הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

24/7
טיפולים
לגברים / לנשים / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24/7

זימון תורים
עיסויים לגברים, לנשים, לזוגות ע"י גברים

לקבלת הזמנה לטיפול דחוף בזמן סגר לחץ כאן >>>
 הצג את הדף
08:00 - 11:30 - זמן ביצוע בדיקות (בימי א' - ה'ׂ) 


дךךךך       
                           אגף לימודים 

אודות:
קליניקה שלנו קיימת משנת 1993 ומיועדת למתן שירות רפואי והוליסטית לגברים בלבד. אנו מטפלים  בהפרעות של כמעט כל  מערכות הגוף, פרט לבעיות אונקולוגיות (רק טיפולי תמיכה) ובעיות נפש, אומנם בעיות דיכאוניות החדשות לפני מתן למטופלים תרופות הכבדות.  הקליניקה היא פעילה במשך 24 שעות ביממה כל יום כולל ימי שישי, שבת וחגים. במבחר שלנו טיפולים הבאים: 47 סוגי עיסויים, צמחי מרפא, פרחי באך, פסיכותרפיה הוליסטית, רפלקסולוגיה וסו-דג'וק, פנגו-תרפיה, טרמותרפיה, טיפולים בפארפין, מוקסה, כוסות רוח, נרות הופי ועוד...  על בסיס הקליניקה קיים ופעיל מאוד אגף לימודים. אנו מעבירים קורסי  השתלמות  לבעלי מקצוע. בעמוד הזה תוכלו להכיר את הכל תחומים הכשרה מקצועית שבמסגרת הקליניקה. 

חשבונות אישיים של סטודנטים

איילה - מספר חשבון האישי - 3357  לפתיחת חשבון לחץ כאן >>> הצג את הדף
נאדר - מספר חשבון האישי - 3356   לפתיחת חשבון לחץ כאן >>> הצג את הדף
מיכה - מספר חשבון האישי - 3354   לפתיחת חשבון לחץ כאן >>> הצג את הדף

קורס בסיסי "עיסוי טיבטי עתיק" 

עיסוי טיבטי עתיק - הוא טיפול אחד מכמה הכי עתיקים בעולם (הוא קיים יותר מ-3000 שנה) ומקורו בצפון טיפט. באופן אורגינלי טיפלו בעזרתו בהולכי רגל שחצו מאות קילומטרים לקרת מקומות הקדושים אשר שרפו המון מהנרגיה והגיעו למרפאים לשיזור כוח רוחניות ופיזיות. עד היום בטיבט משתמשים עיסוי באותו סגנון - 6 מרפאים בגוף המטופל במשך 4-5 שעות אורכו. הקורס הבסיסי מורכב בהמון כלי ההבנה מקצועית ורוחנית. המגע בקצב איטי מאוד, שמכסה כל הגוף בלי יוצאי דופן מכפות רגלים עד כרכפת. עבודה אנרגתית יסודית בצ'אקרות. הקורס הוא ארוך - 20 חודשים. 4 פעמים בשבוע (7 שעות ביום) - לימודים גם תאורטיים וגם מעשיים. לאחר 10 חודשים, כל סטודנט עובר מבחן - הדרישות הקורס רציניים ביותר - הציון שנותן להמשיך לימודים הוא 90% ולא פחות. הקורס הוא דורש מכל סטודנט ריכוז וקשב מלאיים. בסיום הקורס הבסיס סודנט מתחייב לעבור תקופת הסטאז' במסגרת הקליניקה - 11 חודשים ורק לאחר מכן הוא מתחיל קורס למתקדמים שנמשך 8 חודשים באותה תדירות. כל סודנט אשר מצליח בתנאי הלימודים לאחר סטאז' 5 חודשים מקבל תעודת מגיסטר רפואה טיבטית. היום בכל העולם קיימים ופעילים בתחום רפואה טיבטית (בדובר על עיסוי טיבטי עתיק) רק 622 מרפאים ששייכים באיגוד בינלאומי. עלות של כל תהליך הלימודים כוללת תקופות סטאז' - 
91000 ש"ח כולל מע"מ לאחר הנחה. התשלום מתקיים פעם בשבוע בלי שום התחייבות. בסירטון שלאחר לחיצה על קישור הבא 
הצג את הדף תוכלו לראות וגם להרגיש עומק רגשי, מקצועי, רוחני של עיסוי. עיסוי אשר תצפו בסירטון הוא לכיוון עיסוי טיבטי ועיסוי טיבטי עצמו הוא עוד יותר עשיר. לצפייה בסרטון (נמשך 90 דקות) תצטרכו סיסמה. הסיסמה היא כרוכה בתשלום - 50 ש"ח חד פעמי.


