות את תנודות הגוף, להרגיש אנרגיות, גלי התרגשות והרפיה, ליהנות מכל רגע. לאחר שהשתחרר מכל הרצונות האנוכיים והחייתיים, פתח את הלב והנשמה שלך לעבר קסם.


ההנאה מעיסוי טנטרי בירושלים תלויה לא רק באיזה חלק בגוף אתה נוגע, אלא גם במידת הדוק הקשר ומידת האמון בינך לבין בן/בת הזוג.


לקבלת התוצאה הטובה ביותר במהלך עיסוי טנטרי בירושלים, אתה צריך להיות רגוע ככל האפשר, לשמור על התפיסה ברמה חושנית. חשוב להתכוונן עם בן הזוג, להרגיש את ההתרגשות שלו, לתת לגלי האנרגיה שלו לעבור דרכך.


עיסוי טנטרי בירושלים הוא אחד מהתרגולים המלמדים הנאה מודעת: ליהנות מכל יום, מכל שאיפה ונשיפה, מכל רגע בחיים, מפתח את המיומנות לחוש תנודות עדינות, לשמוע את עצמך ואת צרכי הגוף שלך בצורה עדינה יותר. ההבדל העיקרי מעיסוי קונבנציונלי הוא מטרת האינטראקציה של שותפים לרמת המודעות שלהם.


עיסוי טנטרי בירושלים הוא בשבילך אם המטרה שלך היא להכיר את בן/בת הזוג שלך יותר לעומק, לתת תחושות חדשות של הנאה אמיתית, לעזור לך להגיע לרגיעה מרבית, תחושת סיפוק עם עצמך ומהעולם. עיסוי טנטרי בירושלים מגלה באדם את היכולת ליהנות מכל תא בגופו, וכן ללמוד להגיע לאחדות עם בן זוגו ועם היקום.


עיסוי טנטרי בירושלים הוא פילוסופיה, מדע ואמנות עתיקת יומין, בה מתורגל יחס מיוחד לגוף, הוא נתפס לא רק כקליפה פיזית, אלא כאזור של זרימת אנרגיה חיונית ומקדש של נשמה, שבזכותה נוכל לחיות את חיינו על פני כדור הארץ ולרכוש ניסיון שלא יסולא בפז.


עיסוי טנטרי בירושלים הוא סוג של אינטראקציה יצירתית בה אנו עוברים מאזור הנפש הרגיל אל אזור הרגשות והתחושות, ובכך כוללים פעולות אינטואיטיביות, חוכמה וידע שאולי איננו מכירים במצב הרגיל. ואז, באופן קסום, הגוף שלנו מקבל בריאות, יופי וים של חיוניות כבונוס במהלך מפגש של הרפיה והנאה. ברגעים של רגיעה מוחלטת, המוח מתחיל לעבוד על גלים אחרים המעוררים את תהליכי הוויסות העצמי והריפוי של האורגניזם כולו.


הטכניקה של ביצוע עיסוי טנטרה בירושלים היא מאוד איטית, אבל נגיעות הדוקות, שצריך להיעשות באהבה, תשומת לב והקפדה. גע אחד בשני באהבה ורוך, אז אתה בהחלט תיגע באלוהי ותוכל לגלות היבטים חדשים של עצמך.


כדי להעצים את השפעת הפעולות שבוצעו, כדאי לדאוג מראש לסביבה המתאימה. הדמדומים צריכים לשלוט בחדר, נרות ריחניים צריכים לבעור ומוזיקה עדינה צריכה להישמע. שמנים ארומטיים הם תכונה חובה של פעולה זו. לפני הפגישה, עליך לעשות אמבטיה וללבוש בגדים נוחים ללא מגבילים.


