הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

24/7 
צוות גברים
לגברים / לנשים / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  צוות  |

צוות גברים בלבד
טיפולים לגברים, לנשים, לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עיסוי טנטרי בירושלים

עיסוי טנטרי בירושלים

 עיסוי טנטרי בירושלים הוא עיסוי ייחודי שמקורו בהודו. עיסוי טנטרי הוא עיסוי חושני מאד ואינטימי מאד, והוא מתבצע בעירום מלא. חשוב להדגיש שלא מדובר בעיסוי אירוטי, אלא בעיסוי חושני אשר נועד לחזק את העוררות המינית, ולעיתים קרובות גם את הקשר שבין בני הזוג.

 


עיסוי טנטרי בירושלים

כאשר מקבלים עיסוי טנטרי בירושלים , ניתן לבחור בין ארבע סוגי (גישות) טנטרה קלאסי,נפאלי, קלקוטי וטיבטי. עיסויי טנטרה בירושלים בקליניקה שלנו עובדים גברים בלבד.   עיסוי טנטרי בירושלים אינו מתמקד רק במין. עיסוי טנטרי הוא חלק מתורה שלימה, הטנטרה, אשר עוסקת בשלמות הגוף והנפש, ומחזקת את הדימוי העצמי, את מערכות היחסים וכדומה, בכל המובנים.

  

למי מתאים עיסוי טנטרי בירושלים?

לכאורה, ניתן היה לחשוב כי עיסוי טנטרי בירושלים מתאים רק לאנשים אמיצים, אשר נהנים מהתנסויות ייחודיות. אולם למעשה, כל אדם יכול לעבור עיסוי טנטרי בירושלים , ודווקא אנשים ביישנים ומופנימים, עשויים לקבל מעיסוי כזה כוחות חדשים, סקרנות מחודשת ושינוי משמעותי באיכות החיים. עיסוי טנטרי בירושלים, בגלל אופיו הרגיש והאינטימי, מתחיל תמיד בשיחה בין המטפל למטופל, על מנת להפחית את הלחצים וליצור תיאום ציפיות. במקרה שבו המטופל אינו מרגיש בנוח באינטראקציה עם המטפל, הוא יכול לבחור במטפל אחר, או לבטל את הטיפול כולו. גם במהלך העיסוי עצמו, המטופלים יכולים תמיד לעצורת את הטיפול, אם הם אינם חשים בנוח, או לבקש כי העיסוי לא יתבצע בחלקים מסוימים של הגוף. עם זאת, מרבית המטפלים במקצועיותם, מצליחים לגרופ למטופלים להשתחרר באופן מלא, וליהנות מן הטיפול. עיסוי טנטרי בירושלים מומלץ במיוחד כעיסוי זוגי, אשר מאפשר לבני הזוג אינטימיות רבה, היכרות מחודשת מזווית אחרת עם גופם של בני הזוג שלהם, ויצירת קרבה משמעותית וייחודית.

טואול בניית אתרים