קורס "רפלקסולוגיה גניטלית"  

טיפול הזה אחד מכמה בעולם שלא מפורסם למרות שקיים, פעיל וייעיל במשך יותר מ-2000 שנה. קודם כול חובה לציין שהוא לא שייך לקטגורית טיפולים חושניים וכמובן ארוטיים למרות ששטח הביצוע על פני איבר מין של גבר. הוא שייך לטיפולים רפואיים עתיקים בלבד. הוא טיפול ששייך לתרות העתיקה של רפואה דאוסית. כמה מילים על טיפול עצמו. שטח של איבר מין זיכרי ואשכים מחולקים לאיזורים שאחראים על תפקודים פיזיולוגיים מסויימים כמו לב, ראות, קיבה, טחול, פין ועוד. לחיצות בסגנון מיוחד בתדירות מסויימת וקצב משפיעים על שיפור תפקוד גופני פיזיולוגי של מערכות האלו. הטיפול הזה הוא ייעיל כתמיכה ועזרה לטיפולים אחרים וכטיפול אוטונומי הוא פחות ייעיל. הוא משתלב יפה עם רפלקסולוגיה קלסית, סו-דג'וק, צמחי מרפא, טרמו-תרפיה, פנגו-תרפיה, מגנטותרפיה ועוד.
אורך הקורס - 5 חודשים (פעמיים בשבוע - שעתיים כל מפגש). עלות של קורס = 250 ש"ח למפגש. - 10000 ש"ח כולל מע"מ לכל הקורס, תקבלו 20% הנחה. התשלום בכרטיס אשראי (1000x10).
להמשך לחץ >>> 
הצג את הדףקורס "טיפולים הוליסטים קטנים"

בקורס הזה תוכלו ללמוד כלי טיפול שטובים וייעילים מאוד לשילוב עם טיפולים העיקריים כמו עיסוי הוליסטי או רפואי, רפלקסולוגיה, סו-דג'וק ועוד. במשך חודשיים וחצי תוכלו להכיר וללמוד להשתמש בכוסות רוח בסגנון עתיק וגם מודרני, מוקסה, פנגו-תרפיה (עטיפת בוץ חם), פארפין חם, נרות הופי ועוד...  הקורס כולל לימוד בסיס אנטומיה ופיזיולוגיה מצומצם. נלמד גם בסיס פאתולוגיות נפוצות למה מתאימות טיפולים האלו. עלות של הקורס - 3000 ש"ח כולל מע"מ. תשלום במזומן וכרטיס אשראי (1500+1500).קורס "הצלה מסמים"

הקורס הזה, לצריינו רב כיום מאוד אקטואלי. הוא קורס גם בסגנון קונוונציונאלי וגם אלטרנטיבי. תוכלו ללמוד כל מיני סוגי סמים, השפעות שלהם. מה תופעות שלהם. סיכונים, תופעות לוואי. כמובן במשך הקורס תלמדו באופן יסודי גישות מקצועות כלפי מטופל, תקבלו ידע שיחות איתם, תקבלו ידע פסיכותראפי. חוץ מזה תלמדו באופן יסודי תחומים הבאים צמחי מרפא, פרחי באך, טיפולי תמיכה וטיפולים לשילוב. בקורס הזה מתקבלים מטפלים הוליסטיים, רופאים, אחים ואחיות מוסמכים (במיוחד בתחום פסיכיאתרי). אורך הקורס שנה שלמה (12 חודשים) בסיום מבחן תאורתי ומעשי. עלות של קורס 8000 ש"ח כולל מע"מ לאחר 20% הנחה. פגישות פעם בשבוע - 4 שעות אורכה.עלות של הקורס - 6000 ש,ח כולל מע"מ לפני הנחה.

