הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

24/7
טיפולים
לגברים / לנשים / לזוגות 

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24/7

זימון תורים
עיסויים לגברים, לנשים, לזוגות ע"י גברים

לקבלת הזמנה לטיפול דחוף בזמן סגר לחץ כאן >>>
 הצג את הדף
08:00 - 11:30 - זמן ביצוע בדיקות (בימי א' - ה'ׂ) 

  1. דף הבית
  2. /
  3. בעיות זקפה ושפיכה

בעיות בזקפה ושפיכה 
זקפה חלשה
במשך זמן רב, האבחנה של "אימפוטנציה" ניתנה כמעט ללא יוצא מן הכלל, לגברים אשר התלוננו  על הפחתת משך וחוזק של זקפה. אימפוטנציה היא היעדר זיקפה אצל גברים, מה שמוביל לחוסר האפשרות לקיים יחסי מין. לעתים קרובות זהו מצב פתולוגי, מלווה בחוסר תשוקה (ליבידו) ואורגזמה, שפיכה מוקדמת, אשר, כמובן, מפחיתה באופן משמעותי את האיכות (וכמות) של המיניות ויש לו השפעה שלילית על המעמד הפסיכו-רגשי של גברים, יחסים בין-אישיים ומשפחתיים.

מהי אימפוטנציה?

במספר גדול של חולים אלה, נשמרת זקפה, פשוט אין להם מספיק כוח לקיים יחסי מין נורמליים. בנוסף, התברר כי גברים עם איכות מופחתת של הקמת הם הרבה יותר מאשר עם היעדר מוחלט שלה. אז עכשיו את המונח "הפרעה ארקטילית" המונח הוא נפוץ יותר, כלומר. אין אונות, וחוסר אונים - רק במידה קיצונית של הפרעות אלה. קיימת  גם אימפוטנציה משנית, כאשר זקפה נורמלית עדיין היתה קודם, והראשוני - באותם מקרים שבהם מעולם לא היה זקפה נורמלית. הרבה טוענים שזקפה נחלשה עקב זיקנה מתקרבת. זה אבסורד. בהיעדר מחלות הגורמות לבעיות בתפקוד הזיקפה, כל גבר יכול לקיים חיי מין באיכות גבוהה בגיל -50 ו -60 שנה.

מה גורמי אימפוטנציה?

בעבר חשבו שהגורמים העיקריים לאימפוטנציה הם בעיות של מאפיינים פסיכולוגיים או הפרעות מטבוליות של הורמוני מין.
עם זאת, כעת ברור כי למרות הגורם הפסיכולוגי תורם להתפתחות המחלה, הסיבה העיקרית היא שינויים אורגניים במנגנון של הקמת.

הסיבות:
 * נפשיות: משבר, דיכאון.
 * נוירולוגיות: פציעות, נזק לדיסקים בין-חולייתיים, טרשת נפוצה, התמכרות באלכוהול, ניתוח אגני וכו '.
 * עורקיים: יתר לחץ דם, עישון, סוכרת
 * ורידיים: הפרות במנגנון של הגבלת זרם הדם מן הפין.
 * מרפא: נטילת תרופות להורדת לחץ, תרופות נוגדות דיכאון, הורמון luteinizing, וכמה תרופות אחרות.


על איזה מחלות אימפוטנציה יכולה לרמז?
1.הובלות ברשימת הפרעות נפשיות שהפכו כרוניות - הפרעות נוירוטיות, דיכאון. במקרה זה, זקפה תלויה במצב הרגשי. לפעמים יחסי מין מלאים   אפשריים רק בתנאים מסוימים. לדוגמה, אדם "הכל מסתבר" רק עם שותף מסוים, בשעה מסוימת של היום או לאחר אוננות.

2. גורם תדיר של הפרעות מיניות - סוכרת, אלכוהוליזם, התמכרות לסמים, שיכרון, הפרעות מטבוליות. במחלות אלה, העברת דחפים דרך סיבים חושיים ומוטוריים נפגעת, מה שאומר שגם הרפלקס, המספק זיקפה, סובל

3. בעיות עם עוצמה לפעמים מופיעות לאחר פציעות או מחלות של חוט השדרה והמוח. לעתים קרובות זקפה שבורה היא התסמין הראשון של נגע זיהום, טראומה, גידול, אפילפסיה או מחלת פרקינסון.

4. התשוקה המינית בהפרעות הורמונליות פוחתת במידה ניכרת. ככלל, זה קורה על רקע חוסר הורמוני המין הגברי או עם עודף של נקבה.

5. טרשת עורקים, מומים מולדים ומחלות כלי דם אחרים גם מאיימים על אימפוטנציה. העובדה היא כי הפרעות כאלה מונעות זרימת דם נורמלית לגופים העמוקים של הפין.

