הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים (נוכחות בעל - חובה!) / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים (נוכחות בעל - חובה!), לזוגות 

24/7עיסוי ב-4 ידייםעיסוי עם 4 ידיים הוא הליך פופולרי ויעיל מאוד, אשר היתרון העיקרי שלו הוא רמת העוצמה הגבוהה שקיבל הגוף בזמן קצר. במהלך הפגישה, למעסים יש זמן להתאמן על כל חלק בגופך ולשים לב במיוחד למקומות הבעייתיים ביותר, לדעתך.
טכניקת עיסוי והשפעתה על הגוף
העיסוי מבוצע על ידי אדונים, תוך התחשבות בכל הכללים לעיסוי בעל 4 ידיים, מה שאומר שהמניפולציות שלהם עקביות זו עם זו, ולא כאוטיות. בתום ההליך תבחין לא רק בזינוק של כוח ושיפור במצב הכללי של הגוף, אלא גם בהשפעה חיובית על מערכת הלימפה. ההשפעה מושגת הודות לתנועות לחיצה חלקות רבות של המאסטר בכל הגוף, אשר מסוגלות לבסס את זרימת הדם ואת זרימת עודף הלחות.

בונוס נחמד נוסף הוא הרפיה
בהשפעה עזה, גוף האדם משיג רגיעה מקסימאלית. זה מוצדק על ידי העובדה שכל רקמות השרירים והמפרקים, אשר במהלך היום חווים אי נוחות בגלל אורח חיים בישיבה, נרגעים ומשתחררים. עומס כזה אינו שונה מספורט, ולכן הוא מעורר שחרור אנדורפינים, שבזכותו תרגישו גל של רגשות חיוביים ואנרגיה.

למי מיועד עיסוי 4 הידיים?
עיסוי בארבע ידיים הוא הליך אוניברסלי שאין בו התוויות נגד. לפני הפגישה יש צורך להתייעץ עם מעסה קצר, בו תוכלו להזהיר אותו מפני מחלות כרוניות והתוויות נגד לעיסוי שיש לכם. המעסים, בתורם, יעניקו לכם עיסוי בריא ובטוח.
האינדיקציות העיקריות לסוג זה של עיסוי:
הצורך להשיג אפקט מהיר בזמן מוגבל
מתח מתמיד, חרדה, בעיות שינה
כאבי מפרקים או גב הקשורים לאורח חיים בישיבה
עיסוי זה הוכיח את עצמו כאמצעי להתמודדות עם קילוגרמים עודפים.
עייפות כרונית, עייפות
רוב הלקוחות שלנו הופכים לחובבי עיסוי עם 4 ידיים לאחר הפגישה הראשונה. יתכן שברגע שתנסו זאת, תצטרפו לשורותיהם ותפנקו את עצמכם באופן קבוע בהליך זה.
אם יש לך רצון לנסות את כל היתרונות הנ"ל בעצמך, אנו מזמינים אותך לקליניקה שלנו. לשם כך, פשוט השאירו בקשה באתרנו, ואנחנו בהחלט ניצור איתכם קשר.

שעות ביצוע: בימי א'-ה' 11:00-16:30

אורך הטיפול: 90 דקות
מחיר - 600 ש"ח

טואול - בניית אתרים