קורס רפלקסולוגיה של כפות ידיים (קורס דו-שנתי)


מקורות הרפלקסולוגיה עתיקים מאוד. בפירמידות, למשל, התגלו ציורי קיר שמתארים טיפולי רפלקסולוגיה במצרים העתיקה. טיפולים דומים תוארו גם בהודו. הרפלקסולוגיה נעלמה ממפת התרבות בשלב מסוים ושבה אליה מחדש רק בתחילת המאה ה-20, כשרופא אף-אוזן-גרון אמריקאי בשם בר פיצג'רלד גילה שמגע ולחץ באזורים מסוימים בכף הרגל מאיצים תהליכי החלמה ומקילים כאבים גם באיברים שמרוחקים מכף הרגל. פיצג'רלד פיתח וקידם את הטיפול באמצעות כף הרגל והביא אותו למודעות הציבורית – מה שאיפשר את התפתחות השיטה לרמה שבה היא נמצאת היום.

ב-1930 פיתחה יוניס אינגהאם, אחות ופיזיותרפיסטית, מפה מיוחדת, שמציגה היכן על כף הרגל מיוצג כל איבר בגוף. כך, למשל, איברי האגן מיוצגים בעקב, איברי הבטן משתקפים באזור השקוע במרכז כף הרגל, ואילו הראש, הצוואר והפנים מיוצגים על גבי האצבעות. שינויים אופייניים באיברי הגוף השונים, כגון גודש, חסימה ותת פעילות, יבואו לידי ביטוי במקום שבו הם מיוצגים בכף הרגל, והמטפל יוכל להרגיש את זה. את האבחון הוא עושה על סמך מידת הנוקשות של האזור הרלוונטי בכף הרגל וכן על סמך רגישותו לקור, לחום, ליובש וללחות.
קורס של רפלקסולוגיה בכף היד הוא תהליך למידה ארוך ויסודי. נמשך - 21 חודשים (פעמיים בשבוע - 3 שעות בכל מפגש). חודשיים סטאז' לפני מבחן סיום.
עלות של הקורס 9000 ש"ח עבור שנה אחת
אובחון אירידולוגי (דרך קשתית העין)                                קורס "הרבליסטיקה מערבית"   (דו-שנתי)  
       

הקורס הזה הוא מיועד לבעלי מקצוע בתחום רפואה משלימה או/ורקחות. הקורס נמשך 21 חודשים (פעמיים בשבוע - 4 שעות כל מפגש). הקורס מורכב מכמה פרקים כמו פרמקולוגיה ופרמקוגנוזיה, פרמאקופיה בינלאומית, טכניקה וטכנולוגיה יצירת תרופות צמחיות, פאתולוגיה בזווית של רפואה מערבית וסינית, הומאופטיה בסיסית, פרחי באך.
עלות של כל הקורס - 12000 ש"ח כולל מע"מ. רכישת קיט פרחי באך לפני תחילת הקורס חובה - 1200 ש"ח כולל מע"מ

קורס "שיפור איכות המגע של עיסוי בסיסי (שוודי)"


