| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עיסוי זוגי בירושלים

עיסוי זוגי בירושלים   

שירות חדשה בקליניקה – עיסוי זוגי בירושלים. לאחרונה עיסוי זוגי בירושלים הוא טיפול אחד ממבוקשים ביותר בין טיפולים רבים מהמבחר שלנו. קטגוריה – עיסוי זוגי בירושלים כוללת טיפולים הבאים: עיסוי זוגי בירושלים (נפאלי), עיסוי זוגי בירושלים (טיבטי), עיסוי זוגי בירושלים (שוודי), ועיסוי זוגי בירושלים (הודי). כל סוג של עיסוי זוגי בירושלים הוא מרגיע, מאזן, משחרר ומפנק. עיסוי זוגי בירושלים מתבצע בחדר טיפולים אינטימי ורומנטי. בני זוג שוכבים על מיטות טיפולים. כל אחד מקבל עיסוי זוגי בירושלים ממטפל אישי. עיסוי זוגי בירושלים מתקיים בקצב מגע איטי מאוד וליווי מוזיקה מרגיע אשר הכננו במיוחד לביצוע עיסוי זוגי בירושלים. בחדר שמיועד לעיסוי זוגי בירושלים אנו מדליקים קטורות מרגיעות עם ריח לוונדר, וניל ופצ'ולי


עיסוי זוגי בירושלים הוא  פופולרי בין כל סוגים עיסויים  אסיאטיים ממבחר הקליניקה. הרבה זוגות מעריכים מעריכים עיסוי זוגי בירושלים..

בעולם המודרני יש יותר מדי מהירות ועומס, אך לפעמים כל כך חשוב לעצור ולהקדיש כמה שעות לבילוי שקט עם אדם אהוב.

 עיסוי זוגי בירושלים הוא פיתרון טוב עבור כל זוג. עיסוי זוגי בירושלים הוא מתנה טובה ליום האהבה, לרגל יום הולדת ואירועים שונים.

 ביקור במרפאה שלנו לשניים הוא תמיד הזדמנות ייחודית לבילוי עם תועלת עם יקירכם, להירגע מגופכם ונפשכם. זוהי אפשרות נהדרת לדייט רומנטי בזה יעזור לכם עיסוי זוגי בירושלים..

מנוחה עם חוויה מעיסוי זוגי בירושלים תעזור לחסל מתח עצבי, להחזיר את האיזון הנפשי, להמריץ אנרגיה, להעניק את חדוות התקשורת ולהשפיע לטובה על מערכת היחסים שלכם.

תוכלו להתרחק לחלוטין מבעיות יומיומיות, יחד עם יקירכם, לבודד את עצמכם מהעולם הרועש ולבלות כמה שעות בהרמוניה ובשלווה. לזה יעזור לכם עיסוי זוגי בירושלים.

 
לפני ביצוע הטיפול מטופלת מתחייבת למלא טופס ביטחון וזוג מציג לנו 2 ת.ז. שלהם (כלל הקליניקה)

אורך עיסוי זוגי בירושלים – 90 דקות.

לאחר עיסוי זוגי בירושלים מחכים לכם חוויה נוספת – רחיצה על ידי מטפלים אישיים שלכם על מזרוני אמבט עם סבונים מיוחדים, טביעיים ומאוד שמרגיעים ומפנקים גוף ונפש. הם מיועדים רק לטיפול לאחר עיסוי זוגי בירושלים.

עלות עיסוי זוגי בירושלים  - 700 ₪ כולל מע"מ


טואול - בניית אתרים