6. אימפוטנציה יכולה להתפתח כתוצר לוואי של תרופות. זקפה מושפעת מתרופות נוגדות דיכאון, נוירולפטיקה, תרופות הרגעה, תרופות המטפלות ביתר לחץ דם, ואלה שמפחיתות הפרשת קיבה.

7. עבור כשלים מיניים, מחלות דלקתיות של בלוטת הערמונית, השופכה, שלפוחית ​​השתן והאשכים מוסתרים לפעמים. באופן כללי, כל מחלה כרונית, עייפות עצבית ופיזית היא לא הדרך הטובה ביותר להשפיע על כוח הגבר.

פיזיולוגיה פתולוגית
ישנן סיבות רבות, אבל האשמים העיקריים של הפחתת העוצמה הם טרשת עורקים פרוגרסיבית, סוכרת, לחץ דם גבוה, טבק ותלות באלכוהול. במחלות אלה מתרחשים שינויים בכלי הדם, וכתוצאה מכך הקירות של הוורידים והעורקים מאבדים את גמישותם וגמישותם, הופכים להיות שבירים ופריעים, שהיא אחת הסיבות השכיחות ביותר לאימפוטנציה.

במצב הרגיל, תחת פעולת הדחפים של מערכת העצבים המרכזית, קירות כלי הדם של הפין להירגע, וכתוצאה מכך הדם במהירות מילוי הפין. עורקים הגדלים נפח לסחוט כלי הדם הקטנים, שדרכו, במצב unexcited, הדם הוא משוחרר לתוך הוורידים; זרימת הדם פוחתת בחדות, מה שמבטיח זיקפה.

עם זאת, ההתקדמות של טרשת העורקים, וכתוצאה מכך, בתצהיר של כולסטרול על לוחות הדם, שימוש בסמים להפחית את לחץ הדם, נגעים סוכרתית, התעללות אלכוהול, עומס מתח - כל זה, ביחד בנפרד, מקטין את היכולת זקפה נורמלית.
עם זאת, ההתקדמות של טרשת עורקים, וכתוצאה מכך, בתצהיר של כולסטרול על לוחות הדם, השימוש בסמים להפחית לחץ דם, נגעים וסקולריים, שימוש באלכוהול, מתח, כל זה, יחד בנפרד, מקטין את היכולת זקפה נורמלית.

אבחון וטיפול
קורא יותר תשומת לב לשלם את הבריאות שלך היא לא מילים ריקות. לפי הסטטיסטיקה, רק כל אדם עשיר, המתמודד עם הפרעות מיניות, מתייחס למומחה. בינתיים, ביותר ממחצית המקרים, זקפה ניתן לשחזר. זה רק צריך להבין כראוי את הסיבות לבעיה. כדאי לפנות לרופא אנדרולוג הוליסטי. למה הוליסטי? אנדרולוג קונוונציאונלי בדרך כלל יטפל בסימפטומים גופניים בלבד או מקסימום בבעיה גוף ונפש בלי חיבור ביניהם. בתחום הוליסטי אנו מקשרים תמיד גוף ונפש כאחת. זה היתרון עצום.
קודם כל, הרופא יברר אם מחלות דלקתיות של בלוטת הערמונית, שלפוחית ​​השתן, וכו ', אינן מסתתרות מאחורי הפרעות מיניות.כדי לענות על שאלה זו, אתה יכול גם להיות מופנים אורולוג להתייעצות, ואחריו בדיקה אולטרסאונד, בדיקות דם, בדיקות בבקטריות. למרוח.
אם לא מזוהים מחלות דלקתיות, הרופא יכול להפנות אותך לפגישה עם אנדוקרינולוג, שכן הפגיעה בעוצמה קשורה לעיתים קרובות להפרעות הורמונליות. בדיקות מיוחדות יקבעו את רמות הדם של הורמון אחד או אחר.
הפרעות בכלי הדם המובילים לאימפוטנציה מזוהות בשיטות מודרניות של מחקר - אולטרסאונד דופלר, טכניקות מודרניות מאפשרות לנו לקבוע את האינדיקטורים הכמותיים והאיכותיים של אספקת הדם לפין.
לגבי בחירת שיטות הטיפול, שאלה זו תלויה לחלוטין במה הגורם למחלה.

במקום aphrodisiacs הגיע תכשיר המפורסם  נרחב "ויאגרה". אבל זה לא תרופת פלא, כפי שנהוג להאמין. "ויאגרה" יש תופעות לוואי, בין היתר בצורה קלה ביותר - שינוי פתאומי בתפיסת צבע, שבו הכל הופך כחול. הינה תופעות נגטיביות לאחר נטילת וויאגרה:
כאבי ראש, ואדום של הפנים, ובמקרים מסוימים, החמרה של מחלת לב, שלא לדבר על זיופים רבים של כלי זה.
כמו בכל הפרעות מיניות אחרות, לא תהיה התייעצות מופרזת עם מטפל מיני או פסיכותרפיסטית. בעידן המודרני, זה לא ארוך לחפש מומחה בטיפול אימפוטנציה, שכן יש כבר מספר מספיק של מרפאות מתמחה.

