הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

24/7 
צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
לגברים / לנשים (נוכחות בעל - חובה!) / לזוגות 
    ללא מין    

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  צוות  |

צוות רפואי והוליסטי -  גברים (עצמאים)
 לגברים, לנשים (נוכחות בעל - חובה!), לזוגות 

24/7
   ללא מין   

 עיסוי גוף קלאסי .  45 דקות 180 ש"ח כולל מע"מ


עיסוי גוף קלאסי - הוא מאוד פופולרי , ולכן הוא משמש באופן נרחב , אלא גם עם טיפוליים לא רק במטרה לשפר

עיסוי גוף מלא מסייע להקל על לחץ שבוצע על ידי בני האדם מודרניים בחיי היום יום , מבטל כאבי גב בחלקים אחרים של הגוף , מרגיע ומשקם את השרירים לאחר פעילות גופנית , מספק פרץ של אנרגיה ומרץ . עיסוי גוף מלא נותן לאדם את המצב של ההרמה , ביטחון עצמי , משפר את הביצועים באופן דרמטי מפחיתים את השכיחות של הגוף .


עיסוי גוף מלא אמצעי למניעת מחלה , המפתח לשימור לטווח הארוך של יעילות . הלקוח לאחר ההליך מעלה את עיסוי גוף המלא עםתחושה של רעננות ומצב רוח טובה . זאת בשל מתח להקלה ושיפור בפונקציות של מערכותואיברים שונים .

עם עיסוי כולל מספק כמה מעסה רצף: עיסה ראשונה בחזרה, אז חגורת כתפיים, צוואר, גב תחתון וישבן עליון. אז עיסה את החלק האחורי של הרגליים וחלק תחתון של הישבן. לאחר מכן, המטופל מופעל על גבה, והוא עיסה את הבטן, רגליים וחזה.הטיפול מסתיים בעיסוי של כפות ידיים.
עיסוי בגב

עיסוי בגב -ההליך הפופולרי והיעיל ביותר למניעהוטיפול במחלות שונות . עיסוי בגב משפר את הבריאות , מעלה את חיוניות , עושה שרירי הגב שלך עור חזק וגמיש .

עיסוי קלאסי מסייעבמחלות רבות , שינויים לרעים שבריריהגב ועמוד השדרה , מגבירים את זרימת דם , לשחזר אזורים פגועים של רקמות , מפחית נפיחות בשרירים .

בנוסף לתכונות ריפוי , עיסוי מסייע במונחים פסיכולוגיים : במהלך ההליך בגוף מתרחש מיליון תגובות כימיות שתורמותלייצור של אנדורפינים . יש לי אנדורפיניםהשפעה ישירה עלהמצב הרגשי , לשפר את מצב רוח , להפחית תסמונות כאב .
 
30 דקות
150 ש"ח לפני מע"מ


 
עיסוי בצוואר וכתפיים

אזור צווארון - הוא אחד מהמקומות הקבועים בגוף האדם . הצוואר הוא הראשון לסבולמתופעות הלוואי של אורח חיים המודרניים בשל חוסר התנועהשל השרירים של הצוואר ובגב . לכן, באזור צוואר הרחם לעתים קרובות יותר ויש גודש , נפיחות וחוליות צבטו . כתוצאה מכך , החברים שלנו הםכאבבגב, בכתפיים , בצוואר ובכאבי ראש תכוף .

האמצעי היעיל ביותר למניעהוהחיסול של סימפטומים לא נעימות, הואעיסוי של אזור צוואר רחם . לאחר עיסוי הצוואר הראשון אתה תרגיש שיפור במצב בריאותך. עם קורס מלא כאב נחלש מופיע מרץ , מגביר את יעילות , נעלם נדודי שינה ועצבנות . עיסוי45 דקות

150 ש"ח לפני מע"מ הצוואר הוא דרך מצוינת להיפטר מכאב ראש .עיסוי בטן
-אמצעי יעיל למניעת מחלות רבות . תודה לעסות את הבטן משפרת תנועה פריסטלטית של המעיים , מה שיכול לעזור עם atony מעייםועצירות ארוכות שנים . תנועות עיסוי לשפר את ההפרשה של הכבד ולבלב , שבו ישהשפעה חיובית על מערכת עיכול .

בנוסף , עיסוי בטן -כלי יעיל להילחם צלוליטיסומשקל עודף .

