הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

 צוות גברים בלבד
24/7
בין שעות 05:00 - 09:30 בבוקר קבלת לקוחות במצבים דחופים בלבד !

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

עיסוי טנטרי בירושלים מסלול טנטרה

24 שעות ביממה

זימון תורים
צוות גברים בלבד!

אצלנו משלמים  רק במזומן
אך סכום מעל 600 ש"ח אפשר
בכרטיס אשראי


קו האדום                                                        


תנאי הביטוח

אתם מוזמנים לרכוש פוליסת הביטוח מאוד מומלץ ושווה במיוחד למי שסובל לפחות מדי פעם מכאבים שונים - בגב, צוואר, כתפיים רגליים ועוד. בשעות כל לילה תוכלו לקבל עזרה דחופה. הביקור כולל אבחון (ידני, אנרגתי ואירידולוגי - דרך קשתית עין) וגם מגבן טיפולים במתאימים למצב הנוכחי. הביטוח מתחיל להיות בתוקף מחודש השלישי לאחר פתיחת הביטוח. במידה וקרה בעיה גופנית כל שהי בתקופה מחודש הראשון עד חודש השלישי מפתיחת הביטוח תוכלו בכל זאת לקבל עזרה בהנחה עד 20%. כל איש המבוטח מתחייב לשלם דמי הביטוח כ-99 ש"ח כולל מע"מ במשך 11 חודשים. סל הביטוח כולל עד 30 סוגי טיפולים שונים של רפואה משלימה כגון עיסויים רפואיים והוליסטיים, טרמותראפיה, מגנטותראפיה, פנגותראפיה, וואקוםתראפיה ועוד. במקרים חריגים, מטפל-תורן יכול להגיע לביצוע טיפול עד הבית (על פי רשימת מצבים מיוחדים כמו מצב לאחר שברים רבים, מצב לאחר CVA ועוד). על תנאים אחרים תוכלו לקרוא בעמוד שמיועד לביטוח.
קרא בהמשך >>> הצג את הדף

תמיכה נפשית (שיחות בטלפון) לחולי איידס וסרטן בשעות לילה
שלום לך חבר היקר!
אם אתה במצוקה וחשוב לך לשפוך לב בכל נושא שבא לך לדבר תתקשר ואני רוצה ומוכן לפחות קצת להקל את מצב הקשה שלך. השיחות אנונימיות וכמובן בחינם. משעה 00:00 עד 03:00
אני אשמח מאוד לשוחח איתך, להתפלל איתך או עבורך. באהבה וברכה - ד"ר קופובצקי מיכאל. קו הקשר - 02-6430051  2. עיסויים על ידי סטאז'רים בקליניקה.
פרוייקט חדש בקליניקה - תהליך השתלמות למעסים ומעסות-בעלי ניסיון ומקצוע, אשר מעוניינים לשפר מגע דרך תירגול ממושך ויסודי בסגנון מערבי. לקורס מתקבלים מעסים ומעסות מוסמכים, בוגרי מכללות מוכרות עם וותק פעיל לא פחות מ-10 שנים. מטרת הקורס לרנן ידע מעשי ותאורתי בטכניקת עיסויים רפואית והוליסטית וגם לימוד טכניקות טנטריות. אורך הקורס - 10 מפגשים.  סטודנטים מתחייבים לעבוד בקליניקה ללא תמורת כסף אך הקורס יקבלו בחינם. כל אחד שמסיים את הקורס השתלמות בהצלחה יקבל תעודה והמלצה. מנחה הקורס מחייב את סטודנטים בהתנסות קליית - 20 טיפולים. כל הטיפולים (בזוג ובארבע ידיים) עוברים בנוכחות של מנחה הקבוצה. כלות של טיפול 100 ש"ח פחות ממחיר רגיל. למעוניינים לקבל טיפול אמורים להרשם מראש. במבחר: עיסוי טיבטי  (טנטרי) בזוג וארבע ידיים, עיסוי ברקמות עמוק, עיסוי הוליסטי המרגיע. עיסויים חושניים מתבצע בעירום של מטופל. מחיר -  150 ש"ח (במקום 250 ש"ח) ימי ביצוע טיפולים - ב' ּ+ ד' משעה 16:00 עד 22:00. יש אופציה להזמין מנוי - 1500 ש"ח + טיפול אחד בחינם. אפשר לשלם במזומן וגם בכרטיס אשראי.


                          
 3 Computer Express - Microiriscopy 
 
כל מטופל, אשר מגיע לקליניקה "מסלול" עובר בדיקה איריסקופית בלי יוצא דופן. האבחון נותן תמונה מלאה על תפקוד של כל מערכות הגוף. הבדיקה לא חודרנית, לא מכאיבה, ללא קרינה. הבדיקה היא מהירה, היא נמשכת לא יותר מ-10-15 דקות מקסימום. את התשובה תקבלו או במקום או בדואר אלקטרוני תלוי בכמות סימנים אירידולוגיים על פני קשתית עין.  
להמשך 
הצג את הדף  
 

 
  4. איך לעשות מדיטציה?

בקליניקה שלנו כבר במשך שנים רבות מעבירים מפגשי טנטרה וכמובן טנטרה לא מסוגל להתקיים בלי מדיטציה - כהכנה לטיפול אנרגטי המאזן. זאת סדרת מפגשים וכל מפגש הוא עולם בפני עצמו עם נושא וטכניקה שונים. כאן בעמוד "מפגשים מדיטטיביים" תכירו כמה נושאי מדיטציה. אנו ממליצים לכם לבצע את כל מדיטציות האלה לפני שתגיעו למפגשי טנטרה, כך תוכלו להרגיש את הפוטנציאל מדיטטיבי שלכם.
להמשך לחץ על הקישור הבא >>>
הצג את הדף  5 טיפול נגד כאבים
אם אתם סובלים מכאבי שרירים או מתכוונים לחזק שרירים ולשפר תפקודייהם תתקשרו אלינו ונעזור  לכם
 

 גירוי חשמלי עצבי דרך העור. מדובר במכשיר חשמלי שאליו מחוברות אלקטרודות. כשמחברים את האלקטרודות לגוף ומפעילים את המכשיר, עוברים דרכן גלים אלקטרוניים – זרמים חשמליים קלים, החודרים אל השכבות השונות של העור ואל הרקמות שמתחתיו וממריצים את העצבים. כשהעצבים מומרצים הם גורמים לכך שהשרירים באזור מתכווצים ונרפים, מה שגורם לשבירתו של מעגל הכאב ולהקלה משמעותית במצב. הפולסים החשמליים ששולח המכשיר גם גורמים לגוף לשחרר אנדורפינים – חומרים כימיים המיוצרים במוח ומסייעים בשיכוך כאבים, כך שהפעולה של המכשיר היא בעצם כפולה. .... להמשך >>> הצג את הדף6   שיפור במערכת זוגיות על ידי  שיחות פסיכותרפיות
במשך יותר מ-20 שנה בקליניקה שלנו קיימת שירות לעזרה פסיכותרפית לזוגות (גטרו- והומוסקסואליות) אשר מיועד לעזרה דינמית ויעילה למטרת שיפור מערכת יחסים בינהם.  זאת עזרה פעילה ביותר דרך שיחה עם מומחה בתחום פסיכותרפיה (גישה הוליסטית). במשך טיפול פסיכותרפי שמתבצע בשיטה מודרנית מתקיימים הצגות מיקרה (פסיכודרמה), שיטה הכנסת בני זוג לסיטואציות הקשים ביותר ספיציפיות ומחפשים פיטרונות לפטירת הבעיות פסיכולוגיות ומנטליות. תהליך הזה מאוד עוזר להתקדם בזוגיות, מונע התפתחות בעיות החדשות, מחזק את קשר  בין בני זוג. הטיפול עוזר מאוד גם בחוויה גופנית כמו שפיכה מהירה ומואטת וגם חוסר זקפה. יש לנו שיטות רבות איך לנצח  את הפרעות האלו ומלמדת מטופל/ים איך לצאת באופן בלתי הפיך ושובר את סטראוטיפהכרוני.  7.  טיפול הומאופתי (בפרחי באך - איזון אנרגתי)
שיטת הטיפול של ד"ר אדוארד באך היא סוג של טיפול אנרגיה רזה שמשפיע בעיקר על הנפש האנושית. שלא כמו בשיטות הטיפול בעזרת תרופות המיוצרות כימית, המפעילות את התהליכים המתרחשים בגוף, שיטת הטיפול של באך משפיעה על רמה גבוהה יותר ומוחשית פחות. לעתים קרובות צורות דומות של טיפול נבחרים על ידי אנשים רגישים, עם ארגון רגשי עדין. שיטה זו מוצאת יותר ויותר חסידים בזמננו, כי עם הטיפול בתמציות הפרחים של באך, אין תופעות לוואי והם משלימים את השיטות של הרפואה המסורתית והאלטרנטיבית. ד"ר באך ייסד את עבודתו על פילוסופיה נבונה, לפיה החיים נתפסים כתהליך למידה, ומחלות ובריאות (בין אם מנטלית או פיזית) ניתנות לנו כדי לעזור לנו להבין טוב יותר את עצמנו ואת מטרת חיינו. אנו בריאים כאשר אנו משיגים הרמוניה בין מצבנו הפיזי והנפשי, ומשאירים את הגוף חופשי לתהליך ההתאוששות הטבעי שלו. "... המחלה מתחילה מעל המטוס הפיזי, קרובה יותר למישור הנפשי. היא תוצאה של סכסוך בין העיקרון האנושי הרוחני הגבוה שלנו לבין הארצי. כל עוד שניהם נמצאים בהרמוניה, אנחנו בריאים לחלוטין, אבל ברגע שמתעוררת מחלוקת, זה ואחריו מה היינו מכנים מחלה. אם אתה יכול לשמור על האיזון, הרוח והגוף יהיה בריא. " בבקשה לפני הכל תסתכל בסירטון על אדברד באך וטיפול שלו (מומלץ מאוד)
ריכוז מוחלט ומוחלט על מצבו הנפשי של המטופל הפך את הגישה של באך לבריאות האדם יוצאת דופן.
לפני פגישה בקליניקה לאבחון וטיפול בפרחי באך, נא לעבור מבחן עצמי - זה יעזור מאוד לרופא לבצע אבחון בקליניקה. לביצוע מבחן עצמי, עליך ללחוץ על קישור , לענות על שאלות בשאלון . את כל משפט לצין בסקלה 1-10. לאחר ביצוע לשלוח תשובות ורק אחר כך תקבל הזמנה להגיע לקליניקה. לחץ על קישור הרגע. בהצלחה! >>>
הצג את הדף
רשימת פרחי באך >>> הצג את הדף8. עיסויים וטיפולים רפואיים במקרים דחופים

