הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625

7 / 24

 צוות גברים בלבד
24/7
בין שעות 05:00 - 09:30 בבוקר קבלת לקוחות במצבים דחופים בלבד !

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

עיסוי טנטרי בירושלים מסלול טנטרה

24 שעות ביממה

זימון תורים
צוות גברים בלבד!

אצלנו משלמים  רק במזומן
אך סכום מעל 600 ש"ח אפשר
בכרטיס אשראי

  1. דף הבית
  2. /
  3. שפיכה מוקדמת

 

שפיכה מוקדמת

  

האם אתם סובלים משפיכה מהירה?
לנו יש פיתרון
שיטה יעילה, עתיקה ומוכחת!מבוא – תקראו ואל תזלזלו על זה.

מדעים  ציינו שכמה אקט מיני ארוך יותר יותר חזקה אורגזמה של גבר.  השיטה שלנו לטיפול בשפיכה מוקדמת מתבססת על ניסיון עצום של יותר מ-3000 שנות רפואה טיבטית ודאוסית. גישה הורית מבחינת חינוך המיני במשפחה במשך שלושת אלפים שנה לא השתנתה. אמות גידלו וחנכו את בנות עד החתונתן ואת בנים גידלו וחינכו אבות מגיל שנתיים. אב דאג על בן וספק את כל צרכיו. הוא נתן ומסר לבן כל מה שהוא זקוק לקבל בתור גבר. מבחינת המין הוא לימד אותו ומסר כל סודות שקשורים למין חזק ובריא. בנים פגשו את אם לעיתים רחוקות וגדלו בבית של בנים אחרים – דומה לפנימייה. ההבדל שאחראי עליהם היה תמיד אבא שלהם. מבחינת נושא של שפיכה מוקדמת לגברים מטיבט עניין כמעט לא מוכר ולא ידוע. אפילו אם אישה נשארה אלמנה, את בנים שנולדו בחיי של אביהם העבירו אותם לידי אחיו או קרוב משפחה או גבר אחר. כל ילד לא פספס את חינוך הנדרש. כאשר אנו מדברים עם מטופל בשפיכה מוקדמת שומעים לעיתים קרובות: "...מאז שהתחלתי לקיים יחסי מין או אפילו בזמן אוננות, תמיד הרגשתי שפיכה מהירה. בטוח שנולדתי כך". טענה הזאת נפוצה מאוד, אך לא נכונה. כי רוב בנים לא מקבלים חינוך מיני מגבר מבוגר ומנוסה. איפה בנים היום מקבלים חינוך מיני? מחברים, מאינטרנט, ברחוב, "בבית זונות" או מאף אחד. פשוט מחכים לזמן החתונה ובינתיים מאוננים. בכור לא מחונך מבחינת המין מאוד רגישים וכמובן רובם חווים את שפיכה מהירה. כמובן יש הרבה (אחוז נמוך בהחלט) שגם לא מחונכים, אך סובלים מבעיה הפוכה – שפיכה מואטת, אבל זה נושא אחר. יש מצב לדבר על כך במאמר אחר. לעיתים שואלים אותי: "...אז מאיזה גיל כדאי להתחיל לדבר עם ילד על הנושא?"