תרגול זה מגיע לזוגות מבוססים שכבר בוחרים בו במודע. במקרים כאלה, ישנה הזדמנות לא רק לפתח רגישות, להגיע לרמה חדשה של קרבה של קבלה והבנה אחד של השני, אלא גם לחיות חוויה עמוקה של מגע עם האלוהי.עיסוי טנטרי בירושלים

עיסוי טנטרי בירושלים הוא שיטה להרפיית הגוף, לא רק באמצעות תנועות מכניות, אלא גם באמצעות העברת רגשות לבן/בת הזוג, שלא ניתן להשיג במספרה מתמחה.

לעיסוי טנטרי בירושלים אין שום קשר לעיסוי קלאסי. המשימה העיקרית היא לא לגוון את השרירים, אלא לאחד מחדש את האנרגיה הגברית עם הנקבה.

לדברי מומחים, עיסוי טנטרי בירושלים לגבר, אימונים, סרטונים ומקורות ידע נוספים של טכניקה זו לא רק חושפים את יכולות הגוף, אלא גם מסייעים בשיפור המצב הפנימי של הגוף. כמו שינה טנטרית, גם עיסוי טנטרי בירושלים נושא פילוסופיה מסוימת.

המוזרות טמונה בהרפיה ובכיוון האנרגיה לניקוי עמוק של הנשמה, המחשבות והגוף.

המטרה העיקרית של ההליך היא לחוות תחושת חופש מבעיות ולחצים יומיומיים, להטעין את הגוף באנרגיה, להכיר את המהות, להיפטר מתסביכים ואיסורים, שיובילו בהמשך להשגת סיפוק גופני. הרמוניה פסיכולוגית.

כתוצאה מכך, אדם מקבל יתרונות רוחניים וגופניים כאחד: העור מתחזק, השרירים והאיברים הפנימיים מתנקים.

לפני תחילת עיסוי טנטרי בירושלים, גבר, אישה צריך לעבור הכשרה מיוחדת, לצפות בסרטון, כלומר, להכיר את המידע המפורט, כי לסוג זה של עיסוי יש מאפיינים וניואנסים משלו.

עיסוי טנטרי בירושלים הוא עיסוי הנעשה באור עמום. הודות לתנועות העדינות והרכות, הנגיעות והמכות של המטפל, נפתחת אנרגיה שנחסמה בעבר אצל בן הזוג.

המשימה העיקרית של העיסוי הטנטרי בירושלים היא לבדוק את תחושת הקלילות והאושר.

במהלך עיסוי טנטרי בירושלים צריך לשכוח ככל האפשר מבעיות העולם החיצון וליהנות מהתחושות המתרחשות ברגע זה.

העיסוי הטנטרי עצמו בירושלים מספק תנועות חלקות וזורמות, כמו מים, בכל אזורי הגוף של בן הזוג, אבל אתה צריך להיות מסוגל לעשות זאת. לכן, קיימת באינטרנט הדרכה באמצעות קטעי וידאו, המסייעים בהבנת הפילוסופיה והטכניקה של ביצוע עיסוי טנטרי בירושלים.

המטרה העיקרית של העיסוי הטנטרי בירושלים היא לחוות תחושת קלילות ואושר, להטעין את הגוף באנרגיה, להכיר את המהות, להיפטר מתסביכים ושליליות, שיובילו בהמשך להשגת הרפיה גופנית ופסיכולוגית. הַרמוֹנִיָה.

עיסוי טנטרי בירושלים מתאים לכולם. מידת הנגיעה קשורה רק למגבלת הגיל.

על מנת להעשיר את תפיסת העולם ולהוסיף תחושות חדשות לחיים האישיים ולחיי בן/בת הזוג, מומלץ לכל הבנות ללמוד איך לעשות עיסוי טנטרי בירושלים.

הדרכה (הדרכות וידאו) היא הדבר הטוב ביותר בעסק הזה, אם אתה לא יכול לקחת קורס תיאורטי מיוחד.
לאחר סיום ההכשרה, בהחלט תוכל למלא את חייך האישיים.

הוכח שכל פעולה של עיסוי טנטרי בירושלים יכולה לרפא כל מתח נפשי.


logo בניית אתרים