24 שעות 

  maslultantra.massage@gmail.com

  הנהלה 02-6430051

   זימון תורים 054-8009642

  קוסטה ריקה 27, ירושלים

שאלות נפוצות


שאלות נפוצות בנושא עיסויים

אם אני מגיע פעם הראשונה לקליניקה,


 
 
עיסויים רפואיים

 

 

עיסויים רפואיים הם קטגוריה של עיסויים רבים שמשקפים כאבים, מטפלים בשורש הבעיה וגם מונעים הפרעות שונות. לקטגוריה הזאת שייכים המון סוגי עיסויים שונים.כמו שיאצו, עיסוי ברקמות ועוד. עיסוי - רפואיים מאוד ייעילים כחלק של סט טיפולים בריפוי בעיות הפנימיות  של מערכת עצבים, תנועה, עור, אף אוזן גרון ועוד.כיום עיסויים רפואיים פופולריים לריפוי בציצוליטיס, שיקום לאחר טראומות, שיטוקים ועוד.את עיסויים רפואיים ממליצים בסדרת טיפולים ולא חד פעמי על מנת להשיג השפעה טרפואידית. בדרך כלל שיעור טיפולים הוא 7-10 לפעמים יותר תלוי מצב בריאות של מטופל.
 
 
  
 
 
 
 
 
אורך - 60 דקות
מחיר ביום - 240 ש"ח
מחיר בלילה - 340 ש"ח

 

  

Relax Plus Massage

 
טיפול מאוד חושני, נעים ועדין. בטיפול משתמשים כל מיני סוגי מגע וקצבים שונים. גם שמנים הם שונים וגם הטמפרטורה שלהם שונות. כל פקטורים הם חשובים להביא מטופל לרלקס.
לאחר הטיפול תרגיש שגוף שלכם מחודשורפוי. בזמן הטיפול מטפל משתמש במגע אנרגטית על  ידיה המטפלמ אזן צ'אקרות במיוחד האחראים לאחר תפקוד מיני התקין 
 
  
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

Chen-Tszu Therapy
טיפול

כוסות רוח מגנטיים מושכים את העור פנימה בזכות לחץ שלילי בתוכם. כוס רוח משוכללת בנוכחות מגנט. קווים מגנטיים חודרים את העור ונכנסים פנימה לעומק 6-9 ס'"מ. זה אותו עומק בטיפול ע"י מחט לדיקור .

כוסות רוח מגנטיים לא טיפול חודרני, זה מונע פחד אצל מטופל,לאומת טיפול בדיקור.. כוסות רוח הם סטריליים, בטוח, לא מכאיב.

 

מגנט מצופה בשכבת כסף - החומר הוא אנטי-בקטריאלי ואנטי-דלקתי. כוסות רוח מגנטיים מאוד נוחים לשימוש בכל מקום ובכל מקרה והם לא דורשים תנאים מיוחדים

בדרך כלל השפעה לאחר טיפול בכוסות רוח מגנטיים מגיעה כעבור 20-30 דקות.למרות הכל על מנת לקבל תוצאה הרצויה הקלינית בממוצא מספיק 1-2 טיפולים.


  

   

 

אורך - 75 דקות
מחיר ביום - 350 ש"ח 

 

 

Ashiatsu~ foot pressure
 
העיסוי הזה מתבצע בעזרת רגליים של מטפל. השיטה היא יפנית עתיקה. מטפל מתהלך על גוף של מטופל - על אזורים  מסויימים ומיוחדים ותועלת של עיסוי לא בגלל לחז עקב משקל של מטפל. עיסוי אשיאטסו - הוא עיסוי הכי חזק מכל סוגים הידועיים. עיסוי אלוף לשחרר ריקמות ולאזן אותם. 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

|
 
 
 
אשיאטצו וויטנאמי

 

 

אשיאטצו וויטנאמי

עיסוי הזה מתבצע לא בידיים אלא ברגליים על איזורים מסויימים שכוללים ניקודות ביו-אנרגיות. העיסוי וויטנאמי משפר גמישות הגוף, מצב הטוב של דיסקים הבין החוליות, מפחית טונוס ומתח באיזור TH וגם L של עמוד שדרה. חשוב מאוד מתאי מבצעים טיפול בעיסוי וויטנאמי - שעה אופטימאלי וייעילה בשעה 17:00 זמן הזה הוא זמן ש מתאים להשגת  כוח פיזי ונפשי ואם בשעה 21:00-23:00 גורם שינה עמוקה. בעיסוי וויטנאמי משלבים גם טיפול בכוסות רוח בשיטה שלא משאיר סימנים. בזמן עיסוי וויטנאמי משתמשים נוראות ב-3 צבעים: אדום, צהוב ו/או ירוק. לכל מצבעים האלו יש מטרות מיוחדות:

צהוד - מפנה נפש מרגשות שליליים, משפר חשיבה, מחדד ומרכז אותה

אדום - מפחית עייפות ותורם כוח, מרפא מערכת העצבים ולב. משפר כושר מיני.

 

 

 
 
 
 
 

 
אורך - 75 דקות
מחיר ביום - 230 ש"ח
בלילה - 330 ש"ח
 

 

 

  

Relax Tibetic Massage
 
סוג עיסוי טיבטי הזה הוא אלוף בהחלט בהרפיית שרירי מערכת העיכול. הוא עיסוי די עמוק, אלול לגרום כאבים בזמן ביצוע הטיפול אומנם מגע ייעיל לשחרר מערכת וגם רגשות שליליות כמו כעס, שינאה ועוד...
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 אורך - 60 דקות
מחיר ביום - 230 ש"ח
מחיר בלילה - 330 ש"ח
 

 

 

 

Express anti-stress Massage

 
מטרות הטיפול:
 
* הרגעה
* איזון אנרגטי
* אנטי-סטרס
* הורדת מתח וכאבים ברקמות
 
 
 
 
 
 

  
 
בקרוב

Thai Massage

 
 
 
 
 
 
אורך - 60 דקות
מחיר ביום - 300 ש"ח
מחיר בלילה - 400 ש"ח
 

 

 

  Myofascial Release
השיטה הזו מתבססת על שיטת רולפינג.. במילים אחרות זה עיסוי הרקמות עמוק והוא ייעיל ביותר בין כל עיסויים רפואיים. ריקמת חיבור כמו פסיה, גידים, רצועות מושכים הרבה מקום בגוף במילים אחרות זה קופסא לאיברי הגוף. טכניקה הזאת בכלל לא מכאיבה ומעבר לזה מלמדת כלל ש אפילו בתקופת פריצת המחלה עיסוי בשיטה הזו לא גורמת כאבים. אם בכל אופן מטופל ירגיש כאב בזמן טיפול הזה זה אומר שעיסוי מבצעים לא נכון.
 
 

 

 
 

 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים