הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

24/7
צוות גברים
לגברים / לנשים / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24/7

זימון תורים
עיסויים לגברים, לנשים, לזוגות ע"י גברים

לקבלת הזמנה לטיפול דחוף בזמן סגר לחץ כאן >>>
 הצג את הדף
08:00 - 11:30 - זמן ביצוע בדיקות (בימי א' - ה'ׂ) 

 טיפולים הוליסטיים

לתשומת לבך: אם תזמין תור דרך לוח הזמנות, תשלם עבור טיפול פחות. לחץ כאן >>> https://yoman.co.il/wexmbuehu  נרות הופי

מקורו של השיטה שבט אינדיאני הופי שמאיזור צפון אריזונה.חום וויברציה מלפיד עור לשבור פקקים באוזניים וגם מפחית רמות עודף נוזלים שבתוך האוזן.השפעה לאחר טיפול בהופי היא כ-48 שעות. רכיבי הנרות: שאבת דבורים, דבש ושמנים אטריים. הטיפול מומלץ לכל אחד שסובל מצילצולים באוזניים,כאבי ראש, מיגרנות ,משבר, הפרעות שינה,עצבנות סינוסיטים.
התוויות נגד : הפרשות מוגלה מחלל האוזן, טראומה של עור הטוף, גידול בתוך הגולגולת, אלרגיה לדבש                                                                                          סו-דג'וק מוקסה תרפיה

הטיפול הוא עתיק מאוד קיים כ-4000 שנה במקורו סיני וטיבטי. לביצוע הטיפול משתמשים סיגרות ממולאות ממרבה אך אפשר להשתמש צמחים אחרים כמו אלוברה, שורש זנגוויל ועוד. מטרת הטיפול דרך חימום להפעיל ניקודות אקטיביות על פני כף היד או רגל ולהגיע להשפעה טרפואידית באיברים הפנימיים. בעזרת מוקסה מטפלים במחלות נשימתיות, נוירולוגיות, מחלות מערכת מין ושתן, בעיות כלי דם ולב, בעיות של מערכת עצבים פריפריים, אפילפסיה ועוד. אינטראינדיקציות: גידולים, מחלות הדם, מחלות קשות של לב וכלי הדם.
פרחי באך

 
פרחי באך - לפני 100 שנה רופא אנגלי טען שרוב מחלות גופניות  נגרמו על ידי מצב חולני של שכל האדם. גישה כלפי כל המטופל צריכה להיות מאוד אינדיווידולית.תמציות באך הכין בסיגנון תרופות הומאופתיות והמליץ למטופלים שלו לשיפור (איזון) מצבים רגשיים. התוצאות היו מצוינות. בזמנינו טיפול בפרחי באך מוכרות בכל מדינות. רופאים אשר מסכימים שטיפול בכל מחלה גופנית כדאי להתחיל מאיזון רגשות, מקבלים תוצאות מדהימות. טיפול בפרחי באך אלוף בחוסר סבלנות, עצבניו ואי שקט, קנאות, ביקורתיות, דאגנות יתר, חוסר ביטחון עצמי ועוד. לכל סוג רגשות השליליות יש תמצית מסויימת. כבר במשך 20 שנה קליניקה שלנו משתמשת שיטת באך ויש לנו ניסיון עצום לרפות אנשים בכל סוגי הפרעות הרגשיות. על מנת לקבל תוצאות הרצויות חובה להקפיד על כל הנחיות של הטיפול: תדירות הנטילות, אינטראינדיקציות למשל: אסור להשתמש בארוחות - נענע, קפה שחור, תה שחור. אסור בו זמני לקבל תמציות פרחי באך וטיפול הומאופתי. אסור לשמור תמצית באך במקומות איפה שיש קרינה ועוד.כדי להתעמק בתופעות הרגשיות של מטופל אנו ממליצים לפני ביקור בקליניקה לעבור ביקורת עצמי שנימצא באתר שלנו אונל"ן. רק לאחר טסט הזה כדאי להתחיל תהליך הטיפולי.


עיסוי סבוני חמאמי (טורקי)

בקליניקה שלנו בדרך כלל מקבלים עיסוי סבוני טורקי כמתנה למטופל חדש לאחר עיסוי טיבטי. הוא מתבצע על מיטה מאוחדת בצורת אמבט בחדר חם. על הגוף של מטופל מעבירים קצף הסבון ומעל קצף עושים עיסוי בקצב איטי ונעים. מרפים את רקמות לאחר עיסוי שהוא קיבל מקודם. בשלב הבא עושים סקראבינג.- בכפכות KESSA מורחים שמן עם מלח גס ומגרדים חלקי גוף כמה שפחות עדינים כמו גב, רגליים, ידיים. שותפים את הגוף. עושים עיסוי על גוף שתוף. בסופו של דבר מטופל מקבל מקלחת חמה בזרם חזקChen-Tszu-Therapy

כ וסות רוח מגנטיים מושכים את העור פנימה בזכות לחץ שלילי בתוכם. כוס רוח משוכללת בנוכחות מגנט. קווים מגנטיים חודרים את העור ונכנסים פנימה לעומק 6-9 ס'"מ. זה אותו עומק בטיפול ע"י מחט לדיקור .

