הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

24/7
עיסויים
לגברים / לנשים / לזוגות / לתינוקות

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24/7

זימון תורים
עיסויים לגברים, לנשים, לזוגות ע"י גברים

תשלום ע"י כרטיס אשראי מעל 600 ש"ח בלבד!

  1. דף הבית
  2. /
  3. זקפה חלשה

זקפה חלשה 
במשך זמן רב, האבחנה של "אימפוטנציה" ניתנה כמעט ללא יוצא מן הכלל, לגברים אשר התלוננו  על הפחתת משך וחוזק של זקפה. אימפוטנציה היא היעדר זיקפה אצל גברים, מה שמוביל לחוסר האפשרות לקיים יחסי מין. לעתים קרובות זהו מצב פתולוגי, מלווה בחוסר תשוקה (ליבידו) ואורגזמה, שפיכה מוקדמת, אשר, כמובן, מפחיתה באופן משמעותי את האיכות (וכמות) של המיניות ויש לו השפעה שלילית על המעמד הפסיכו-רגשי של גברים, יחסים בין-אישיים ומשפחתיים.

מהי אימפוטנציה?

במספר גדול של חולים אלה, נשמרת זקפה, פשוט אין להם מספיק כוח לקיים יחסי מין נורמליים. בנוסף, התברר כי גברים עם איכות מופחתת של הקמת הם הרבה יותר מאשר עם היעדר מוחלט שלה. אז עכשיו את המונח "הפרעה ארקטילית" המונח הוא נפוץ יותר, כלומר. אין אונות, וחוסר אונים - רק במידה קיצונית של הפרעות אלה. קיימת  גם אימפוטנציה משנית, כאשר זקפה נורמלית עדיין היתה קודם, והראשוני - באותם מקרים שבהם מעולם לא היה זקפה נורמלית. הרבה טוענים שזקפה נחלשה עקב זיקנה מתקרבת. זה אבסורד. בהיעדר מחלות הגורמות לבעיות בתפקוד הזיקפה, כל גבר יכול לקיים חיי מין באיכות גבוהה בגיל -50 ו -60 שנה.

מה גורמי אימפוטנציה?

בעבר חשבו שהגורמים העיקריים לאימפוטנציה הם בעיות של מאפיינים פסיכולוגיים או הפרעות מטבוליות של הורמוני מין.
עם זאת, כעת ברור כי למרות הגורם הפסיכולוגי תורם להתפתחות המחלה, הסיבה העיקרית היא שינויים אורגניים במנגנון של הקמת.

הסיבות:
 * נפשיות: משבר, דיכאון.
 * נוירולוגיות: פציעות, נזק לדיסקים בין-חולייתיים, טרשת נפוצה, התמכרות באלכוהול, ניתוח אגני וכו '.
 * עורקיים: יתר לחץ דם, עישון, סוכרת
 * ורידיים: הפרות במנגנון של הגבלת זרם הדם מן הפין.
 * מרפא: נטילת תרופות להורדת לחץ, תרופות נוגדות דיכאון, הורמון luteinizing, וכמה תרופות אחרות.


על איזה מחלות אימפוטנציה יכולה לרמז?
1.הובלות ברשימת הפרעות נפשיות שהפכו כרוניות - הפרעות נוירוטיות, דיכאון. במקרה זה, זקפה תלויה במצב הרגשי. לפעמים יחסי מין מלאים   אפשריים רק בתנאים מסוימים. לדוגמה, אדם "הכל מסתבר" רק עם שותף מסוים, בשעה מסוימת של היום או לאחר אוננות.

2. גורם תדיר של הפרעות מיניות - סוכרת, אלכוהוליזם, התמכרות לסמים, שיכרון, הפרעות מטבוליות. במחלות אלה, העברת דחפים דרך סיבים חושיים ומוטוריים נפגעת, מה שאומר שגם הרפלקס, המספק זיקפה, סובל

3. בעיות עם עוצמה לפעמים מופיעות לאחר פציעות או מחלות של חוט השדרה והמוח. לעתים קרובות זקפה שבורה היא התסמין הראשון של נגע זיהום, טראומה, גידול, אפילפסיה או מחלת פרקינסון.

4. התשוקה המינית בהפרעות הורמונליות פוחתת במידה ניכרת. ככלל, זה קורה על רקע חוסר הורמוני המין הגברי או עם עודף של נקבה.

5. טרשת עורקים, מומים מולדים ומחלות כלי דם אחרים גם מאיימים על אימפוטנציה. העובדה היא כי הפרעות כאלה מונעות זרימת דם נורמלית לגופים העמוקים של הפין.

6. אימפוטנציה יכולה להתפתח כתוצר לוואי של תרופות. זקפה מושפעת מתרופות נוגדות דיכאון, נוירולפטיקה, תרופות הרגעה, תרופות המטפלות ביתר לחץ דם, ואלה שמפחיתות הפרשת קיבה.

7. עבור כשלים מיניים, מחלות דלקתיות של בלוטת הערמונית, השופכה, שלפוחית ​​השתן והאשכים מוסתרים לפעמים. באופן כללי, כל מחלה כרונית, עייפות עצבית ופיזית היא לא הדרך הטובה ביותר להשפיע על כוח הגבר.