כיצד קליניקה "מסלול טנטרה" מטפלת באימפוטנציה?
במשך 25 שנה, מאז שבית העסק פתח את הדלתות למטופלים שלנו, הצטבר ניסיון עצום באבחון וטיפול באימפוטנציה. זה לא אומר שכל מטופל שפנה אלינו יצא בריא, אבל יש אחוז די גבוה שהשתחרר בהפרעה מינית הזאת. על פי מחקרים שלנו - 68.5% הצלחה מלאה, 19% - הצלחה חלקית, 12.5% - ללא תוצאות.
מה שיטות טיפוליות אנו מפעילים בטיפול באימפוטנציה?
 * פסיכותרפיה הוליסטית
 * צמחי מרפא
 * הומאופטיה
 * טיפולי מגע אנרגטיים
 * עיסוי טיבטי עתיק
 * רפלקסולוגיה קלסית
 * עיסוי בערמונית
 * חודז'אמה
 * וואקום-תרפיה
 * רפלקסולוגיה גניטלית 
 * ועוד... 
שפיכה מוקדמת / אין אונות (אימפוטנציה) 

רבייה היא אחת מאבני היסוד של קיומנו (זאת לצד תזונה ונשימה), היא אחראית להמשכיות שלנו ולהשארת חותמנו על פני כדור הארץ. 
פעילות מינית כחלק מתהליך הרבייה וכביטויי אינטימי הינה חלק אינטגרלי בקיום כל התרבויות, בעבר ובהווה. 

קשיים פונקציונאליים רבים בתפקוד המיני שכיחים בקרב לא מעט גברים ונשים, קשיים אשר גורמים סבל רב ומהווים מכשול אמיתי בתפקוד היום יומי. 
לשם הדוגמא: הפרעה בתפקוד המיני משפיעה על לפחות מחצית מאוכלוסיית הגברים וזאת מינימום פעם אחת בחייהם, גם אם באופן חד פעמי כתוצאה מהתרגשות, מתח או לחץ רגעי. 
הסובלים מקשיים בתפקוד המיני נוטים לשמור לעצמם את ה"בעיה" מחשש לתגובת הסביבה, במיוחד לאור השנים האחרונות בהן היחס למין השתנה והפך מכלי רבייה לנושא שמדברים עליו כל הזמן. 

שפיכה מוקדמת היא הקושי המיני הנפוץ ביותר אצל גברים בכל הגילאים, 
60% מכל פגישות היעוץ אצל סקסולוגים, לגברים מתחת לגיל 40, קשורות לשפיכה מוקדמת. 

מתי שפיכה היא אכן מוקדמת? 
על פי ארגון הבריאות העולמי, שפיכה לפני, במשך או בשתי הדקות שלאחר החדירה, נחשבת למוקדמת. 

רקע ופתרונות על פי הרפואה המערבית 

הגדרה: אין אונות/ אימפוטנציה, היא חוסר יכולת לקבל זיקפה מספקת לקיום יחסי מין, או חוסר יכולת לשמור על זיקפה למשך זמן במהלך המגע המיני, אל הגדרה זו מצטרפת השפיכה המוקדמת. 

זיקפה : התקשות הפין עקב גירוי סנסורי, קולי, ויזואלי. 

מע' העצבים מגיבה לגירוי 
↓ 
פקודה להזרמת דם לפין 
↓ 
הדם ממלא חללים יעודיים 
↓ 
הגדלה והתקשות הפין 
↓ 
כליאת דם 

תפקוד הפין
במהלך פעילות מינית, הפין נעשה נוקשה וזקוף, זאת בכדי לאפשר את חדירתו לתוך הנרתיק כחלק מהמשגל. הזקפה נובעת מפעילות גומלין מורכבת של עצבים, כלי דם, הורמונים וגורמים פסיכולוגיים. 
גירויים שונים, הקשורים לחושים השונים, גורמים לתגובה במוח, ששולח אותות עצביים במורד עמוד השדרה אל הפין. 
העורקים המספקים דם לגוף המחילתי ולגוף הספוגי מגיבים אל אותות אלא, מתרחבים ומגדילים בצורה דרמטית את אספקת הדם לאזורים בני זקיפה אלא, ההופכים להיות גדושים בדם ומתרחבים אף הם. השרירים מתהדקים מסביב לורידים, המופקדים דרך קבע על הוצאת דם מתוכם. 
בסופו של תהליך, לחץ דם גבוה בפין הוא הגורם לגדילתו הן באורך והן בהיקף. 

