24 שעות 


maslultantra.massage@gmail.com

הנהלה 02-6430051 | זימון תורים 054-8009642

קוסטה ריקה 27, ירושלים   

זימון תור  דרך  אתר

להדרכה לחץ על הקישור
הצג את הדף


יעוצים פסיכולוגי
עבור שיפור מערכת זוגיות
בגיל 60 ויותר


אבחון וטיפול יעיל ביותר
בשפיכה מוקדמת
בגיל 18+


טיפולים נטורופתיים


טיפולי מגע
(עיסויים ורפלקסולוגיה)


מעבדה הוליסטית


טיפולים פיזיותרפיים
חשמליים


מהו עיסוי טנטרי בירושלים?

עיסוי טנטרי בירושלים הוא שיטת עיסוי המשתמש באנרגיה מינית כדי להגיע למצב תודעה גבוה יותר. מעסה טנטרה מיומן משתמש בנגיעות חושניות פרטניות כגון העברת קצות האצבעות בקלילות לאורך כל הגוף כדי לעורר שדה אנרגיה רדום בגוף.


חוויה אקסטטית משחררת

כששדה האנרגיה מתעורר, הוא מתאחד לחוויה אקסטטית ומאפשר לכאב פיסי ונפשי לכוד, לברוח מהגוף. קליניקת מסלול טנטרה מעסיקה מטפלים מקצועיים בעלי מוניטין מוצק ומקצועי המבצעים עיסוי טנטרי בירושלים להשגת חוויית היתרונות המלאים של אמנות ריפוי עתיקה זו.


תיאוריית הטנטרה

טנטרה מגיעה מהמילה טאן בסנסקיט, שבתרגום נרחב פירושה להתרחב, להתגלות או להציג. עיסוי טנטרי בירושלים משחרר אנרגיה חסומה בכל הגוף ומעורר את הקונדליני, אנרגיה מיתולוגית הטמונה בבסיס עמוד השדרה. כאשר הקונדוליני משתחרר למצב נינוח, הוא מתפזר לאורך עמוד השדרה ומותיר משקע רפוי בכל הגוף.


מתודולוגיה

לא קיימים שני עיסויים טנטרים זהים. מטרת מטפל עיסוי טנטרי בירושלים היא לעורר את שבע הצ'אקרות, או מרכזי האנרגיה, לאורך עמוד השדרה במאמץ לדחוק את הקונדליני הרדום ולעורר אותו. מפגש במסלול טנטרה מתחיל עם שיטות הרפיה המתקדמות לטכניקות בניית אנרגיית צ'אקרות מרוכזות, ואז עובר לטכניקות עוררות קונדליני.


עיסוי אינטימי

עוררות מינית היא אחד המניעים העיקריים המשפיעים רגשית על עיסוי טנטרי במסלול טנטרה. קבלת העיסוי היא אינטימית ולכן המטפל המקצועי מסביר ללקוחות שעליו להתריע כשברצונם לשנות שיטת ריפוי כאשר מתעורר כל סוג של חוסר נוחות.


יתרונות עיסוי טנטרי בירושלים

בדומה לשיטות עיסוי אחרות, עיסוי טנטרי במסלול טנטרה מרגיע ביותר. העיסוי מקל אף כאב פיסי, פחדים ותחושות אשמה רגשיות. העיסוי מסייע לאנשים להתחבר לעצמם בדרגה גבוהה יותר. באמצעות גירוי רוחני וחושני המאפיין עיסוי טנטרי בירושלים, המטופלים יכולים לעורר חלקים בעצמם שנותרו מודחקים או רדומים.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים