| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625 

   תקנון שלנו   


24/7 
מטפלים - גברים
לגברים / לנשים  / לזוגות 

| לפרטים: 054-8009642|לזימון תורים: 053-2171211 | הלילך 18, קומת קרקע, ירושלים 96625                                                          |  תקנון  שלנו   |

מטפלים
 לגברים, לנשים , לזוגות 

24/7

  1. דף הבית
  2. בעיות זקפה

בעיות זקפה  


טיפול בחוסר אונות בירושלים|בעיות זקפה| מסלול טנטרהזקפה חלשה
במשך זמן רב, האבחנה של "אימפוטנציה" ניתנה כמעט ללא יוצא מן הכלל, לגברים אשר התלוננו  על הפחתת משך וחוזק של זקפה. אימפוטנציה היא היעדר זיקפה אצל גברים, מה שמוביל לחוסר האפשרות לקיים יחסי מין. לעתים קרובות זהו מצב פתולוגי, מלווה בחוסר תשוקה (ליבידו) ואורגזמה, שפיכה מוקדמת, אשר, כמובן, מפחיתה באופן משמעותי את האיכות (וכמות) של המיניות ויש לו השפעה שלילית על המעמד הפסיכו-רגשי של גברים, יחסים בין-אישיים ומשפחתיים.

מהי אימפוטנציה?

במספר גדול של חולים אלה, נשמרת זקפה, פשוט אין להם מספיק כוח לקיים יחסי מין נורמליים. בנוסף, התברר כי גברים עם איכות מופחתת של הקמת הם הרבה יותר מאשר עם היעדר מוחלט שלה. אז עכשיו את המונח "הפרעה ארקטילית" המונח הוא נפוץ יותר, כלומר. אין אונות, וחוסר אונים - רק במידה קיצונית של הפרעות אלה. קיימת  גם אימפוטנציה משנית, כאשר זקפה נורמלית עדיין היתה קודם, והראשוני - באותם מקרים שבהם מעולם לא היה זקפה נורמלית. הרבה טוענים שזקפה נחלשה עקב זיקנה מתקרבת. זה אבסורד. בהיעדר מחלות הגורמות לבעיות בתפקוד הזיקפה, כל גבר יכול לקיים חיי מין באיכות גבוהה בגיל -50 ו -60 שנה.

מה גורמי אימפוטנציה?

בעבר חשבו שהגורמים העיקריים לאימפוטנציה הם בעיות של מאפיינים פסיכולוגיים או הפרעות מטבוליות של הורמוני מין.
עם זאת, כעת ברור כי למרות הגורם הפסיכולוגי תורם להתפתחות המחלה, הסיבה העיקרית היא שינויים אורגניים במנגנון של הקמת.

הסיבות:
 * נפשיות: משבר, דיכאון.
 * נוירולוגיות: פציעות, נזק לדיסקים בין-חולייתיים, טרשת נפוצה, התמכרות באלכוהול, ניתוח אגני וכו '.
 * עורקיים: יתר לחץ דם, עישון, סוכרת
 * ורידיים: הפרות במנגנון של הגבלת זרם הדם מן הפין.

 * מרפא: נטילת תרופות להורדת לחץ, תרופות נוגדות דיכאון, הורמון luteinizing, וכמה תרופות אחרות.


על איזה מחלות אימפוטנציה יכולה לרמז?
1.הובלות ברשימת הפרעות נפשיות שהפכו כרוניות - הפרעות נוירוטיות, דיכאון. במקרה זה, זקפה תלויה במצב הרגשי. לפעמים יחסי מין מלאים   אפשריים רק בתנאים מסוימים. לדוגמה, אדם "הכל מסתבר" רק עם שותף מסוים, בשעה מסוימת של היום או לאחר אוננות.

2. גורם תדיר של הפרעות מיניות - סוכרת, אלכוהוליזם, התמכרות לסמים, שיכרון, הפרעות מטבוליות. במחלות אלה, העברת דחפים דרך סיבים חושיים ומוטוריים נפגעת, מה שאומר שגם הרפלקס, המספק זיקפה, סובל

3. בעיות עם עוצמה לפעמים מופיעות לאחר פציעות או מחלות של חוט השדרה והמוח. לעתים קרובות זקפה שבורה היא התסמין הראשון של נגע זיהום, טראומה, גידול, אפילפסיה או מחלת פרקינסון.