תשובה נכונה היא: "לא להפיל על אימא ילדים (בנים לפחות) למרות הכול – חוסר זמן, חוסר כוח וסבלנות ועוד" ילד חייב לקבל חינוך גברי כולל מיני. עד גיל התבגרות הוא כבר אמור להגיע מוכן לקבל חינוך מיני יותר רציני ומורכב. כאשר גוף ונפש שלו מוכנים להתנסויות מיניות הוא אמור להיות מנוסה עיוני. הוא יעשה הרבה יותר טעויות מאשר ילד "זרוק". עד גיל, נגיד 14-15 הוא אמור לדעת איזה יחס אנושי גבר צריך לתת לאישה (לא מדובר על סקס) התנהגותי, מתן כבוד, להיות מוסרי, דג'נטלמן. לצרינו רב בזמננו גבר נזכר על אישה כאשר בא לו לקבל כייף ממנה. בגיל הזה ילד אמור לדעת מפיו של אביו על נושא "איך מגיע אדם לעולמנו", איל להימנע מהריון, איך במין לחשוב קודם כל על אישה שנותנן את גופה וסומכת לפרטנר. מה קורה רוב הזמן? בכור כמו חייה בלי לחשוב עושה מה שדורש טבע שלו ולא חושב על תוצאות הגרועות. אבא חייב ללמד את בנו שיטות איך להינות ממין, איך לתת סקס ארוך בלתי מוגבל לפרטנרית. איך להימנע משפיכה מוקדמת. גבר צעיר אשר מתכוון להתחתן לא חושב שעוד מעט הוא יכנס למצב של אבא פוטנציאלי. רובם לא חושבים בכלל להתכונן באמת יסודי לנושא לחנך את בן בכל זויות כולל חינוך מיני. איך בכור יכול לדאוג על חינוך מיני של בן שלו, אם הוא בעצמו לא קיבל חינוך הזה. למה במגזר החרידי מחתנים בכורים כל כך צעירים ולא חושבים על צד החשוב ביותר – ללמד יסודי את בכורי ישיבה חוץ מתורה ופילוסופיה יהודית נושאים איך להיות גבר אמתי? אני עובד הרבה עם יהודים חרדים ומה אני מגלה ביומיום אולי 90% מאלה פרימיטיביים כמו בתקופת האבן. זה מובן, למה? בכורים עד חופה לא רואים ולא מגיעים להכרות עם בנות, כי אסור להם. אסור להם להגיע לבטלת זרע כי חטא. מה הם גודלים כצדיקים? כמובן לא. הם עושים בדיוק מה שאסור להם, אך בסטר. רבנים ואבות דוחפים אותם לחטא בכוח, דוחפים אותם לשקר וזיוף. למה "הצדיקים האל" לא מרשים לבן להכיר בכורה טובה, מתורבתת ממשפחה טובה? מה אבה או רב חושב שהם מבצעים את כל מה שנדרש מהם. בהחלט לא. אוננות יום ולילה, בית זונות, אטרקציות מין בין בכורים (כי אין בכורות) בחדר שינה בישיבות. לאחר מכן אותם צדיקים שואלים למה אחוז סוטים בין צעירים כל כך גבוה? לא חסר בעיות באותו נושא בין חילונים או מסורתיים אך לפחות אין איסורים כאלה.

בכור שמתחתן הוא לוקח אחריות לא על כמה נשמות הוא הביא לעולם, אלא מה הוא בתור אבא נותן להם ממה שחייב לתת. אני טוען שבמקום להתחתן בגיל כל כך צעיר לפחות 2-3 שנים החתן הפוטנציאלי חייב לעבור לימודים בנושאים: סקסולוגיה, פסיכולוגית משפחה עם דרישות ברמה גבוהה מאוד. אני פונה עכשיו לרבנים ולאבות – אתם (כמובן לא כולם) רובם הייתם בתור צעירים באותן סיטואציות כמו שבנים שלכם והמון מכם ממשיכים אותם חיים בסטר כי רגילים מילדות שלכם. זה כבר אחריות שלכם על חייכם. אבל אתם ורק אתם יכולים לתת חיים יותר נכונים, מאושרים לילדים או תלמידים שלכם ולא רק לחשוב על איסורים מיותרים האלו שהורסים גבר ובגדול את כל המשפחה. אם אתם לא מאשרים כל הדברים הנאמרים תיקחו על עצמכם להשלים מה שחסר לבעל המשפחה החדש. אחרת אתם כולכם פשוט פושעים.

גברים ובני זוגם המגיעים למרפאה מדווחים לעיתים קרובות על נזק משמעותי לאיכות היחסים. אכזבה, אשמה, אי שביעות רצון מינית, דאגה לביצועים והערכה עצמית נמוכה הם רק חלק מהרגשות שיש לגברים ולנשים עימם. לעתים קרובות זוגות נוטים לסגור את עצמם ולהפחית את התקשורת בשל בעיות שפיכה מוקדמות. אנו מציעים לך תמיכה אפקטיבית בהשגת המטרה המרכזית, שהיא שורש הבעיה העיקרית - ביטול חוסר אמון ביכולות הגבריות שלך. השיטה עתיקה, יש עוד. מעל 3000 שנה, שהובא לארץ (לקליניקה שלנו) על ידי דוקטור לרפואה טיבטית - מיכאל קופובצקי. השיטה היא היעילה ביותר של כל הידוע, בטוח (ללא שימוש בכל צורות המינון). השיטה שוברת את הסטריאוטיפ שהתפתח בתת-מודע של האדם, השולט עליו ומעכב את טבעו הפסיכו-פיזיולוגי הבלתי מאורגן. המרפא עושה כמעט כלום במקום המטופל, הוא רק עוזר להתמודד עם עוררות מינית מוגזמת ובונה בסיס מוצק להגברת האמון בכוח החולה הגברי שלו. בפגישה הראשונה, המטופל, בשיחה עם מרפא, לומד ומנתח את מצבו - שפיכה מוקדמת ואת ההשלכות של השפעתה על הגוף כולו ועל הנפש. אדם עובר סדרה של מחקרים המסייעים לבחור את הגישה הפרטית הנכונה ולבנות תוכנית "טיפול" אישית. השיטה כוללת יותר מ 60 סוגים של טאקטיקות רפואיות. בהתבסס על: תוצאות אירידולוגיה (מחקר ממוחשב של איריס העין), ניתוח ההילה, יישור העקומה הביוריאוריתמית, טאקטיקות אישיות לריפוי החולה. באותו יום מתחיל הנוהל הראשון. איך היא? זהו עיסוי, אבל לא פשוט. מבנה האנרגיה של ההילה עם אפקט איזון של כל המערכות ו במידה רבה יותר של המערכת המינית. בנוסף, עיסוי זה חושני מאוד. אשר יגרום בכוונה לעורר גירוי מיני. יסודות אלה של הגנה מפני שפיכה מוקדמת, אשר אדם קיבל במהלך שיחה, מחויבים ליישם בפועל. אחד התנאים החשובים ביותר בתהליך הוא העדר ניסיון שני, כלומר, אם, עם זאת, החולה לא עצר וסיים, הניסיון השני שלו להמשיך את התהליך הרפואי, כלומר, נעלמת. המטופל משלים מיד את התהליך ואין סיכוי להתאוששות

 
מסלולי הטיפול.

מסלול - A
אנרגיה מינית ניצרת בצ'אקרה בסיס אשר יושבת באזור בין פי הטבעת ואשכים. לגבר אשר סובל משפיכה מוקדמת, אנרגיה מינית מתרכזת באזור הזה ושולטת על כל אזור האגן. איך מופיעה בכלל שפיכה מוקדמת מבחינת פיזיולוגיה אנרגתית? גבר אשר לא מאוזן מבחינת יצירת אנרגיה מינית ופיזורה, אשר לא יודע איך לנהל במנגנון שליטה ופיזור של אנרגיה מינית חווה תופעה התנפחות ובריחת זרה מגוף החוצה כמעט בלי תשוקה (או שהתשוקה קצרה מאוד). אנרגיה מינית מתרכזת באזור אגן והיא תקועה שם. היא לא זזה מאזור. כל עניין דומה לפינז'ן על האש. גבר בזמן ביצוע מסחקים לפני ביצוע אקט מיני מאוד חם ומתוח כי הגופו כבר מדבר לו לא בלחש, אלא בצעקה שעוד מעט ישלח זרע החוצה. כאשר הוא חודר איבר פנימה, הגבר מרגיש ברור שעוד כמה שניות ספורות הוא יגמור. למה הגמירה כל כך מהירה. התשובה ברורה  - כי אנרגיה מינית מנפחת את הבלון שהוא אזור האגן. חסר לה מקום להתפזר ולפנק את כל הגוף. מה מטרה של מסלול - A? המטרטו ללמד מוח וגם גוף, לפתוח שערים ולשחרר ציפור היפה מכלא, לתת לו חרות וגם ליהנות מהחרות. גם למחוק לו  זכרון על עבר שלו בכלא. תהליך הזה דורש זמן מסוים כי סטריאוטיפ הזה לקח די הרבה זמן. גוף ומוח בשניה אחת לא מסוגלים לשכוח על זה. "ציפור" שעף מכלא החוצה לפעמים חוזר לדלת עדיין פתוחה. השיטה של מסלול - A מלמדת כיצד לשכוח על דרך חזרה ולחיות חיים החדשים. מסלול - A עובד בשימוש דימיון, נשימות בסגנונות מסוימים ותנועה. את כל הטריאדה הזאת המטפל בונה למטופל באופן אישי.  מסלול הזה מסוגל לשחרר את גבר מסבל לגמרי או להיות שלב ראשון לפני חיבור עם מסלול - B.
האם מסלול - A מתאים לביצוע לכל אחד? לא בדיוק. הוא דורש לביצוע הרבה יותר סבלנות מאשר במסלול - B וגם דימיון מפותח (פרטים על כך במפגש). מסלול - A דורש כ-6 שבועות. בתקופת המסלול - A יש צורך רק לשני מפגשים עם מטפל. אחד בתחילת הטיפול ומפגש השני בסיום.

מסלול - B

כמה מפגשים דורשת השיטה ומה אורכה במסלול - B?

התשובה היא – אורך הטיפול תלוי בכמה פקטורים, כמו – רמת אינטליגנציה של גבר עד כמה הוא קולט את חומר עיוני ומעשי, עד כמה מוטיבציה של מטופל אמתית או שהוא בא רק בגלל סקרנות, עד כמה מצב שלו הוא חריג ועוד. פשוט יש גברים שטוענים שלא מסוגלים בכלל לקיים יחסי מין עקב שפיכה מוקדמת שהורסת את יכולת לבצע מין. הם מספרים שהרצון הוא יותר חזק מאשר יכולת. רק הם מתקרבים לאישה וגומרים לפני שנוגעים בה. היה לי מטופל שכמעט הפך להיות אלכוהוליסט כי מכוונה שטה אלכוהול ולא מעט על מנת לטשטש את רגשות המופרזות. הוא חדר באיבר מין של אשתו במצב התמסטלות – הזקפה שלו הייתה חלשה מאוד וגם הרצון ירד כי הוא היה שקור מאוד. בגדול המטרתו הייתה רק לגמור. כאן קרה בעיה אחרת. רק בגלל שהוא היה שקור – לחץ דם שלו עלה, זרימת דם הופחת, ריכוז נפשי נפל, וכמובן הוא לא הצליח להגיע לשפיכה. ככה זה קרה מספר פעמים. בסופו של הדבר הגבר הגיע אלינו. הוא עבר טיפול. מצבו היה די חריג. המוטיבציה שלו הייתה לא ברורה. כמה פעמים הוא הפסיק תהליך הטיפול שלו ובכל אופן חזר והתחיל טיפול מחדש אצלו כל תהליך לקח שנה וחצי – זה יוצא דופן כי לפי סטטיסטיקה שלנו אם מטופל מתחיל את סדרת טיפולים הוא מצליח כעבור 3-5 טיפולים ומבחינת האורך הם מגיעים למטרה כעבור חצי שנה מקסימום, אומנם יש לנו אחוז נמוך של מטופלים די עקשנים, דיקנים סבלנים אשר למפגש השני מגיעים כבר משוחררים מבעיה זו. הם באופן פורמלי עוברים את הטיפול וממשיכים תהליך רק במעקף. על פי תנאים שלנו הוא מגיע בהתחלה – פעם בשנה ולאחר מכן פעם בשנה.

 

מה מספרת סטטיסטיקה על הצלחה שלכם בשיטה טיבטית ?

מ-1000 גברים אשר מגיעים לקליניקה עם שפיכה מהירה, מצליחים לצאת משפיכה מוקדמת 700. מה קורה עם שאר 300? מה סיבה שלא הצליחו? 10 מטופלים היו במצב חריג מאוד (כמו שהיה מטופל אשר לא הצליח לחדור). 93 גברים במהלך הטיפול הגיעו ליהנות ממגע בלבד ושאר 197 גברים היו במחסור מוטיבציה וסבלנות. בנוסף כדאי לציין שמקבוצה של 197 חזרו 150 מטופלים והצליחו 122. לבסוף אפשר לציין שהצלחה היא 82.2%. זה מכובד מאוד.

מה דורשת שיטה טיבטית כדי להצליח?

* לאחר אבחון יסודי ובניית תכנית הטיפול מורכב, מטופל מתחיל לימוד כלי עזר המתאימים לו באופן אישי. בזמן ביצוע טיפול מגע – מטופל מקבל באופן אנרגטי איזון של צ'קרות (מרכזים אנרגטיים). המגע גם מכניסה את המטופל לגירוי מיני חזק והוא מוכרך להתמודד עם גירוי בעזרת כלים שנקלטו. במשך 90 דקות של הטיפול המטופל עובר כמה שלבי התמודדות. משלב לשלב מטופל ירגיש קשיים שהולכים ומתגברים. מטפל תומך בו באופן פסיכולוגי וכאשר באמת יש צורך מוכן אפילו לאשר הפסקה של כמה דקות. מטרה העיקרית של השיטה – דרך הצלחה במפגש הראשון לתת למטופל להרגיש ערך ההצלחה שלו. למה זה כל כך חשוב? בדוק וידוע שדווקא זה יגביר לו מוטיבציה, סבלנות אבל הכי חשוב יקפיץ מאוד את ביטחון עצמי הפגוע. ביטחון עצמי אשר מתחיל להתרומם יגדיל את תוצאה הרצויה. השיטה דורשת גם הפסקת תהליך אם מטופל גמר באמצע שלב הראשון. אין כאן מועד ב'. כל אחד מסוגל להגיע עד פיניש רק אם הוא ידליק את מרץ, סבלנות, מוטיבציה.

 

איך נמשך תהליך של מפגשים הבאים במידה מטופל הצליח בשלב הראשון במסלול - B?

*אם מטופל הצליח בשלב ראשון, מיד לאחר טיפול הוא מקבל על ידי המטפל הוראות לביצוע טיפול בבית. כל אחד מקבל הוראות אישיות וגם תאריך מפגש הבא. חשוב מאוד שחובה לבצע את ההוראות בית בדיוק איך שדורש המטפל, אחרת במפגש הבא יש סיכון לא להצליח.

*ממפגש למפגש הבא – תרגישו קושי להצלחה יותר ויותר קשה. אבל ביצוע שיעורי בית על פי הוראות המטפל יתן הרבה כוח וביטחון עצמי שזה הכי חשוב.  

באיזה צורה מתבצע טיפול מגע במסלול - B?

המטופל שוכב על מיטת טיפולים בתחילת הטיפול על הבטן בעירום מלא. הוא מקבל עיסוי על כל הגוף. כל סנטימ' הגוף מקבל מגע בלי יוצאי דופן כולל אזורים האינטימיים (כולל עיסוי בערמונית כמובן אם אין התנגדות של מטופל). כל החלקי הגוף (ראש, צוואר, כתפיים, גב, עכוז,רגלים, פי הטבעת, כפות רגליים, ידיים) מקבלים עיסוי ידני ואנרגטי. לאחר מכן מסתובב ומקבל עיסוי על בית החזה, בטן, ידיים, רגליים, איבר המין ואשכים). אין מטרה לפנק ולרצות את המטופל, אלה לאזן כל מערכות וחלקי הגוף. הטיפול מאוד נעים ומביא המטופל לעולם תשוקה פיזיות, נפשית, רוחנית ומינית. הטיפול מתבצע בליווי מוזיקה שקטה ומרגיע, בשמנים חמים, עדינים ואנרגטיים. החדר חם, נעים.

אם יש קשר בין שפיכה מוקדמת לירידת זקפה לגבר ו/או דלקת בערמונית (פרוסטטה)?
במידה ובשנים הקודמות זקפה תמיד הייתה תקינה ולאחרונה התחילה לרדת ואתם בגיל פחות מ-60, כדאי להתחיל אבחון אצל אורולוג למצב בריאותי של בלוטת ערמונית. זה עלול להיות פרוסטטיטיס (דלקת של בלוטת ערמונית). בלי שום קשר לשפיכה מוקדמת חובה להתחיל לטפל במחלה הזאת כי אחרת משלב חריף המחלה עלולה לעבור לכרוני ובשלב יותר מאוחר מחכה למטופל בעיה אונקולוגית (ממאירה). טיפול בדלקת של ערמונית תוכלו לקבל במסגרת מרפאות קונוונציאליות כלומר בקופות החולים או בקליניקות לרפואה משלימה. אנחנו גם מטפלים בבעיה זאת. אם לאחר אבחון רופאים גילו נוכחות דלקת בערמונית, היא בדרך כלל גורמת לשפיכה מוקדמת או פשוט מחדדת בעיה הזאת. יש לנו בקליניקה גם נסיון וגם כלים איך לרפות בעיות האלו.

האם לאחר טיפול יש יכולת להתקלח?

לאחר טיפול בחדר רחצה, המטפל רוחץ אותך בסבונים טבעיים, לאט ויסודי. המטופל חוזר לחדר טיפולים, מתלבש וכבר בחדר המתנה מחכה לו כוס קפה הודי.  

כמה זמן הטיפול ומה עלות שלו?

אתם משלמים עבור 90 דקות.

אם קבלת טיפול עד שעה 22:30  - עלות שלו 270 ₪ כולל מע"מ

אם קבלת טיפול לאחר שעה 22:30 – עלות שלו 470 ₪ כולל מע"מ

 

ברוכים הבאים אלינו. בשימחה נשתדל לעזור לכם!


תגובות שלכם

אילנה, בת 31. תל אביב
השותף שלי, שסבל משפיכה מוקדמת, נבוך מתופעה זו. הוא מנסה לא לדבר על הנושא הזה איתי. זה גרם לי לאבד כבוד כלפיו. למה כי בתוך פחות מדקה הוא מסתיים במהלך יחסי מין, וכך שוב ושוב. זה גרם לי משוגע ולא מרוצה. בשבילי, אדם נתפש כחזק ורואה את הכבוד הראוי לו רק אם הוא מוכיח את גבריותו במיטה. משהבין כי רשלנותו עושה לי, הוא החליט לטפל בבעיה. ואז הוא פנה אליך למרפאה "מאסלול טנטרה" ומאז ... החלפנו שתי מיטות שבורות. שיטה מושלמת. כמה חבל שסבלנו כל כך הרבה זמן, ואם זה לא היה בשבילך, היית נפרדת מזמן.

רונן, בן 27. ירושלים
סבלתי משפיכה מוקדמת מאז שהתחלתי לקיים יחסי מין בגיל 16. מה לא ניסיתי: סמים שקיבלתי בביטוח בריאות, יוגה, אוננות וכו 'כל זה רק הרס אותי כאדם. בגיל 27, חבר מעבודה המליץ ​​לי לפנות אליך במרפאה, כי הוא עצמו היה הקלה של בעיה זו בזכות המאמצים שלך. היית התקווה האחרונה שלי. במבט לאחור, זה שינה את חיי, אם אתה לא מאמין ואז לשאול את אשתי. מרפאת "טנטרה מאסקול" - הישועה עבור זוג נשוי, אשר סובל מתופעה של שפיכה מוקדמת אצל גברים. תודה לך.


גלית, בת 28. בת ים
בשבילי, סקס תמיד היה חלק חשוב של מערכות יחסים אחת הדרכים להביע אהבה. במשך שנים, האדם שאהבתי לא היה יכול לספק אותי, מה שגרם למריבות, חיכוכים ואכזבות ואפילו חוסר קרבה, בעבר היו לי פחות רגישים, אבל במיטה ובמין הכי מיומנים היו תמיד ארוכים ומעניינים. מכר שלי המליץ ​​לחבר שלי לבקש עזרה במרפאה שלך. הוא עצמו סבל משפיכה מוקדמת במשך שנים רבות מן ההתבגרות. הוא החליט לא מיד, אבל המציאות הצמידה אותו לקיר. בכל המרפאות שבהן הוא לא יצר קשר, הוא היה מומלץ להשתמש משחות, קרמים, גלולות, היפנוזה - כל זה עזר לזמן קצר הבעיה חזר מהר מדי. אם אתה לא משתמש בכל התרופות האלה, אז הכל חוזר לקדמותו. חבר שלי פנה למרפאה שלך ולאחר הביקור הרביעי נעלמה הבעיה ונעלמה לעד. הוא אמר כי לפני המעשה נמשך לא יותר מאשר דקה וחצי. לאחר הביקור הרביעי, הבעיה נעלמה, ומאז בחמש השנים האחרונות משך המעשה עם אשתו נמשך 40 דקות, לפעמים יותר. זה לא קרה מיד, אבל עם הזמן הוא למד לשלוט על זמן של יחסי מין. הודות למרפאה "Maslul Tantra" - אתם נותנים לאנשים לא רק את ההזדמנות ליהנות, אלא גם תקווה, שמחה וחיזוק הנישואין


כנרת, 25 שנה. כפר סבא
סקס חשוב לי מאוד. אני לא רואה את עצמי במערכת יחסים ארוכה עם בחור שסובל משפיכה מוקדמת. נכון, לגברים יש דרכים אחרות לספק לאישה, אבל זו לא סיבה טובה לסיים במהירות עם דברים אמיתיים, ויש צורך בכבוד לצרכים של האישה. איזה אדם היה מסכים שאני קם ומתלבש רגע בלי לתת לו לסיים? לכן לקחתי את הכל לידיים שלי וסידרתי לחבר שלי לעמוד בתור במרפאת הטנטרה של מאסול. בקרוב מאוד, רק חודש ושבועיים לאחר מכן, אני פשוט לא זיהיתי את האיש שלי ואת האיכות של יחסי המין שלנו. קרה נס. ידידי למד לשלוט בעצמו. הוא השתחרר מן הפחד שיופיע השפיכה בעוד רגע. היום הוא סופרמן. אנחנו יכולים לעשות אהבה במשך שעות. תודה לך. תהיי מאושרת, החזרת אותנו לחיים.null


לזימון תור לחץ על לינק >>> https://www.maslultantra.com/PAGE1006.asp
טואול בניית אתרים