| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. אבחון אירידיולוגי בירושלים

אבחון אירידיולוגי בירושלים
הבסיס לכל פתרון


אבחון אירידיולוגי בירושלים הוא אבחון של מחלות ובעיות שונות, אשר מתבסס על בחינה של קשתית העין. אבחון אירידיולוגי בירושלים הוא חלק מהשיטה הנטורופתית, והוא משמש ברפואה המשלימה מזה כמה עשרות שנים בלבד. עם זאת, ישנן עדויות לשימוש באבחון מסוג זה כבר לפני מאות שנים.

 


מהו אבחון אירידיולוגי בירושלים?


 

אבחון אירידיולוגי בירושלים, כאמור, מאבחן מצבים פיזיים שונים באמצעות בחינה של הקשתית. הקשתית היא החלק בעין שאחראי על הצבע שלה, החלק שאותו אנו רואים כבר במבט ראשון על העין. כל נקודה שעל הקשתית, קשורה לחלק אחר של הגוף. כאשר נגרמים שינויים בגוף, נוצרים גם שינויים בקשתית, כמו נקודות, כתמים פסים, שינויים בגודל של הקשתית ועוד. השינויים הללו, אותם רואה האירידיולוג, משמשים אותו לאבחון של מצבו הפיזי של הנבדק.

 


מה ניתן לגלות באמצעות אבחון אירידיולוגי בירושלים?


 

אבחון אירידיולוגי בירושלים מסייע לאבחון של עשרות פרטים, כמו למשל: מצב כללי של מערכות הגוף; נטיות תורשתיות; נושאים פסיכולוגיים מסוימים; מחלות ללא סימפטומים; מחלות שצפויות להתפרץ ב-3 השנים הקרובות; הרעלות; טפילים; מצב של המערכת החיסונית; התפתחות והשפעה של טיפולים רפואיים; ועוד.

 


אבחון אירידיולוגי בירושלים – יתרונות וחסרונות


 

אבחון אירידיולוגי בירושלים מהווה שיטת אבחון נוחה, טובה ונגישה, שאינה גורמת למטופל כאב או אי נוחות כלל. אבחון אירידיולוגי בירושלים מומלץ לאבחון במקרים שאבחונים רפואיים רגילים לא הועילו, לשילוב עם טיפול רפואי וכדומה. חשוב לדעת שאבחון אירידיולוגי בירושלים לרוב לא יכול לעמוד בפני עצמו, אלא חייב להיעשות במקביל לאבחונים אחרים. ומדוע? ראשית, אבחון אירידיולוגי בירושלים אינו מאבחן מחלות זיהומיות. שנית, שינויים באיברים שונים גורמים לשינויים שונים בקשתית, ולא תמיד לשינויים זהים, כך שהאבחון לא תמיד מדויק לחלוטין. בנוסף, אנשים שהם שמאליים, מפת הקשתית שלהם הפוכה ושונה מזו של ימניים. אירידיולוגים מיומנים יצליחו לבצע אבחונים מדויקים גם עם כל השינויים הללו, אולם בכל מקרה, מומלץ שלא להסתמך על אבחון אירידיולוגי בירושלים כעל אבחון יחיד, אלא לחזק אותו בעזרת אבחונים רפואיים שונים, על מנת להגיע לתוצאות הנכונות והמדויקות ביותר.

logo בניית אתרים