4. התשוקה המינית בהפרעות הורמונליות פוחתת במידה ניכרת. ככלל, זה קורה על רקע חוסר הורמוני המין הגברי או עם עודף של נקבה.

5. טרשת עורקים, מומים מולדים ומחלות כלי דם אחרים גם מאיימים על אימפוטנציה. העובדה היא כי הפרעות כאלה מונעות זרימת דם נורמלית לגופים העמוקים של הפין.

6. אימפוטנציה יכולה להתפתח כתוצר לוואי של תרופות. זקפה מושפעת מתרופות נוגדות דיכאון, נוירולפטיקה, תרופות הרגעה, תרופות המטפלות ביתר לחץ דם, ואלה שמפחיתות הפרשת קיבה.

7. עבור כשלים מיניים, מחלות דלקתיות של בלוטת הערמונית, השופכה, שלפוחית ​​השתן והאשכים מוסתרים לפעמים. באופן כללי, כל מחלה כרונית, עייפות עצבית ופיזית היא לא הדרך הטובה ביותר להשפיע על כוח הגבר.

פיזיולוגיה פתולוגית
ישנן סיבות רבות, אבל האשמים העיקריים של הפחתת העוצמה הם טרשת עורקים פרוגרסיבית, סוכרת, לחץ דם גבוה, טבק ותלות באלכוהול. במחלות אלה מתרחשים שינויים בכלי הדם, וכתוצאה מכך הקירות של הוורידים והעורקים מאבדים את גמישותם וגמישותם, הופכים להיות שבירים ופריעים, שהיא אחת הסיבות השכיחות ביותר לאימפוטנציה.

במצב הרגיל, תחת פעולת הדחפים של מערכת העצבים המרכזית, קירות כלי הדם של הפין להירגע, וכתוצאה מכך הדם במהירות מילוי הפין. עורקים הגדלים נפח לסחוט כלי הדם הקטנים, שדרכו, במצב unexcited, הדם הוא משוחרר לתוך הוורידים; זרימת הדם פוחתת בחדות, מה שמבטיח זיקפה.

עם זאת, ההתקדמות של טרשת העורקים, וכתוצאה מכך, בתצהיר של כולסטרול על לוחות הדם, שימוש בסמים להפחית את לחץ הדם, נגעים סוכרתית, התעללות אלכוהול, עומס מתח - כל זה, ביחד בנפרד, מקטין את היכולת זקפה נורמלית.
עם זאת, ההתקדמות של טרשת עורקים, וכתוצאה מכך, בתצהיר של כולסטרול על לוחות הדם, השימוש בסמים להפחית לחץ דם, נגעים וסקולריים, שימוש באלכוהול, מתח, כל זה, יחד בנפרד, מקטין את היכולת זקפה נורמלית.

אבחון וטיפול
קורא יותר תשומת לב לשלם את הבריאות שלך היא לא מילים ריקות. לפי הסטטיסטיקה, רק כל אדם עשיר, המתמודד עם הפרעות מיניות, מתייחס למומחה. בינתיים, ביותר ממחצית המקרים, זקפה ניתן לשחזר. זה רק צריך להבין כראוי את הסיבות לבעיה. כדאי לפנות לרופא אנדרולוג הוליסטי. למה הוליסטי? אנדרולוג קונוונציאונלי בדרך כלל יטפל בסימפטומים גופניים בלבד או מקסימום בבעיה גוף ונפש בלי חיבור ביניהם. בתחום הוליסטי אנו מקשרים תמיד גוף ונפש כאחת. זה היתרון עצום.
קודם כל, הרופא יברר אם מחלות דלקתיות של בלוטת הערמונית, שלפוחית ​​השתן, וכו ', אינן מסתתרות מאחורי הפרעות מיניות.כדי לענות על שאלה זו, אתה יכול גם להיות מופנים אורולוג להתייעצות, ואחריו בדיקה אולטרסאונד, בדיקות דם, בדיקות בבקטריות. למרוח.
אם לא מזוהים מחלות דלקתיות, הרופא יכול להפנות אותך לפגישה עם אנדוקרינולוג, שכן הפגיעה בעוצמה קשורה לעיתים קרובות להפרעות הורמונליות. בדיקות מיוחדות יקבעו את רמות הדם של הורמון אחד או אחר.
הפרעות בכלי הדם המובילים לאימפוטנציה מזוהות בשיטות מודרניות של מחקר - אולטרסאונד דופלר, טכניקות מודרניות מאפשרות לנו לקבוע את האינדיקטורים הכמותיים והאיכותיים של אספקת הדם לפין.
לגבי בחירת שיטות הטיפול, שאלה זו תלויה לחלוטין במה הגורם למחלה.

במקום aphrodisiacs הגיע תכשיר המפורסם  נרחב "ויאגרה". אבל זה לא תרופת פלא, כפי שנהוג להאמין. "ויאגרה" יש תופעות לוואי, בין היתר בצורה קלה ביותר - שינוי פתאומי בתפיסת צבע, שבו הכל הופך כחול. הינה תופעות נגטיביות לאחר נטילת וויאגרה:
כאבי ראש, ואדום של הפנים, ובמקרים מסוימים, החמרה של מחלת לב, שלא לדבר על זיופים רבים של כלי זה.
כמו בכל הפרעות מיניות אחרות, לא תהיה התייעצות מופרזת עם מטפל מיני או פסיכותרפיסטית. בעידן המודרני, זה לא ארוך לחפש מומחה בטיפול אימפוטנציה, שכן יש כבר מספר מספיק של מרפאות מתמחה.

כיצד קליניקה "מסלול טנטרה" מטפלת באימפוטנציה?
במשך 25 שנה, מאז שבית העסק פתח את הדלתות למטופלים שלנו, הצטבר ניסיון עצום באבחון וטיפול באימפוטנציה. זה לא אומר שכל מטופל שפנה אלינו יצא בריא, אבל יש אחוז די גבוה שהשתחרר בהפרעה מינית הזאת. על פי מחקרים שלנו - 68.5% הצלחה מלאה, 19% - הצלחה חלקית, 12.5% - ללא תוצאות.
מה שיטות טיפוליות אנו מפעילים בטיפול באימפוטנציה?
 * פסיכותרפיה הוליסטית
 * צמחי מרפא
 * הומאופטיה
 * טיפולי מגע אנרגטיים
 * עיסוי טיבטי עתיק
 * רפלקסולוגיה קלסית
 * עיסוי בערמונית
 * חודז'אמה
 * וואקום-תרפיה
 * רפלקסולוגיה גניטלית 
 * ועוד... 
מחיר יעוץ סקסולוגי - 450 ש"ח (ביום)
מחיר יעוץ סקסולוגי - 600 ש"ח (בלילה)
טיפול מגע ביום - 350 ש"ח (ביום)
טיפול מגע בלילה - 500 ש"ח 

דבש אפימדיום (Epimedyumlu Macun)

 

דבש אפימדיום (Epimedyumlu Macun) הוא תרופה צמחית טבעית המומלצת לעתים קרובות לשימוש על ידי גברים ונשים כדי לשפר את העוצמה ולהגביר את החשק המיני.

 

בשביל מה דבש אפימדיום?

הודות למכלול הצמחים הכלולים בהרכב, לדבש יש השפעה מורכבת על הגוף, מגרה שחרור של טסטוסטרון אצל גברים ואסטרוגן אצל נשים, מה שעוזר להגביר את העוצמה ולהגביר את החושניות.

צריכה קבועה מחזקת את מערכת החיסון, משפיעה לטובה על הרווחה הכללית, משפרת את הזיכרון ומגרה את המוח.

נטילת המוצר שימושית במיוחד לשיקום הגוף לאחר מחלות, מתחים ונוירוזות שחוו, כמו גם בתסמונות עייפות כרונית ובמהלך בריברי.

יתרונות לצמיחת שרירים

על פי ביקורות של לקוחות המעורבים באופן פעיל בספורט, נטילת דבש אפימדיום מגבירה את הטון של הגוף ומזרזת את התגובה. הדבר תורם להשגת תוצאות טובות בתחרויות ולשיפור הביצועים הספורטיביים באימון היומיומי.

