|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
מטפלים 
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. /
  3. מי אנחנו?

  מי אנחנו ?

קליניקת עיסויים מזרחיים ואסיאתיים "Maslul-Tantra" נוסדה  ופתחה את הדלתות למטופלים שלנו ב-10.10.1993. בשנת 2023 אנו נחגוג כבר 30 שנה כבית העסק אחד מוותיקים
בארץ. קליניקה שלנו נוסדה על ידי ד"ר לרפואה טיבטית מיכאל קופובצקי. צוות שלנו - בעלי ותק ומוניטין ברמה מקצועית גבוהה מאוד. כל אחד עובד על פי התמחות שלו. המבחר טיפולים עשיר מאוד יותר מ-60 סוגי טיפולים ואבחונים בתחום רפואה        משלימה,  אשר כולל בתוכו 47 סוגי עיסויים יחודיים ומיוחדים מאוד, שיטות עתיקות ומודרניות של פיזיותרפיה, רובם בגישה הוליסטית. 
אנחנו גם אלופים מבחינת כיוון רפואה מניעתית - מטופלים שמגיעים אלינו במטרת שיפור מצב בריאותי וגם טיפול במחלות   גופניותעוברים סידרת אבחונים רציניים וייעילים ובמשך חייהם (ללא הגבלה) ממשיכים להיבדק ולהיות במעקב במסגרת הקליניקה. כך אנו מסוגלים לשמור על בריאותיהם ולא מפספסים התדרדרות במצבים גופניים. צוות מטפלים שלנו מקפידים על תזונה של   לקותות, איזון רגשי ונפשי של משפחות אלה שפונים אלינו. פעיל מאוד אגף פסיכותרפיה פרטנית ומשפחתית. כפי שכבר נאמר על מבחר אשיר של  יש לנו עיסויים רפואיים   בבעיות אורטופדיות ונוירולוגיות לטיפול במצבים חריפים וכרוניים. עיסויים ככלי חזק וייעיל למטרה שיקומית לאחר איריעיים מוחיים, לאחר תאונות (נקעים, שברים ), מצבים לאחר נתוחיים כחלק עצום של תהליך שיקומי ממושך, כמובן בשילוב טיפולים   פיזיותרפיים. פעילים מאוד עיסויים הוליסטיים לאיזון אנרגתי של גוף ונפש ולהרגעה. תחום טיפולי שפעיל, נפוץ ומבוקש מאוד - עיסויים וטיפולים מורכבים לשיפור תיפקוד מיני - 18 סוגי טיפולי מגע (כולל 4 סוגי טנטרה) למיעה ושיפור זקפה, איכות שפיכה.   הרבה לקוחות מגיעים בשפיכה מוקדמת. מרגע פתיחת בית העסק שלנו ואפילו עד היום אנחנו עזרנו וממשיכים את עבודת קודש הזו בשיטה עתיקה טיבטית לאריכת זמן האשיה שכמובן משפר לא רק תפקוד מיני של גבר, אלא משפר ומחזק מצב בתוך   משפחה  ומונע מגירושין. במיוחד בתקופה קשה ביותר - פריצה מסיבית של קורונוירוס - כאשר הרבה משפחות חוות את תופעות סיכסוכים וחוסר הבנה, אנחנו מנסים לעזור להם ולחזק יחסים פסיכולוגיים ומיניים שלהם.

פונים אלינו הרבה בני זוג כדי לקבל   יעוץ  סקסולוגי ופסיכולוגי בנושאים האלו ואנחנו כמובן משתדלים לעזור להם. בתקופה קשה מאוד הזאת - הרבה אנשים זקוקים בתמיכה נפשית, רגשית - בהבנה והקשבה וצוות שלנו משתדל דרך שיחות להביא אותם לרוגע, איכפתיות. בין טיפולי מגע מאוד   מבוקשים עיסויים מפנקים (כמובן ללא קיום יחסי מין) כי אנשים זקוקים לקבל מגע גם מרגיע וגם מפנק. אנחנו גאים מאוד מטיפול בשפיכה מהירה. טיפול הזה הוא סיפור בפני עצמו כי שונה לגמרי עם להשוות עם טיפולים אחרים על פני כל הארץ. תוך 5-6   מפגשים בקליניקה  מטופל בדרך כלל משתחרר מבעיה זאת - שפיכה מהירה. לקוחות האלה נמצאים במעקב שלנו עוד שנתיים עם קבלת טיפולים חד פעמיים פעם בחצי שנה - כתמיכה. הקליניקה שלנו פעילה במשך 24 שעות 7 ימים בשבוע. בשעות לילה   מגיעים אלינו הרבה לקוחות הסובלים מבעיות גופניות ורגשיות גם כרוניות וגם חריפים. קליניקה שלנו היא מקום מוכר בין חולי אסטמא. הרבה מאלה בזמן התקפי אסתמא מגיעים אלינו ופחות לחדרי מיון כי במצבים שלא דורשים טיפול מיידי קונבנציונלי   מקבלים   אצלנו טיפול מהיר בלי לחכות בתור. טיפולי מגע, הוא מביא אלינו מספר עשיר של לקוחות לקבלת טיפולים המטרות שונות. 

  למה אנחנו? מה מיוחד אצלנו ?

  אנחנו פתוחים במשך 24/7
  כל אנשי צוות בוגרי אקדמיה לרפואה משלימה
  מבחר של טיפולים עשיר ביותר - 47 סוגי עיסוי (רפואיים / הוליסטיים / שיקומיים  / חושניים כולל 4 גישוןת טנטרה) ו 13 סוגי טיפולי רפואה משלימה
  9 סוגי אבחונים 
  מעקב לאחר מטופלים כרוניים מניעת התדרדרות
  לאחר כל סוג עיסוי מטופל מקבל רחיצה בעזרת מטפל אישי
  זימון תורים בפייסבוק / באתר / בטלפון - על פי בחירת הלקוח
  ללקוחות המשלמים עבור טיפולים באשראי או BIT - זכות לקבל מבצעים והנחות
  לקוח חדש שמגיע פעם ראשונה לקבלת עיסוי, מקבל חצי שעה מתנה כתוספת
  יש הרבה הטבות
  אנחנו מטפלים גם בקליניקה וגם מגיעים עד הבית הלקוח
  יש לנו עיסויים ב-2-4-6 ידיים
  תוכלו לרכוש אצלנו מנויים לחצי שנה ולשנה מלאה
  אנו מטפלים בגברים / בנשים / בזוגות
  טיפולים יעילים בשפיכה מהירה
  הגשת כינוח לאחר טיפול
טואול - בניית אתרים