פיזיולוגיה פתולוגית
ישנן סיבות רבות, אבל האשמים העיקריים של הפחתת העוצמה הם טרשת עורקים פרוגרסיבית, סוכרת, לחץ דם גבוה, טבק ותלות באלכוהול. במחלות אלה מתרחשים שינויים בכלי הדם, וכתוצאה מכך הקירות של הוורידים והעורקים מאבדים את גמישותם וגמישותם, הופכים להיות שבירים ופריעים, שהיא אחת הסיבות השכיחות ביותר לאימפוטנציה.

במצב הרגיל, תחת פעולת הדחפים של מערכת העצבים המרכזית, קירות כלי הדם של הפין להירגע, וכתוצאה מכך הדם במהירות מילוי הפין. עורקים הגדלים נפח לסחוט כלי הדם הקטנים, שדרכו, במצב unexcited, הדם הוא משוחרר לתוך הוורידים; זרימת הדם פוחתת בחדות, מה שמבטיח זיקפה.

עם זאת, ההתקדמות של טרשת העורקים, וכתוצאה מכך, בתצהיר של כולסטרול על לוחות הדם, שימוש בסמים להפחית את לחץ הדם, נגעים סוכרתית, התעללות אלכוהול, עומס מתח - כל זה, ביחד בנפרד, מקטין את היכולת זקפה נורמלית.
עם זאת, ההתקדמות של טרשת עורקים, וכתוצאה מכך, בתצהיר של כולסטרול על לוחות הדם, השימוש בסמים להפחית לחץ דם, נגעים וסקולריים, שימוש באלכוהול, מתח, כל זה, יחד בנפרד, מקטין את היכולת זקפה נורמלית.

אבחון וטיפול
קורא יותר תשומת לב לשלם את הבריאות שלך היא לא מילים ריקות. לפי הסטטיסטיקה, רק כל אדם עשיר, המתמודד עם הפרעות מיניות, מתייחס למומחה. בינתיים, ביותר ממחצית המקרים, זקפה ניתן לשחזר. זה רק צריך להבין כראוי את הסיבות לבעיה. כדאי לפנות לרופא אנדרולוג הוליסטי. למה הוליסטי? אנדרולוג קונוונציאונלי בדרך כלל יטפל בסימפטומים גופניים בלבד או מקסימום בבעיה גוף ונפש בלי חיבור ביניהם. בתחום הוליסטי אנו מקשרים תמיד גוף ונפש כאחת. זה היתרון עצום.
קודם כל, הרופא יברר אם מחלות דלקתיות של בלוטת הערמונית, שלפוחית ​​השתן, וכו ', אינן מסתתרות מאחורי הפרעות מיניות.כדי לענות על שאלה זו, אתה יכול גם להיות מופנים אורולוג להתייעצות, ואחריו בדיקה אולטרסאונד, בדיקות דם, בדיקות בבקטריות. למרוח.
אם לא מזוהים מחלות דלקתיות, הרופא יכול להפנות אותך לפגישה עם אנדוקרינולוג, שכן הפגיעה בעוצמה קשורה לעיתים קרובות להפרעות הורמונליות. בדיקות מיוחדות יקבעו את רמות הדם של הורמון אחד או אחר.
הפרעות בכלי הדם המובילים לאימפוטנציה מזוהות בשיטות מודרניות של מחקר - אולטרסאונד דופלר, טכניקות מודרניות מאפשרות לנו לקבוע את האינדיקטורים הכמותיים והאיכותיים של אספקת הדם לפין.
לגבי בחירת שיטות הטיפול, שאלה זו תלויה לחלוטין במה הגורם למחלה.

במקום aphrodisiacs הגיע תכשיר המפורסם  נרחב "ויאגרה". אבל זה לא תרופת פלא, כפי שנהוג להאמין. "ויאגרה" יש תופעות לוואי, בין היתר בצורה קלה ביותר - שינוי פתאומי בתפיסת צבע, שבו הכל הופך כחול. הינה תופעות נגטיביות לאחר נטילת וויאגרה:
כאבי ראש, ואדום של הפנים, ובמקרים מסוימים, החמרה של מחלת לב, שלא לדבר על זיופים רבים של כלי זה.
כמו בכל הפרעות מיניות אחרות, לא תהיה התייעצות מופרזת עם מטפל מיני או פסיכותרפיסטית. בעידן המודרני, זה לא ארוך לחפש מומחה בטיפול אימפוטנציה, שכן יש כבר מספר מספיק של מרפאות מתמחה.

כיצד קליניקה "מסלול טנטרה" מטפלת באימפוטנציה?
במשך 25 שנה, מאז שבית העסק פתח את הדלתות למטופלים שלנו, הצטבר ניסיון עצום באבחון וטיפול באימפוטנציה. זה לא אומר שכל מטופל שפנה אלינו יצא בריא, אבל יש אחוז די גבוה שהשתחרר בהפרעה מינית הזאת. על פי מחקרים שלנו - 68.5% הצלחה מלאה, 19% - הצלחה חלקית, 12.5% - ללא תוצאות.
מה שיטות טיפוליות אנו מפעילים בטיפול באימפוטנציה?
 * פסיכותרפיה הוליסטית
 * צמחי מרפא
 * הומאופטיה
 * טיפולי מגע אנרגטיים
 * עיסוי טיבטי עתיק
 * רפלקסולוגיה קלסית
 * עיסוי בערמונית
 * חודז'אמה
 * וואקום-תרפיה
 * רפלקסולוגיה גניטלית 
 * ועוד... 


טואול בניית אתרים