| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. עיסוי בארבע ידיים בירושלים

עיסוי בארבע ידיים בירושלים

אם כל עיסוי הוא טוב ומועיל, הרי עיסוי בארבע ידיים הוא בעל אפקט כפול ומכופל. היות והעיסוי מתבצע בעת ובעונה אחת על ידי שני מעסים הם יכולים לפעול על מספר מוקדים במקביל וממילא לשפר את התוצאה הרבה יותר ביעילות.

 


מה תקבלו?


עיסוי בארבע ידיים בירושלים יהיה מלווה כמו שאר טיפולי העיסוי בשמנים אתריים ואולי גם מנגינת רקע רוגעת.

עיסוי זה מקורו משוודיה, ושם הוא התחיל. הוא עובד על מגוון הרקמות שבגוף, כולל עבודה נמרצת על השרירים ואפילו העור זוכה לתמריץ. מבצעים אותו בצורה שקטה ובתנועות עדינות, כדי להזרים את הדם לכל מערכות הגוף בלי ליצור טראומה. בעיסוי רגיל זוכה רק אזור אחד בגוף לטיפול, ולאט לאט עוברים לאזורים נוספים, אבל עיסוי בארבע ידיים בירושלים הוא הרבה יותר אפקטיבי היות ועובדים על מספר אזורים בעת ובעונה אחת.

המטופל מרגיש הטבה מיידית, כל המערכות בגוף מושפעים באופן אוטומטי. הם מתאזנים וממריצים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו, מרגיעים לחצים ומפיגים מתח מיותר. כל השרירים המכווצים ששכחנו בכלל איך להרפות אותם, נעשים בבת אחת רגועים ורפויים והכל מקבל מימד חדש של רוגע.

הפעולה הכפולה בעזרת ארבע ידיים בעת ובעונה אחת מניבים תוצאה מנצחת: רגיעה, שחרור, המרצת הדם והרבה הרבה אנרגיה.

 


מי צריך את זה?


עיסוי בארבע ידיים בירושלים מומלץ מאד למי שרוצה לתת מתנה איכותית באמת. לא הרבה אנשים מפרגנים לעצמם פינוק שכזה, ואם מישהו שלח לי את הטיפול בתור מתנה - מה יותר טוב מזה?

אם אתם חוגגים מסיבה בירושלים אולי יום הולדת או אירוע חברתי, תוכלו להנות אף אתם מתכנית ייחודית של עיסוי מרגיע שהגיע במיוחד לאזור שלכם.

גם אתם עייפים לפעמים? רוצים להתרענן עם משהו טוב באמת? עיסוי בארבע ידיים בירושלים מתאים לכל מי שקצת תשוש ורוצה לחזור לחיים בקצב הכי מהיר.

גרים בירושלים? בואו להתרענן עם עיסוי שוודי! ההוצאה תצדיק את עצמה באופן מיידי ומושלם!logo בניית אתרים