הגברת הסיבולת הפיזית ויעילות השרירים מושגת על ידי גירוי ייצור המיוגלובין, הקושר חמצן ומעביר אותו לרקמות השריר, ומספק להן את האנרגיה הדרושה.

 

השימוש במוצר ממריץ את צמיחת השרירים, מגביר את סיבולת הגוף, משפר את זרימת הדם בשרירים וברקמות, מעלה את רמות הטסטוסטרון ואת הטונוס הכללי של הגוף.

 

איך להישתמש?

ליעילות מירבית, יש ליטול את המוצר 30 דקות לפני הפעילות הגופנית.

 

טיפול במשחת אפימדיום

משחת Themra משמשת באופן פעיל לטיפול בהפרעות מיניות אצל גברים ונשים כאחד.

 

אצל גברים זה מקדם את ייצור הטסטוסטרון, שיש לו השפעה חיובית על העוצמה. מקדם עלייה במספר ובניידות של spermatozoa, משפר את מצב מערכת גניטורינארית. על פי ביקורות לקוחות, Epimedyumlu Macun משמש בשילוב לטיפול באדנומה של הערמונית, אימפוטנציה ודלקת הערמונית.

 

דבש אפימדיום מגבירה משמעותית את החושניות ומנרמלת את המחזור החודשי ואת תפקוד מערכת הרבייה אצל נשים. לקוחות משמשים פעמים רבות ככלי נוסף בטיפול המורכב בבעיות פוריות, שהגורם לה הוא גורם האסטרוגן. הדבש מסייע בתפקוד לקוי של בלוטות המין, הפרעות בשחלות.

 

אופן היישום לטיפול בהפרעות מיניות: 20-40 דקות לפני קיום יחסי מין. לטיפול במחלות (כולל אי ​​פוריות) יש ליטול חצי כפית בבוקר ובערב. המינון היומי המרבי הוא 1 כפית.

 

 

 

הוראות שימוש בדבש אפימדיום

עליך להשתמש בכף עץ או פלסטיק. יש ליטול שעה לאחר הארוחה. לפני השימוש, יש לערבב אותו כראוי.

 

כדי לחזק את החסינות ולמנוע מחלות, קח חצי כפית ליום. לטיפול פעיל במחלות - פעמיים ביום, חצי כפית בבוקר ובערב. המינון המרבי הוא 1 כפית ליום.

 

התוויות נגד ותופעות לוואי

אם אתם סובלים מדיסטוניה של כלי דם, שימו לב לתופעות הלוואי, אתם עלולים לחוות כאב ראש. תסמינים אלו מגיעים בדרך כלל ביום השני של נטילת המוצר.

 

לדבש Themra יש התוויות נגד. אסור ליטול את זה על ידי נשים בהריון, ילדים, כמו גם אנשים הסובלים מסוכרת וסובלים מבעיות חמורות בלב ובכלי הדם.

 

הרכב דבש אפימדיום

לדבש אפימדיום הרכב טבעי לחלוטין, למעשה מדובר במוצר העשוי מדבש וקומפלקס של עשבי תיבול: תמצית אפימדיום (Epimedium, ג'נסנג קוריאני), ג'לי מלכות מיובש בהקפאה, אבקת דבורים, דבש פרחים, תמצית טריבולוס (Tribulus, Prickly). גפן), מאקה פרואנית (לפידיום), תמצית עלי גינקו בילובה, אבקת חרובים (תרמיל Ceratonia), ג'ינסנג אמריקאי, ג'ינסנג סיבירי, ג'ינסנג אדום, ג'ינג'ר, שורש גלנגל, קינמון, עלי קולה, עלי סרפד, דלעת, שיבולת שועל, סירופ גלוקוז, סירופ תות, ונילין.

 

הרכב זה מאפשר לנו לדבר על דבש Themra כתרופה טבעית ללא תוספים כימיים נוספים, צבעים וחומרים משמרים

 

 

 
שפיכה מוקדמת + אין אונות (אימפוטנציה) 

רבייה היא אחת מאבני היסוד של קיומנו (זאת לצד תזונה ונשימה), היא אחראית להמשכיות שלנו ולהשארת חותמנו על פני כדור הארץ. 
פעילות מינית כחלק מתהליך הרבייה וכביטויי אינטימי הינה חלק אינטגרלי בקיום כל התרבויות, בעבר ובהווה. 

קשיים פונקציונאליים רבים בתפקוד המיני שכיחים בקרב לא מעט גברים ונשים, קשיים אשר גורמים סבל רב ומהווים מכשול אמיתי בתפקוד היום יומי. 
לשם הדוגמא: הפרעה בתפקוד המיני משפיעה על לפחות מחצית מאוכלוסיית הגברים וזאת מינימום פעם אחת בחייהם, גם אם באופן חד פעמי כתוצאה מהתרגשות, מתח או לחץ רגעי. 
הסובלים מקשיים בתפקוד המיני נוטים לשמור לעצמם את ה"בעיה" מחשש לתגובת הסביבה, במיוחד לאור השנים האחרונות בהן היחס למין השתנה והפך מכלי רבייה לנושא שמדברים עליו כל הזמן. 

שפיכה מוקדמת היא הקושי המיני הנפוץ ביותר אצל גברים בכל הגילאים, 
60% מכל פגישות היעוץ אצל סקסולוגים, לגברים מתחת לגיל 40, קשורות לשפיכה מוקדמת. 

מתי שפיכה היא אכן מוקדמת? 
על פי ארגון הבריאות העולמי, שפיכה לפני, במשך או בשתי הדקות שלאחר החדירה, נחשבת למוקדמת. 

רקע ופתרונות על פי הרפואה המערבית 

הגדרה: אין אונות/ אימפוטנציה, היא חוסר יכולת לקבל זיקפה מספקת לקיום יחסי מין, או חוסר יכולת לשמור על זיקפה למשך זמן במהלך המגע המיני, אל הגדרה זו מצטרפת השפיכה המוקדמת. 

זיקפה : התקשות הפין עקב גירוי סנסורי, קולי, ויזואלי. 

מע' העצבים מגיבה לגירוי 
↓ 
פקודה להזרמת דם לפין 
↓ 
הדם ממלא חללים יעודיים 
↓ 
הגדלה והתקשות הפין 
↓ 
כליאת דם 

תפקוד הפין: 
במהלך פעילות מינית, הפין נעשה נוקשה וזקוף, זאת בכדי לאפשר את חדירתו לתוך הנרתיק כחלק מהמשגל. הזקפה נובעת מפעילות גומלין מורכבת של עצבים, כלי דם, הורמונים וגורמים פסיכולוגיים. 
גירויים שונים, הקשורים לחושים השונים, גורמים לתגובה במוח, ששולח אותות עצביים במורד עמוד השדרה אל הפין. 
העורקים המספקים דם לגוף המחילתי ולגוף הספוגי מגיבים אל אותות אלא, מתרחבים ומגדילים בצורה דרמטית את אספקת הדם לאזורים בני זקיפה אלא, ההופכים להיות גדושים בדם ומתרחבים אף הם. השרירים מתהדקים מסביב לורידים, המופקדים דרך קבע על הוצאת דם מתוכם. 
בסופו של תהליך, לחץ דם גבוה בפין הוא הגורם לגדילתו הן באורך והן בהיקף. 

הפליטה מתרחשת בשיא ההתרגשות המינית כאשר חיכוך העטרה וגירויים אחרים שולחים אותות למוח ולחוט השידרה, עצבים מגרים את התכוצויות השרירים לאורך תעלות עילות האשך, צינור הזרע והערמונית. התכוצויות אלא דוחפות זרע אל תוך השופכה, והשרירים שסביבה מתכווצים אף הם ודוחפים את הזרע הלאה עד שהוא יוצא מן הפין, פתח השלפוחית מתכווץ ומונע מהזרע לזרום לאחור. 
לאחר הפליטה או לאחר שהגירוי נפסק – העורקים מתכווצים והורידים נעשים רפויים, אירועים אלה מפחיתים את זרימת הדם אל תוך הפין ומגבירים את זרם הדם היוצא מן הפין החוצה, עד שהפין הופך לרפוי. 

הסיבות לליקויים בתפקוד המיני: 
1. גורמים פיזיים : חבלה, סיבוך לאחר ניתוח, נזק עיצבי, נזק בכלי הדם 
2.גורמים נוירולוגיים : פגיעה בקשר בין המוח לאיבר המין, גירוי מחשבתי/ראייתי/תחושתי 
3.גורמים הורמונליים : טסטוסטרון נמוך, חוסר איזון הורמונלי הגורם לירידה בליבידו (הורמון המין הגברי העיקרי הוא הטסטוסטרון אשר מיוצר באשכים.בנוסף לכל פעילותיו הוא אחראי גם על יצירת תאי זרע ועל הדחף המיני) 
4.סכרת :מחלה זו הינה מחלה מטאבולית המתאפיינת ברמה גבוהה של גלוקוז בדם ובשתן. אחד הסיבוכים העיקריים של מחלת הסכרת היא פגיעה בכלי הדם ההקפיים. רוב חולי הסכרת גם מקבלים תרופות להורדת לחץ דם (מקשה על הזיקפה) 
5.תרופות מרחיבות כלי דם ואנטי דכאוניות : ירידה בליבידו ובחשק המיני 
6. גורמים פסיכולגיים : סטרס, חוסר בטחון עצמי, חרדת ביצוע ועוד. 

סיבות גופניות שכיחות יותר אצל גברים מבוגרים, ואילו ליקויים הקשורים לנפש שכיחים יותר אצל גברים צעירים 
(דוגמת: דיכאון, חרדת ביצוע תחושת אשמה, פחד מקירבה וכו'). 

אין אונות הופכת לשכיחה יותר עם הגיל, גם אם אינה נחשבת חלק נורמטיבי בתהליך ההזדקנות, הסיבה קשורה לרוב לשחיקת הגוף הפיזי: הפין זקוק לאספקת דם נאותה כדי להגיע לזקפה, הפרעות בכלי הדם, (כגון: טרשת עורקים, קריש דם, ניתוחים הקשורים בכלי דם) פוגעים באספקת הדם לפין. 
אצל רוב הגברים הסובלים מאין אונות התפקוד העיצבי וההורמונלי תקין, זרימת הדם אל הפין תקינה אף היא, אולם הדם יוצא מן הפין במהירות רבה מידי. 

הטיפול המוצע על ידי הרפואה המערבית: 
ברוב המקרים ניתן לטפל באין אונות ללא התערבות כירורגית, סוג הטיפול תלוי בסיבה ובאורח חייו של המטופל. 
הטיפול לסובלים מאין אונות על רקע נפשי (בסיבה זו ידון רוב המאמר) היא שיטת המיקוד החושי בת שלושת השלבים. שיטה זו מעודדת יחסים קרובים וקשר נפשי חם, עם הפחתת הדגש מהמגע המיני ומתן תשומת לב לבניית קשר נפשי ויחסים. 

שלב ראשון – בשלב זה מתמקדים בליטופים בלבד ובמתן תחושת עונג זה לזה מבלי לגעת באברי המין 

שלב שני – בשלב זה, מותר לגעת באזור אברי המין מבלי להגיע למגע מיני 

שלב שלישי – שני בני הזוג מגיעים לתחושה של נוחות בכל רמות הקירבה 

במידה והשימוש בטכניקה זו אינו עולה יפה, יש צורך בטיפול נפשי, או בטיפול מיני התנהגותי. 
במקרים של דיכאון, טיפול תרופתי או ייעוץ נפשי יכולים להועיל. 

* ישנן תרופות המקלות על אין אונות, אולם אף אחת מהן לא נמצאה מאוד יעילה, למעט הויאגרה. 
תחליפי הטסטוסטרון יעילים לטיפול אצל גברים שהליקוי שלהם נובע מרמות נמוכות של טסטוסטרון, במקרה זה, הטיפול ניתן בזריקות אחת לשבוע. 
תגובות שלכם

אילנה, בת 31. תל אביב
השותף שלי, שסבל משפיכה מוקדמת, נבוך מתופעה זו. הוא מנסה לא לדבר על הנושא הזה איתי. זה גרם לי לאבד כבוד כלפיו. למה כי בתוך פחות מדקה הוא מסתיים במהלך יחסי מין, וכך שוב ושוב. זה גרם לי משוגע ולא מרוצה. בשבילי, אדם נתפש כחזק ורואה את הכבוד הראוי לו רק אם הוא מוכיח את גבריותו במיטה. משהבין כי רשלנותו עושה לי, הוא החליט לטפל בבעיה. ואז הוא פנה אליך למרפאה "מסלול טנטרה" ומאז ... החלפנו שתי מיטות שבורות. שיטה מושלמת. כמה חבל שסבלנו כל כך הרבה זמן, ואם זה לא היה בשבילך, היית נפרדת מזמן.

רונן, בן 27. ירושלים
סבלתי משפיכה מוקדמת מאז שהתחלתי לקיים יחסי מין בגיל 16. מה לא ניסיתי: סמים שקיבלתי בביטוח בריאות, יוגה, אוננות וכו 'כל זה רק הרס אותי כאדם. בגיל 27, חבר מעבודה המליץ ​​לי לפנות אליך במרפאה, כי הוא עצמו היה הקלה של בעיה זו בזכות המאמצים שלך. היית התקווה האחרונה שלי. במבט לאחור, זה שינה את חיי, אם אתה לא מאמין ואז לשאול את אשתי. מרפאת "טנטרה מאסקול" - הישועה עבור זוג נשוי, אשר סובל מתופעה של שפיכה מוקדמת אצל גברים. תודה לך.


גלית, בת 28. בת ים
בשבילי, סקס תמיד היה חלק חשוב של מערכות יחסים אחת הדרכים להביע אהבה. במשך שנים, האדם שאהבתי לא היה יכול לספק אותי, מה שגרם למריבות, חיכוכים ואכזבות ואפילו חוסר קרבה, בעבר היו לי פחות רגישים, אבל במיטה ובמין הכי מיומנים היו תמיד ארוכים ומעניינים. מכר שלי המליץ ​​לחבר שלי לבקש עזרה במרפאה שלך. הוא עצמו סבל משפיכה מוקדמת במשך שנים רבות מן ההתבגרות. הוא החליט לא מיד, אבל המציאות הצמידה אותו לקיר. בכל המרפאות שבהן הוא לא יצר קשר, הוא היה מומלץ להשתמש משחות, קרמים, גלולות, היפנוזה - כל זה עזר לזמן קצר הבעיה חזר מהר מדי. אם אתה לא משתמש בכל התרופות האלה, אז הכל חוזר לקדמותו. חבר שלי פנה למרפאה שלך ולאחר הביקור הרביעי נעלמה הבעיה ונעלמה לעד. הוא אמר כי לפני המעשה נמשך לא יותר מאשר דקה וחצי. לאחר הביקור הרביעי, הבעיה נעלמה, ומאז בחמש השנים האחרונות משך המעשה עם אשתו נמשך 40 דקות, לפעמים יותר. זה לא קרה מיד, אבל עם הזמן הוא למד לשלוט על זמן של יחסי מין. הודות למרפאה "Maslul Tantra" - אתם נותנים לאנשים לא רק את ההזדמנות ליהנות, אלא גם תקווה, שמחה וחיזוק הנישואין


כנרת, 25 שנה. כפר סבא
סקס חשוב לי מאוד. אני לא רואה את עצמי במערכת יחסים ארוכה עם בחור שסובל משפיכה מוקדמת. נכון, לגברים יש דרכים אחרות לספק לאישה, אבל זו לא סיבה טובה לסיים במהירות עם דברים אמיתיים, ויש צורך בכבוד לצרכים של האישה. איזה אדם היה מסכים שאני קם ומתלבש רגע בלי לתת לו לסיים? לכן לקחתי את הכל לידיים שלי וסידרתי לחבר שלי לעמוד בתור במרפאת הטנטרה של מאסול. בקרוב מאוד, רק חודש ושבועיים לאחר מכן, אני פשוט לא זיהיתי את האיש שלי ואת האיכות של יחסי המין שלנו. קרה נס. ידידי למד לשלוט בעצמו. הוא השתחרר מן הפחד שיופיע השפיכה בעוד רגע. היום הוא סופרמן. אנחנו יכולים לעשות אהבה במשך שעות. תודה לך. תהיי מאושרת, החזרת אותנו לחיים.logo בניית אתרים