| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. טיפול בכאבי גב בירושלים

טיפול בכאבי גב בירושלים

 

טיפול מוצלח לכאבים מציקים כל כך!

 

כאבי גב הם מהתלונות השכיחות ביותר של פציינטים המגיעים אל הרופא. בדרך כלל הוא יבדוק את החולה מבחינה רפואית לאחר תשאול מעמיק. כשהמטרה העיקרית היא לשלול מחלות זיהומיות או מחלות קשות מהם נובעים הכאבים. רובם של כאבי הגב נובעים מלחץ עודף על חוליות עמוד השדרה או משמירה לא נכונה על עצמות הגב.

 

מה עושים?

 

לאחר שמתברר כי כאבי הגב אינם נובעים ממחלה ספציפית ולא התפתחה שום דלקת או זיהום בחוליות, נותר לחולה לבדוק איך הוא יוכל להקל על כאביו, ומה באמת אפשר לעשות. אם החולה גר באזור ירושלים, מה טוב, הוא יכול לפנות אל המכון המבצע טיפול בכאבי גב בירושלים, ולהנות ממקום ייחודי לטפול בסוג זה של כאב.


כאשר ניגשים לבדוק את מקור הכאב, נעזרים בכירופרקט, מומחה לתיקון כל הבעיות הנובעות משרירים או עצבים וגורמים לכאבים בגב. הכירופרקט מזהה את מקור הבעיה, ובודק מה גרם לזה. האם יש סטיה של החוליות בעמוד השדרה? קיים לחץ כלשהו על עצב?


בעזרת הדרכה נכונה מנסים לשפר את התנועתיות של עמוד השדרה, כי עצם התנועה תיטיב עם התחושה ותקל על הכאב.

זו הסיבה שרופאים לא ממליצים על מנוחה מוחלטת בעת כאבי גב. אדם הסובל מכאבים רצוי שיתנועע ככל שמתאפשר כדי לשחרר את השרירים התפוסים. אפס תנועה לא תועיל הרבה, אלא להיפך, היא תגביר את הכאבים.  

טיפול בכאבי גב בירושלים כולל גם מכשור מתאים. זה יכול להיות קרינה של קרניים אולטרה סגוליות או שימוש בלייזר, אשר מיטיבים עם דלקות מקומיות ומשפרות את התפקוד הלקוי. יחד עם זאת עדיין יש לבצע תנועה ומתיחה נכונה. טיפול כזה הוא בדרך כלל נעים ומשחרר, ולא גורם לכאבים נוספים. ההקלה המיידית מורגשת היטב, ומטיפול לטיפול מסתמן שיפור רב.

במהלך טיפול בכאבי גב בירושלים ישולב גם פעילות גופנית, כדי לשמר את השיפור שכבר התקבל. גם הדרכה נכונה בנושא של יציבה וארגון תנועתי נכון יסייע בהפחתת הכאבים וימנע את הופעתם מחדש.

טיפול בכאבי גב בירושלים, הוא פתרון מושלם לכל מי שגר בסביבה וסובל מכאבי גב!  

 

 

 

logo בניית אתרים