|לפרטים: 054-8009642 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625


24/7 
מטפלים 
לגברים / לנשים  / לזוגות 

זימון תורים :   054-8009642   הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים  צוות  |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7


עיסוי לינגם
עיסוי לינגאם הוא תרגול קדוש של תורתו ההודית העתיקה של הטנטרה, אשר חוקר את המשיכה האינסופית של שני בני זוג (שתי נשים או שני גברים או גבר ואישה) החלה כדרך להכרת אלוהים. במובן הרחב, המושג "לינגם" פירושו תודעה חודרת-כל טהורה והתחדשות יצירתית של החיים, בעוד שהתרגום המילולי של המילה הוא סימן, סמל, פאלוס.
בתרגולים הטנטריים, האנרגיה הגברית היא כמו לינגם ומתבטאת כעמוד אור החודר אל בן הזוג, ומחבר את בני הזוג למכלול אחד. כדי להכניס את האנרגיה הזו פנימה, אישה או גבר הופכים רכים וקולטים, היא או הוא עוקבים אחרי הגבר, מתכופפים באופן אינסטינקטיבי עם כל הווייתו לאור האלוהי הזורח דרכו...
במהלך עיסוי לינגאם, בן הזוג (המעסה) נוגע בעדינות ועמוק במקומות האינטימיים ביותר של הגוף הגברי, לינגם, שק האשכים, פרינאום, פי הטבעת שלו. הוא (היא) עושה זאת ברוך, ממצב של קבלה ופולחן מוחלטים, ואז אנרגיה חמה ופראית מתעוררת בהדרגה ומתפשטת בגופו... זהו חיים חדשים לחלוטין של גבר במיניותו, עוצמתית וחמה. כוח.
אתה מקבל חוויה של רגיעה פנטסטית כאשר אתה לא צריך להוכיח או לעשות שום דבר. אתם יכולים פשוט לקבל את כל מה שקורה ולקבל את עצמכם כמו שאתם, ולהיפתח עוד יותר וליהנות מגלי האנרגיה המתגלגלים מקצות האצבעות לראש הראש, להרגיש איך כל הגוף שלכם רוטט ונושם... ואז, מעל זמן, לא רק הלינגם, אלא וכל תא בגופך יכול להפוך לתחושתי, אורגזמי.
התנועות העוטפות של המאסטר ממש רוויות את כל הלינגם באנרגיה, מעירות בעדינות את האשכים והפרינאום. נגיעות מתרככות וחודרות יותר בפי הטבעת ובערמונית, הפעלה עדינה אחרי פגישה, הקלה על התכווצויות שרירים, המסת את האנרגיה החסומה בהם. זה משחרר את הגבר מפחדים ושליטה מוגזמת המרוכזת באזור זה ומחבר אותו למצב החם של האישה הפנימית, מרחיב את רגישותו.
אתה צולל לתוך עצמך, למעמקים של תחושות חדשות, ואז רגשות שליליים וטינה לאחר שנגרמו על ידי בן זוג עשויים להתחיל לצוץ. הנוכחות האוהבת של המאסטר מאפשרת לך להיפתח ולהתחיל להשתחרר מרגשות ומתח באמצעות נשימה חופשית, תנועות גוף, לפעמים דמעות. אחרי זה נהיה ריק וקל בפנים - כך מתנקים הלב והנשמה.
עיסוי לינגאם יכול להיות השקעה טובה בבריאות שלך לשנים הבאות. אנרגיה זורמת רכה ממלאת את כל התחתית, היא לא עומדת, כמו במין רגיל, אלא מתחילה לזוז. הגוף זוכר את הרוויה באנרגיה, את תנועת הזרימות, את ההנאה מרגיעה טבעית. עיסוי לינגאם רגיל הוא מניעה מצוינת של דלקת הערמונית ומעורר השראה בגבר לאורח חיים פעיל.
עכשיו אתה יכול לעשות אהבה ללא שפיכה להרבה יותר זמן, לעזור לאישה שלך להיפתח בהדרגה, להאריך את ההנאה ולחוות אינטימיות ואחדות עם כל מה שקיים. מין כזה הופך לניקוי ומקרב אדם לאלוהים.
עיסוי לינגאם הוא זרם של תחושות חושניות, שבו כל מה שקורה הוא טבעי ויפה להפליא.
המאסטר עוקב אחר מצבך ומגיב לכל מה שקורה לך. ריגוש יכול להצטבר לאט, להפוך לאורגזמה, להתפוגג ולהופיע שוב, שפיכה יכולה להתרחש גם, למרות שזו לא מטרת התרגול. העיקר להרפות מהמתח, להרגיש את התרחבות האנרגיה וליהנות מתחושת החיים בכל הגוף.


אורך הטיפול - 60 דקות
מחיר ביום - 350 ש"ח
מחיר בלילה - 500 ש"טואול - בניית אתרים