| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. עיסוי טנטרי

עיסוי טנטרי

במשך שנים עיסוי טנטרי היה הסיבה לנסיעות רבות של גברים לחו"ל.
כיום כאשר הקליניקה שלנו מציעה 47 סוגי טיפולים ייחודיים עם אופציה של עיסוי טנטרי לא פחות ממדהים – אתם לא צריכים לנסוע לחו"ל אלא רק לירושלים. הקליניקה מיועדת לגברים בלבד, פתוחה 24 שעות ביממה וזמינה בעבורכם 7 ימים בשבוע.
אתם מוזמנים לקבל עיסוי מרגיע בשעות הבוקר, הצהריים ובעיקר, בשעות הערב ובסופי שבוע בהם נרצה למצוא את הדרך להירגע מהמתחים של יום העבודה, המשפחה וחיי השגרה.


מדוע כדאי לבחור דווקא עיסוי טנטרי לגברים?

המהות של האנרגיה הגברית היא שחרור.
הגבר צריך מקום בו הוא מסוגל להרגיש חופשי, שלם עם עצמו ורגוע.
עיסוי טנטרי מאפשר לגבר להתחבר אל הצרכים הפנימיים שלו ולהתענג על מגע אינטנסיבי בכל חלקי הגוף.
גברים שעברו כבר עיסוי כזה אינם מוותרים עליו ומגיעים אל הקליניקה באופן קבוע.


מתי כדאי לבצע עיסוי טנטרי?

רק לאחר ההתנסות הראשונית תדעו מהי השעה הנוחה ביותר בעבורכם לעיסוי.
הקליניקה פתוחה 24 שעות ביממה כך שאתם מוזמנים להגיע לקבל את כל סוגי העיסויים בהתאם לשעה שנוחה לכם.
יש שמעדיפים לפתוח את היום עם עיסוי ממריץ, אחרים יעדיפו לסיים את היום בעיסוי מרגיע.
מתחשק לכם עיסוי באמצע הלילה? הקליניקה פתוחה בעבורכם!


איזה עיסוי הכי מומלץ?

הקליניקה מציעה 47 סוגי טיפולים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את מה שמתאים לו.
נדגיש שהקליניקה מטפלת בגברים בלבד. העיסוי הפופולרי ביותר הוא עיסוי טנטרי (כ-90 דקות) שמתבצע על כל הגוף.
תנועות עיסוי איטיות נעות על הגוף כולו כאשר כל השרירים מטופלים בקצב איטי, נעים, מאזן ומשחרר.


איזו קליניקה כדאי לבחור?


פועלות היום לא מעט קליניקות שמציעות עיסויים וטיפולים לגברים.
הקליניקות ברובן מציעות טיפולים לגברים ונשים בכל הגילאים.
ההמלצה שלנו בעבור גברים היא דווקא על קליניקה שמתמחה בטיפול בגברים ומציעה טיפולים רק לגברים.
בקליניקה שמטפלת רק בגברים תקבלו מענה מלאה תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.
כאן בקליניקה הצוות מבין היטב את הצרכים והציפיות של כל גבר.
מענה מקצועי הוליסטי מלא עם התמחות באומנות המגע.


עיסוי טנטרי בירושלים

עיסוי טנטרי חושני בירושלים הוא לא רק היכולת להעניק לבן הזוג הנאה פיזית. באמצעות נגיעה באדם אחר, נפתחת הזדמנות לחשוף את רגישות הגוף שלך, לפתח מודעות גופנית, ללמוד לכוון אנרגיה לשימור הבריאות, היופי והנעורים.


עיסוי טנטרי הוא צורת תקשורת מיוחדת בזוג. שליטה במיומנויות של עיסוי טנטרי בירושלים פירושה ללמוד להבין טוב יותר אחד את השני, להרוות מערכות יחסים עם תחושות ורגשות עמוקים יותר, ללמוד כיצד להפוך תשוקה לנוכחות אקסטטית. וכמובן להוסיף מגוון ופיקנטיות לחיים האינטימיים.


תוכן סמינר ההדרכה “עיסוי טנטרי בירושלים ריקוד חושני של נשמה וגוף"

פולחני "רחצה טנטרית";
אלמנטים של עיסוי תאילנדי;
עיסוי כף רגל;
דרכים ליצור מצב רוח ואווירה מתאימה;
תכונות השימוש בשמני ארומה;
אלמנטים של טאו ועיסוי גוף;
מדיטציות לגילוי רגישות וחושניות.אודות עיסוי טנטרי בירושלים

עיסוי טנטרי מבוסס על אינטראקציה של אנרגיה גברית ונשית, ומסייע להתפתחות הרמונית של יחסים בין גבר לאישה.