חשוב כי עיסוי בטן שבוצע על ידי מומחים ובוודאי לאחר בדיקה על ידי רופא . בחלל הבטן הם איברים חיונייםשיכולים להיפגע על ידי עיסויועיסוי כושליםבכמה מחלות של הקיבה ואין התווית .
 
30 דקות
140 ש"ח לפני מע"מ

 
עיסוי ידיים קלאסי

שרירי יד במהלך היום חווים משאות כבדים, יש שנצברו מתח חזק שבצורה של כאבי שרירים בצוואר או נותן, או כתף. 

 עיסוי יד מסיר את כל תחושות לא נעימות אלה 

 עיסוי יד כולל עיסוי של האצבעות, ידיים, מפרקי שורש כף יד, אמות, מרפקים, כתפיים, מפרקי כתף, כמו גם גזעי עצב הגדולים
 
30 דקות
140 ש"ח לפני מע"מ
עיסוי אנטי-צילולית

עיסוי אנטי צלוליט - אחת הדרכים הטובות ביותר להילחם בפיקדונות צלוליטיסושומןבירכיים , הישבן והבטן .

עור אדם הוא לא מושלם , כל כך את הבעיה של צלוליטיס עם גיל מתחילה להטריד נשים רבות . ישנם גורמים רבים של צלוליטיס , אבל שיטות יעילים ואפקטיביות של טיפול לא כל כך הרבה . אמצעים בסיסיים כדי להילחם בצלוליט הם תזונה וספורט נכונים .

צלוליט -שינוי בשומן תת עורי , שמוביל לפגמים אסתטיים בצורה של אי סדרים של העור . זאת בשל הפרות שלהתהליכים מטבוליים וקיפאון במערכת הדםוהלימפה ,שיובילולאובדן גמישות עורוהקצאה שגויה של תאי שומן . המשימה שלהעיסוי היא להקל על גודש בגוף , משפר את זרימת דם , לשפר את זרימת הלימפהולנרמל את חילוף חומרים , מעלה את טונוס שרירים , לעורר את הייצור של קולגן ואלסטין , אשר אחראי על גמישות עור .
 
60 דקות
290 ש"ח


עיסוי כפות רגליים

יש עיסוי כף רגלהשפעה ממריץ לא רק על שרירי רגליים , אלא גם את כל הגוף כולו . על פני השטח הפלנטרי של כף הרגל מכיל אלפי קצוות עצבים , השפעה על רפלקסמצבו הכללי של האדם . מכאן נובע רפלקסולוגיה . במידה והשפעת הפעילות הגופנית על נקודות רפלקס ,הנורמליזציה שלהאיברים הפנימיים . בעיסוי כף רגלהחולה נעלם עייפות כללית , משפר את זרימת דם , מזון מוגבר והפרשה של חומרי פסולת המטבולית . עיסוי כף רגל משפר שינה , מפחית את הבצקתואת היעלמותו של הרגליים .

לאחרעיסוי כף הרגל מגביר באופן משמעותי את חסינות ומעורר את מערכות לב וכלי דםועצבים , מה שמוביללהשפעות בריאותיות משולבות על הגוף .
 
60 דקות
260 ש"ח כולל מע"מ

עיסוי לימפו-דרנאז'

כל טיפול בצלוליט מתחיל עם ניקוז לימפטי - אמצעי לרקמות ניקוי עמוקות ממוצרים המטבולית של תאים. 

המטרה העיקרית של ניקוז לימפטי - להניע נוזלי הלימפה קופא על שמריו, הפועל על מרכזי הלימפה העיקריים ממוקמים עמוק בתוך החזה והבטן.צעד הכנה להליך עצמו ליטוף רך עיסוי מרגיע עוזר להפיג את מתח כללי.
 
60 דקות
270 ש"ח לפני מע"מעיסוי דבש

אפקט טיפולי וריפוי של עיסוי דבש הוא מאוד רב-גוני, דבש נספג מהר מאוד בעור, כל הרכיבים ביו-האקטיביים של דבש בקלות להיכנס לדם ונכללים בחילוף החומרים. 

 עיסוי הדבש אינטנסיבי מנקה את העור, מגביר את זרימת דם. 

היכולת של דבש לספוג רעלים היא באמת ייחודית. דבש, חודר עמוק לתוך הרקמות של הגוף, סופג את כל הרעלים שהצטברו.