על פי מחקר גיליתי שרוב בוגרי מכללות ארציות בתחום עיסוי שוודי הוליסטי יצאים לאחר לימודים עם ידע תאורטי אך לא מוכנים לטפל באיכות מקצועית גבוהה. לפחות 120 מעסים בדקתי במטרת חיפוש עובד (ללא ניסיון) בקליניקה והתאכזבתי מאוד כי טכניקת עיסוי הייתה בתת-רמה. המטפלים האלו רובם למדו וסיימו מכללת "רידמן" (מכללה שנחשבת כמקום לימוד ברמה מקצועית הכי גבוהה בארץ). אלפי מעסים מסיימים מכללות לרפואה משלימה כל שנה ורק כמה באמת פותחים בתי עסק ואחוז נמוך מהם מצליחים בעסק. מצאתי כמה סיבות של בעיה הזאת. הינה הן:
* כדוגמה - מי מתקבל לאוניברסיטה - אלה שעברו והצליחו בפסיכומטריה. במערכת לימודים של רפואה משלימה אין שום ביקורת - תשלם ותתחיל ללמוד. המצב כזה קטסטרופאלי. עיסוי זה אומנות ולא פחות כמו ריקוד, כמו שירה, כמו ציור. לא כל אחד יכול ללמוד בלט אם אין לו שמיעה מוזיקלית ויכול פיזי ויצירתי. גם להיות פסנטרן יכול להיות לא כל אחד. גם מעסה - תלוי לא רק ב-IQ של בן אדם, ורצון שלו. הרבה תלוי ביכולות יצירתיות ופיזיות, יכולות של ידיים שלו. למכללה לקורס עיסוי מתקבל כל אחד ללא ביקורת. כאשר אני מתחיל קורס עיסוי, לפני תחיל הקורס אני בודק היטב יכולות ופוטנציאל של תלמיד. אם הוא מוכשר או שיש לו חוש מקצועי, הוא מתקבל ואם אין לו את זה, אני מגלה לו ישר כי לא יכול ולא רוצה להרבות נכים במקצוע. אם לא נגלה לו לפני תחילת לימודים אז זה פשות ניהיה שותפים לפשע כי נשפיע לתיסכולו ודיכאון. לאדם יש זכות לדעת על עצמו אמת.
* סיבה אחרת - אי אפשר במשך 10-25 שיעורים (פעם בשבוע - 3-4 שעות של כל מפגש) לתת מקצוע כל כך מורכב ומקצוע שקשור קודם כול לגוף ובריאות של אדם. לפי ניסיון פרקטי שלי קורס עיסוי שוודי הוליסטי דורש כ-60 שיעורים לפחות שלא כולל השתתפות מלאה בכיתת תירגול - לא פחות מ-40 מפגשים (2-3 שעות). הכי חשוב בנושא הזה - תהליך תירגול יסודי ואישי. הבעיה היא צמצום שעות למידה במכללות

קורס שלנו ניקרא "שיפור איכות המגע...". בקורס אין מטרה ללמד עיסוי כל שהו. מטרה היא לשפר ולתקן תנועות שהוא כבר למד. המטפל החדש במקצוע בקורס שלנו עובר תהליך "שיפשוף" של כל תנוע אשר הוא למד במכללה שלו. הוא מקבל הדרכה מקצועית איך לקיים תנועה ספיציפית וישר בקורס חוזר וחוזר לאותה תנועה ובמגביל מקבל תיקון והערות. כמה זמן נמשך קורס? הרבה תלוי ברמת סבלנות של מעסה, רמת הקליטה שלו, רצון שלו להגיע למטרה. בממוצה קורס נמשך לא פחות מ-15 מפגשים. תשלום הוא לפני כל המפגש. בסיום הקורס מעסה לא מקבל אף תעודה כי כאן הוא לא לומד שום דבר חדש אלא רק משפר חומר מוכר לו.
עלות של כל מפגש - 250 ש"ח כולל מע"מ (אורך מפגש שעתיים). להביא איש מתלמד - חובה!
להרשמה ולפרטים   054-8009642

ח 


עיסוי ידיים קלאסי

שרירי יד במהלך היום חווים משאות כבדים, יש שנצברו מתח חזק שבצורה של כאבי שרירים בצוואר או נותן, או כתף. 