מי שמאמין שעיסוי טנטרי משמש אך ורק למטרת מתן הנאה מינית לבן/בת הזוג, לא לגמרי צודקים. קודם כל, הוא מכוון לשחרור אנרגיה ושיקום המצב הרגשי. כדי להשיג את האפקט הצפוי, אל תיתן לפעולות שלך רק גוונים מיניים, אלא תתכוונן להרמוניה ביחסים בין יקיריהם.

עיסוי טנטרי הוא לא רק תשוקה וארוטיקה, אלא סוג של מדיטציה שעוזרת לך לפגוש את האני האמיתי שלך. זרימה טנטרית חזקה מעלה אל פני השטח את כל מה שנמצא בפנים - החלקים הלא מקובלים והלא אהובים של עצמך. לחשוף את הכוח שלך לשותף שלך, כמו גם פגיעות, עדינות, פגיעות, הרצונות הנלהבים שלך, דורש אומץ רב. לעתים קרובות אנשים חוששים להראות את התכונות הללו ואינם מוכנים לפגוש אותן.

התרגול של עיסוי טנטרי עוזר למלא את עצמך ואת בן/בת הזוג באהבה באמצעות מגע, מאמן את היכולת להיות מודע, להרגיש בעדינות את תנודות הגוף, להרגיש אנרגיות, גלי התרגשות ורגיעה, ליהנות מכל רגע. שחררו את כל התשוקות האנוכיות והחייות, פתחו את הלב והנשמה לכיוון הקסם.

ההנאה של עיסוי טנטרי תלויה לא רק באיזה חלק בגוף אתה נוגע, אלא גם במידת הקירבה של מערכת היחסים ובמידת האמון בינך לבין בן/בת הזוג.

לקבלת התוצאה הטובה ביותר במהלך העיסוי טנטרי , אתה צריך להיות רגוע ככל האפשר, לשמור על התפיסה ברמה חושנית. חשוב להתכוונן עם בן הזוג, להרגיש את ההתרגשות שלו, לתת לגלי האנרגיה שלו לעבור דרכך.

עיסוי טנטרי היא אחד מהתרגולים המלמדים הנאה מודעת: ליהנות מכל יום, מכל שאיפה ונשיפה, מכל רגע בחיים, מפתחת את המיומנות להרגיש רטטים עדינים, לשמוע את עצמך ואת צרכי הגוף שלך בצורה עדינה יותר. ההבדל העיקרי מעיסוי קונבנציונלי הוא מטרת האינטראקציה של שותפים לרמת המודעות שלהם.

עיסוי טנטרי הוא בשבילך אם המטרה שלך היא להכיר את בן/בת הזוג שלך לעומק יותר, לתת תחושות חדשות של הנאה אמיתית, לעזור לך להשיג רגיעה מקסימלית, תחושת סיפוק עם עצמך ומהעולם. עיסוי טנטרי מגלה באדם את היכולת ליהנות מכל תא בגופו, כמו גם ללמוד להגיע לאחדות עם בן זוגו ועם היקום.

עיסוי טנטרי היא פילוסופיה, מדע ואמנות עתיקה שבה מתורגלת יחס מיוחד לגוף, היא נתפסת לא רק כקליפה פיזית, אלא כאזור של זרימת אנרגיה חיונית ומקדש הנשמה, בזכות שנוכל לחיות את חיינו על כדור הארץ ולצבור ניסיון שלא יסולא בפז.

עיסוי טנטרי הוא סוג של אינטראקציה יצירתית שבה אנו עוברים מהאזור הרגיל של הנפש לאזור הרגשות והתחושות, ובכך כולל פעולות אינטואיטיביות, חוכמה וידע שאולי איננו מכירים במצב הרגיל. ואז, באופן קסום, הגוף שלנו במהלך סשן של הרפיה והנאה מקבל בריאות, יופי וים של חיוניות כבונוס. ברגעים של רגיעה מוחלטת, המוח מתחיל לעבוד על גלים אחרים המעוררים את תהליכי הוויסות העצמי והריפוי של האורגניזם כולו.

הטכניקה של ביצוע עיסוי היא איטית מאוד, בעוד נגיעות צפופות, שצריך לעשות באהבה, תשומת לב והקפדה. געו אחד בשני באהבה ורוך, אז אתם בהחלט תגעו באלוהי ותוכלו לגלות היבטים חדשים של עצמכם.

כדי להעצים את השפעת הפעולות שבוצעו, כדאי לדאוג מראש לסביבה המתאימה. דמדומים צריכים לשלוט בחדר, נרות ריחניים צריכים לבעור ומוזיקה עדינה צריכה להישמע. שמנים ארומטיים הם תכונה חובה של פעולה זו. לפני הפגישה, עליך לעשות אמבטיה וללבוש בגדים נוחים ללא מגבילים.
תרגול זה מגיע לזוגות מבוססים שכבר בוחרים בו במודע. במקרים כאלה, ישנה הזדמנות לא רק לפתח רגישות, להגיע לרמה חדשה של קרבה של קבלה והבנה אחד של השני, אלא גם לחיות חוויה עמוקה של מגע עם האלוהי.מהו עיסוי טנטרי?

אבל באמת, איזה סוג של עיסוי יכול להיחשב טנטרי, ומה לא?

עיסוי טנטרי מבולבל לעתים קרובות עם עיסוי ארוטי. למרות שהם שונים במידה רבה כמו סקס טנטרי עם אישה אהובה מהליכה לבית בושת ... ..

ובאימונים אני שומע לפעמים: “וכבר הייתי בעיסוי טנטרי בירושלים עם מאסטר כזה ואחר. אבל אתה שונה... מי צודק?"

אז לפי הסדר:

המונח הקנוני למהדרין "עיסוי טנטרי", הכולל מכלול תנועות וטכניקות, לא באמת קיים. כי שם התואר "טנטרי" פירושו הזרימה שלו, כאשר הנגיעות מגיעות ממעמקי ההוויה שלך, כאשר הגופים מתחילים להתכוונן ולהרגיש זה את זה כאחד. וזה אפשרי רק באמון מוחלט ובפתיחות מוחלטת.

לכן אנו אומרים תודה למי שמקבל את העיסוי, ולא למי שנותן אותו.
אבל איך להשיג את המצב הזה, כאשר הרגשות של בן הזוג מורגשים בצורה חדה להפליא, כמו שלך, כאשר כל מגע מלא באנרגיה חודרת, המוכפלת באינטראקציה...?
ובהכשרות אנחנו לומדים את כל זה.
קודם כל, אנחנו לומדים להרגיש את הגוף שלך, לנהל את האנרגיה שלך, להבין את העקרונות של זרימת אנרגיה בזוג.
אנחנו לומדים לשמוע בן זוג ולהרגיש אותו.
אנו לומדים את האלמנטים של עיסוי אנרגיה, ניהול אנרגיה.

מדוע המונח "עיסוי טנטרי" לאלו שמעולם לא ניסו אותו, קשור לרוב לארוטי?

כי הטנטרה משתמשת לעתים קרובות באנרגיה מינית כדלק. אבל אנחנו אף פעם לא נתקעים באנרגיה הזו, אנחנו לא מצמצמים את העיסוי הטנטרי בירושלים לליטופים ארוטיים. בלי דלק, אף רקטה לא תמריא.... אבל זה יהיה טיפשי לייצר דלק רק בשביל הדלק עצמו, בלי לנסות למלא בו רקטה לטיסה, בלי לנסות להעלות אותו לכוכבים....

אז למה ללמוד ולתרגל עיסוי טנטרי?

קודם כל, להרמוניה עם עצמך ועם הגוף שלך. אנחנו לא מתחילים לגעת בבן זוג עד שאנחנו מתחילים להרגיש את כפות הרגליים, הרגליים, הירכיים, הכתפיים, הידיים וכל הגוף שלנו. לא נבין את עצמנו ולא נשיב על השאלה איפה אני עכשיו ומה אני חי. אילו אנרגיות קיימות בגוף שלי? מה יש לי בשפע, ואיזה סוג אנרגיה מבקשת תשומת לב בגלל חוסר?
רק לאחר בחינת כל זה, אנו באים במגע עם אדם אחר... בהתחלה, בעדינות, קלה, נוגע בזהירות בגוף, ולאחר מכן עם הנשמה.
מיומנות נפלאה היא חקר עצמי. אבל לא פחות חשובה היא היכולת ליצור אינטראקציה עם בן זוג. ואנחנו לומדים את זה גם באימונים. איך אתה יכול ללמוד לשמוע מה בן הזוג שלך באמת רוצה לומר? איך ללמוד לבטא את הצרכים והרצונות שלך? איך ללמוד לשמור על איזון של תן וקח? כאן אנו נעזרים בתרגול של תקשורת מודעת, אינטליגנציה רגשית וידע של עיצוב אנושי.
ורק לאחר מכן אנו מתחילים לשלוט באלמנטים ובטכניקות של עיסוי, אשר כשלעצמם אולי אינם טנטריים. אחרי הכל, אם נמצא את נקודת הכניסה שלנו לזרם הטנטרי, אז כל מגע הופך לטנטרי. זה לא משנה באיזה חלק בגוף אתה נוגע. אתה יכול לגעת רק ביד של בן הזוג, אבל במגע הזה אתה מעביר כל כך הרבה אהבה, רוך, תשוקה ואנרגיה שזה יהיה הרבה יותר עוצמתי ואפקטיבי ממגע עם כל הגוף. ולנגיעות כאלה יש כוח וכוח ריפוי מדהימים, כי הן עוברות מלב אל לב. נגיעות כאלה מרפאות פציעות וטינה ישנות, ממיסות מלחציים ובלוקים גופניים, מתמלאות באהבה וקבלה.
עיסוי טנטרה בירושלים - עיסוי טנטרי
logo בניית אתרים