הפליטה מתרחשת בשיא ההתרגשות המינית כאשר חיכוך העטרה וגירויים אחרים שולחים אותות למוח ולחוט השידרה, עצבים מגרים את התכוצויות השרירים לאורך תעלות עילות האשך, צינור הזרע והערמונית. התכוצויות אלא דוחפות זרע אל תוך השופכה, והשרירים שסביבה מתכווצים אף הם ודוחפים את הזרע הלאה עד שהוא יוצא מן הפין, פתח השלפוחית מתכווץ ומונע מהזרע לזרום לאחור. 
לאחר הפליטה או לאחר שהגירוי נפסק – העורקים מתכווצים והורידים נעשים רפויים, אירועים אלה מפחיתים את זרימת הדם אל תוך הפין ומגבירים את זרם הדם היוצא מן הפין החוצה, עד שהפין הופך לרפוי. 

הסיבות לליקויים בתפקוד המיני
1. גורמים פיזיים : חבלה, סיבוך לאחר ניתוח, נזק עיצבי, נזק בכלי הדם 
2.גורמים נוירולוגיים : פגיעה בקשר בין המוח לאיבר המין, גירוי מחשבתי/ראייתי/תחושתי 
3.גורמים הורמונליים : טסטוסטרון נמוך, חוסר איזון הורמונלי הגורם לירידה בליבידו (הורמון המין הגברי העיקרי הוא הטסטוסטרון אשר מיוצר באשכים.בנוסף לכל פעילותיו הוא אחראי גם על יצירת תאי זרע ועל הדחף המיני) 
4.סכרת :מחלה זו הינה מחלה מטאבולית המתאפיינת ברמה גבוהה של גלוקוז בדם ובשתן. אחד הסיבוכים העיקריים של מחלת הסכרת היא פגיעה בכלי הדם ההקפיים. רוב חולי הסכרת גם מקבלים תרופות להורדת לחץ דם (מקשה על הזיקפה) 
5.תרופות מרחיבות כלי דם ואנטי דכאוניות : ירידה בליבידו ובחשק המיני 
6. גורמים פסיכולגיים : סטרס, חוסר בטחון עצמי, חרדת ביצוע ועוד. 

סיבות גופניות שכיחות יותר אצל גברים מבוגרים, ואילו ליקויים הקשורים לנפש שכיחים יותר אצל גברים צעירים 
(דוגמת: דיכאון, חרדת ביצוע תחושת אשמה, פחד מקירבה וכו'). 

אין אונות הופכת לשכיחה יותר עם הגיל, גם אם אינה נחשבת חלק נורמטיבי בתהליך ההזדקנות, הסיבה קשורה לרוב לשחיקת הגוף הפיזי: הפין זקוק לאספקת דם נאותה כדי להגיע לזקפה, הפרעות בכלי הדם, (כגון: טרשת עורקים, קריש דם, ניתוחים הקשורים בכלי דם) פוגעים באספקת הדם לפין. 
אצל רוב הגברים הסובלים מאין אונות התפקוד העיצבי וההורמונלי תקין, זרימת הדם אל הפין תקינה אף היא, אולם הדם יוצא מן הפין במהירות רבה מידי. 

הטיפול המוצע על ידי הרפואה המערבית
ברוב המקרים ניתן לטפל באין אונות ללא התערבות כירורגית, סוג הטיפול תלוי בסיבה ובאורח חייו של המטופל. 
הטיפול לסובלים מאין אונות על רקע נפשי (בסיבה זו ידון רוב המאמר) היא שיטת המיקוד החושי בת שלושת השלבים. שיטה זו מעודדת יחסים קרובים וקשר נפשי חם, עם הפחתת הדגש מהמגע המיני ומתן תשומת לב לבניית קשר נפשי ויחסים. 

שלב ראשון – בשלב זה מתמקדים בליטופים בלבד ובמתן תחושת עונג זה לזה מבלי לגעת באברי המין 

שלב שני – בשלב זה, מותר לגעת באזור אברי המין מבלי להגיע למגע מיני 

שלב שלישי – שני בני הזוג מגיעים לתחושה של נוחות בכל רמות הקירבה 

במידה והשימוש בטכניקה זו אינו עולה יפה, יש צורך בטיפול נפשי, או בטיפול מיני התנהגותי. 
במקרים של דיכאון, טיפול תרופתי או ייעוץ נפשי יכולים להועיל. 