עיסוי הדבש הוא שיטה יעילה ביותר למניעה של דיסטוניה כלי דם, הפרעות של האיברים הפנימיים, לטיפול בברונכיטיס, דלקת הריאות ממושכות, עם חסינות מופחתת.

יש עיסוי הדבש יש השפעה חיובית על העבודה של המפרקים, מפחית את התופעות של osteochondrosis. 

 השפעה של עיסוי דבש על מערכת העצבים לא ניתן להפריז, כך עיסוי זה הוא מניעה מעולה של עייפות נפשית ופיזית, הפרעות שינה, הפרעות פסיכוסומטיות, חולשת עצבים. עם עיסוי זה מסיר ביעילות את לחץ ומדינת דיכאון.

60 דקות
400 ש"ח (כולל דבש) כולל מע"מ
עיסוי הרפייתי

עיסוי מרגיע עוזר ללקוח לקחת הפסקה מההמולה של חיי היומיום. 

 במהלך עיסוי מרגיע תוך שימוש בטכניקות רכות מיוחדות.

עיסוי מרגיע הוא מושלם וצריך עם עייפות, עייפות כרונית, חוסר שינה ונדודי שינה, מתח נפשי ופיזי לטווח ארוך, מתח נפשי.

עיסוי מרגיע מנרמל את זרימת דם. 

 עיסוי מרגיע מקל על עייפות. 

 עיסוי מרגיע מקל על מתח שרירים. 

 עיסוי מרגיע מקל על כאבי ראש. 

 עיסוי מרגיע משפר את תפקודה של מערכת העיכול. 

 עיסוי מרגיע מקל על לחץ. 

כמובן המומלץ של עיסוי מרגיע 10 - 15 מפגשים. 

 עיסוי מרגיע בשילוב בהצלחה עם עיסוי ארומתרפי. 

 עיסוי מרגיע מתאים לאנשים בכל הגילים והמקצועות.

60 דקות
200 ש"ח לפני מע"מ


Hiromassazh
-טכניקת עיסוי מיוחדת ,שספג את כל מיני טכניקותומערכות המזרחיים מסורתיות מעסות את הגוף .

מוצרי חשמל hiromassage המבוסס עלשילוב של שיטות שונות כדי להשפיע באופן יעיל כמעט בכל הרקמות , האיברים ומערכות בגוף האדם . זה מסביר את hiromassage ההשפעה החיובית . מספר עצום של טכניקות להסיר את המסגרת עםאדון עיסוי , שהיא עצמה קובעת איזה שיטות יהיו יעילות ביותר במקרה מסוים .
מעסה עובדת אצבעות כריות , על ידי משטח אצבעות , כפות ידיים , הבסיס שלה . לפעמים עיסוי כלל אמות ומרפקים . מוצרי חשמל hiromassage שנועדו רקמת לישתהגוף ופנים . זה מאפשר לך להשפיע על יעילותהשרירים ומפרקים , כלי דםוקצות עצבים .

60 דקות
260 ש"ח כולל מע"מעיסוי באבנים חמות
טיפול באבנים חמות - הוא היום , טיפול ספא פופולרי מאוד , שבו הוא עיסוי בטכניקה מיוחדת של שימוש באבנים טבעיות 
בדרך כלל הליך טיפול באבנים נמשך בין 45 דקות עדשעה וחצי . לפני השימוש באבנים מחוממים על ידי הצבת אותםבתנור מיוחד עם מעט מים . הבא הואעיסוי באמצעות אבנים מחוממות ( החל מהרגליים , ולאחר מכן את הישבן , גב , שרירי חזה , בטן) . עשויים לשמש גם נוסף שמן ארומטי . במהלך ההליך מגביר את זרימת דם לאזור הכואב ,הרקמה מועשרת בחמצן , דם והלימפה לסחוף רעלים .
עיסוי באבנים חמות  נותן תחושות יוצאות דופן חדשה, מפחית את המתח בשרירים ומשפר את זרימת דם ואת חילוף חומרים. במהלך הפגישה, הוא עיסוי באבנים חם, ולאחר מכן הם ממוקמים בנקודות ספציפיות בגוף כדי לספק הרפיית שרירים עמוקה. המעסות שלנו ניתן לשלב עיסוי קלאסי עם טיפול סטון.
טואול - בניית אתרים