על פי הנחיות של הקליניקה, לכל מטופל (או חדש או וותיק) יש זכות לקבל אצלנו טיפול מידי במידה והוא סובל מכאבי הגופו. יש לנו זכות לדחות טיפול כל שהו רק אם הוא לא דחוף על מנת לתת שירות למטופל שסובל יותר. מספיק רק להתקשר לקליניקה ולבקש תור דחוף בתנאי שיש לו סבל אמיתי. כדי להירשם לטיפול מידי מטופל חייב או למסור פרטי כרטיס אשראי או באופן דיסקרטי להירשם דרך האתר שלנו. דרך כרטיס אשראי ימשך סכום (100 ש"ח) מקדמה בלבד ושאר הסכום תשלמו בקופה של הקליניקה. בקליניקה מטופל שמגיע לטיפול מידי יעבור בדיקה מקצועית כדי לבדוק מה שורש הבעיה הנוכחית. במידה ומצב לא שייך לקטגוריה דחופה, יש לנו זכות לחייב את המטופל הזה לשלם עבור טיפול הנדרש פלוס כנס עבור זיוף המצב (50% מאותו סכום) וגם לבצע העברתו לזמן הפנוי - הנוח לקליניקה.
במבחר של הקליניקה המון כלים לאבחן ולעזור למטופל שסובל מכאבים (12 סוגי עיסויים רפואיים - שזה עיסויים אורטופדים, נוירולוגים, שיקומיים, טיפולים פיזיותרפים: אלקטרו-סטימולציה, חידז'אמה, כוסות רוח סיניות, רפלקסולוגיה, טיפול אולטרו-סאונדי, טיפולי רפואה סינית, הילינג וטיפולים אנרגתיים אחרים ועוד). במצב חד פעמי, המטופל יקבל עזרה אלטרנטיבית דחופה (ולא משנה האם הוא מבוטך אצלנו או לא). במידה והמטופל סובל מבעיה חוזרת (כרונית) הוא חייב לסדר ביטוח במקרים גופניים דחופים בשעות יום ו/או לילה.. לפרטים נוספים על טיפולים דחופים או ביטוח נא להתקשר בטלפון - 054-8009642
להמשך לחץ על לינק >>> http://www.maslultantra.com/PAGE534.asp9. עיסויים על ידי מעסות