כוסות רוח מגנטיים לא טיפול חודרני, זה מונע פחד אצל מטופל,לאומת טיפול בדיקור.. כוסות רוח הם סטריליים, בטוח, לא מכאיב.

מגנט מצופה בשכבת כסף - החומר הוא אנטי-בקטריאלי ואנטי-דלקתי. כוסות רוח מגנטיים מאוד נוחים לשימוש בכל מקום ובכל מקרה והם לא דורשים תנאים מיוחדים

בדרך כלל השפעה לאחר טיפול בכוסות רוח מגנטיים מגיעה כעבור 20-30 דקות.למרות הכל על מנת לקבל תוצאה הרצויה הקלינית בממוצא מספיק 1-2 טיפוליםצמחי מרפא -
   זה כלי טיפול מאוד ראלי לתמיכת וריפוי בן אדם. כמה אנחנו מתקרבים לטבע - נוכל פחות לחלות. על מנת להיות בריא צריך לחיות בהסכם מלא עם טבע.  צמחי מרפא   - כלי עדיר, יעיל וללא תופעות לוואי, אשר דורש לימוד ומחר עמוק ורציני ואז צמחי מרפא יעלה למדרגה העליונה למטרת שמירת בריאות. לצמחים יש כוח עדיר והם מסוגלים להעביר לנו אותו. הכוח הזה אצלנו מתחת לרגלינו, פשוט רק צריך לדעת על כך, ולדעת איך נכון להשתמש בהם.  על פי טבע רכיבי צמחי מרפא קרוב יותר לגוף האדם משלא נוכל לאמר על תרופות סינטטיות לכן רואים הרבה פחות תגובות אלרגיות וגם תופעות לוואי. צמחי מרפא לא מכוונים לדכואי תיפקודים חיוניים של מערכות ואיברים. לא סתם אומרים שתרו - פות סינטטיות עוזרים לאיבר אחד והורס את כמה אחרים. צמחי מרפא עוזר לתמוך ולחזק מערכת חיסונית ולא מחליש שאופייני לרוב תרופות סינטטיות.ולבסוף - בטיפול של צמחי מרפא השפעה היא יותר איטית מאשר בטיפול כימי אבל עומק ואורך השפעה יותר.
עיסוי ב-4 ידיים


את עיסוי ב-4 ידיים מבצעים  שני מעסים אשר עובדים בו זמנית .מש מיוחד שתנועות שלהם וגם קצב ועומק מתואמים. לפעמים אפילו מטופלים טוענים שכאילו עובד מטפל אחד עם כמה ידיים. , סגנון של עיסוי ב-4 ידיים ייעיל מאוד להרגעה, או גם אם יש כוונה באופן אנרגתי לאזן מערכות הגופו.
עטיפת בוץ חם


בוץ מרפא מורחים על כל הגוף או לאיזורים הדורשים טיפול, בוץ חם, לא רתוח ובזרירות מתחילים לעטוף איזור על ידי כמה שכבות שמיחות ומחכים עד שבוץ תאבד לגמרי את החום.הבוץ מנטרל טוק - סינים, מרחיב ניקבוביות של העור, מסלק פסולת מאיזור טופל, נלחמת עם חיידקים, מחזקת זרימת הדם. לפני תחילת הטיפול כדאי להמליץ למטופל לקבל פילינג באיזור הזה שזה גם יחדש עור ויתן להקל השפעה של טיפול בבוץ.
 עיסוי קראולי  (במבוק מסאז')

 - שיטה עם ביצוע טכניקה וויברציה וטיפוף. מאוד דומה לעיסוי ברזילאי. מטרות העיסוי קראולי - יכולת להרפות, לשחרר ריקמות. בזמן עיסוי מעסה עושה אקטיביזציה ניקודות ביו-אקטיביות שמביא את מטופל לשיחרור ממתח פיזי וריגשי וגם הוא משפר תיפקוד מטבולי. העיסוי הזה במגע מאוד ריטמי שמתבצע על ידי מקלות במבוק. בעזרת מקלות במבוק מטפל מקיים גם טיפוף וגם גיהוץ עמוק של שרירים, וגם מתיחות. לאחר עיסוי קראולי מאוד ייעיל הטיפת בוץ חם או אפילו עיסוי דבש.
 עיסוי אינדיאני באבנים חמות וקרות.


מקורו של עיסוי שבטים אינדיאני של דרום אמריקה. השיטה מחזקת מערכת החיסונית, מטבולית, מאזנת פעילות כלי דם ולב, משפרת מערכת עצבים והורמונלית. עיסוי באבנים חמות בלבד - מרפה שרירים מזרז חילוף חומרים וגורם לשלווה נפשי. עיסוי באבנים קרות וחמות לסירוגין - גורם מכבץ כלי הדם של עור, מטפל בגודש בזרם וורדי, מחזק טונוס שרירים, מגדיל אספקת דם עשיר בחמצן ברקמות.  


 

טואול בניית אתרים