* ישנן תרופות המקלות על אין אונות, אולם אף אחת מהן לא נמצאה מאוד יעילה, למעט הויאגרה. 
תחליפי הטסטוסטרון יעילים לטיפול אצל גברים שהליקוי שלהם נובע מרמות נמוכות של טסטוסטרון, במקרה זה, הטיפול ניתן בזריקות אחת לשבוע. 


שפיכה מוקדמת

האם אתם סובלים משפיכה מהירה? לנו יש פיתרון שיטה יעילה, עתיקה ומוכחת!
 
 
 

מבוא 
טיפול מבוקש ביותר בקליניקה - טיפול בשפיכה מוקדמת (מהירה).

אודות שפיכה מוקדמת
אם  להשוות  בין  טיפולים  שמעבירים  בקליניקות  שונות  בארץ,  אצלנו מופיע טיפול יחסית קצר וגם לא דורש התערבות לא בכדורים, לא במשחות, לא בהיפנוזה ולא בצמחי מרפא. כל כלי עזר כאלה בלי ספק "עוזר" זמני, אך ברגע שמפסיקים שימוש בהם, הבעיה מיד חוזרת - זה כבר בדוק וידוע. במילים אחרות - הכלים האלו הם רק מרדימים את הבעיה ולא מטפלים בשורש. הטיפול, אשר אנו ממליצים, הוא כמובן שונה לגמרי משיטות המודרניות האלו. טיפול שלנו, הוא טיפול עם ניסויון יותר מ-3000 שנה והציל המון גברים משפיכה מהירה. הטיפול  הזה בנוי בטיבט העתיקה. תנאי הצלחה - ביצוע הוראות של מטפל אישי במדויק גם בזמן הטיפול ובין המפגשים הבאים בביתו. במפגש הראשון מטופל לומד באופן יסודי את כלים שישתמש. לפני ביצוע הטיפול, מטופל עובר אבחון, אשר יעזור למטפל להבין שורש הבעיה וגם להבין איך לבנות טיפול בגישה אינדיבידואלית. קיימות יותר מ-20 גישות שונות ךבניית טיפול אישי, לכן בלתי אפשרי לדעת מראש ממה יהיה מורכב הטיפול רק לאחר אבחון ושיחה עם מטופל החדש. שפיכה מוקדמת היא לא מחלה, לכן אין טעם לטפל בה על ידי תרופות, משחות וחומרים אחרים. אם לא מחלה, אז מה זה? שפיכה מוקדמת היא הרגלי גמירה מהירה שנקלטה בתת-מודע. אף חומר לא מסוגל למחוק או לשנות את ההרגלים אלו. שילוב בתמיכה יסודית הפסיכותרפית, פסיכולוגי והתערבות בטיפולים אנרגתים (עיסוי טנטרי טיבטי, אשר יטהר מרכזים אנרגתיים - צ'אקרות ויכוון אנרגיה מינית לאזורים הנכונים). מה אשלחות עיקריות שנגרמות משפיכה מוקדמת? תיסכול של זוג, הרס מערכת זוגיות, ביטחון עצמי נמוך מאוד מצד של גבר כי הוא מפסיק להרגיש את עצמו כגבר נטו. סמכות שלו כבעל המשפחה פגועה. דרך טיפול מורכב שלנו מטרתנו - לשחזר לו את מקוש של גבר, להרים ביטחון עצי שלו דרך הצלחתו במהלך הטיפול. 
במקומות השוני שמשתמשים חומרי עזר - גבר לא מרגיש את עצמו כמנצח מכוון ש"נצחון" הוא על תרופות, על ההפך גבר מרגיש תלות בהם. אצלנו בקליניקה הוא מגיע בעצמו ובתמיכה החזקה שלנו הוא מגיע לנצחון ואם הוא קיים כל הוראות של מטפל (עבר סדרת גירויים חזקים בזמן טיפול ולא נפל) הוא יוצא מקליניקה לאחר מפגש הראשון כמנצח. הרגשה אחרת לחלוטין. אם הוא הצליח אז הצלחה רק שלו ולא של מטפל. במידה לא הצליח אז זה סימן שסבלנות, מרץ, מוטיבציה שלו לא היו מספיק חזקים. אם המטופל רוצה להתקדם בטיפול אין לו בררה - הוא חייב להגיע להצלחה כי אחרת לא מחכה לו מועד ב' (זה תנאי של טיפול). לפי סטטיסטיקה שלנו 70% ממגיעים לטיפול מצליחים במפגש הראשון - 30% גברים שרצון (ולא יכולת) לא מספיק חזק. כל אחד בלי יוצאי דופן מסוגל לעבור את כל התהליך הנתון. איך להצליח במפגש הראשון ובהמשך, מטופל לומד יסודי לפני ביצוע הטיפול הראשון. בין טיפול לטיפול - שבועיים הפסקה, הפסקה פעילה היא זמן לביצוע שיעורי בית, הוראות המטפל. חובה לקיים אותם בדיוק איך המטפל המליץ. כך תתכוננו לשלב הבא. אחרת כישלון מחכה לכם במפגש הבא. לפי סטטיסטיקה שלנו בעוד 3-5 טיפולים אתם אמורים להשתחרר משפיכה מוקדמת לגמרי (כמובן בלי הבטחה - כי הרבה תלוי בכם). אם הצלחתם במשך כל התהליך - נצחתם בשפיכה מוקדמת. במשך שנתיים אתם נמצאים במעקב הקליניקה. טופל חדש מגיע לקליניקה במצב של 3-5 ופחות מזה דקות לאחר חדירה ולאחר טיפול מוצלח בכל קריטריונים הרצויים בממוצא 20-40 דקות לאחר חדירה עם הפסקות קצרות. המטופלים האלו טוענים שמע' יחסים ואיכות הזוגיות השתפרו לגמרי, גברים מרגישים גם הצלחה במקומות עבודתהם (במיוחד אם הם בהנהלת העסקים שלהם). מלפני תחילת הטיפול כל פעם שהתכוננו לקיום יחסי מין תמיד הרגישו הכזבה מראש ועכשיו הם כבר חולמים על סקס. לפי ספירה שלנו במשך 25 שנה השתחררו בקליניקה קרוב ל-9000 אלף גברים משפיכה מוקדמת. כמובן אנו ממשיכים את עבודת קודש שלנו. מחירים שלנו - 300 ש"ח עבור מפגש הראשון (כשעתיים), 270 ש"ח עבור טיפולים המשך (90 דקות). התכוננות לטיפול: יומיים לפני פגישה לנסות לא לקיים יחסי מין, במיום הפגישה וגם יום לפני מפגש לשתות מספיק. באותו יום - ארוחה קלה.ללבוש תחתון צמוד. 