בקליניקה עובדות שתי מעסות מקצועות, אשר מטפלות בגברים ונשים בעיסויים רפואיים והוליסטיים (כמו עיסוי שוודי קלאסי). טיפולים אלו מיועדות לשיחרור שרירי הגוף ממתח פיזי והפחתת עייפות ומתח נפשי וגם טיפולים לאחר אימונים במאמץ מופרז. צורת הביצוע הטיפולים : מטופל שוכב על מיטת טיפולים בתחתון חד פעמי קצר או חוטיני לעיסוי. עסיו מתבצע בשמנים חמים על כל איזורי הגוף פרט לאיזורים גניטליים ( פרט לאיבר מין ואשכים).בחדר חצי חשוך בליווי מוזיקה שקטה ומרגיעה. מגע בקצב איטי מאוד שמשחרר, מרגיע ומאזו. אורך הטיפולים 60 דקות ולאחר טיפול מטפלת מקלחת את המטופל בחדר מקלחת. קיימת גם אופצייה נוספת - רחיצה על מיטת רחיצה כולל עיסוי סבוני (בתוספת לתשלום - +120 ש"ח). עלות העיסוי שוודי קלאסי או עיסוי רפואי על ידי מטפלת - 300 ש"ח כולל מע''מ. טיפולים שונים לשילוב: כוסות רוח, עיסוי בכפות רגליים ו/או ידיים, במבוק מסאז', עיסוי פנים, עיסוי ראש, צוואר וכתפיים (בתשלום נוסף).

שעות עבודת המטפלות:
יום ב' ּ+ ג' + ו' + שבת  בין שעות 10:00 - 21:00
להזמנת תור לחץ על הקישור הבא (מספר מקומות מוגבל). הזמנת תור לטיפולים מתבצעת על ידי כרטיס אשראי בלבד יום לפני ביצוע לפחות 
>>>
הצג את הדף
10. כיצד להזמין תור אונליין (דרך אתר)?
*מי חייב להזמין תור אונליין בלבד?
אם אתה מטופל חדש (כלומר אף פעם לא קבלת שירות בקליניקה) - על פי תקנון של קליניקה חייב להזמין בפעם ראשונה תור אונליין.
אם אתה (לא חשוב לאיזה סטטוס אתה שייך) מזמין תור לתאריך שרחוק מתאריך ההזמנה יותר מ-10 שעות-אתה חייב להזמין תור אונליין
אם אתה בעבר קרוב או רחוק לא הגעת לקבל טיפול בלי להודיע על כך את הצוות הקליניקה - חייב להזמין תור אונליין.
* כיצד לבצע הזמנת תור אונליין? קרא הדרכה מפורטת (לחץ על הקישור) >>>  הצג את הדף   /    הצג את הדף11. כיצד להזמין תור  להיום ?

הזמנת תור לחץ על קישור הזה >>>  הצג את הדף4. אופן תשלום
 - במידה ולפחות פעם לא הגעת לטיפול בלי להודיע על ביטול - תשלם על ידי כרטיס אשראי (עד שנרגיש שאתה מסודר מבחינת הגעה) 
 - במידה ובטלת טיפול פעמיים או יותר ואפילו הודעת על ביטול -  תשלם על ידי כרטיס אשראי (עד שנרגיש שאתה מסודר מבחינת הגעה) 
 - אם אתה מטופל חדש (כלומר פעם ראשונה מגיע לקליניקה ואנו לא מכירים אותך) -  תשלם על ידי כרטיס אשראי 
 - אם אתה מטופל וותיק ולא היו טענות עליך (מבחינת תשלום או הגעה), עליך לשלם עבור טיפולים, יעוצים ואבחונים במזומן בלבד !
 כיצד לשלם על ידי כרטיס אשראי בקליניקה שלנו?
* קודם כל לקרוא הדרכה מפורטת >>> לחץ על קישור הבא >>> הצג את הדף-


054-8009642
02-6430051טואול בניית אתרים