| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. שפיכה מוקדמת

טיפול בשפיכה מוקדמתמבוא 
טיפול מבוקש ביותר בקליניקה - טיפול בשפיכה מוקדמת (מהירה).


אודות שפיכה מוקדמת
אם  להשוות  בין  טיפולים  שמעבירים  בקליניקות  שונות  בארץ,  אצלנו מופיע טיפול יחסית קצר וגם לא דורש התערבות לא בכדורים, לא במשחות, לא בהיפנוזה ולא בצמחי מרפא. כל כלי עזר כאלה בלי ספק "עוזר" זמני, אך ברגע שמפסיקים שימוש בהם, הבעיה מיד חוזרת - זה כבר בדוק וידוע. במילים אחרות - הכלים האלו הם רק מרדימים את הבעיה ולא מטפלים בשורש. הטיפול, אשר אנו ממליצים, הוא כמובן שונה לגמרי משיטות המודרניות האלו. טיפול שלנו, הוא טיפול עם ניסויון יותר מ-3000 שנה והציל המון גברים משפיכה מהירה. הטיפול  הזה בנוי בטיבט העתיקה. תנאי הצלחה - ביצוע הוראות של מטפל אישי במדויק גם בזמן הטיפול ובין המפגשים הבאים בביתו. במפגש הראשון מטופל לומד באופן יסודי את כלים שישתמש. לפני ביצוע הטיפול, מטופל עובר אבחון, אשר יעזור למטפל להבין שורש הבעיה וגם להבין איך לבנות טיפול בגישה אינדיבידואלית. קיימות יותר מ-20 גישות שונות ךבניית טיפול אישי, לכן בלתי אפשרי לדעת מראש ממה יהיה מורכב הטיפול רק לאחר אבחון ושיחה עם מטופל החדש. שפיכה מוקדמת היא לא מחלה, לכן אין טעם לטפל בה על ידי תרופות, משחות וחומרים אחרים. אם לא מחלה, אז מה זה? שפיכה מוקדמת היא הרגלי גמירה מהירה שנקלטה בתת-מודע. אף חומר לא מסוגל למחוק או לשנות את ההרגלים אלו. שילוב בתמיכה יסודית הפסיכותרפית, פסיכולוגי והתערבות בטיפולים אנרגתים (עיסוי טנטרי טיבטי, אשר יטהר מרכזים אנרגתיים - צ'אקרות ויכוון אנרגיה מינית לאזורים הנכונים). מה אשלחות עיקריות שנגרמות משפיכה מוקדמת? תיסכול של זוג, הרס מערכת זוגיות, ביטחון עצמי נמוך מאוד מצד של גבר כי הוא מפסיק להרגיש את עצמו כגבר נטו. סמכות שלו כבעל המשפחה פגועה. דרך טיפול מורכב שלנו מטרתנו - לשחזר לו את מקוש של גבר, להרים ביטחון עצי שלו דרך הצלחתו במהלך הטיפול. 
במקומות השוני שמשתמשים חומרי עזר - גבר לא מרגיש את עצמו כמנצח מכוון ש"נצחון" הוא על תרופות, על ההפך גבר מרגיש תלות בהם. אצלנו בקליניקה הוא מגיע בעצמו ובתמיכה החזקה שלנו הוא מגיע לנצחון ואם הוא קיים כל הוראות של מטפל (עבר סדרת גירויים חזקים בזמן טיפול ולא נפל) הוא יוצא מקליניקה לאחר מפגש הראשון כמנצח. הרגשה אחרת לחלוטין. אם הוא הצליח אז הצלחה רק שלו ולא של מטפל. במידה לא הצליח אז זה סימן שסבלנות, מרץ, מוטיבציה שלו לא היו מספיק חזקים. אם המטופל רוצה להתקדם בטיפול אין לו בררה - הוא חייב להגיע להצלחה כי אחרת לא מחכה לו מועד ב' (זה תנאי של טיפול). לפי סטטיסטיקה שלנו 70% ממגיעים לטיפול מצליחים במפגש הראשון - 30% גברים שרצון (ולא יכולת) לא מספיק חזק. כל אחד בלי יוצאי דופן מסוגל לעבור את כל התהליך הנתון. איך להצליח במפגש הראשון ובהמשך, מטופל לומד יסודי לפני ביצוע הטיפול הראשון. בין טיפול לטיפול - שבועיים הפסקה, הפסקה פעילה היא זמן לביצוע שיעורי בית, הוראות המטפל. חובה לקיים אותם בדיוק איך המטפל המליץ. כך תתכוננו לשלב הבא. אחרת כישלון מחכה לכם במפגש הבא. לפי סטטיסטיקה שלנו בעוד 3-5 טיפולים אתם אמורים להשתחרר משפיכה מוקדמת לגמרי (כמובן בלי הבטחה - כי הרבה תלוי בכם). אם הצלחתם במשך כל התהליך - נצחתם בשפיכה מוקדמת. במשך שנתיים אתם נמצאים במעקב הקליניקה. טופל חדש מגיע לקליניקה במצב של 3-5 ופחות מזה דקות לאחר חדירה ולאחר טיפול מוצלח בכל קריטריונים הרצויים בממוצא 20-40 דקות לאחר חדירה עם הפסקות קצרות. המטופלים האלו טוענים שמע' יחסים ואיכות הזוגיות השתפרו לגמרי, גברים מרגישים גם הצלחה במקומות עבודתהם (במיוחד אם הם בהנהלת העסקים שלהם). מלפני תחילת הטיפול כל פעם שהתכוננו לקיום יחסי מין תמיד הרגישו הכזבה מראש ועכשיו הם כבר חולמים על סקס. לפי ספירה שלנו במשך 25 שנה השתחררו בקליניקה קרוב ל-9000 אלף גברים משפיכה מוקדמת. כמובן אנו ממשיכים את עבודת קודש שלנו. מחירים שלנו - 300 ש"ח עבור מפגש הראשון (כשעתיים), 270 ש"ח עבור טיפולים המשך (90 דקות). התכוננות לטיפול: יומיים לפני פגישה לנסות לא לקיים יחסי מין, במיום הפגישה וגם יום לפני מפגש לשתות מספיק. באותו יום - ארוחה קלה.ללבוש תחתון צמוד. 
בדרך כלל בארץ מטפלים בשפיכה מהירה על ידי משכות, ספריים או כדורים שמרדמות או מדקאות רגישות של איבר מין (של גבר) ובזמן קיום יחסי מין הם עוזרים לפרטנר לא לגמור מהר. בעיה היא שגבר, אם אפשר להגיד תלוי בתרופות האלה ולא מסוגל בלי התערבות זאת להיות בטוח בכוחות שלו בזמן קיום יחסי מין. לפני "טיפולים" בטחון עצמי שלו ירד עד רמה דרסטית. הוא הרגיש את עצמו כאפס מבחינת גבריות שלו. פחד, חרדה, תסכול, רגשות נחיטות הם הסימפטומים שגרמו דיכאון ממושך. אפילו לנסות יחסים מיניים עפ פרטנרית אחרת לא הביא לו תקווה להצליח כי היה בטוח שאין סיכוי להצליח גם אחרת. מחשבות שיש לו איזה שמום שאי אפשר להיפתר ממנו. רובם חושבים שהמצב הזה הוא מחלה לא הפיכה. כמובן כש עובר זמן רב גבר כזה לא מקבל שימחה בזמן קיום יחסי מין, כמובן את שימחה הוא לא משדר לאישתו (בת זוג) וסקס כחלק מחייהם בין אישיים הופך לתהליך הבאת ילדים ולא יותר מזה. המשך אישה אפילו לא מבקשת ממנו קירבה ובמידה והוא מבקש ממנו סקס, בדרך כלל מסכימה כי חובה ולא יותר מזה. כעבור זמן מה אישה הופכת למצב שנקרא "קרירות מינית". לפעמים גבר עם שפיכה מוקדמת מתחיל להשתמש בתרפות המדכאות את תחושת גירוי מיני ולעיתים קרובות הוא רואה שינויים  רק אצלו ואישה שלו כבר התרגלה לחיות בלי סקס ולה יותר קל לא להשתתף כי היא כבר רגלה לנתק מיני. מצב קרירות מיני אצל אישה קשה מאוד לעיר מחדש (אך אפשרי באופן פיזיולוגי וגם פסיכולוגי)
יש הרבה גברים שטוענים שהבעיה היא גופנית בלבד, וזה טעות גדולה. שורש הבעיה היא לא באיבר המין, היא בתת-מודע. אנחנו מטפלים דווקא בשינוי תוכן בתת-מודע. אם אפשר להגיד מוחקים את הרגלי הפסולת שנקלטו שם ושולטים על תפקוד מיני הלא נכון.


  אודות טיפול טיבטי בשפיכה מוקדמת
במגש הראשון מטופל לומד מגוון עשיר של כלים אישיים (שמתאים רק בשבילו) גם בזמן ביצוע טיפולים בקליניקה וגם בזמן קיום שיעורי בית בין ימי טיפולים. חשוב מאוד שלמטופל תיהיה בת/בן זוג כי בלי זה כמעט בלתי אפשרי להגיע למטרה. פרטנרית מינית לא כלכך מתאימה כי היא צריכה להיות מעורבת בכל התהליך טיפולי מהתחלה ועד הסוף.
השיטה היא טיבטית עתיקה שמתבססת על עבודות מדע אקדמיות עתיקות. מטרה עיקרית של השיטה "להלביש" על תת-מודע הרגלים החדשים ולעצור הרגלים האלו ששולטים וגברו עד היום (רגישות יתר של איבר מין ופעילות והוצאת זרע זריזה). דרך כלים שמטופל אמור ללמוד במפגש הראשון המוח שלו מתחיל ללמוד איך לבנות זווית הזאת מחדש  - להגיע לבניית סטריאוטיפ מיניות והבנה מינית החדשה. 
לאחר חצי שעת לימודי כלים, מטופל עובר לחדר טיפולים ומקבל טיפול מגע אנרגתי באזורי צ'ארות. עיסוי מגרה מאוד (בכוונה). המטופל חייב להשתמש בחומר עיוני מה שנלמד. כך הוא ימנע מגמירה. תנאי הסידרה להקפיד ולא לגמור במשך הטיפול. דרישת הסדנא להימנע מגמירה כי אין מועד ב' במשך כל סדרה. במידה והוא גמר, הוא מאבד יכולת להמשיך. בין מפגש למפגש תמיד שבועיים (אורך כל הסדנה - 5-6 מפגשים). אורך של כל המפגש 90 דקות. כל מפגש הוא יותר ויותר קשה ומטפל עוזר למטופל איך להתגבר עם קשיים האלו. המטופל בתקופה הזו לומד בעזרת המטפל האישי איך לפרגן את עצמי לאחר נצחון שמקבל לאחר הצלחה. זה נותן לו להתקרב יותר ויותר למטרה העיקרית של התהליך.