 עיסוי יד מסיר את כל תחושות לא נעימות אלה 

 עיסוי יד כולל עיסוי של האצבעות, ידיים, מפרקי שורש כף יד, אמות, מרפקים, כתפיים, מפרקי כתף, כמו גם גזעי עצב הגדולים
 
30 דקות
140 ש"ח לפני מע"מ


             

עיסוי אנטי-צילולית
עיסוי אנטי צלוליט - אחת הדרכים הטובות ביותר להילחם בפיקדונות צלוליטיסושומןבירכיים , הישבן והבטן .

עור אדם הוא לא מושלם , כל כך את הבעיה של צלוליטיס עם גיל מתחילה להטריד נשים רבות . ישנם גורמים רבים של צלוליטיס , אבל שיטות יעילים ואפקטיביות של טיפול לא כל כך הרבה . אמצעים בסיסיים כדי להילחם בצלוליט הם תזונה וספורט נכונים .

צלוליט -שינוי בשומן תת עורי , שמוביל לפגמים אסתטיים בצורה של אי סדרים של העור . זאת בשל הפרות שלהתהליכים מטבוליים וקיפאון במערכת הדםוהלימפה ,שיובילולאובדן גמישות עורוהקצאה שגויה של תאי שומן . המשימה שלהעיסוי היא להקל על גודש בגוף , משפר את זרימת דם , לשפר את זרימת הלימפהולנרמל את חילוף חומרים , מעלה את טונוס שרירים , לעורר את הייצור של קולגן ואלסטין , אשר אחראי על גמישות עור .
 
60 דקות
290 ש"ח


               


עיסוי בכפות רגליים
ש עיסוי כף רגלהשפעה ממריץ לא רק על שרירי רגליים , אלא גם את כל הגוף כולו . על פני השטח הפלנטרי של כף הרגל מכיל אלפי קצוות עצבים , השפעה על רפלקסמצבו הכללי של האדם . מכאן נובע רפלקסולוגיה . במידה והשפעת הפעילות הגופנית על נקודות רפלקס ,הנורמליזציה שלהאיברים הפנימיים . בעיסוי כף רגלהחולה נעלם עייפות כללית , משפר את זרימת דם , מזון מוגבר והפרשה של חומרי פסולת המטבולית . עיסוי כף רגל משפר שינה , מפחית את הבצקתואת היעלמותו של הרגליים .

לאחרעיסוי כף הרגל מגביר באופן משמעותי את חסינות ומעורר את מערכות לב וכלי דםועצבים , מה שמוביללהשפעות בריאותיות משולבות על הגוף .
60 דקות
260 ש"ח כולל מע"מ


      
ח  
עיסוי לימפו-דרנאז'

כל טיפול בצלוליט מתחיל עם ניקוז לימפטי - אמצעי לרקמות ניקוי עמוקות ממוצרים המטבולית של תאים. 

המטרה העיקרית של ניקוז לימפטי - להניע נוזלי הלימפה קופא על שמריו, הפועל על מרכזי הלימפה העיקריים ממוקמים עמוק בתוך החזה והבטן.צעד הכנה להליך עצמו ליטוף רך עיסוי מרגיע עוזר להפיג את מתח כללי.
60 דקות
270 ש"ח לפני מע"מ


ח      חירומסאז'

-טכניקת עיסוי מיוחדת ,שספג את כל מיני טכניקותומערכות המזרחיים מסורתיות מעסות את הגוף .

מוצרי חשמל hiromassage המבוסס עלשילוב של שיטות שונות כדי להשפיע באופן יעיל כמעט בכל הרקמות , האיברים ומערכות בגוף האדם . זה מסביר את hiromassage ההשפעה החיובית . מספר עצום של טכניקות להסיר את המסגרת עםאדון עיסוי , שהיא עצמה קובעת איזה שיטות יהיו יעילות ביותר במקרה מסוים .
מעסה עובדת אצבעות כריות , על ידי משטח אצבעות , כפות ידיים , הבסיס שלה . לפעמים עיסוי כלל אמות ומרפקים . מוצרי חשמל hiromassage שנועדו רקמת לישתהגוף ופנים . זה מאפשר לך להשפיע על יעילותהשרירים ומפרקים , כלי דםוקצות עצבים .