בדרך כלל בארץ מטפלים בשפיכה מהירה על ידי משכות, ספריים או כדורים שמרדמות או מדקאות רגישות של איבר מין (של גבר) ובזמן קיום יחסי מין הם עוזרים לפרטנר לא לגמור מהר. בעיה היא שגבר, אם אפשר להגיד תלוי בתרופות האלה ולא מסוגל בלי התערבות זאת להיות בטוח בכוחות שלו בזמן קיום יחסי מין. לפני "טיפולים" בטחון עצמי שלו ירד עד רמה דרסטית. הוא הרגיש את עצמו כאפס מבחינת גבריות שלו. פחד, חרדה, תסכול, רגשות נחיטות הם הסימפטומים שגרמו דיכאון ממושך. אפילו לנסות יחסים מיניים עפ פרטנרית אחרת לא הביא לו תקווה להצליח כי היה בטוח שאין סיכוי להצליח גם אחרת. מחשבות שיש לו איזה שמום שאי אפשר להיפתר ממנו. רובם חושבים שהמצב הזה הוא מחלה לא הפיכה. כמובן כש עובר זמן רב גבר כזה לא מקבל שימחה בזמן קיום יחסי מין, כמובן את שימחה הוא לא משדר לאישתו (בת זוג) וסקס כחלק מחייהם בין אישיים הופך לתהליך הבאת ילדים ולא יותר מזה. המשך אישה אפילו לא מבקשת ממנו קירבה ובמידה והוא מבקש ממנו סקס, בדרך כלל מסכימה כי חובה ולא יותר מזה. כעבור זמן מה אישה הופכת למצב שנקרא "קרירות מינית". לפעמים גבר עם שפיכה מוקדמת מתחיל להשתמש בתרפות המדכאות את תחושת גירוי מיני ולעיתים קרובות הוא רואה שינויים  רק אצלו ואישה שלו כבר התרגלה לחיות בלי סקס ולה יותר קל לא להשתתף כי היא כבר רגלה לנתק מיני. מצב קרירות מיני אצל אישה קשה מאוד לעיר מחדש (אך אפשרי באופן פיזיולוגי וגם פסיכולוגי)
יש הרבה גברים שטוענים שהבעיה היא גופנית בלבד, וזה טעות גדולה. שורש הבעיה היא לא באיבר המין, היא בתת-מודע. אנחנו מטפלים דווקא בשינוי תוכן בתת-מודע. אם אפשר להגיד מוחקים את הרגלי הפסולת שנקלטו שם ושולטים על תפקוד מיני הלא נכון.

