הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

 צוות גברים בלבד
24/7
בין שעות 05:00 - 09:30 בבוקר קבלת לקוחות במצבים דחופים בלבד !

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

עיסוי טנטרי בירושלים מסלול טנטרה

24 שעות ביממה

זימון תורים
צוות גברים בלבד!

אצלנו משלמים  רק במזומן
אך סכום מעל 600 ש"ח אפשר
בכרטיס אשראי


 

אודות שפיכה מוקדמת

  


לתשומת לבך: אם תזמין תור דרך לוח הזמנות, תשלם עבור טיפול פחות. לחץ כאן >>> http://yoman.co.il/wexmbuehu 

שפיכה מהירה (מוקדמת) - צרה אשר מבקרת  אצל הרבה משפחות.הרבה סובלים, אך מעט מכירים  היטב עליה. לפי מחקרים סוציאולו - גים אחוז גבוה מבין בני זוג יודעים שבעיה הזאת פסיכולוגי ושבמקוםלסחוב אותה במשך  שנים רבות, אפשר להיפרד  ממנה  אפילו  ביוםאחד ולשכוח עליה לגמרי. מה סך הכול סיבה ששפיכה מוקדמת נכנ -סה  לחייכם וחונקת אתכם שנים רבות והורסת הכל בשטח  הזוגיותשלכם ?   מה  גורמים פסיכולוגיים  לשפיכה מהירה? תחושת עוינות כלפי האישה שנמצאת איתו  או  תחושות אשם כלפיה יכולות  לגרוםלגבר לפלות בחופזה. עם זאת,רוב הממהירים לגמור עושים זאת עם כל הנשים או הגברים שהם שוכבים איתם, ולא רק עם מי שיש איתהיחסים טעונים. קיים עוד סיבה והיא  לא פחות  חשובה זאת רגישות יתר באיבר המין. במשך שנים רבות  (יותר מ-20 שנה)  חקרנו  טבע של שפיכה מוקדמת ומצאנו פיטרון - איך לא להקל את  המצב,  אלא לנצח אותו לחלוטין. השיטה שלנו פשוטה מאוד לביצוע  ומצביא  אתמטופלים לשיחרור אבסולוטי  רק  בתנאי אם  מטופל:  באמת  רציני ובאמת החליט להיפרד משפיכה מוקדמת. עליו לסמוך על מטפל שלו ומוכן לשתף פעולה גם במשך טיפול בקליניקה, לבצע כל הוראות שלו.ההוראות פשוטות מאוד:ללמוד שיטה מאוחדת בזמן הטיפול,להרפות כל הגוף, לצאת משליטה, להתמסר לחלוטין. מטפל אישי שלכם ישת-
דל להביא אתכם למטרה. לאחר טיפול הראשון מטופל מתחייב לקיים יחסי מין עם בת זוג שלו על פי תנאיי השיטה. לפי סטטיסטיקה  שלנו גבר אמור להצליח בגדול אפילו באקט מיני הראשון אך אשפר להגיד באופן רשמי על ההצלחה סופית כבר בעוד  כ-10 ימים  מרגע  ביצוע מפגש הראשון. עיסוי טיבטי עתיק מסורתי בשפיכה מוקדמת

העיסוי הזה מה לא רק פינוק (למרות פינוק מאוד חזק), אלא כלי יעיל ביותר לעזור ודי מהר להוצי לגמרי גבר מתיסכול של שפיכה מוקדמת (מהירה). הבעיה הזו היא לא מחלה. אפשר להגדיר אותה כי סיבוך חוסר חינוך מיני או תוצאה שלילית של טראומה רגשית או / ומינית ויש עוד כמה סיבות שונות.
   עיסוי טיבטי מלמד היטב את גוף ונפש איך להינות מאקט מיני ולא רק מ"גמירה". קודם כול מאקט. איך בהתחלה לחסום את פחד גמירה ולאחר מכן לצאת לגמרי מפחד. איך לנצח בתוך עצמי את סטריאוטיפ "חוסר יכולת גברי". בזמן הטיפול מטופל חייב לדרוש מעצמו לשתף פעולה עם מטפל - לקיים כל הנחיות הנדרשות. זו מסימה בכלל לא קשה.
 * במשך כל הטיפול לנשום בסגנון מסויים. לבצע תרגיל ריכוז: לנשאוף ולנשוף דרך אף בלבד. להתרכז בחקירת עיניין אחד ויחיד - "אוויר שניכנס הוא יותר קר ושיוצא הוא יותר חם". לסלק מחשבות שמתילות להפריע לתהליך הריכוז לגמרי. לא לעשות את זה פורמלי. זה כבר 50% של הצלחה. הפחד גמירה יתחיל לעזוב את מוח שלכם כי הוא כבר יהיה עסוק במסימה חשובה. הטיפול נמשך 90 דקות. חובה - לא לעצור ריכוז " אוויר קר-חם". למה זה כל כך חשוב. כי פחד יתחיל למלא את מוח בזריזות עצומה. לפחות בתילת התהליך הטיפול (1-2 טיפולים הראשונים) להוכיח לנפש שקלות אפשר לנצח את המצב.
* העיסוי הוא מאזן כל מערכות הגוף כולל קודם כול מערכת המין, אבל כמובן הוא גם מגרה ומגרה חזק כל דקה יותר ויותר. לא תברחו מרגעים הקשים - כאילו חוסר יכולת להחזיק מעמד ולגמור. חובה - מרחוק ולא ברגע אחרון כאשר תרגישו (אולי אפילו בטעות) שרצון לגמור מתקר אליך - מיד להתחיל לנשום מהר מאוד, מאוד עמוק עם יצירת קול חזק. הנשימה כזו בדומה לקול של קוף הכועס. להמשיך לנשום כך עד שרצון גמירה יחלוף לגמרי. המטפל באותו רגע שאתה תתחיל "קול קוף הכועס", זמני יפסיק טיפול וימשיך מיד אחרי שאתה תפסיק את "קול קוף...". אחרי שאתה תתחיל לנשום רגיל, לא לשכוח להמשיך שוב תרגיל הריכוז "אוויר קר-חם".
כל פעם שרצון גמירה תזכיר על עצמו להתחיל את ביצוע הנאמר.
אתה יכול לשאול שאלה "כיצד כל פעולות האלו תוכלו לעזור לי בזמן קיום יחסי מין עם בת זוג שלי? התהליך מאוד מסובך." שאלה טובה. בוא נחזור אחורה, לפחות ללילה שפעם אחרונה נכשלת. היכנסת איבר שלך לתוך ווגינה של בת זוג - כמה רגעים וגמרת בלי יכולת לעצור, ברח לך. וכל פעם ככה.
בוא קצת נדבר על נושא לא פחות חשוב ואולי יותר מללמד אותך כולך (גופך ונפשך). איך להעביר את חומר שקיבלת והשטלת פנימה. על מנת להצליח צריך להתחיל ללמד את בת זוג שלך. פיזיולוגיה המינית של אישה אחרת מאשר פיזיולוגיה של גבר. כשי שידוע גמירת אישה לא חוסמת גמירה הבאה (כמו שקורה אצל גברים). אישה גומרת וממשיכה בלי לחשוב שגבר אשר גבר הוא כבר סחוט. אישה לא רוצה להימנע מגמירה שלה ולא תמיד מתחשבת על גבר.
   גבר שכבר עבר לפחות טיפול הראשון צריך להתחיל לשוחח עם אישתו. מה נקודות חשובות ביותר?
 
* שפה משותפת ביניהם (איזה ששפת סימנים) בזמן קיום יחסי מין.
רצוי מאוד להתחיל ללמוד להתאים ריכוז "אוויר קר-חם" לבצע בו זמני. להשתדל לנשום באותו קצב - שאיפה שלך יחד עם שאיפה שלה. לא רק פיזי. בת זוג צריכה ללמוד לבצע את התרגיל ביחד איתך. עוד מעט תרגישו שאתם שניכם - גוף אחיד - בגדול זה כבר מפתח להצלחה. להסביר לה על מפתח נוסף ומרכזי - על "קול קוף הכועס".
 
 דרך עיסוי טיבטי אתה תרוויח כל פעם ביטחון עצמי - שבמשך 90 דקות החזקת מעמד בזמן גירוי מאוד חזק. בבית לא היו לך כלי עזר וכאן אתה לומד במקום (כמו בכיתה) כיצד לעצור ולהימשך. כבר לאחר טיפול הראשון תחזור הביתה עם שיעורי בית. בבית תעשה הרבה תרגילים ואם לא תשכח על הנחיות ותבצע הכל על פי כללים - כבר תצליח ותצליח בגדול. לעיתים קרובות מטופלים מתקשרים אפילו לאחר טיפול הראשון וטוענים שזהו הצליחו שנייהם כי קלטו את העיקרון. סוד יחיד :    סבלנות, להחזיק מעמד ולדעת לפרגן את עצמי ואת בת זוג. גם לא לעצור בתחילת הדרך, אלא להתקדם - להיות יצירתי, יוזמתי.
כידאי לנסות לעשות אהבה פנים אל פנים - היא דווקא תעזור בזמן ביצוע "קול קוף...". תתחבקו חזק ובלי להוציא איבר מתוך איבר, תתחילו ביחד את נשימה מהירה, עמוקה ורעשית. תשמרו על קצב אחיד ובלי להתבלבל בשאיפות ונשיפות. כך תהיה הרמוניה בינכם


 
שיטת שושלת טאן (1)

* כל הסברי טיפולים דאוסים ללמוד אך אפילו לא לנסות לבצע לבד, בלי ליווי המרפא כי בטוח עלול לגרום נזק חזק לגוף-נפש שלכם. אנו ממליצים לפני ביצוע הראשון יחד עם מרפא וגם אחרי זה ללמוד
בתור שיעורי בית לקיים באופן מכני ולא יותר מזה.

טכניקה:
כאשר גבר מרגיש שעוד מעט ישפוך זרע, עליו לכווץ חזק מאוד את השפתיו ולפתוח את עיניו רחב מאוד. להרגיע נשמיתו עד כמה שיוכל, לעצור אותה מקסימלי, אך לא לעשות את כל זה ממש בכוח.
בו זמני הוא צריך להרים ולהוריד ידיים ולקיים נשימות בסגנון שנאמר (להשתדל להפעיל בטן תחתונה בזמן נשימה) - כך הוא מווסט על נשימה וגם על שפיכה. בזמן הפעולה לזקף עמוד שדרה.
במידת הצורך ללחוץ על נקודב "PINI" שני וחצי סנטימטר מעל פיטמה הימנית בעזרת אצבע 2+3 של יד השמאלית שניה לאחר מכן לעשות שאיפה עמוקה ומיד לסגור פה חזק מאוד.
כך זה יעזור להחזיק זרע בבלוטות. 
מרפא בזמן טיפול ביחד עם מטופל "מדליק כפתורים האנרגתיים" וכך הוא מאשר ביצוע הנכון ובטחוני ועוזר למטופל להימנע מסיבוכים הלא רצויים.
אסור למטופל לנסות את טיפול לעשות לבד - כפי שכבר נאמר כי זה עלול להביא את צ'אקרה הבסיס לחסימה טוטלית ויקח המון זמן כדי לשחרר אותה לביצוע התקין.


שיטת שושלת טאן (2)

טכניקה:
כאשר גבר מרגיש שעוד רגע הוא יגמור, הוא צריך ללחוץ חזק על ניקודה שנמצאת בעמצא בין שק אשכים ופי הטבעת על ידי 2+3 אצבעות של יד השמאלית. באותה רגע הוא צריך
לעשות שאיפה עמוקה וחזק לסגור את השניים בלי עצרת נשימה.
מרפא צריך להסביר למטופל, לא לנסות לבצע טיפול הזה לבד, רק ביחד איתו

 

 

 

 

 

 

 רפלקסולוגיה (דאוסית) גניטלית לגבר

לפני אלפי שנה נזירי טיבט וגם מרפאים דאוסים מצאו לרפלקסולוגיה גניטלית לגבר מקום מאוד מכובד

לפני כל טיפול שאפילו לא קשור למערכת הרבייה הם התחילו תמיד מאיזון רפלקסולוגי הגניטלי.למה? הם

טוענים שורש של פיזיולוגיה גופנית וגם אנרגתית נימצה באיזורים גניטליים אצל גבר. על מנת לפתוח חסימות

אנרגתיים במערכות שונות תמיד כדאי לגשת קודם למפתח שהוא איברי המין. כמובן חשוב ביותר לדעת לטפל

בשיטה הזו ולא סתם ללטף או ללוש את האיזור חוץ מסיבוכים לא תעשו (כמו חימום איזור המיני או תגרמו כאבים)לדעת

איזורים ששייכם למערכת מסויימת לא מספיק - צריך לאבחן מצב אנרגתי במערכות על ידי מגע באברי המין וכמובן

לדעת איך לטפל.אם זה לחיצות - איפה ובאיזה עומק ואם איזה תנועות אחרות לשלב וכ'ו

לכן תמיד כדאי להשאיר לטפל באזורים העדינים כאלו לבעלי התחום.

טיפול הזה הוא יעיל לתמוך בשיטות טיפוליות אחרות וגם דאו-רפלקסולוגיה  מופיעה כטיפול אוטונומי

 

 


 


רפלקסולוגיה גניטלית (גישה טיבטית)

צד אחורי
Описание: 238341_28.png?var=0.9330078446410792

צד אחורי


1

מוח

מווסת על ביקורת עבור כל מערכות הגוף ושליטה אנרגתית

2

יתרת כליות

מוטיבציה,ויטליות, פיזור אנרגתי, כוח פיזי ומנטלי

3

לב

איזון בין לתת ולקבל אהבה / רוגע כללית

4

קיבה


קליטת דעות

5

כליות + כיס השתן

התמודדות עם אכזבה, תיסכול, ערך עצמי נמוך (להימנע מהתפתחותם)

6

אשכים

איזון הורמונלי כללי

7

עיניים

יכולת לראות עתיד, הווה, עבר וגם את עצמי מבפנים, חיזוק זיכרון

8

ערמונית

התמודדות עם:  אשמה עצמית / מתח מיני / פחד זקנה

9

ריאות וסימפונות

יכולת לשאוף חיים

10

כבד

התמודדות עם: כעס, קינה, שינאה (להימנע מהתפתחותם)

*

עמוד שדרה

קו מדיאלי :  עמידות
 


 


 
צד קידמי11

לשון

הנעה מפינוקים שונים / ביטוי עצמי / יכולת להימנע מלשון רע

12

אף

פירגון עצמי / להרגיש סכנה מרחוק

13

אוזניים

יכולת לשמוע קול הפנימי (מגביר אינטואיציה + מפתח עין השלישי + מפתח חוש השישי)

14

צנור הזרע

סילוק מחשבות רעות (יכול להימנע ממעשים רעים)מחירון

דאו-רפלקסולוגיה אוטונומית - אורך עד 60 דקות ועלות 220 ש"ח כולל מע"מ ביום ו320 ש"ח כולל מע"מ בלילה מ-22:00

דאו-רפלקסולוגיה כחלק של הטיפול - עלות של טיפול + 50 ש"ח עבור דאו-רפלקסולוגיה. בשעות לילה +100 ש"ח תוספת לילה

 

רפלקסולוגיה דאוסית היא חלק עצום של טיפול  בעיסוי טיבטי עתיק.
עיסוי טיבטי  - זה עיסוי של כל הגוף ומתרכז בעיקר באזור איבר המין, המלווה
בגירוי מיני יציב, חזק ועצום של המטופל וכמו כן של המעסה.
השילוב של גירוי מיני אינטנסיבי ברציפותו ביחד עם פסיביות מוחלטת ושיחרור פיזי מלא, מייצרים תחושות
גירוי מגוונות, דקות, עמוקות ועשירות
במהלך טיפול בעיסוי טיבטי עתיק במגביל עם ייציבות והעלה רמת גירוי גבוה, מעסה נות  דגש מאוד חזק וייעיל  על השפעה  שווה בכל הגוף. רק אז תחושה של אורגזמות חשמליות, הנוצרות באזור איבר המין רגע לפני השפיכה בהדרגה ממלאות את כל הגוף ויכולות להימשך בלי סוף.
 
עיסוי טיבטי ,מביא את מטופל לשחרור מלא בכל הגוף, מלמד את מטופל הלא מנוסה לשלוט על אנרגיה מינית וכללית, מלמד לפתח יכולת חוויתית של אורגזמה ולא שפיכה חיצונית אלא בחשיבה (הטופל יכול ללמוד ולהתקדם בנושא שפיכה פעמים רבות במהלך הטיפול וגם מעבר הטיפול במהלך היומיומי)

במהלך עיסוי טיבטי כולל  מעסה מפעיל המון נקודות  של  רפלקסולוגיה דאוסית גניטליתעל איבר המין עצמו - השיטה היא עתיקה וקיימת בפועל יותר מ-3000 שנה. היא משפרת ומשחזרת תפקוד מיני. אבל חוץ מזה מרפאה גם מערכות רבות של גוף כולו  . במקרה הזה אנרגיה של גירוי מיני חזק בזרמים עמוקים מתחילה להתפשט בכל הגוף 
מה מספרים ניצולי שפיכה מוקדמת?
 
 


דני ר. בן-32  בת-ים

ד
"ר מיכאל תודה על תוצאות מדהימות לאחר טיפול נגד שפיכה מוקדמת! אף פעם לא חשבתי ולא ציפיתי שיגיע מתי שהו יום ואני ארגיש את עצמי כגבר אמיתי.
אני יודע שלא קיים מוסג "במקרה" וכמובן גם לא במקרה הראתי באינטרנט עליכם. הגעתי וקבלתי טיפול. למחרת כאילו נולדתי מחדש. בגלל בעיה הזו אבדתי משפחה, נכנסתי לדיכאון כבד ורק בזכותך ובזכות הטיפול אהובתי חזרה אלי והיום אנחנו מאושרים באמת. תודה!

 
 

מיגל בן-43 ירושלים

שלום ד"ר מיכאל וקליניקה "מסלול טנטרה" כולה! מאושר מאוד שאתם קיימים מכיוון שהצלתם חיי בהחלט. אני בן 43 והתגרשתי כבר 4 פעמים ולא בגלל אופי שלי עקב שפיכה מוקדמת. אף אישה לא מוכנה לסבול בן זוג אומלל כמוני. מגיל 19 סבלתי מחוסר ביטחון עצמי, רגשות הנחיטות ולא צפיתי שהכל ביכול להשתנות ממש ביום אחד. התעוררתי ואני גבר, גבר אמיתי. התחתנתי שוב ואשתי מאושרת ואוהבת אותי ומסופקת. אני מודה לכם מכל הלב. 

 
 

 מאיר בן-35 תל-אביב

ד"ר מיכאל, תודה לך על גישה אנושית ביותר כלפי. לכמה קליניקות פניתי ושום דבר לא עזר בבעיה הזאת. כל הטיפולים שלהם מסובכים או כאלה שמראש ידעתי שלא יעזור לי. בקליניקה שלך מרגע הראשון הרגשתי שזה המקום ושזה המטפל שבאמת מקום הצלה. לאחר טיפול הראשון הרגשתי שאני משוחרר לגמרי מבעיה. עברו כבר שנתיים ושפיכה היא תקינה. לפני טיפול בקושי 3 דקות והיום 45 דקות וזה עדיין לא סוף. המון תודה לך והרבה הצלחה !!!
טואול בניית אתרים