מה מספרת סטטיסטיקה על הצלחה שלכם בשיטה טיבטית ?

מ-1000 גברים אשר מגיעים לקליניקה עם שפיכה מהירה, מצליחים לצאת משפיכה מוקדמת 700. מה קורה עם שאר 300? מה סיבה שלא הצליחו? 10 מטופלים היו במצב חריג מאוד (כמו שהיה מטופל אשר לא הצליח לחדור). 93 גברים במהלך הטיפול הגיעו ליהנות ממגע בלבד ושאר 197 גברים היו במחסור מוטיבציה וסבלנות. בנוסף כדאי לציין שמקבוצה של 197 חזרו 150 מטופלים והצליחו 122. לבסוף אפשר לציין שהצלחה היא 82.2%. זה מכובד מאוד.

אם יש קשר בין שפיכה מוקדמת לירידת זקפה לגבר ו/או דלקת בערמונית (פרוסטטה)?
במידה ובשנים הקודמות זקפה תמיד הייתה תקינה ולאחרונה התחילה לרדת ואתם בגיל פחות מ-60, כדאי להתחיל אבחון אצל אורולוג למצב בריאותי של בלוטת ערמונית. זה עלול להיות פרוסטטיטיס (דלקת של בלוטת ערמונית). בלי שום קשר לשפיכה מוקדמת חובה להתחיל לטפל במחלה הזאת כי אחרת משלב חריף המחלה עלולה לעבור לכרוני ובשלב יותר מאוחר מחכה למטופל בעיה אונקולוגית (ממאירה). טיפול בדלקת של ערמונית תוכלו לקבל במסגרת מרפאות קונוונציאליות כלומר בקופות החולים או בקליניקות לרפואה משלימה. אנחנו גם מטפלים בבעיה זאת. אם לאחר אבחון רופאים גילו נוכחות דלקת בערמונית, היא בדרך כלל גורמת לשפיכה מוקדמת או פשוט מחדדת בעיה הזאת. יש לנו בקליניקה גם נסיון וגם כלים איך לרפות בעיות האלו.

האם לאחר טיפול יש יכולת להתקלח?

לאחר טיפול בחדר רחצה, המטפל רוחץ אותך בסבונים טבעיים, לאט ויסודי. המטופל חוזר לחדר טיפולים, מתלבש וכבר בחדר המתנה מחכה לו כוס קפה הודי.  

כמה זמן הטיפול ומה עלות שלו?

אתם משלמים עבור 90 דקות.


עלות של מפגש הראשון - 400 ש"ח כולל מע"מ עד שעה 22:30 ובשעות לילה 550 ש"ח
עלות של טיפולים הבאים - 350 ש"ח כולל מע"מ עד שעה 22:30 ובשעות לילה 500 ש"ח

ברוכים הבאים אלינו. בשימחה נשתדל לעזור לכם!