  אודות טיפול טיבטי בשפיכה מוקדמת
במגש הראשון מטופל לומד מגוון עשיר של כלים אישיים (שמתאים רק בשבילו) גם בזמן ביצוע טיפולים בקליניקה וגם בזמן קיום שיעורי בית בין ימי טיפולים. חשוב מאוד שלמטופל תיהיה בת/בן זוג כי בלי זה כמעט בלתי אפשרי להגיע למטרה. פרטנרית מינית לא כלכך מתאימה כי היא צריכה להיות מעורבת בכל התהליך טיפולי מהתחלה ועד הסוף.
השיטה היא טיבטית עתיקה שמתבססת על עבודות מדע אקדמיות עתיקות. מטרה עיקרית של השיטה "להלביש" על תת-מודע הרגלים החדשים ולעצור הרגלים האלו ששולטים וגברו עד היום (רגישות יתר של איבר מין ופעילות והוצאת זרע זריזה). דרך כלים שמטופל אמור ללמוד במפגש הראשון המוח שלו מתחיל ללמוד איך לבנות זווית הזאת מחדש  - להגיע לבניית סטריאוטיפ מיניות והבנה מינית החדשה. 
לאחר חצי שעת לימודי כלים, מטופל עובר לחדר טיפולים ומקבל טיפול מגע אנרגתי באזורי צ'ארות. עיסוי מגרה מאוד (בכוונה). המטופל חייב להשתמש בחומר עיוני מה שנלמד. כך הוא ימנע מגמירה. תנאי הסידרה להקפיד ולא לגמור במשך הטיפול. דרישת הסדנא להימנע מגמירה כי אין מועד ב' במשך כל סדרה. במידה והוא גמר, הוא מאבד יכולת להמשיך. בין מפגש למפגש תמיד שבועיים (אורך כל הסדנה - 5-6 מפגשים). אורך של כל המפגש 90 דקות. כל מפגש הוא יותר ויותר קשה ומטפל עוזר למטופל איך להתגבר עם קשיים האלו. המטופל בתקופה הזו לומד בעזרת המטפל האישי איך לפרגן את עצמי לאחר נצחון שמקבל לאחר הצלחה. זה נותן לו להתקרב יותר ויותר למטרה העיקרית של התהליך.

מה מספרת סטטיסטיקה על הצלחה שלכם בשיטה טיבטית ?

מ-1000 גברים אשר מגיעים לקליניקה עם שפיכה מהירה, מצליחים לצאת משפיכה מוקדמת 700. מה קורה עם שאר 300? מה סיבה שלא הצליחו? 10 מטופלים היו במצב חריג מאוד (כמו שהיה מטופל אשר לא הצליח לחדור). 93 גברים במהלך הטיפול הגיעו ליהנות ממגע בלבד ושאר 197 גברים היו במחסור מוטיבציה וסבלנות. בנוסף כדאי לציין שמקבוצה של 197 חזרו 150 מטופלים והצליחו 122. לבסוף אפשר לציין שהצלחה היא 82.2%. זה מכובד מאוד.

אם יש קשר בין שפיכה מוקדמת לירידת זקפה לגבר ו/או דלקת בערמונית (פרוסטטה)?
במידה ובשנים הקודמות זקפה תמיד הייתה תקינה ולאחרונה התחילה לרדת ואתם בגיל פחות מ-60, כדאי להתחיל אבחון אצל אורולוג למצב בריאותי של בלוטת ערמונית. זה עלול להיות פרוסטטיטיס (דלקת של בלוטת ערמונית). בלי שום קשר לשפיכה מוקדמת חובה להתחיל לטפל במחלה הזאת כי אחרת משלב חריף המחלה עלולה לעבור לכרוני ובשלב יותר מאוחר מחכה למטופל בעיה אונקולוגית (ממאירה). טיפול בדלקת של ערמונית תוכלו לקבל במסגרת מרפאות קונוונציאליות כלומר בקופות החולים או בקליניקות לרפואה משלימה. אנחנו גם מטפלים בבעיה זאת. אם לאחר אבחון רופאים גילו נוכחות דלקת בערמונית, היא בדרך כלל גורמת לשפיכה מוקדמת או פשוט מחדדת בעיה הזאת. יש לנו בקליניקה גם נסיון וגם כלים איך לרפות בעיות האלו.

האם לאחר טיפול יש יכולת להתקלח?

לאחר טיפול בחדר רחצה, המטפל רוחץ אותך בסבונים טבעיים, לאט ויסודי. המטופל חוזר לחדר טיפולים, מתלבש וכבר בחדר המתנה מחכה לו כוס קפה הודי.  

כמה זמן הטיפול ומה עלות שלו?

אתם משלמים עבור 90 דקות.

אם קבלת טיפול עד שעה 22:30  - עלות שלו 300 ₪ כולל מע"מ

אם קבלת טיפול לאחר שעה 22:30 – עלות שלו 470 ₪ כולל מע"מ

עלות של מפגש הראשון - 350 ש"ח כולל מע"מ עד שעה 22:30
עלות של טיפולים הבאים - 300 ש"ח כולל מע"מ עד שעה 22:30

ברוכים הבאים אלינו. בשימחה נשתדל לעזור לכם!

