הנהלה : 02-6430051   |לפרטים: 054-8009642 | קוסטה ריקה 27, (עיר גנים) ירושלים 96625


24 שעות ביממה

הנהלה :   02-6430051     | זימון תורים :   054-8009642   | קוסטה ריקה 27, ירושלים  

24 שעות ביממה

עיסוי טיבטי מסורתי  -  KU NYE

 KU NYE - עיסוי טיבטי מסורתי אשר קיים כבר כ-4 אלף שנים. הטכניקה עדיין רלוונטית בימינו. העיסוי טיבטי בסגנון הזה מאפשר לנו לשמור על ייעילות בריאות ולשיחזור אותו בעזרת משאבי טבע ואדם. אנרגיה עצמית. עיסוי טיבטי KU NYE אלוף מבחינת איזון אנרגתי של כל מערכות הגוף והוא מגיע למטרות על ידי היישום של שמני מרפא, תנועות ולחיצות (פרסורה) על איזורי מפרקים ועמוד שידרה, פעולות חמות, השפעה רפואית על שרירים וגידים, שילוב עיסוי והנחות על ידי אבנים חמות וקרות, פומיגציה עם צמחי מרפא ועשן, קומפרסים, עיסוי בכוסות רוח, מוקסה מונגולית.

לפני תחילת עיסוי טיבטי KU NYE מחממים את גוף כולו על ידי הנחות כריות חמות ובקבוקים חמים. להשגת השפעה מסויימת לפני תחילת העיסוי טיבטי KU NYE מכינים תערובת שמנים שמתאימה רק למטופל ספיציפי הזה שתלויה במצב בריאותו. השמנים שמכינים אותם הם ארומטיים על בסיס שמן זרעי ענבים או שומשום.


לאחר מריחת השמנים על כל הגוף של מטופל, מתחילים שלב חימום גוף חוזר - זה חשוב מאוד כדי להצליח לחדור חומרים פעילים לנקבו - ביות של עור. זה חשוב לקליטת חומרים חיוניים בעור והעברתם למערכת אנרגתית. לזה עוזרות לנו שמנים חמים שמורחים אותם על ידי אבנים חמות. לאחר תהליך חימום ריקמות מגיעים לשלב ריכוך שרירים גידים ושרירים החיצוניים - השלב הזה עלול לגרום כאבים קלים ונסבלים. אומנם יש אנשים שאפילו אוהבים את זה.

מגע יחודית של עיסוי טיבטי KU NYE עובר ערוצים אנרגתיים (מרידיאנים). מטרת המגע - איזון צינורות אנרגתיות האלו, טהרת אנרגיה והתכוונותה.

עיסוי טיבטי KU NYE מתבצע כמו שכבר נאמר על ניקודות אנרגתיות ואותן בוחרים כמובן לפני תחילת הטיפול לאחר בדיקה גופנית ונפשית ושוקלים על סגנון ביצוע לחיצות (אפמליטודה, עומק, כיוון הסיבובים). 

לפני שיחרור המטופל לאחר סיום ביצוע הטיפול הוא עובר תהליך מסירת עודף השמן. נהוג שלאחר טיפול מומלץ להישאר עם שמנים על הגוף שעתיים לפחות כו שמנים עדיין עושות את פעולות התרפואידיות, לכן סופגים עודף של שמן על ידי מרית קמח על הגוף.


אורך הטיפול עד 90 דקות
ביצוע בערום מלא עם כיסוי על הגוף
עלות ביום עד 22:00 - 420 ש"ח כולל מע"מ
עלות בלילה - 500 ש"ח כולל מע"מ 


 

 

 
 
 
 
טואול בניית אתרים