תגובות שלכם

אילנה, בת 31. תל אביב
השותף שלי, שסבל משפיכה מוקדמת, נבוך מתופעה זו. הוא מנסה לא לדבר על הנושא הזה איתי. זה גרם לי לאבד כבוד כלפיו. למה כי בתוך פחות מדקה הוא מסתיים במהלך יחסי מין, וכך שוב ושוב. זה גרם לי משוגע ולא מרוצה. בשבילי, אדם נתפש כחזק ורואה את הכבוד הראוי לו רק אם הוא מוכיח את גבריותו במיטה. משהבין כי רשלנותו עושה לי, הוא החליט לטפל בבעיה. ואז הוא פנה אליך למרפאה "מאסלול טנטרה" ומאז ... החלפנו שתי מיטות שבורות. שיטה מושלמת. כמה חבל שסבלנו כל כך הרבה זמן, ואם זה לא היה בשבילך, היית נפרדת מזמן.

רונן, בן 27. ירושלים
סבלתי משפיכה מוקדמת מאז שהתחלתי לקיים יחסי מין בגיל 16. מה לא ניסיתי: סמים שקיבלתי בביטוח בריאות, יוגה, אוננות וכו 'כל זה רק הרס אותי כאדם. בגיל 27, חבר מעבודה המליץ ​​לי לפנות אליך במרפאה, כי הוא עצמו היה הקלה של בעיה זו בזכות המאמצים שלך. היית התקווה האחרונה שלי. במבט לאחור, זה שינה את חיי, אם אתה לא מאמין ואז לשאול את אשתי. מרפאת "טנטרה מאסקול" - הישועה עבור זוג נשוי, אשר סובל מתופעה של שפיכה מוקדמת אצל גברים. תודה לך.


גלית, בת 28. בת ים
בשבילי, סקס תמיד היה חלק חשוב של מערכות יחסים אחת הדרכים להביע אהבה. במשך שנים, האדם שאהבתי לא היה יכול לספק אותי, מה שגרם למריבות, חיכוכים ואכזבות ואפילו חוסר קרבה, בעבר היו לי פחות רגישים, אבל במיטה ובמין הכי מיומנים היו תמיד ארוכים ומעניינים. מכר שלי המליץ ​​לחבר שלי לבקש עזרה במרפאה שלך. הוא עצמו סבל משפיכה מוקדמת במשך שנים רבות מן ההתבגרות. הוא החליט לא מיד, אבל המציאות הצמידה אותו לקיר. בכל המרפאות שבהן הוא לא יצר קשר, הוא היה מומלץ להשתמש משחות, קרמים, גלולות, היפנוזה - כל זה עזר לזמן קצר הבעיה חזר מהר מדי. אם אתה לא משתמש בכל התרופות האלה, אז הכל חוזר לקדמותו. חבר שלי פנה למרפאה שלך ולאחר הביקור הרביעי נעלמה הבעיה ונעלמה לעד. הוא אמר כי לפני המעשה נמשך לא יותר מאשר דקה וחצי. לאחר הביקור הרביעי, הבעיה נעלמה, ומאז בחמש השנים האחרונות משך המעשה עם אשתו נמשך 40 דקות, לפעמים יותר. זה לא קרה מיד, אבל עם הזמן הוא למד לשלוט על זמן של יחסי מין. הודות למרפאה "Maslul Tantra" - אתם נותנים לאנשים לא רק את ההזדמנות ליהנות, אלא גם תקווה, שמחה וחיזוק הנישואין


כנרת, 25 שנה. כפר סבא
סקס חשוב לי מאוד. אני לא רואה את עצמי במערכת יחסים ארוכה עם בחור שסובל משפיכה מוקדמת. נכון, לגברים יש דרכים אחרות לספק לאישה, אבל זו לא סיבה טובה לסיים במהירות עם דברים אמיתיים, ויש צורך בכבוד לצרכים של האישה. איזה אדם היה מסכים שאני קם ומתלבש רגע בלי לתת לו לסיים? לכן לקחתי את הכל לידיים שלי וסידרתי לחבר שלי לעמוד בתור במרפאת הטנטרה של מאסול. בקרוב מאוד, רק חודש ושבועיים לאחר מכן, אני פשוט לא זיהיתי את האיש שלי ואת האיכות של יחסי המין שלנו. קרה נס. ידידי למד לשלוט בעצמו. הוא השתחרר מן הפחד שיופיע השפיכה בעוד רגע. היום הוא סופרמן. אנחנו יכולים לעשות אהבה במשך שעות. תודה לך. תהיי מאושרת, החזרת אותנו לחיים.


logo בניית אתרים