60 דקות
260 ש"ח כולל מע"מ

ח ח


עיסוי דבש

אפקט טיפולי וריפוי של עיסוי דבש הוא מאוד רב-גוני, דבש נספג מהר מאוד בעור, כל הרכיבים ביו-האקטיביים של דבש בקלות להיכנס לדם ונכללים בחילוף החומרים. 

 עיסוי הדבש אינטנסיבי מנקה את העור, מגביר את זרימת דם. 

היכולת של דבש לספוג רעלים היא באמת ייחודית. דבש, חודר עמוק לתוך הרקמות של הגוף, סופג את כל הרעלים שהצטברו.

עיסוי הדבש הוא שיטה יעילה ביותר למניעה של דיסטוניה כלי דם, הפרעות של האיברים הפנימיים, לטיפול בברונכיטיס, דלקת הריאות ממושכות, עם חסינות מופחתת.

יש עיסוי הדבש יש השפעה חיובית על העבודה של המפרקים, מפחית את התופעות של osteochondrosis. 

 השפעה של עיסוי דבש על מערכת העצבים לא ניתן להפריז, כך עיסוי זה הוא מניעה מעולה של עייפות נפשית ופיזית, הפרעות שינה, הפרעות פסיכוסומטיות, חולשת עצבים. עם עיסוי זה מסיר ביעילות את לחץ ומדינת דיכאון.


60 דקות
400 ש"ח (כולל דבש) כולל מע"מ

                                                        
             

עיסוי הרפייתי

עיסוי מרגיע עוזר ללקוח לקחת הפסקה מההמולה של חיי היומיום. 

 במהלך עיסוי מרגיע תוך שימוש בטכניקות רכות מיוחדות.

עיסוי מרגיע הוא מושלם וצריך עם עייפות, עייפות כרונית, חוסר שינה ונדודי שינה, מתח נפשי ופיזי לטווח ארוך, מתח נפשי.

עיסוי מרגיע מנרמל את זרימת דם. 

 עיסוי מרגיע מקל על עייפות. 

 עיסוי מרגיע מקל על מתח שרירים. 

 עיסוי מרגיע מקל על כאבי ראש. 

 עיסוי מרגיע משפר את תפקודה של מערכת העיכול. 

 עיסוי מרגיע מקל על לחץ. 

כמובן המומלץ של עיסוי מרגיע 10 - 15 מפגשים. 

 עיסוי מרגיע בשילוב בהצלחה עם עיסוי ארומתרפי. 

 עיסוי מרגיע מתאים לאנשים בכל הגילים והמקצועות.

60 דקות
200 ש"ח לפני מע"מ

עיסוי סבוני חמאמי
         

Hiromassazh
-טכניקת עיסוי מיוחדת ,שספג את כל מיני טכניקותומערכות המזרחיים מסורתיות מעסות את הגוף .

מוצרי חשמל hiromassage המבוסס עלשילוב של שיטות שונות כדי להשפיע באופן יעיל כמעט בכל הרקמות , האיברים ומערכות בגוף האדם . זה מסביר את hiromassage ההשפעה החיובית . מספר עצום של טכניקות להסיר את המסגרת עםאדון עיסוי , שהיא עצמה קובעת איזה שיטות יהיו יעילות ביותר במקרה מסוים .
מעסה עובדת אצבעות כריות , על ידי משטח אצבעות , כפות ידיים , הבסיס שלה . לפעמים עיסוי כלל אמות ומרפקים . מוצרי חשמל hiromassage שנועדו רקמת לישתהגוף ופנים . זה מאפשר לך להשפיע על יעילותהשרירים ומפרקים , כלי דםוקצות עצבים .

60 דקות
260 ש"ח כולל מע"מ
טואול בניית אתרים