| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. טיפול בפרחי באך בירושלים

טיפול בפרחי באך בירושלים 

פרחי באך - הם רק תמצית של פרחים, אבל כל כך מועילים!

 

מתוך מגוון השיטות המוצעות על ידי הרפואה האלטרנטיבית על מנת לשפר את מצבו הנפשי של האדם, מככב טיפול בפרחי באך בירושלים כטיפול יעיל ומוצלח. מדובר בתמצית של פרחים שמותאמת למגוון מצבים רגשיים ומצליחה לטפל בהצלחה בכל אחת מהן.

 

מה הם פרחי באך

 

פרחי באך נקראים על שם ממציאם הלא הוא ד"ר באך. הוא גילה שיטה חדשה של ריפוי בעזרת תמצית הפרחים והוכיח כי היעילות שלהם אינה מוטלת בספק. נוחות הטיפול, ואפשרויות ההתאמה הרבות, הפכו אותו לאפקטיבי במיוחד ולכלי שימושי ומועדף.

הרופא גילה במרחבי הטבע את הפרחים הללו, ומצא בהם כח ריפוי רב. הוא זיהה שלושים ושמונה זנים שונים של פרחים כאשר כל סוג פועל על מצב רגשי אחר. הוא אסף את אותם צמחים ויצר מהם תמציות מרוכזות, אחר כך חקר ובדק כל צמח למה בדיוק הוא מתאים, והכין אותם לשימוש של ממש.

למשל: תמצית שמותאמת לפחדים מסוימים או לפחדים כלליים, חוסר בטחון, עצב, דכאון, חשש חברתי וכן הלאה. יש לציין כי לכל אדם מותאמת תמצית באופן אישי לאחר אבחון מקיף בלבד. 

 

 

ההשפעה המיטיבה

 

טיפול בפרחי באך בירושלים מומלץ לכל מי שסובל ממצבים רגשיים שונים. אלו יכולים להיות הן ילדים והן מבוגרים, כי הטיפול מתאים בעצם לכל אחד. אין לטיפול זה תופעות לוואי והם לא יכולים לגרום נזק. ככל שההתאמה לאדם הספציפי טובה יותר, כך יוכל להנות ממקסימום תועלת.

מטפלים רבים מצאו את התועלת הגדולה הטמונה בצמחי באך והם משלבים אותה במהלך הטיפול הרגשי שהם עושים למטופלים שלהם. הם משתמשים בו בתור אמצעי נוסף במהלך טיפול של שיחות על מנת לבסס את המטרות ולהקל על חששות ופחדים מלווים. יש מטפלים שתחום עיסוקם מתמקד בצמחי באך בלבד, כמו טיפול בפרחי באך בירושלים אשר משתמש בפרחי באך כטיפול בפני עצמו ואף הוא יעיל מאד.

כך או אחרת, אם אתה גר בירושלים, ורוצה להנות מטיפול אלטרנטיבי יעיל, מומלץ גם לך לנסות טיפול בפרחי באך בירושלים , ולהנות מתוצאות אפקטיביות במיוחד.

logo בניית אתרים