תגובות שלכם

אילנה, בת 31. תל אביב
השותף שלי, שסבל משפיכה מוקדמת, נבוך מתופעה זו. הוא מנסה לא לדבר על הנושא הזה איתי. זה גרם לי לאבד כבוד כלפיו. למה כי בתוך פחות מדקה הוא מסתיים במהלך יחסי מין, וכך שוב ושוב. זה גרם לי משוגע ולא מרוצה. בשבילי, אדם נתפש כחזק ורואה את הכבוד הראוי לו רק אם הוא מוכיח את גבריותו במיטה. משהבין כי רשלנותו עושה לי, הוא החליט לטפל בבעיה. ואז הוא פנה אליך למרפאה "מאסלול טנטרה" ומאז ... החלפנו שתי מיטות שבורות. שיטה מושלמת. כמה חבל שסבלנו כל כך הרבה זמן, ואם זה לא היה בשבילך, היית נפרדת מזמן.

רונן, בן 27. ירושלים
סבלתי משפיכה מוקדמת מאז שהתחלתי לקיים יחסי מין בגיל 16. מה לא ניסיתי: סמים שקיבלתי בביטוח בריאות, יוגה, אוננות וכו 'כל זה רק הרס אותי כאדם. בגיל 27, חבר מעבודה המליץ ​​לי לפנות אליך במרפאה, כי הוא עצמו היה הקלה של בעיה זו בזכות המאמצים שלך. היית התקווה האחרונה שלי. במבט לאחור, זה שינה את חיי, אם אתה לא מאמין ואז לשאול את אשתי. מרפאת "טנטרה מאסקול" - הישועה עבור זוג נשוי, אשר סובל מתופעה של שפיכה מוקדמת אצל גברים. תודה לך.


גלית, בת 28. בת ים
בשבילי, סקס תמיד היה חלק חשוב של מערכות יחסים אחת הדרכים להביע אהבה. במשך שנים, האדם שאהבתי לא היה יכול לספק אותי, מה שגרם למריבות, חיכוכים ואכזבות ואפילו חוסר קרבה, בעבר היו לי פחות רגישים, אבל במיטה ובמין הכי מיומנים היו תמיד ארוכים ומעניינים. מכר שלי המליץ ​​לחבר שלי לבקש עזרה במרפאה שלך. הוא עצמו סבל משפיכה מוקדמת במשך שנים רבות מן ההתבגרות. הוא החליט לא מיד, אבל המציאות הצמידה אותו לקיר. בכל המרפאות שבהן הוא לא יצר קשר, הוא היה מומלץ להשתמש משחות, קרמים, גלולות, היפנוזה - כל זה עזר לזמן קצר הבעיה חזר מהר מדי. אם אתה לא משתמש בכל התרופות האלה, אז הכל חוזר לקדמותו. חבר שלי פנה למרפאה שלך ולאחר הביקור הרביעי נעלמה הבעיה ונעלמה לעד. הוא אמר כי לפני המעשה נמשך לא יותר מאשר דקה וחצי. לאחר הביקור הרביעי, הבעיה נעלמה, ומאז בחמש השנים האחרונות משך המעשה עם אשתו נמשך 40 דקות, לפעמים יותר. זה לא קרה מיד, אבל עם הזמן הוא למד לשלוט על זמן של יחסי מין. הודות למרפאה "Maslul Tantra" - אתם נותנים לאנשים לא רק את ההזדמנות ליהנות, אלא גם תקווה, שמחה וחיזוק הנישואין


כנרת, 25 שנה. כפר סבא
סקס חשוב לי מאוד. אני לא רואה את עצמי במערכת יחסים ארוכה עם בחור שסובל משפיכה מוקדמת. נכון, לגברים יש דרכים אחרות לספק לאישה, אבל זו לא סיבה טובה לסיים במהירות עם דברים אמיתיים, ויש צורך בכבוד לצרכים של האישה. איזה אדם היה מסכים שאני קם ומתלבש רגע בלי לתת לו לסיים? לכן לקחתי את הכל לידיים שלי וסידרתי לחבר שלי לעמוד בתור במרפאת הטנטרה של מאסול. בקרוב מאוד, רק חודש ושבועיים לאחר מכן, אני פשוט לא זיהיתי את האיש שלי ואת האיכות של יחסי המין שלנו. קרה נס. ידידי למד לשלוט בעצמו. הוא השתחרר מן הפחד שיופיע השפיכה בעוד רגע. היום הוא סופרמן. אנחנו יכולים לעשות אהבה במשך שעות. תודה לך. תהיי מאושרת, החזרת אותנו לחיים.טואול בניית אתרים